Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#63651) #35434496 válasza VTom (#63639) üzenetére


#35434496
törölt tag

A csülökcsárda után, hogyan változnak az értékek :F :DDD

más! Húúú de jó a VS! :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#63652) Habugi válasza TTomax (#63643) üzenetére


Habugi
addikt

Tökéletesen igazad/igazatok van csak tudod ez egy régi história és mégha valaha volt is apropója, most abszolúte nem aktuális és hagytam hogy a kelleténél jobban megszólítson a bullsh1t detektorom heves kilengése.
Rég nincs már a követett topicok között, nem véletlenül.

(#63645) Erdei88:

:D

Tényleg nem folytatom, egyébként is félnék megnézni az estére kikapart csudavideót amin random Radeon rakoncátlankodna, hátha lejátszás közben a 390X rádöbbenne hogyan is kéne működnie természetéből és eredetéből fakadóan és onnantól fogva az összes játék mikrolaggolna és FPS droppolna. :DDD
Neeem, nem adunk esélyt az aidsnek, bezártam már vagy egy órája, amúgy sem akarok jelen lenni amikor kiharcol magának egy moderációt.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63653) Erdei88 válasza #Morcosmedve (#63648) üzenetére


Erdei88
veterán

Egy 7700K-t le tudnál nekem tesztelni?
Nálam tökéletesen működött, az új tulajnál nem ad képet az elsődleges pcie slotban a kártya. A többiben hibátlanul működik

(#63654) #Morcosmedve válasza Erdei88 (#63653) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Hivj fel.

© asszongya'hogy

(#63655) DeckardCain válasza stratova (#63637) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ne aggódj átérzem, napi 150-180 grammal és mellette heti 5-6 súlyzós edzéssel nem voltam túl boldog :)

(#63656) VTom válasza #35434496 (#63651) üzenetére


VTom
veterán

Csülökcsársa után le kell maszítani 2x3 deci tisztát vörösből, 3x2 deci tisztát rozéból, vagy 5 nagyfröccsöt fehérből, amit három korsó sörrel lehet kiváltani, hogy visszaálljon az anyagcsere a normálisra. :K
Mondom, ez egy elég jól variálható étkezési forma. :DDD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63657) Gyula84 válasza Erdei88 (#63591) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#63658) proci985 válasza Habugi (#63652) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent ha nagyon elszall valaki akkor modker.

Abu olvassa a vs topikot, de o nem moderator. Regebben en olvastam a topikot, de utobbi honapokban ugy, hogy nem volt belathato idon belul start es mindenki tenyleg csak talalgatott (neha joval aktivabban, mint megalapozottan), ugy sok ertelme nem volt. Topikgazda meg ennyire nehez topikot nem feltetlenul bir el. Anno Mate elbirt a 970/980 topikgazdasagaval mondjuk, de meg az a topik is egyszerubb volt, plusz a moderatori garda jelentos resze olvasta is tulajkent. Ilyen igy mikrolagg meg ugy mikrolaggra nem vagyok kivancsi: A hawaii tenyleg tud mikrolaggolni, de jellemzoen az ahogy lattam a szenzor alapu (topiknyelven: negyezer szenzor se volt meg!!!) vezerles ami az oka, az meg akkor tortenik meg, amikor ilyen szep, iszonytatosan nem stabil orajel cikkcakkot lat az ember a time ploton, tehat a kartya ugral a statek kozott es probalja nem megsutni a GPUt, ami igy a frametime varianciara nem feltetlenul hat pozitivan. Marmint azon kivul is, hogy a GPU az adott framet eppen 600 vagy 800Mhzn szamolta ki (1000 helyett). Ez igy ha extremen hangzik az, de a 290X Matrix Platinum gyari hutovel pontosan ezt csinalta a Cosmos RC1000ben, 94 fokos GPUval. Ami Cosmos szellozes szempontjabol azert ennyire boven nem volt rossz (alapallapotban a 690et verte, az enyem meg "kicsit" optimizalva volt). Viszont, kapott egy vizesblokkot, azota nem ment 70 fok fole, aztan szepen kisimultak a rancai. CFben meg az AMD megoldotta, hogy pl a Prey fix 60fpt tud ugy, hogy a kartyak csak 900Mhzs stateig mennek fel mert ugy mar vsyncen van, aztan en meg csodalkoztam, hogy ilyen 36-37 fokos a viz par ora jatek utan, 45-47 helyett (ami jo kozelitessel masfel-dupla hotermelest jelentene), ugy, hogy megy es skalazodik a CF.

Meg oke, topikot olvasom meg itt a durvabb flamek latszanak (altalaban le szoktam kovetni a dolgokat), de utobbi honapok meloban eleg huzosak voltak ahhoz, hogy ha ra is tudok nezni, akkor is max sokoranyi atfutassal. Ezert is probaltam a jelenlevoket tobbszor a modker fele terelni, meg a topikot en is kavezni szoktam olvasni, mert az egy fore juto HEDT/multigpu/extremkijelzo topiklakok szama eleg magas ahhoz, hogy ha nekem valami nem mukodik, akkor jellemzoen mas is belefutott mar. 290X topikban amig olvastam pl egyedul voltam multiGPUval, SB-E/IB-E topik meg sose porgott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63659) tailor74 válasza Habugi (#63652) üzenetére


tailor74
őstag

Nem kell vele foglalkozni, ill át kell lépni rajta. Ő is egyike a" mindentnagyontudokelismondomnemondjellentmer'hülyevagy" embereknek. Sajnos pestis módjára szaporodnak az utóbbi egy évben, így érdemes lekorlátozni a szakmai topikok számát.

Szerencsére a privat lehetósege meg megvan, ha valakivel - valamit normalisan meg szeretnel beszelni.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#63660) proci985 válasza tailor74 (#63659) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Hú, ilyenkor tényleg szóljatok a modkerben, ez azért elég súlyos volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63661) Erdei88 válasza proci985 (#63660) üzenetére


Erdei88
veterán

Habuginak mehet egy hetes banán, valakinél most már muszáj :DDD

Ezt tette vele Mordor.... :))

(#63662) #Morcosmedve válasza proci985 (#63660) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem mintha a Kabyban ne kellett volna töröljek. Revizionálni kéne már pár tagot, keresni még moderátort, valami...

© asszongya'hogy

(#63663) TTomax


TTomax
nagyúr

Csak úgy szürkülnek az avatarok,egy egész évre.... :DDD Alacsonyan repülnek a banánfák... nem is fa ez már hanem egy egész ültetvény... ;] erről jut eszembe.... na mije fehér a négernek????

a gazdája....

:DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63664) cyberkind


cyberkind
félisten

(A korlátozásból hátralévő idő: 364 nap, 21:08:21)

:DDD :DDD

Paranormal Cocktivity

(#63665) akoska07 válasza TTomax (#63663) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hozni kell az eves statisztikat vhogy. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#63666) TTomax


TTomax
nagyúr

Az a hang.... :Y [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63667) VTom válasza cyberkind (#63664) üzenetére


VTom
veterán

Valaki nem mentette el? Az esti video linkelős hsz-nál lemaradtam, azóta nem láttam mi volt. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63668) #35434496 válasza Erdei88 (#63661) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mi történt? Volt banánozás is? :D

Látom procinak volt munkája vs meg találgatósba. Osztott banánt is meg VISZLÁTOT is.
Ui: proci! Milkaának nem e lehetne 2nap banánt kiosztani okosba? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63669) TTomax válasza #35434496 (#63668) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mi történt mi történt... Várj elmesélem...kb ilyesmi... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63670) #35434496 válasza TTomax (#63669) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hú b+ :DDD

Ha valaki lementette küldje már át privibe.

[ Szerkesztve ]

(#63671) Chaos25


Chaos25
csendes tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni, biztos volt már, de nem találok megoldást a problémámra! GTX980ti (asus poseidon) kártyám van és a legutóbbi 382.33 driver frissítés óta meg vannak hülyülve a ventillátorok a kártyán, felpörög leáll, felpörög leáll borzalom idegesítő. Probáltam már MSI ab.-vel szabályozni, nem ér semmit akkor is csinálja! Próbáltam régebbi drivereket felrakni szintén haszontalan. Letörlöm a drivert akkor elkussol a ventillátor, ahogy felrakom, de még be sem kell fejeznie a telepítőnek, azonnal kezdődik a ventillátor tánc! Megőrülök tőle, nem tudja valaki a megoldást egész véletlenül? :W köszi :R

(#63672) proci985 válasza Chaos25 (#63671) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Rakd vissza az elozo drivert? Neha van ilyen.

TTomax: na, ez azert picit eros volt...

players111: meg meg lehet egy topik, ahova lehet be kell neznem, de ahogy lattam a topikgazda ott mar rendet rakott mire megjottem.

viszont ha ilyet lattok szoljatok tenyleg a modkerben, nektek se jo, ha all a flame. a Vega startnal ugyis kibuknak a renitensek, de az ki tudja meg mikor lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63673) TTomax válasza akoska07 (#63665) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#63674) cyberkind válasza proci985 (#63672) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy kérdés, ha egy kolléga így jár mint tegnap, akkor ennyi időn át ami 1 évnek felel meg sehova se szólhat hozzá?

(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)
(* A korlátozásból hátralévő idő: 364 nap, 13:50:34)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63675) VTom válasza #35434496 (#63670) üzenetére


VTom
veterán

Nekem is pls :R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63676) proci985 válasza cyberkind (#63674) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Adatlapon ott a leiras, hogy mi a helyzet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63677) #35434496 válasza proci985 (#63672) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na a Vega startra szerintem ph berendeli az összes MODERÁTORÁT 0-24-be. :DDD

(#63678) Habugi válasza proci985 (#63658) üzenetére


Habugi
addikt

Számomra ez a jelenség amit leírtál abból az időszakból ismerős, amikor a Crimson megjelent és az első egy-két verzióban a PowerEfficiency funkció default be volt kapcsolva..

Ezt azt eredményezte hogy a kártya folyamatosan tesco gazdaságos üzemmódban próbált működni és terhelésre folyamatosan változtatgatta az órajelét, elég agresszíven.

Btw, már a 280X-et is úgy használtam annak idején, hogy a Powertune BIOS szinten ki volt rántva alóla az MSI AB által, ugye az unoffical OC & without PP support funkcióval.
Egészen a Reliveig működött, nagyon szerettem mert játék előtt elég volt AB-ben kiválasztani a tetszőleges alulfesz vagy éppen OC profilt a hozzá társított venti beállításokkal és apply hatására még Idle állapotban is maxra ugrottak az órajelek, megszűnt mindenfajta energiatakarékos okosító, órajel buheráló móka és ami a csövön kifér üzemmódban működötek a kártyák játék közben.

Relive óta ez sajnos nincs, megjegyzem már megdolgozták annyira a drivert h kikapcsolt PowerEff mellett 1Mhz-et nem ugrik a GPU ha terhelés éri, maximum akkor ha drámai mértékű CPU limitem van és/vagy forced vsynces az adott játék, kvázi különösebb problémát nem okoz csak praktikusabb volt a régi módszer.

..tegnapi VS téma.., nem éreztem indokoltnak a modkert mert engem nem tud meghatni ha valaki próbál belegázolni a muskátlis kertembe, mivel hangot adott neki h a személyemmel van gondja, úgy voltam vele ha hha annyiban hagyom/kiszállok akkor majd lepörög és megnyugszanak a kedélyek.
Addigra már úgy is egyértelmű volt, h alapvető "ellenvéleményen" vagyunk és mindenfajta hídverési kísérlet kudarcra van ítélve..

Nem tudom mi zajlott később, ha zajlott valami egyáltalán, amennyiben csak a velem folytatott diskurzusa alapján kapta a szankciót akkor pakoljatok rám is valamit, így tisztességes mert ha mást nem is, azt tuti elbasztam h nem vettem észre időben meddig hergeli magát és korábban kellett vna dobbantani. :(((
Az is elkerülhető lenne ezáltal h majd később ő/bárki más kitalálja hogy csókos vagyok vagy hasonló agyrém. Szóval ide lőjetek.. :DDD , vállalom a felelősséget.

Erdei kolléga után szabadon majd jól rátok fogom h ezt tette velem Mordor.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63679) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Astro A50-ről tud valaki nyilatkozni, tényleg ennyire jó egy szintén jó de sokkal olcsóbb kategóriás fülesről váltva? Nem 100k-ért venném ha úgy van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63680) #35434496 válasza Habugi (#63678) üzenetére


#35434496
törölt tag

Erdei már szörpözik is! :DDD

(#63681) h1mpi válasza cyberkind (#63679) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy hallottam nem rossz, de túl van hypeolva az ára. Egy Cloud 2-nél nem kell jobb. Onnan már jön az erősítő+DAC+100K-s fejes kombó.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#63682) Habugi válasza #35434496 (#63680) üzenetére


Habugi
addikt

Jah, hpeter pedig egyik pillanatról a másikra arra eszmél/észreveszi, hogy szörpös lett a morcba rántott szemöldöke.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63683) cyberkind válasza h1mpi (#63681) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 40-ért terveztem volna azt is venni ahogy mondjuk a Revolver-t de arról lebeszéltek mert nem lenne értelme a Cloud I-ről fellépnem, ezek szerint itt majdnem ugyanaz a helyzet csak inkább a sok pluszköltség miatt.

Paranormal Cocktivity

(#63684) h1mpi válasza cyberkind (#63683) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen a Cloud I után nem sokkal jobb. Kb. az a kategória ahol meg kell állni. Az A50-nél a nevet, a wirelesst és azt kell megfizetni hogy dolby 7.1 (rofl)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#63685) cyberkind válasza h1mpi (#63684) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, akkor ez is ennyi, köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#63686) #Morcosmedve válasza Habugi (#63682) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Megint be vagy mindenezve vagy csak kint voltál alufólia nélkül a napon :DDD

© asszongya'hogy

(#63687) Habugi válasza #Morcosmedve (#63686) üzenetére


Habugi
addikt

Ez az alufólia sipka egyébként nem volt egy hamvába fulladt ötlet, mivel rohadtul tudja ám égetni a nap a tar fejtetőmet.. :D

Btw.., a helyedben hallgatnék mert nekem legalább nem isznak előre a bőrömre!

;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63688) #Morcosmedve válasza Habugi (#63687) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ugye-ugye :)) jó kis védelem a káros napsugarak ellen, ha már a ph! káros sugaraitól nem véd semmi. :D

Haha, egy a baj, hogy a végén kiegyenlítem a számlát ;]

© asszongya'hogy

(#63689) koxx válasza cyberkind (#63683) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Alzanal 29900 a revolver meg mindig, en is itt vettem par hete.

(#63690) proci985 válasza h1mpi (#63681) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent csaladtag cloud1et en rakotottoem a xonarra. persze, jobb volt a Beyer 990 edition, de azert nem annyival mint amennyivel dragabb meg nehezebb hajtani.

plusz ezek a gamer cuccok tartossag szempontjabol hifi fules szemszogbol nezve nevetsegesek. a cloud csaladtagnal meg szepen birja, pedig boven van hasznalatban.

Habugi: a topikban amikor felmerult mindenkinek egyertelmu volt, hogy kirol van szo es az is, hogy tobb topikban is all miatta a bal.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63691) Habugi válasza proci985 (#63690) üzenetére


Habugi
addikt

Oké, értem.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#63692) cyberkind válasza koxx (#63689) üzenetére


cyberkind
félisten

Az nagyon jó ár de nem váltok mert nincs értelme ahogy nézem, a Cloud I most ősszel lesz 2 éves, szerintem használom addig még bírja aztán ismét veszek egy Cloud-ot ha úgy van mert imádom, de köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#63693) proci985 válasza cyberkind (#63692) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent hifis topikokban azt szoktak mondani, hogy probald ki. oke, mondom ezt ugy, hogy fel eve sikerult fulest ES dacampot is venni hozza latatlanba, de azok fel/harmadaron mentek es ugy voltam vele, hogy annyi penzert nem tudok melleloni (egy Audio-Technica MSR7 + Korg DS-DAC 100 kombot sikerult beujitanom kb 250 euroert, ujonnan, garival egy black fridayn)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63694) cyberkind válasza proci985 (#63693) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz a jövő héten kapok egy Astro A50-et pár nap próbára, kíváncsi vagyok mennyivel lesz másabb/jobb a Cloud-hoz képest.

Paranormal Cocktivity

(#63695) proci985 válasza cyberkind (#63694) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez egy jo otletnek tunik

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63696) #35434496


#35434496
törölt tag

Mindenki radarszint alatt repüljön mert 2 modi is van a topikban ma! :DDD

(#63697) VTom válasza #35434496 (#63696) üzenetére


VTom
veterán

Én nyugodt vagyok, úgyis Miattad vannak itt. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63698) Erdei88 válasza VTom (#63697) üzenetére


Erdei88
veterán

Már remeg a kezük egy kellemes banánért

(#63699) #35434496 válasza VTom (#63697) üzenetére


#35434496
törölt tag

Miattam? :D Nálam ártatlanabb tag egész ph-n nincs.

(#63700) h1mpi válasza proci985 (#63690) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Volt Nekem is Beyer DT990 Pro+Headflow+Denon, de játék célra felesleges és az utólagos mikrofon szívás.
Ez nem szól akkorát, de a 200-250K-s árhoz képest, amennyibe az került nem rosszabb annyival.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.