Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bambano: Bambanő háza tája
- Olcsó/régi telefonok fotói egymás mellett
- Hieronymus: Rosszindulatú tevékenységek ellenőrzése IP alapján
- Torda: Így lehet fillérekből prémium okosotthon rendszert építeni 2025-ben
Új hozzászólás Aktív témák
-
EQMontoya
veterán
válasz
fokukac
#74746
üzenetére
Ez mind igaz, csak a nézőpont rossz. Alapvetoen az emberek többsége mondjuk a 22-6 és 00-08 orak között alszik.
Nyilvan mindkét irányban van kilógás (pl en), de ez lefedi a társadalom többségét.
Viszont ebből következik az, hogy nem nagyon van értelme annak, hogy 7 elott világos legyen. Mert aki 6-kor kel, az sem fog sokkal 7 elott kilépni az ajtón. (Reggelizik, kávézik, mosakszik, gyereket pesztral, stb)Nade ha a DST kikerül a képből (hála az égnek, mert az tényleg egy komplett agyfasz, és csak az IT ipar dollármilliókat baszott el ra az elmúlt 10-20 évben), akkor valami olyasmi időre kellene lőni, hogy az emberek minél többet tölthessenek világosban.
Ha arra optimalizálunk, hogy nehogy télen egy hónapig sötét legyen, akkor nyáron nagyon hosszú órákat fogunk kidobni a semmire, amikor az világos van, de meg mindenki alszik, mert 4-kor kelt a nap.Szoval ennek szerintem ott van az optimuma, hogy télen 8-kor kel a nap, és ez az emberek egy részének szar lesz.
De ha nyáron is 8-kor sötétedik, az mindenkinek szar, és meg az is, ha szeptembertől márciusig minden nap sötétben mész haza munkából.Es ez az egesz azert van, mert földrajzilag délben kellene lennie a világos időszak közepének, de a bioritmusunk szerinti napunk közepe valahol du 2 és 4 között van.
Szoval földrajzi szempontból teljesen igazad van, de attól ez a megoldás meg az embereknek összességében szar.
Új hozzászólás Aktív témák
- Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G - Karácsonyi akcióban!
- Redragon Kumara K552 RGB Brown Switch magyar billentyűzet
- Lenovo Thinkpad P1 Gen 6 - i9-13980HX, 32GB, 2TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090
- 15.gen! Intel Core Ultra 9 285K +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)
- OP AudioCodes C450HD Ip Phones - Szines kijelzős - Teams/ Zoom telefon - Új dobozos
- iKing.Hu-Nothing Phone 3a Pro Grey Glyph stílus, 3 optikai zoom 12/256 GB -3 hónap garancia
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Z270F i7 6700 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500 XT 8GB Rampage SHIVA ADATA 600W
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

