Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#86351) cyberkind válasza keIdor (#86335) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pedig megveszem konzolra, arra a rakás trágya Epicre egy Fontot se költök.

Paranormal Cocktivity

(#86352) pengwin válasza keIdor (#86340) üzenetére


pengwin
addikt

Nincs achievement rendszer, úgy hallottam kosár sincs, hanem egyesével kell vásárolni.
Emellett ha jól látom csak Windows támogatás van.
És mindezt tetézve a Tencent pénze visszakövethető a a gaming világ legkárosabb fejleményeihez*.
Tőlem egy fillért sem kapnak.

*: közösségi médiás játékok, mobilos játékok, függőségre építő csak többjátékos szemetek, és indokolatlan adatgyüjtés. Ez egy pénznyomda, nem egy játékcég.

nincs mit tenni, beadom a derekam
Itt látszik, hogy mennyi mindent megengedhetnek maguknak a cégek, mert a játékosbázis lenyeli.
Nem kötelező megvenni, vagy nem kötelező megvenni azonnal. Ha meg hajlandó vagy tőlük is megvenni, akkor nem kell keseregni azon, hogy milyen az Epic Store.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#86353) keIdor válasza pengwin (#86352) üzenetére


keIdor
titán

EA, Activision ugyanez, Bethesda is már.:)

Az a baj tudod, hogy nincs alternatíva. Van, konzolon, de ott ezek már megvannak, kíváncsi vagyok szebb graffal milyenek. Emlegetnek itt bojkottot, csak az a baj, soha egy sem volt sikeres.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86354) cyberkind válasza keIdor (#86353) üzenetére


cyberkind
félisten

A Bethesda kitolja Steamre a Fallout 76ot (is).

Paranormal Cocktivity

(#86355) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez a telefon rohadt jól néz ki (piros).

The Other Hole-Punch Smartphone...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#86356) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ti azt eltudjátok képzelni, hogy jövőre, vagyis idén a Radeon VII beéri a 2080Ti teljesitményét?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#86357) keIdor válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


keIdor
titán

Én el, a HD7970 is elveri a GTX-680/GTX-770-et.
Csak több idő kell, amíg az nV elhagyja ennek az architektúrának a szorosabb supportját.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86358) ÁdiBá válasza keIdor (#86357) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Igen, de ha megnézed a HD7970 már asszinkron GPU volt, mig a GTX680-770 buta szinkron gpu volt.
Az nvidia oldalon az első olyan széria a RTX széria ami asszinkron
Bár tuti sokat számit a szoftveres támogatás, az nvidia ameddig támogatja a 2000 szériát gondolom jobbak is lesznek.
1080 Ti kártyáknak akkor lesz igazán probléma mikor egyre jobban ráfekszik az nvidia a 2000 szériára.
Nem tudom, hogy fognak egyszerre rendes szinkron chipre majd asszinkronra is drivert irni.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#86359) Raymond válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


Raymond
félisten

Nem.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86360) TTomax válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


TTomax
nagyúr

Majd akkor ha a Vega64 a 1080ti-t...soha...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86361) VTom válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


VTom
veterán

Abu el tudja képzelni, szerintem. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#86362) Devid_81 válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nope, max a 2080-hoz kerul kozelebb es lesz vele vegre egyenerteku sebessegre ;)

...

(#86363) snecy20 válasza TTomax (#86360) üzenetére


snecy20
veterán

[link]

:D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86364) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem.

(#86358) ÁdiBá

Nem az NV-nek kell ráfeküdni, a játékmotor programozóknak... őmiattuk lehet majd a Pascal előbb utóbb visszaeső (úgy mint a Kepler is), amikor tényleg csúcsra járatják majd a fp/int vegyes számításokat és az async megoldásokat.

Most még csak alig 1-2 ilyen játék van, a Turing főleg az optimálisabb működés miatt van közel, annyit javult a shader core stb... de amikor igazán beindulnak ezek majd... na ott lesz az amikor ellépnek a Turingok igazán, mint most egy két játékban.
És persze akkor lép majd el a Radeon Vega is igazán a Pascal! -októl. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86365) ÁdiBá válasza FollowTheORI (#86364) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Vagyis azt mondod, a turing igazán gyors az újabb játékokban lesz...

ÁdiBá

(#86366) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#86365) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86367) keIdor válasza ÁdiBá (#86358) üzenetére


keIdor
titán

A Maxwell, Pascal még marad egy ideig, 1080Ti-t pár hónapja még újonnan lehetett kapni.
Nem régi termék.

Jövőre már jön a 7nm Ampere(?) én lehet benevezek majd arra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86368) FLATRONW válasza TTomax (#86360) üzenetére


FLATRONW
őstag

Tudok én jobbat is, majd ha a FuryX beéri a 980Ti-t.:)
Az utolsó AMD GPU a 290x volt, ami idővel lehagyta a 780Ti-t, de az sem javított semmit az AMD megítélésén.

(#86369) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok...az mitől lehet,hogy elindítom a Division 2-t és játék alatt szépen elfogy az összes ram....aztán kilép.... :Y
Valamit frissített a game nekem és most ez van... :(((

(#86370) TTomax válasza FLATRONW (#86368) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát igen ott a pont. :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86371) ScomComputer válasza TTomax (#86370) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez volt az oka...(430.00WHQL),vissza a régi és semmi gond... :B

(#86372) Raymond válasza snecy20 (#86363) üzenetére


Raymond
félisten

Mondjuk a Radeon VII pont ebben a jatekban nem eri be a 2080-at se :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86373) TTomax válasza ScomComputer (#86371) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na hát igen az az még egy pre driver.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86374) Abu85 válasza ÁdiBá (#86356) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez három esetben következhet be:

1) Elfogy a GeForce 11 GB VRAM-ja. Ilyenkor nyilván a memória lesz a limit, amiből nincs annyi, tehát nem tud vele mit kezdeni a hardver.

2) A program a GPU parancsprocesszorát erősen terheli, de ez eléggé ritka, mert a konzoloknál is csak az Xbox One rendelkezik két grafikus parancsmotorral, és annak a teljesítményét egyedül a Radeon VII tudja hozni az új grafikus parancsmotorjával. Tehát maximum a Microsoft által fejlesztett játékok lehetnek ilyenek, lásd Forza Horizon 4. [link] De itt is számít, hogy hol a limit, például 4K-ban már láthatóan nem a parancsmotor az, de 4K alatt látszik, hogy nagyon sokat ér ez a fejlesztés.

3) Előfordulhat, hogy az alkalmazás viszonylag sok puffert generál host visible flaggel. Ez eléggé ritka, mert a konzolon ugyan normális így csinálni, de a PC-n ez azt jelenti, hogy ezek a pufferek a rendszermemóriában generálhatók, amelyet a GPU azért eléggé lassan tud elérni. Ezért a PC-s játékokat más menedzsmenttel szokták írni, hogy ez ne jelentsen problémát. Egyébként ettől a sebesség nem esik össze, de rengeteg akadás lesz tőle, hiszen a sokkal lassabb rendszermemóriáig rohan a GPU a saját memóriája helyett. Erre viszont külön felhívja a figyelmet az NV, hogy ezt nem szabad túlzásba vinni, és tudtommal a Division 2 az egyetlen játék, ami ezzel nem törődik, mert az AMD javaslatai szerint írták, és az AMD-nek van egy 256 MB-os host visible memóriaterülete a VRAM-on belül is, tehát nekik a leírt probléma nem létezik. Viszont azért itt tényleg ésszel kell ezt csinálni, mert oké, hogy az AMD-nek ilyen a drivere, de az NVIDIA-nak nem, és az a rendszermemóriát használja. Emiatt ez is eléggé ritka dolog lesz a jövőben. Abból nem érdemes kiindulni, hogy az Ubisoft használja, mert ők manapság eléggé az AMD csecsén lógnak, meg hatalmas a Stadia iránti szerelem is, viszont épeszű cég ilyet nem csinál majd.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86375) TTomax válasza Abu85 (#86374) üzenetére


TTomax
nagyúr

1, Amíg a 2070/2080 létezik és árulják nem valószínű.

2, dinamikus motor,az összes mérés nekem kuka...

3, Tehát ez is kb soha...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86376) keIdor


keIdor
titán

Nem tudom volt-e már, lehet csak nem vettem észre.

AMD could unveil Navi GPUs on May 27 with possible Ryzen 3000 launch on the same day

Máshol olvastam, hogy a Navi 10-től egy RTX-2070 teljesítmény várható, RX-590 árában. Ez nem volna rossz azért.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86377) Abu85 válasza TTomax (#86375) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

1) Lényegtelen. A grafika skálázható. Nem kell a 8 GB-os VGA-kat kizárni, hanem elég nekik egy medium textúrarészletesség és működnek tovább. Ez egyáltalán nem probléma a fejlesztés oldalán.

2) Többször kell lefuttatni. De nem változik az eredmény, még ötszöri futtatásra sem. Hiába volt nekünk is fura, a Microsoft visszeírta a kérdésünkre, hogy normális, mert a Forza Horizon 4 sok rendszeren parancsmotor limites, így ha egy új GPU itt fejleszt, akkor jobb teljesítményre lehet képes (a Vega 20-ról ismert, hogy a parancsmotorjait lecserélték). Xbox One-ban pedig eleve két grafikus parancsmotor van, tehát a PC-s GPU-k képességeinek a dupláját kínálja.

3) Nyilván az Ubisofton kívül meglepődnék, ha más is erre az útra lépne. Vannak erre a problémára elegánsabb megoldások is.

(#86376) Keldor papa: Egyáltalán nem lesz olcsó a Navi. A GPU-k fejlesztési és gyártási költsége nő, tehát a végleges termék ára is nőni fog.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86378) Raymond válasza Abu85 (#86374) üzenetére


Raymond
félisten

"Tehát maximum a Microsoft által fejlesztett játékok lehetnek ilyenek, lásd Forza Horizon 4. [link] De itt is számít, hogy hol a limit, például 4K-ban már láthatóan nem a parancsmotor az, de 4K alatt látszik, hogy nagyon sokat ér ez a fejlesztés."

Masik lehetoseg - merheted rendesen is es nem igy, mint ahogy az alltalad linkelt grafikon keletkezett, es akkor rendes eredmenyek szuletnek:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86379) Abu85 válasza Raymond (#86378) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Rendesen volt mérve. A beállítás a lényeg. Ha nagyon maximumra pakolod a grafikát, akkor a parancsmotor előnye eltűnik (bizonyos grafikai beállítások ezt nagyban befolyásolják). Ezt látod 4K-ban. De ha nem, akkor a parancsmotor limitje korlátozza a többi, még régi parancsmotorokkal rendelkező hardvert. Ezt a Microsoft külön kiemelte.
A Vega 20 azért tud bizonyos beállításokkal ennyire kitűnni, mert megkapta már a Navi részegységeit.

A beállítás az nyilván döntés kérdése. Mi amikor a Forza Horizon 4 esetében erről döntöttünk még nem ismertük a Radeon VII-et, de az NV 4K-ra javasolt beállításokat és azokat használtunk, mert azokkal biztosan nagy volt a 4K-s teljesítmény. Persze, ha tudjuk, hogy a Radeon VII ilyen vadállat, akkor feljebb tekertük volna, de most már mindegy.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86380) Devid_81 válasza keIdor (#86376) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ennek orulnek :K

...

(#86381) Devid_81 válasza Devid_81 (#86380) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg annyi, hogy remelem nem akarjak tenyleg eltolni Julius 7-ig mint paran mar tippeltek ezt, kihasznalva a 07-07 dolgot ami a 7nm-re utal... :W
Szerintem ebbol a Feb 07-es Vega-nal mar boven eleg volt a szo jatekokbol, ennyire nem kellene felfujni azt, hogy gyartas technologiaban ott jarnak ahol. :U

[ Szerkesztve ]

...

(#86382) Raymond válasza Abu85 (#86379) üzenetére


Raymond
félisten

Nem volt rendesen merve es ez mar a cikk megjelenesekor is meg lett magyarazva, de akkor is csak mintha a falnak beszelt volna az ember.

A beallitasok a PH! tesztben ugyanazok voltak mint a linkelt HUB tesztben (Unlocked frame rate, ultra preset, dynamic optimization off). A szamokbol egyertelmuen latszik hogy a CPU nem volt eleg hozza (igaz a HSM alltal osszegzett tesztkornyezet es metodika mellet ez csak egy dolog a sok kozul). Ezt lathatod a 1080p es 1440p eredmenyeken ahol a 1080Ti, 2080 es 2080Ti ugyanazokat az eredmenyeket hozza. A masik dolog hogy 1080p eredmenyeiteket egy alapon jaro i7-6700K-val es egy (nem durva) OCs 1070-el is megkapom. Az 1440p 1080Ti eredmenyeitektol pedig 8%-al vagyok elmaradva.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86383) Abu85 válasza Raymond (#86382) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez a PH-n így szokott lenni, mindent jobban tud, aki ott se ült a méréskor, aki nemhogy meg se fogta, de még látni se látta az adott hardvert. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86384) VTom válasza Abu85 (#86379) üzenetére


VTom
veterán

"Persze, ha tudjuk, hogy a Radeon VII ilyen vadállat"

Az. Vadállat.

Ezeket direkt írod, hogy cukkold a népet?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#86385) Abu85 válasza VTom (#86384) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - Látod te is az eredményeket. Mint írtam, amikor a beállításokról döntöttünk, akkor csak GeForce-ok voltak nálunk. Ha tudunk arról, hogy a Radeon VII ennyire elhúz, akkor emeltünk volna a beállításokon.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86386) VTom válasza Abu85 (#86385) üzenetére


VTom
veterán

Ja, látom az eredményt abban a cherry picked játékban, aminek a motorja fekszik a kártyának a többszálú parancsfeldolgozás miatt, , a többi játékban meg a 1080Ti-vel van pariban.
Arról anno mégsem lett leírva, hogy vadállat, csak hogy túl drága. Bezzeg a R7 2 évvel később ugyanazzal a teljesítménnyel ugyanannyiért vadállat.

Ezt hívják mifelénk csúsztatásnak.
A vadállatozást meg flamingnek.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#86387) Abu85 válasza VTom (#86386) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Erről a játékról beszéltünk csak, ha visszaolvasol.

[link] - összesítésben ez a lényeges grafikon.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#86388) RazoR válasza ScomComputer (#86371) üzenetére


RazoR
veterán

Melyik az a "régi" driver amivel nincs gond?

(#86389) Raymond válasza VTom (#86386) üzenetére


Raymond
félisten

Meg az se. Nem arrol van szo hogy a VII gyorsabb hanem arrol hogy itt a PH!-nal az osszes tobbi kartya joval alacsonyabb eredmenyeket mutat mint mashol ugyanezekkel a beallitasokkal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86390) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na ugy nez ki az egyik 290X elkezdett elfaradni, hala egnek ennel a szerianal mar az a main kartya amin a monitorok lognak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86391) keIdor válasza proci985 (#86390) üzenetére


keIdor
titán

CF nélkül egymagában is csinálja? Tudom nem könnyű a víz miatt bontani gondolom, alaplapon meg nincs hardveres disable kapcsoló.

VRAM-nak tűnik egyébként, de könnyen lehet szoftveres eredetű baj is. Windows update-től vagy akár új drivertől.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86392) proci985 válasza keIdor (#86391) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

asztalon csak az egyik kartya megy, es ez ott jott elo. 3dt nem neztem vele egyelore.

alaplapon sajnos nincs hardveres kapcsolo, bontani meg nem volt idom. amit tudtam csinalni, hogy ennel a szerianal mar nincs fizikai layout szerinti master - slave kiosztas, az a fo kartya amin a monitor log. illetve elvileg a CF automatikusan kikapcsolodik ha minden kartyan log kijelzo, ezt mondjuk meg nem probaltam.

szoval egyelore megcsereltem a master-slave kiosztast. most oke.

csaladtagnal egy 7850el (aka R7 270) ugyanez a problema elojott par hete, ott a driverfrissites megoldotta vegul. ahogy nezem topikban altalaban az a baj, ha a memoria tul keves feszt kap, a kartyan meg 1250 helyett 1350en jar a memoria, tehat lehet a gyari OC az utolso driverrel mar nem stabil.

----

igazabol amig az egyik kartya stabil addig fellabon de ki tudok varni, a navi start elott mar nem akarnek valtani.

kb ahogy most kinez, van:
- 1070 320 euroert (gamerock)
- vega56 340 euroert (powercolor red dragon)
- vega64 520 euroert (asus arez)
- 2070 kb 570-600 euroert (tobb)

namost ennyiert igazabol az 1070 es a vega56 ami meg talan valamennyire vallalhatonak tunik, utobbitol meg tartok mert 300Wos.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86393) Raymond


Raymond
félisten

Samsung S34J550 vagy S34J552 van valakinek vagy latta mar valaki eloben?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#86394) TTomax válasza proci985 (#86390) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én azért lehet előbb újraraknám a gpu blokkot.A 1070/Vega56-64et most már hagyd ki,ha vga kell és érdemben előre akarsz lépni azt igen rossz időben tennéd most.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86395) TTomax válasza VTom (#86384) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ami 2-5%on belül megfogja az Nvidia két-három éves termékeit és legalább már nem drágább az már "vadállat". :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#86396) proci985 válasza TTomax (#86394) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, az lesz, meg lekapom a gyari mem OCt hatha az kevert be neki

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86397) snecy20 válasza proci985 (#86396) üzenetére


snecy20
veterán

Koruk alapján már sajna benne van a pakliban az elfáradás. Mondjuk nálam a tartalék gépben még hibátlanul megy, ha éppen előveszem, egy kereken 7 éves 7970, kész csoda valahol.
Szerintem most elég jó alternatívák lennének a piacon lecserélned ezt a CF rendszert.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#86398) keIdor válasza proci985 (#86392) üzenetére


keIdor
titán

Inkább 1660Ti vagy 2060 akkor már, a 1070 már 3 éves lesz lassan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86399) proci985 válasza snecy20 (#86397) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, csaladban van egy 280X DC2 ami kb 6 ev korul lehet meg egy 2011 novemberi 6950 2GB, igaz utobbi mar netezos gepben van es havi par orat megy.

hat passz. 300 euro korul 1660ti / 1070 / vega56, 400 korul 2060, 600 korul 2070. hasznaltpiacon 1070ek 250 eur korul, 1080 350 korul, 1080ti 600 korul. kb "3/4 4K"@60at birnia kene. ja meg ugye kerdes, hogy ezekbol mennyi volt banyaszkartya. meg mennyi ebbol olyan, hogy ket het utan nem kerul vizesblokk a kartyara mert nem birom elviselni.

mondjuk annyi pozitivum van, hogy ha ketkorositek egy kartyaval akkor kb annyi radiator feluletem van, hogy kb barmit meg tudok huteni siri csendben.

Keldor papa: igaz, 1660ti meg meg olcsobb is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86400) snecy20 válasza proci985 (#86399) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk gondolom úgy lenne a váltás ésszerű, ha az egykártyás rendszer teljesítményben sziginifikánsan megfejelné a korábbi kétkártyást. Single 1660Ti / 2060 és társai a 3x1080p-re szerintem nem túl combosak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.