Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#63201) Devid_81 válasza keIdor (#63199) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezekbol aminek van ertelme az a legelso 6 magos, az "jo arban van"
Es persze az azt koveto 8 magos.
Innen fel, max munkara, es az e-penis novelo 3DMarkoloknak :K
Kivancsi leszek az AMD mit mennyiert dob majd piacra.
Az azert az AMD mellett szol, Ok nem szarakodnak a PCI-e lanekkel, a legkisebbtol a legnagyobbig mind ugyan azt tudja majd.
Viszont az intel megkajalva majd oket az orajellel. :U

...

(#63202) #35434496 válasza keIdor (#63199) üzenetére


#35434496
törölt tag

Egy 7820x-et én bevállalok szerintem. :K

(#63203) keIdor válasza Devid_81 (#63201) üzenetére


keIdor
titán

Én i9-7820X-en gondolkodom, tehát a 8 magoson... 160 ezer körül még vállalható.

Már nézegetem az alaplapokat, ROG-ot akarok természetesen alá, ahogy mindig, de még csak az Extreme-t meg az Apex-et látom, az meg már túl drága.

AMD nálam kizárva. Tetszik a Ryzen, de jobb az Intel.

Szerk.: Nekem elég 22 lane, úgysem lesz SLI, vagy SSD, ahova több kéne.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63204) Devid_81 válasza cyberkind (#63194) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En elhiszem neked, csak ez tenyleg furcsa, mondhatnam eleg egyedi eset.
Ne vedd ezt sertesnek, bantasnak, szerintem senki nem is akart ilyet kozulunk. :N
Mint nem-orvos, ujra, de en pl napi 24 oras vernyomasmerest kiharcolnek vmi dokitol, ha meg nem volt olyan gep rajtad.

Magas vernyomasbol sajnos nekem is "felsofoku vegzettsegem van", igy tudom, hogy milyen az amikor baj van. :W
Bar anno nalam 208/100 korul volt a csucs, es tobb heten keresztul a "normalis" felett volt, mig egy izomgyulladasba nem torkollt az egesz, szo szerint oda jutottam, hogy egy zebran nem tudtam atsetallni 2 perc alatt.

...

(#63205) keIdor válasza Devid_81 (#63204) üzenetére


keIdor
titán

Én meg az alacsony vérnyomástól szenvedek, reggel simán van 100/70, úgy nézek ki, mint egy zombi az első kávéig.
Mértem már 90/60-at is, akkor már szédültem és rettentően fájt a fejem. Pulzus meg 53 volt.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63206) keIdor


keIdor
titán

Computex 2017: ASUS Shows X399 AMD Zenith Extreme Motherboard

Nem semmi az a foglalat. :Y

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63207) Devid_81 válasza keIdor (#63203) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jovore en is bevallalom. :K
Most a VGA-val bevallaltam azt, hogy a "leheto legrosszabbkor" vettem epp arcsokkenes elott.
A procival ezt megvarom, meg talan meg a DDR4 is csokkenhet picit. :)
De mindenkeppen 8 magos lesz nekem is a kovetkezo.
Meg kiprobalnam ezt a quad channel DDR4-et mar 4x8GB rammal.
Valoszinuleg engem sem fog nagyon felkavarni a fullos (2x16) SLI/CF hianya a jovoben, nekem is eleg lenne annyi pci-e lane ami benne van azokban a 8 magosokban. :K

...

(#63208) Devid_81 válasza keIdor (#63206) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a foglalat heeee :Y
Amit en linkeltem korabban ott nem latszodtak az erintekzok, de itt igen.
De amugy az milyen mar, hogy ezekben a kiallitasi lapokban meg valaki belemaszott a foglalatba trakorrral...? :W
Vagy csak en latok rosszul?De mintha vmi natural disaster lett volna ott, nem?
Millio erintkezo szerteszet a bal oldalt kozeptol felfele, es jobb oldalt is par.... :W

Kep a wccftech-rol

[ Szerkesztve ]

...

(#63209) #35434496 válasza keIdor (#63206) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az egész alaplap egy foglalat. :DDD

(#63210) #Morcosmedve válasza keIdor (#63203) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

200 lesz az legalább + értelmesebb lap 100k-tól és még memória. :(

(#63209) players111: Persze, hiszen gyakorlatilag két proci egyben.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#63211) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah de hol van mar a nagy Vega bejelentes? ;]

...

(#63212) cyberkind válasza Devid_81 (#63204) üzenetére


cyberkind
félisten

De nekem nem volt magas előtte pont ez a lényeg, előtte a max 140/80 volt de olyan 120 és 140 között ingázott a vérnyomásom, aztán ahogy elkezdtem használni a cuccot kb 2-3 nap után jött elő minden, amikor ültem a gép előtt és vártam a futárt akkor épp 170 volt, viszont játékokban jobb volt a helyzet mert nem volt meg csak kevés játékban a 144fps és Hz, a Forza-ban is egész jól voltam mert az olyan 70-80 körül ment átlag, asztalon meg a 144Hz mindig fix volt, ugyanakkor anno az Imax 3D-vel se volt bajom pedig ha jól tudom az is magasabb képfrissítéssel tolja a képet, hogy ne legyen rosszul az ember.

Nem veszem de nem akarjátok elhinni pedig mindent próbáltam és csak a legvégén jutottam a monitorra amit meg nem akartam de ez volt a megoldás, sőt még 60Hz-re is visszavettem a monitor és már attól jobban voltam de úgy meg nem sok értelme lett volna használnom.

Paranormal Cocktivity

(#63213) stratova válasza cyberkind (#63212) üzenetére


stratova
veterán

Aludj többet, évekig volt 140/80 a vérnyomásom, a gyerek óta korán fekszünk mert éjjel néha kelni kell de összességében többet alszunk. Tegnap mértem 110/70 miután trappoltam egy sort a lurkóval a dédmamánál az utóbbi hónapok mérése alapján nem járt 120/80 felett.
A másik lehetőség a sport, de ettől még fontos hogy kipihend magad.

[ Szerkesztve ]

(#63214) keIdor válasza cyberkind (#63212) üzenetére


keIdor
titán

Én elhiszem. Valaki a 3D-től van szarul, ilyen vagyok én, valaki a VR-t nem bírja (órákig én se).

Valaki meg ezt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63215) cyberkind válasza stratova (#63213) üzenetére


cyberkind
félisten

Rengeteget alszok, sőt ha nem alszok csak keveset akkor még kevesebb mert elnyom az álmosság egyfolytában, szóval ezzel sincs baj. :D Illetve engem nem zavar ha 140/80, az még oké, iskolában 160 meg 170/80 volt, ebből is látszik mennyire imádtam odajárni anno.

(#63214) Keldor papa
Legalább te érted, nemhiába kerülöm a VR-t is annyira amennyire csak lehet minden téren. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63216) #35434496 válasza stratova (#63213) üzenetére


#35434496
törölt tag

Majd elkezdi az iskolát és lesz 180/200 :DDD

(#63217) stratova válasza #35434496 (#63216) üzenetére


stratova
veterán

Back to school akció.

(#63218) Gyula84 válasza #35434496 (#63191) üzenetére


Gyula84
veterán

neeeeee :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#63219) keIdor válasza cyberkind (#63215) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen tartalmakkal még én is fogom jó ideig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#63220) cyberkind válasza keIdor (#63219) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem meg semmilyen tartalom nem fog meggyőzni mert nem akarok megint így lenni vagy esetleg ha annyira tetszene, hogy hosszabban tolnám akkor meg kinyírni nem akarom magam, szóval ez kimarad, csak nehogy a Google Glass vagy az ahhoz hasonló cucctól is szarul legyek majd. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63221) proci985 válasza keIdor (#63206) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

es EATX meretu

Devid_81: harom eve pont ennyiert lehetett 3930at kapni... es nem vagyok benne biztos, hogy a hasonlo aru 1700xnel annyival gyorsabb lenne (vagy az 1800xnel lapot is figyelembe veve). oke, picit gyorsabb, de megiscsak harom ev.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63222) Puma K


Puma K
veterán

:))

[link]

[link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63223) TTomax válasza Puma K (#63222) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hajjajajajjjjj....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63224) TTomax


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63225) #35434496 válasza TTomax (#63224) üzenetére


#35434496
törölt tag

Bolond! :C :DDD

(#63226) Devid_81 válasza Devid_81 (#63211) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah megszuletett...Junius 27-en fog a boltokban landolni a Vega Frontier
Es majd CSAK Julius vegen jon a gamer version... :U
Bar gondolom a VS topikban mar linkeltek 56x :D

Mindenesetre ezek a procik durvan neznek ki :Y :DDD

X399 Platform – 16 Cores, 32 Threads, 64 PCIe Gen3 Lanes & Quad Channel DDR4 Memory.

Remeljuk VGA-ban is felnonek erre a szintre vegre, amikor konkurencianak lehet oket ujra nevezni :K

[ Szerkesztve ]

...

(#63227) cyberkind


cyberkind
félisten

Azt a k****, ez a Witcher 3 bizony keményen büntet minden téren, nem elég, hogy kb végtelen a játék, még szebb is mint a Gta 5 és ezt butították a konzolokra vissza, és ezért csúnya sokaknak, én meg az államat keresem mert bizony minden képkocka Steam-re mehetne fel mint képernyőmentés. :Y :Y

Egyébként ha valaki megvenné most a teljes kiadás Steam-en 25Eu júni 2-ig. :)

Paranormal Cocktivity

(#63228) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Coffee Lake processzorokra az intel igert egy "laza" 30%-os teljesitmenyugrast.
Ev vegen jonnek is ki ezzel a proci csaladdal mobile/asztali fronton :U

Ha ez igaz, akkor a most kijott procikbol nem igen kell venni ;]
Masik dolog, meg minek? :F
Eleg reg ota nem a proci teljesitmeny a keves....persze ettol szivesen latnank, de tenyleg fel evre ra ahogy a mostani generacio kijott...?!

...

(#63229) #Morcosmedve válasza Devid_81 (#63228) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Aki türelmes/van esze kivárja a 6/12-es mainstream i7-et :)

© asszongya'hogy

(#63230) Devid_81 válasza #Morcosmedve (#63229) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha az intel igy durvul az AMD-re akkor kiadjak holnap azt is :D

...

(#63231) TTomax


TTomax
nagyúr

Egy igazi troll... [link] tanitani lehetne.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63232) deja vu válasza TTomax (#63231) üzenetére


deja vu
addikt

Ne is foglalkozz vele.

Régebben mondtam többször nektek ha jó a Vega veszek egyet az 1070 helyére. Már ott tartunk minek vegyek Vegát, ha bevárják lassan a Voltát, ami meg valószínű elpicsázza a Vegát, és még egy év a Nvidiáé.

Nekem ez a hozzászólás tetszett leginkább:

.LnB
"Két ember tud egy árva képből fps-t számolni. Abu, és Chuck Norris. De Norris van, hogy téved pár fps-t. ;]"

De do3om hozzászólásai is teljesen igazak, persze támadják, mert az igazság fáj.

Ha van időd olvasd végig itt a hozzászólásokat, ez is elég durvára sikerült :DDD :
[link]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#63233) Erdei88 válasza TTomax (#63231) üzenetére


Erdei88
veterán

Szólni kellene már playersnek, mert nagy ott a rendetlenség :D

(#63234) #35434496 válasza TTomax (#63231) üzenetére


#35434496
törölt tag

De hiszen ez a hupszi! :C Hupszi fejezd be a +1-et mert tailor beszánt a csába! :DDD
Milka! Intéznél 2 nap banánt hupszinak?

[ Szerkesztve ]

(#63235) Habugi válasza TTomax (#63231) üzenetére


Habugi
addikt

Jaj hagyjuk már.., abból a topicból pont rupszot trollozod ?! :N

Egyébként is, ezért házhoz mentél gyakorlatilag.., foglaljuk össze mi is zajlot..:

- Computex.., végre valami infót vártunk, szh@rt sem kaptunk..

- Ezen meglepődtünk..

..ja nem, mégsem.., már nem. :((( :((

- Futott a 4K Prey.., ki tudja mi volt alatta, azt mondanak amit akarnak.

- Durva tearing..

..majd a szokásos "nesze semmi fogd meg jól" -ból az emberek elkezdik összefabrikálni a saját elképzeléseiket, vízióikat.
A találgatósban példának okáért egy "4x tearinges" állóképből és egy sejtésből miszerint a Prey promó 60Hz-es kijelzőn futott, rá lett képzelve az állóképre egy ~180-190FPS-es 4K-s VEGA teljesítmény, amire idézem hogyan reagáltál..:

"Valami itt nekem nem kerek.."

:D :P

Hallod, durván felröhögtem, minden offense szándék nélkül mondom.. :R

Fogalmam nincs mit vártál érted.., az eseménylánc fényében/tudatában közölted h valami nem kerek, epic!

Egyébként.., eljött az a szint hogy már nincsenek trollok, nem trollok, szakmai és nem szakmai okfejtések vagy sejtések, elmegy az AMD a francba hogy semmit nem tudhattunk meg még mindig, az emberek akár fanboyok akár nem, rá vannak kényszerülve erre a hikomatra és persze h egymásnak feszülnek.
A magam részéről szarok a VEGA-ra innentől, majd megjelenik amikor megjelenik, engem nem túráztatnak többet, fél éve nagypofával ment a Poor Voltázás de még mindig itt tartunk.
..majd egyszer csak megjelenik PH-n a friss cikkek között a teszt és akkor foglalkozom vele legközelebb, remélhetőleg erre még azelőtt sor kerül h lejár a garancia a 390X-ről (~november).

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63236) TTomax válasza Habugi (#63235) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig kezdtél már gyógyulni,de mehh megint visszaestél.Látom visszaolvasni sem nagyon ment,ö arra reagált,hogy rosszul tudom a multiGPU supportot.A többi amit itt leirtál semmi köze ahhoz amire reagált,és ezért irtam amit irtam.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63237) TTomax válasza deja vu (#63232) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ohh azt a topicot néztem,énn ahhoz már hozzá sem merek szólni.Igen,engem is érdekelt volna a Vega,de egyre meszebb érzem magamtól.Egyébként nagyon a cpu vonalra koncentrál az AMD,és erthetö is mert vga fronton sokkal nehezebb nekik labdába rugni,mert egy vgaval akarnak lefedni mindent,na az nem fog menni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63238) Habugi válasza TTomax (#63236) üzenetére


Habugi
addikt

Nem estem én vissza sehova..(már nincs hova? :DDD ), csak az első sor kivételével arra kivántam rámutatni, hogy kár volt postolni oda.., ezért írtam le a saját döntesemet, miszerint a továbbiakban a magam részéről biztosan nem fogok, az egész témát ignorálom.
Ugye abból az apropóból írtál hogy sokalltad a megsejtések utáni rávízionálásokat, mert X-Y %-os viszonyban lenne a 1080Ti -vel.., lásd.

Kvázi innen indult az, amiből aztán később a DOOM @Vulkan s egyéb dolgok eszkaláltak, érted?!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63239) TTomax válasza Habugi (#63238) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jahh valóban az én q@rva anyámat hogy próbálok a realitás talaján maradni... ne már.Ne az legyen már a normális,hogy ki tud nagyobbat trollkodni. :N

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63240) TTomax


TTomax
nagyúr

Na mindegy bosszuból gyorsan betoltam egy fél kilós gyrost... az legalább meglátszik.Ugy sikerült ébredni,hogy már a macskát nézegettem van vagy 3kiló,én meg nagyon éhes.... A legjobb a milánói macskaróni.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63241) #35434496


#35434496
törölt tag

(#63242) Habugi válasza TTomax (#63239) üzenetére


Habugi
addikt

Szó nincs ilyesmiről h a te qrv@ 'nyádat, csak beleálltál olyasmibe ami szerinted végül trollkodáshoz vezetett. Tiszta hikomat az egész téma, milyen realitás talaján akarsz megmaradni? :D

Szerencsétlen nyomorult emberek próbálnak kihámozni valamit a semmiből lassan egy éve, senki nem tudja várjon-e az NV nagyvad vásárlással vagy sem, aki megvette eladja mert X-Y dián ennyi meg annyi TFLOPs vakítást látott, ugye lásd ma @1080 topic..(lol), sorolhatnám, egészen odáig h még én, akinek a 4200Ti óta csak Radeonja volt sem vagyok már biztos abban h érdemes-e megvárnom a VEGA-t vagy sem. :U

Ha valaki mindenképpen trollt akar kiáltani akkor nyugodtan megállhat az AMD-nél. Ez volt zsinórban a második livestream ami miatt korábban keltem h hátha lesz valami a VEGA-ról mert ígérték..
Mindenkit rettenetesen frusztrál amit csinálnak (legyen "NV-s" vagy "Radeonos" ..), annál ékesebb példája pedig hogy ez a frusztráció hova vezethet hikomat szinten nincs annál, mint ami ma lezajlott a tearinges állókép kapcsán.. :O :N

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63243) tailor74 válasza Habugi (#63242) üzenetére


tailor74
őstag

" mint ami ma lezajlott a tearinges állókép kapcsán.. :O :N"

Az megint egy "szakmai" fórum részlete volt csak...Ahogy mostanaban zajlik.. :(

rupszinak meg megártott a sok edzés, úgyhogy ttomax-nak sem ártana vigyaznia magára. :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#63244) #35434496 válasza tailor74 (#63243) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én megígértem hupszinak, hogy beszántod. :K

(#63245) tailor74 válasza #35434496 (#63244) üzenetére


tailor74
őstag

Ha ez az Ő asszonykája, akkor elmarad a szántás.. :DDD

Különben is, szörpözés mellett is lehet rendesen edzeni. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#63246) proci985 válasza tailor74 (#63243) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, hat talalgatos topikokat helyukon kell kezelni.

azt meg el kell fogadni, hogy par koncepcio elegge bonyolult, szoval felreertesek lehetnek. pl memoria-management reszhez nem art erteni az architekturalis hatterhez, az villamosmernok / muszaki info szakokon jellemzoen masodeves anyag. par optimizacio meg siman kutatasi terulet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63247) tailor74 válasza proci985 (#63246) üzenetére


tailor74
őstag

Nem az a baj, ha egy topikot kell hanyagolni, hanem az ,hogy mostanában sok helyen ez a szinvonal kezd általánossá válni.( És itt most nem a mondanivalókat kritizálom, hanem a stílust). :)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#63248) #35434496


#35434496
törölt tag

Te ez a találgatós olyan mint ha ez menne. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#63249) Milka 78 válasza TTomax (#63237) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Állítás...végeredmény...mindez egy 25 wattot fogyasztó,htpc-be szánt kártyától ami egy 55 wattot fogyasztó rx550-el lett versenyeztetve...van még kérdésed? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63250) Devid_81 válasza Milka 78 (#63249) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pont ilyen kis VGA-t akarok venni majd a masik gepbe itthonra.
Teljesen jo lesz.
HDMI kellene 2db, mert csak 1 van most, emiatt akarok csak venni valamit bele. :K

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.