Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#85251) keIdor


keIdor
titán

Bennem azért ott motoszkál a gondolat, hogy csak nehogy 10 év múlva már csak ilyenek jöjjenek ki: [link]
Mint egy felnagyított mobil játék.:) Ugyanaz a modell, ingyen letölthető, de vagy beleteszel 2000 órát grindal, vagy fizetsz mint a katonatiszt...

És nincs több cső FPS, vagy open world RPG, hanem van ez, meg ehhez hasonló címek és ez a választék.
Csak nehogy itt tartsunk 2030-ra.
Miért gondolom ezt: Diablo Immortal, mint első fecske.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85252) cyberkind válasza keIdor (#85251) üzenetére


cyberkind
félisten

Tőlem jöhetnek, hobbit váltok és kész, nem esek kétségbe, van bőven mivel szórakozni. :)

Paranormal Cocktivity

(#85253) keIdor válasza cyberkind (#85252) üzenetére


keIdor
titán

Nyilván, de inkább ne jussunk el oda, hogy csak ilyenek lesznek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85254) TTomax válasza cyberkind (#85252) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én is igy vagyok vele,akkor lesz még több gyerek itthon,amíg meg nem lesz a focicsapat... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85255) cyberkind válasza keIdor (#85253) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig jobb nem lesz a helyzet a jelenleginél, valami olyasmi kéne mint a 80-as években a csodálatos E.T.-nek hála bekövetkezett, vagyis egy apokalipszis ebben a szegmensben.

Paranormal Cocktivity

(#85256) FollowTheORI válasza keIdor (#85251) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy méginkább ilyen lesz... olyan Ready Player One szinten. Az embernek semmi normál élete nem lesz, hanem egy ilyen virtuális világban fog szórakozni, ott költi a pénzét mindenfélre ilyen vackokra... pontosan így ahogy írod csak még durvábban. :D

Persze nem holnapra lesz így... de 2030-ra... ki tudja. Akár még lehet is. :)

Egyébként nekem már most annyi játékom van, hogy szerintem életem végéig tudnék velük szórakozni.
Sajnos anno túlzásba vittem a hörcsög betegséget. :D
Szóval részemről jöhet mostmár csak online kacat, elleszek.
Csak PC-vel kell betárazni, hogy legyen elég backup hardver. Ha netán ezis megszűnne vagy elérhetetlen drágává válna / kiütné a streaming. :)
Mondjuk ennek egy dolog tenne még be, ha megszűnne a Steam és a többi letöltése lehetőség.
Na akkor nem igaz az állítás. :N

Egy két címet még nagyon akciózva behúzok PC-re, amire régóta vágytam vagy kívánságlistán van és csak PC-re igazi.
Konzolra meg nem veszek már semmit előre tárazva, csak ami épp kell. :)
Mostmár egész jól megállom ezeket a dolgokat. PC hardvert se veszek ész nélkül fejlesztve, csak mert épp jó áron van vagy bütykölhetnékem van, meg játékokat se. :D

Pedig azért az utóbbi hónapokban nagyon köröztem egy 2700X vagy 9900K konfigon, berakom a kosárba mennyibe fájna... mormolok kicsit, de eddig még mindig töröltem őket. :DDD
Most néztem a számláimat amúgy, 2013/14-es a gépem... ráférne a frissítés.
GPU is 2015-ös. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85257) keIdor válasza cyberkind (#85255) üzenetére


keIdor
titán

Reméljük jön, az első ami hullik az az Activision lesz.[link]
Nyilván a munkanélkülieket sajnálom, bár könnyen találnak mást szerintem.
Hiába a rekordbevétel, ezek a cégek azt várják el, hogy negyedévről negyedévre növekedés legyen, az meg lehetetlen a végsőkig. A pénzéhség lesz a vesztük.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85258) proci985 válasza keIdor (#85241) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyakorlatilag ha visszagondolok a nagyobb fpsek / immersion simulatorok jellemzően 30-40 óra körül szoktak lenni, legyen az Half Life 1-2, Deus Ex, Prey, Doom, Crysis, Stalker, Far Cry, Bioshock, Dishonored széria. egyébként végiggondolva nagyon hagyományos single fps nem is maradt: vagy átment minden (fél)openworld megoldásokba, vagy immersion simulatorba.

amik ennél rövidebbek, ott jellemzően elment a pénz a díszletre, ld a Metro2033 esetén a hatalmas külső moszkva terek amiket nem lehetett bejárni de le kellett modellezni, vagy a FEAR2-3 aminél pár jelenet valószínűleg szintén egész extrém drága volt.

egyébként tolom a Far Cry New Dawnt, eddig nagyon bejön ahogy gyakorlatilag teljesen átiterálták a Far Cry 5öt. a több RPGvel kapcsolatban nem tudom mit gondoljak, viszont valahol meg jó, hogy nincs az mint az FC2ben, hogy valahol az ember a harmadik óra körül beszerezte azokat a fegyvereket, amikkel utána egészen a játék végéig ment, itt meg van némi változatosság.

TTomax: meglátjuk, egyelőre Metroval kivárok.

2033 nekem nagyon cső volt amin tovább rontott, hogy az immersion simulator elemek amiket beleraktak mechanikailag nem működtek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85259) FollowTheORI válasza keIdor (#85257) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem csak a cégek... a részvényeseik is. Ott a sok nagy meg kisbefektető, akik ezeket nézik és ezek alapján döntenek.
Hozni kell a számokat, különben mindkét oldalnak rossz (cég és befektetők is).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85260) FollowTheORI válasza proci985 (#85258) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen... bár nagyon sok játékban csak a mászkálással a helyszínek között van kitolva az idő... maga az aktuális cselekmény kevés játékban több.

Nem igazán tudnék most olyan 30-60 órás játékokat mondani, ahol az időt ne azzal tolnák ki hogy menj ide oda össze vissza a térképen, fedezd fel, csinálj mellékküldetéseket stb. És ezek nagyrésze eléggé hasonló is.
Szóval valójában a lényegi cselekmény és újdonság és változatosság nem lett több. :)

Az új Metro is annyival több, hogy kicsit nyitottabb lett, nem cső FPS már, hanem elmehetsz bóklászni, bandatáborokat felszámolni és közben lootolsz pár új cuccot stb.
Szóval... érted. Nem mindig több az ami többnek érződik/látszik. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85261) keIdor válasza proci985 (#85258) üzenetére


keIdor
titán

Én csak videót láttam, de ez a Far Cry New Dawn kb. a régi Expansion Pack contentnek felel meg, csak a térkép lett átdolgozva. Nagy baj nincs vele, mert nem számozott rész meg nem is 60€, én viszont kihagyom, Ubisoft se mer nagyon eltérni a szokásos recepttől.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85262) CJ4567 válasza proci985 (#85258) üzenetére


CJ4567
veterán

Dishonored nekem elsőre 10 óra volt, pacifist ghost-ban(sajnos 1 pályát elrontottam :W), DXHR: DC 30 óra volt, de csak azért, mert első végigjátszás során én hülye megláttam azt az achievementet, hogy Factory Zero(A Missing Link DLC-t úgy játszd végig, hogy nem fejleszted magad onnantól, hogy elkezdődik a DLC, nem használsz semmilyen fegyvert), DXMD-ben van Steam szerint 36 órám, ebben van egy sima végigjátszás, és egy permadeath.

Szóval a játék hossza is attól függ, hogy mennyire sietsz a főküldetéssel, vagy milyen módon játszod a játékot, mennyire érdekelnek a mellékküldetések...

(#85251) Keldor papa Apex Legends-ben nincs mire grindolni. Van két karakter, aki alapból zárva van, a skinek, emote-ok nem fontosak szvsz., szóval nincs túl sok mindent grindolni, indítod a játékot és játszol.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#85263) snecy20 válasza proci985 (#85258) üzenetére


snecy20
veterán

Meglep hogy a FC:ND-t rendelted inkább, a Far Cry már a 3. rész vége óta nem nyújt valódi tartalmat. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#85264) ScomComputer válasza snecy20 (#85263) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez igaz,nekem megvan mind, de a felénél meguntam mindet...ezek az újraéledő ellenfelektől nem tud megszabadulni a game....odaúton kinyísz mindenkit, visszafelé ugyanott vannak... :DDD

(#85265) hszilard666 válasza snecy20 (#85263) üzenetére


hszilard666
veterán

+1!

FC3 volt az utolsó far cry amit igazán élveztem. A 4 sem volt gyenge, de azt már csak muszályból nyomtam végig, az 5 ben meg 20p em van kb. :(

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#85266) snecy20 válasza ScomComputer (#85264) üzenetére


snecy20
veterán

Én is így vagyok sajna. :)
A Primal-nál még korábban jött el a vég - azt nagyon hamar otthagytam.
De most, hogy így a napokban felmelegítettem a Wildlands-t, ugyanebben a betegségben szenved, mint az utóbbi Far Cry részek. Ezeket már tényleg csak akkor veszem elő, ha új procit vagy VGA-t akarok tesztelni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#85267) proci985 válasza CJ4567 (#85262) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en nekialltam varosnezni :B es vegigmentem a mellekkuldeteseken is. plusz altalaban elso vegigjatszasra a legnehezebb nehezsegi fokozat beleszokasi idot szokott jelenteni.

snecy20: nekem bejon a tajakat nezunk es kozben neha lovunk formula. Far Cryokban en szeretek neha megallni, aztan nezni a vilagot, a Far Cry 2 is anno ezzel fogott meg. new dawnban mondjuk meg annyira nem talaltam helikoptert pedig azzal nyugodtabb szokott lenni, plusz egyszerubb feljutni a kilatopontokra.

Keldor papa: a terkepet elegge atdolgoztak meg belenyultak a mechanikaba

kb ez a szint, kb a height map meg az uthalozat valamennyire emlekeztet layoutra az otre, de emlekezetbol (ilyen eleg furcsa memoriam van) nem tudtam navigalni terkep nelkul. terkeppel is kb annyira, hogy a bazisokra kb emlekeztem hol vannak, de igy utana neha az ut megtalalasa is problemas volt.

kb olyan, mint Dishonored2ben a crack in the slab ket idozonaja

plusz ahogy nezem gyakorlatilag megadja az otnek azt a lezarast, amit mindenki vart volna.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85268) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Modding a 2x 140 mm All-in-One CPU Watercooler onto the AMD Radeon VII

His 24/7 stable settings on Radeon VII are 2122 MHz core, 1265 mV, and 1252 MHz memory, resulting in a 3DMark Firestrike graphics score of around 33,000.

Kicsit kokany, de ugy latom van a Vega VII-ben tartalek csak huteni kell :)

...

(#85269) VTom válasza Devid_81 (#85268) üzenetére


VTom
veterán

aztak@rva :D
ez a firestrike pontszám milyen szint?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#85270) Devid_81 válasza VTom (#85269) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Fogalmam sincs :N
Ugy latszik van benne tartalek csak az a baj, hogy gyari feszen/frekin 300W...akkor igy mennyit ehet 400-450W? :Y :DDD

Szerk: ugy latom ez RTX 2080 Ti szint felett van mar picivel.
Ti pontszamokat talalok 30k-31k korul

[ Szerkesztve ]

...

(#85271) Puma K válasza Devid_81 (#85270) üzenetére


Puma K
veterán

Tehát jó lesz ez a 7nm csak nem a GCN-re építve.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85272) TTomax válasza Devid_81 (#85268) üzenetére


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85273) Devid_81 válasza Puma K (#85271) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valoszinuleg a Navinal mar meglatjuk es a Zen2-nel. (remelhetoleg)
Ez a Vega eleve nem volt vilagbajnok, az olyan mint a Polaris refresh 12nm-en...elpocsekolt silicon.
Ezt a 2200MHz-et tudhatna 300Watton, akkor mar kozel versenykepes lenne.

...

(#85274) TTomax


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85275) Puma K válasza TTomax (#85274) üzenetére


Puma K
veterán

Annyi eszük-pénzük van hogy címeket vegyenek, de a háttérszolgáltatásokra már nem futotta...?

Anno mikor először települt az Alice miatt az Origin néztem, hogy mi ez a fapados sz@r amit az EA használ?!

Aztán az Assassin's Creed Black Flag-nél néztem, hogy egy idő után meg az kezdte el telepítgetni a Uplay-es másik fapados trágyakupacot...

Most ezek mellé itt van még egy full fapad Epic Store... komolyan valaki púzon vághatná őket egy jó kis per keretén belül amiért a saját kliensüket erőltetik.

Ha meg veszem a játékot, akkor hagy regisztráljam már be ott ahol én akarom...

Vagy nagyon maximum települjön fel a kliensük, de hetente-havonta 1x egy ellenőrzést csináljon a játékon a kiadó kliense többet ne...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85276) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

napi horror

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85277) VTom válasza proci985 (#85276) üzenetére


VTom
veterán

ez szép egy mutatvány, kíváncsi lennék ki csinálta :)

""Pasztának" valamiféle erős ragasztót használt, hogy biztosra menjen"

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#85278) Devid_81 válasza proci985 (#85276) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bazz... :W

...

(#85279) proci985 válasza VTom (#85277) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mivel a ragasztó igen jó minőségű volt alulról csavarhúzóval próbált rásegíteni hogy elengedjen a ragasztás

:O

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#85280) TTomax válasza proci985 (#85279) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85281) TTomax válasza Puma K (#85275) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na csak ez azért jutott eszembe,mert ki akartam kapcsolni a winel való indulást,és addig amíg a beállítások menüpontban volt nem lehetett még tálcára sem rakni a launchert. Ilyen fapadot kb 15éve nem láttam... :D

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85282) VTom válasza proci985 (#85279) üzenetére


VTom
veterán

én ezt a részét megértem :DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#85283) Gyula84 válasza TTomax (#85274) üzenetére


Gyula84
veterán

rettentő rossz egy valami ez az epic storeos kliens :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#85284) Puma K válasza TTomax (#85281) üzenetére


Puma K
veterán

Micsodaa?? :DDD

De jó hogy nincs fent :))

Nagyon jól illik ide a Mr. Bean gif :DD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85285) Puma K


Puma K
veterán

Haver most linkelte:

Resident Evil 2 but 500% facial animations - videó

Azok az arcok :DDD

3. hozzászólás:

"1:42 me waking up on a school day"

:C :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85286) VTom válasza TTomax (#85281) üzenetére


VTom
veterán

Egy kis nosztalgiát is kaptál a pénzedért :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#85287) Puma K


Puma K
veterán

Cézárra hogy ráment:

Itt a videó: [link]

Csak megkapta a kezét... sokszor.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85288) Abu85 válasza Puma K (#85287) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Még mutatja is, hogy megnyugodott, a kutya meg: "Biztos vagy benne, na ezt kapd ki..." :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#85289) Speed® válasza Puma K (#85287) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem véletlen a mondás..nőben és kutyában soha.

(#85290) snecy20 válasza Puma K (#85287) üzenetére


snecy20
veterán

Picit bele kellett rúgni. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#85291) Anubris válasza Puma K (#85287) üzenetére


Anubris
őstag

Mikor oda állt közvetlen elé, azt hittem a kutya rá fog harapni a tökére, megnéztem volna a Cézár fejét akkor. :D

(#85292) Abu85 válasza Anubris (#85291) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Otthon a gazdi le is oltotta: Buta kutya... :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#85293) TTomax válasza Puma K (#85287) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet nem kellett volna a kutya orrára verni,merthogy azt nagyon rühellik...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85294) FollowTheORI válasza proci985 (#85276) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Remélem garanciáztatta is... :D

Attól függően hol szedik szét újra egész sokáig is eljuthat akár.
Fetéve hogy a garanciás címkéket (ha voltak) jól kezelte.

Bár ezek alapján kétlem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85295) Devid_81


Devid_81
nagyúr

GlobalFoundries-nak se mehet mar nagyon jol ha eladjak, legalabbis azon vannak hogy.
Mondjuk Samuval meg jol is jarhatnak, majd azok gatyaba razzak oket ;)

...

(#85296) FLATRONW válasza Anubris (#85291) üzenetére


FLATRONW
őstag

Azon én is elgondolkodtam, hogy van e rajta valami tökvédő.
Mondjuk én még azzal együtt sem játszottam volna el az alfa hímet. :)

(#85297) TTomax


TTomax
nagyúr

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#85298) Raymond válasza TTomax (#85297) üzenetére


Raymond
félisten

Wow :Y

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#85299) Puma K


Puma K
veterán

Anthem's Terrible Truth

Forrás a szöveghez: [link]

Dorombol a mélynyomó :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85300) ScomComputer válasza TTomax (#85297) üzenetére


ScomComputer
veterán

Itt mit kell nézni,olyan mintha valamelyik régi COD-ból lenne a kép,semmi különös... :N

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.