Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#63951) akoska07 válasza MiklosSaS (#63946) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ritkán fordul elő az utóbbi időben,de egyet kell értsek veled.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#63952) akoska07 válasza h1mpi (#63949) üzenetére


akoska07
nagyúr

Morpheus is hitt a próféciában.

Aztán oda is Neo kellett,hogy megoldódjanak a dolgok. ;]

--------------------

A drága kedves manager-ünk ma összepakolta a cuccát,és elment.
Tegnap volt az első megbeszélése abban az ügyben amit én nyitottam.

Ha nem mennék este melóba ma pezsgőt bontanék. :DDD :C

Most az egyik supervisor lesz soron.
Tevékenyen részt fogok venni az eltávolításában. ;]

Minden ilyen bólogató tudatlan senkiházi így kell járjon.

Jó lesz majd vigyázni ... Mindenhová elérhet a kezem. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#63953) VTom válasza h1mpi (#63949) üzenetére


VTom
veterán

Azt azért nem mondtam :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63954) Abu85 válasza MiklosSaS (#63946) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az olyan vélemény, ami csak a személyemnek szól nem érdekel. Miért is érdekeljen, semmi hozzáadott értéket nem hordoz. Az a vélemény a fontos csak, ami kiemeli az adott írást, és ezen belül tételesen jelzi, hogy mi nem tény benne. Ezeket megfogadom. De sajnos ilyenből kevés van.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63955) Abu85 válasza VTom (#63948) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Arról nem tehetek, hogy a legutolsó két COD annak ellenére viszonylagosan lassabban futott GeForce-on, hogy az NV támogatta. Csak megmagyaráztam, hogy ez a fejlesztéshez használt egyik szoftver mellékterméke, ami még nem volt elég fejlett az előző évben. Nem gondoltam, hogy ennyire megsebzem ezzel a szíveteket. Sajnálom, legközelebb nem írom le, hogy miért olyan az eredmény amilyen.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63956) MiklosSaS válasza Abu85 (#63954) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos remenytelen eset vagy, nem erted mirol van szo. Nem baj, en nem is szeretnek tobbet a temaval foglalkozni, sem teged sertegetni/kitargyalni. Az elmult par evben valami "elszakadt" es sajnos nem latod, nem veszed eszre.

Tudod, metaforikusan fogalmazva, ez olyan mint amikor a rock csillag koncertet ad, de nem erdekli a koncerten jelen levok velemenye vagy panasza. "Lepengeti" a koncertet, aztan ennyi... csak ra par evre sirankozik hogy mar az "ingyen" koncertre sem hivjak mert nem kivancsi senki ra.

Lehet hogy hulye pelda, de tukrozi a mostani helyzetedet. Szerintem.

Annak idejen, meg az elso GCN eraban, el is hittem amiket irtal...aztan teltek az evek..hipp-hopp elrepult durvan 5 ev es rajottem hogy amiket leirsz es tenykent kezelsz, annak a 95 % csak egy alom...egy szappan buborek.
Hergeled szisztematikusan es mestersegesen az olvasokat/forumozokat es amikor jon a bumm akkor indul a ki es meg-magyarazas...ez nem jo. Igy lejaratod magadat es az egesz PH!-ert.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#63957) deja vu válasza MiklosSaS (#63956) üzenetére


deja vu
addikt

Így van! :K
Abu sosem fog megváltozni szerintem, mindig is egy elvakult AMD fan marad, akinek a vízióit még éveken keresztül olvashatjuk aminek a nagy része soha sem fog megvalósulni. Persze természetesen csak az AMD a jó, a jövőbemutató meg minden. Itt a PH-n nem lehet jó az Intel meg az Nvidia. :(

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#63958) #35434496 válasza cyberkind (#63950) üzenetére


#35434496
törölt tag

Meg a Beeetmen! :DDD

(#63959) akoska07 válasza MiklosSaS (#63956) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sajnos erre is jár a
+1

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#63960) #35434496


#35434496
törölt tag

Mikor jön a Vega Abu? :DDD

(#63961) VTom


VTom
veterán

Na, megjött az első jelentkező, már vártam, mondjuk nem is lepődtem meg rajta, hogy ki az :D
Használt Giga 980Ti 180 ezer az aprón, mert "teljesítményben bőven az RX 480 felett helyezkedik el", ami meg 120 ezer :D "AMD mániás b*zik kíméljenek" :DD

Ugyanaz a csávó, aki tavaly ekézte a 980Ti-t, hogy max. 100 ezret ér, többet nem adna érte, közben a 980-asát 105 ezerért hirdette.

Hihetetlen, mik vannak :DDD A hsz-eket már le is tiltatta, reggel még volt alatta pár szép gondolat, ami azóta eltűnt. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63962) Erdei88 válasza VTom (#63961) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem most szólt a baraátom, hogy dobjam fel az Msi RX470 4Gbos kariját 120 ezerért.
Rendesen kikerekedett a szemem, de aki nem játszik az nem is nyer

(#63963) VTom válasza Erdei88 (#63962) üzenetére


VTom
veterán

Nagyon felszaladt az áruk, a bányászok viszik őket, mint a cukrot.

De attól még 980Ti-t nem nagyon kell eladni 1080 áron :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63964) ÁdiBá válasza VTom (#63961) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Hogy némelyik milyen hülye komolyan...
Tudom amikor én árultam a 980Ti akkor is írták egy két hirdetéssel arrébb, hogy a 1070 így a 1070 úgy a 1070 megkapja 100 ezeré, igaz akkor még elérhetetlen volt készlet hiány miatt.
Erre a másiknak a hirdetését fikázták az ilyen emberek, akik most picsát csinálnak a szájukból azt felrakják a kártyát..
180 ezeré 980Ti, legyen már magánál, már azért már egy jobb fajta 1080 veszek, ami *hatszor gyorsabb mint az...

ÁdiBá

(#63965) #Morcosmedve válasza Erdei88 (#63962) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Én is felülnék a vonatra, eladnám jó drágán, aztán úgyis jön a Vega, nem? ;] :DDD

© asszongya'hogy

(#63966) Erdei88 válasza #Morcosmedve (#63965) üzenetére


Erdei88
veterán

Meg is hirdettem, ha kibír pár hónapot IGP-vel akkor kesőbb vehet egy 580-at vagy 1060-at és még marad is a zsebében

(#63967) #Morcosmedve válasza Erdei88 (#63966) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Persze, úgyis lesz még kártya! :K :)

© asszongya'hogy

(#63968) tailor74 válasza VTom (#63963) üzenetére


tailor74
őstag

Nem normális ami most megy a vga piacon. Mondjuk nem az a hülye aki kiteszi ennyiért, hanem aki megveszi...

Emberünket meg inkább hagyjuk, ő már egyszer bemutatkozott... :)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#63969) Abu85 válasza MiklosSaS (#63956) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. Amíg nincsenek konkrét állítások, amelyek megmutatják, hogy a cikkekben mi az ami nem tény, addig valóban nem értem, hogy miről van szó.

(#63957) deja vu: Dehogynem lehet jó az NV vagy az Intel. De az elemzésekben nem csak a jókra kell kitérni, hanem az architektúrák gyenge pontjaira is. Ettől lesz elemzés.

(#63960) players111: A Frontier tényleg érkezik ebben a hónapban, de ahhoz csak professzionális driver lesz. A gaming Vega a SIGGRAPH-on jön, és ezzel együtt jön a normál driver is a játékokhoz, ami persze a Frontierhez is telepíthető.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63970) edari válasza Abu85 (#63969) üzenetére


edari
őstag

nem csak a jókra kell kitérni, hanem az architektúrák gyenge pontjaira is

De hiszen te csak azokra szoktál kitérni. :F

(#63971) Abu85 válasza edari (#63970) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez egyáltalán nem igaz. Mindig le van írva a cikkekben, hogy mi az ami az előző dizájnhoz képest pozitív és negatív változás. A butítás is mindig meg van magyarázva, hogy miért történt. Jellemzően ugye a fogyasztással való spórolásért. De jöhet nyugodtan konkrét példa az architektúrákkal foglalkozó elemzésekből. Ezek a cikkek elérhetők, bátran rá lehet mutatni, hogy mi az ami nem tény. Már lassan minden hsz-ben leírom ezt, hátha nem világos. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63972) edari válasza Abu85 (#63971) üzenetére


edari
őstag

Na, akkor írj le nekem 3 olyan dolgot, amiben az nv jobb mint az amd. Magyarázd meg azt is, hogy az amd miért bukdácsol amikor az nv hülyére keresi magát.

Elsőre is világos volt, csak épp burkoltan csinálod, majd amikor az ember rámutat, akkor meg félrebeszélsz és kimagyarázod (szerinted).

[ Szerkesztve ]

(#63973) ÁdiBá válasza edari (#63972) üzenetére


ÁdiBá
addikt

AMD-nek nyilván más a piaca, szerintem.
Illetve hogy majd háromszor annyian fejlesztenek az nvidiánál mint az AMD-nél az is fontos tényező lehet.
De nyilván az sem magyarázza meg azt, hogy miért működik jobban egy buta Pascal teljesítményileg mint egy sokkal okosabb Radeon.

ÁdiBá

(#63974) Abu85 válasza edari (#63972) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Általánosan nehéz ilyenről írni, mert egy cég sose jobb semmiben a másiknál. De ha a kérdésed az elérhető, tehát a Pascal és a Polaris architektúrákra vonatkozik, akkor a Pascal raszterizálója például fejlettebb annál, amit a Polaris használ. Mindkettőnek van mozaikos optimalizálása, de a Pascalnál ez jóval mélyebb, így kevésbé zabálja a memória-sávszélességet.

A másik dolog amiben a Pascal jobb a Polarishoz képest azok az specializált adatutak a parancsprocesszorban a rajzolási parancsok feldolgozására. Bizonyos rajzolási parancsokra úgynevezett fast pathok vannak, és ez segít a legacy API-kban, DX11/OGL. Persze az is igaz, hogy a DirectX 12 API-ban ezek használhatatlanok, tehát hiába van beépítve hardverbe a Microsoft nem teszi lehetővé az elérésüket. A Vulkan speciális helyzet. A Khronos az efféle fast pathokat nem tiltja, de direkten nem is támogatja, tehát itt kiterjesztés kell a kihasználásukhoz. Az NV viszont ilyen kiterjesztést nem írt, mert annyira gyors eleve magának a Vulkan API-nak független parancslistás feldolgozása, hogy elhanyagolhatóan keveset segítenének a fast pathok. De a hardverben ettől még ott van és "ma" még előnyt jelentenek, függetlenül attól, hogy "holnap" már nem.

A harmadik a konstans pufferre vonatkozó fast path, amit csak hardveres szintet vizsgálva általánosan eléggé előnyös. Itt csak annyi a megjegyzendő, hogy az előny az API-tól függ, mert nyilván a bekötési modellnél olyan rendszert kell meghatározni, amivel a gyorsított pufferelérés kihasználható. A DX11-ig a Microsoft így tervezte a rendszert, és az OGL-hez is vannak kiterjesztések, mert ez a módszar a hardverben megalapozott. Az csak pech, hogy a DX12 és a Vulkan alapjaihoz használt prototípus API-t az AMD tervezte és a Microsoft és a Khronos nem írta át annyira az alapokat, hogy a konstans pufferre vonatkozó fast path kihasználható legyen. Ezeknél az új API-knál minden pufferelérés ugyanolyan gyorsra lett tervezve. Ugyanakkor ez tisztán a hardverben előnyös lenne bármilyen API-val is egy olyan ideális világban, ahol nem a konkurens cég írta meg az új API-k alapját.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63975) VTom válasza Abu85 (#63971) üzenetére


VTom
veterán

Itt egyáltalán nem a technikai háttérről és tudásról van szó, mert azt szerintem senki sem vitatja, hogy értesz hozzá. Csak arról, hogy valahogy mindig csibészesen oda van szurkálva, hogy bizony a Radeonok, azok azért jobbak. :K A tények közül is azok annak kiemelve, amik az AMD-nek kedveznek.
De közben az átlag user mit néz? Az FPS számlálót. Ebben az egyben meg a GeForce a jobb.

Értem én, hogy Te a játékokat is más szempontból nézed, és Neked a Quantum Break egy korszakalkotó csoda, de a játékosok nem szeretik, mert még egy erőművön is szarul fut.
Itt tehát nem a tények megcáfolásáról an szó, hanem azok tálalásának módjáról. (asszem ennél szebben nem tudom megfogalmazni :))

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63976) VTom válasza Abu85 (#63974) üzenetére


VTom
veterán

Ezt a hsz-t tuti elmentem! :C

Egyébként ezekkel a dolgokkal rá is világítottál a legfntosabb pontra az AMD vs. nV harcban: az nV a jelenre koncentrál, mindig csak annyit tesz bele az aktuális generációba, amennyit kell, amennyivel jobban teljesítenek a kártyái. A jövő játékaihoz majd kiad egy másik generációt. Ezért sulykolják, hogy kb. félévente új kártyát kell venni. Ebből dől a lé.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63977) Abu85 válasza VTom (#63975) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Bocs, de arról nem tehetek, hogy az Activision úgy gondolta, hogy a PC-re nem kell lefolytatni az R&D-t, elég ha a konzolra megoldják, és onnan lekonvertálják a kódot. Ez teljes mértékben a COD fejlesztőinek a döntése, és ha hibást akarsz keresni, akkor a kiadó az, aki nem ad pénzt arra, hogy a PC-re is normális R&D legyen. Az meg világos, hogy ilyen környezet kedvez az AMD-nek, elvégre eléggé hasonlít a PC-kbe vehető GPU a konzolokban találhatóhoz. Csak kevesen tudják, hogy ezt lehetne normálisan is csinálni, mert más mondjuk képes rá, ahol a kiadó ad pénzt a PC-re.

Quantum Break nem csoda, de maga a motor igen kellemesen volt megírva. Az NV csupán belecsúszott abba, hogy a DX12-t lehet olyan modern formában használni, ami az architektúráiknak egyáltalán nem kedvez, mert a beépített fast-pathokat elvesztik. Azért tartott sokáig a DX11 port, mert nagyon sok dolgot vissza kellett portolni a motorban. Például a DX12-es Quantum Break verzió már bindless bekötésű, és amelyik DX12-es játék bindless lesz, azon így fognak viselkedni az AMD és az NV architektúrái. Ez nem a fejlesztők sara. A Microsoft döntött rosszul, amikor az AMD kódját vette alapnak a DX12-höz. Megtehették volna azt is, hogy írnak egy sajátot, ami jobban illeszkedik a piacon versenyző gyártók hardvereihez.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63978) Abu85 válasza VTom (#63976) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - itt van akkor ez a hsz is. Ez felsorolja, hogy mi az összes hiányosság, illetve inkább kifogásolható dolog a Pascal és a Polaris szintjén.

Nem. Az NV szimplán csak peches, hogy a Microsoft és a Khronos úgy tervezett explicit API-kat, hogy a konkurensük prototípus kódját használta fel. Illetve a Vulkan esetében az a kód nem is volt már prototípus. Ha mondjuk az NV csinálta volna meg a Mantle-t és ezt használta volna fel a szabvány, akkor most az AMD lenne a jelenre tervező, és az NV a jövőbiztos. Ennyi múlott csak.
Tudom, hogy ez a fórum hardvercentrikus, de borzasztóan sokat jelent, hogy ki rakja oda azt a kódot, ami ezeket a hardvereket működtetni fogja éveken keresztül.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63979) cyberkind


cyberkind
félisten

Dying Light DLC hegyek a következő 1 évben, és ez mind ingyen a Season Pass után, lesz benn sztori DLC is, INGYEN, ilyen egy jó fejlesztő, nemhiába lengyelek. :))

Paranormal Cocktivity

(#63980) VTom válasza cyberkind (#63979) üzenetére


VTom
veterán

Na, akkor lassan meg is veszem. :)
Polak wegier, dwa bratanki jeligére :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63981) #35434496


#35434496
törölt tag

Milka ki van már banánozva?

(#63982) cyberkind válasza VTom (#63980) üzenetére


cyberkind
félisten

20EU most is Steam-en, ennél valszeg egy darabig még nem megy lejjebb de többet is megér ez a játék. :K

Paranormal Cocktivity

(#63983) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Komolyan, ez a csávó 165 ezeré akar eladni egy GTX980Ti, mikor 170 boltba 1080 veszek újonnan?
Most ez komoly?

ÁdiBá

(#63984) VTom válasza Abu85 (#63978) üzenetére


VTom
veterán

Én pont fordítva gondolom. Az nV gondolkodása a jövőbiztos. A saját jövőjüket biztosítják ezzel a stratégiával.
Találnak megoldást, hiszen ott sem herélt majmok fejlesztik az architektúrákat. Az AMD inkább ellövi a puskaport, amivel maga alatt vágja a fát. Olyan megoldásokat kínálnak, amiket azok a játékok, amikkel a legtöbben játszanak, még nem tudnak. Mire a játékok többségét erre fejlesztik, már rég kint lesz az nV új generációja, ami valamiben megint jobban az aktiális igényekhez lesz igazítva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63985) VTom válasza ÁdiBá (#63983) üzenetére


VTom
veterán

Miért elégedetlenkedsz, már 15 ezret engedett az árból reggel óta :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63986) stratova válasza Abu85 (#63978) üzenetére


stratova
veterán

Tudom, hogy a favorit, de meglepő mennyiségű energiát és karaktert szánsz erre a topikra. :DDD
Erre esetleg van, vmilyen tetszőlegesen mélyenszántó technikai válaszod? Tényleg érdekel mitől jobb az egyik mint a másik.

[ Szerkesztve ]

(#63987) Abu85 válasza VTom (#63984) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD nem véletlenül fejleszt előre. Semmiben sem jobbak az egyes iparági problémákra az AMD megoldásai, azért válnak ezek szabvánnyá, mert az AMD dobta be elsőként. Ott van például a Mantle és a Metal különbségei. A Metal sok szempontból más, mint a Mantle, és ez jelzi, hogy nem csak az az irány létezik, amit az AMD kitalált. Mégis ez lett a DX12 és a Vulkan alapja, amivel egy csomó dolog előre el lett döntve. Pedig sokkal érdekesebb lett volna, ha nem egy hardvergyártó határozta volna meg a jövőt. Az NV is fejleszt, csak rendre késve hozza a szabványformáló újításait. Lásd például most a GPMP-t, amiben megint az AMD lesz az első, és az NV-nek még az Intellel is balhéznia kell, hogy egyáltalán szállíthassák a funkciót a Voltában.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#63988) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huu latom itt durvulas mefgy ezerrel.... ;]
Mindegy aze' en kerdezek, mert bator vagyok :K :DDD

Inno3D GeForce GTX 1080Ti iChill X4 Ultra AIR BOSS...mennyire merjek en Inno3D kartyat venni? :F
Anno egyetlen inno3D kartyam volt, Geforce Ti 4200...de azon ugy egy ev alatt kb minden kondit cserelnem kellett...mert sorban puposkodtak :D :W

...

(#63989) #35434496 válasza Devid_81 (#63988) üzenetére


#35434496
törölt tag

Semennyire! Vega kell de abból is a VISZLÁT edisön! :DDD

(#63990) Devid_81 válasza #35434496 (#63989) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meggyoztel! :K
De mikor jon a Vega? :F

...

(#63991) cyberkind válasza Devid_81 (#63990) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor a Pókember életre kel, azaz soha! :K

Paranormal Cocktivity

(#63992) ÁdiBá válasza cyberkind (#63991) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Na, nem hónapvégére van kiírva?!
:B

Még a végén le kell cserélnem a 1080Ti-t megint...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#63993) #35434496 válasza Abu85 (#63987) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez tök jó Abu de játékokban villanthatna már valamit AMD a Vega hiperszuper cuccával mert a jelenlegi helyzet ARCPIRÍTÓ!!! A tech bla bla rizsát meg lesz@rom. A pénzemért legyen most baromi erős ne majd egyszer.


(#63994) cyberkind válasza #35434496 (#63993) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok volt a szörp és hülyeségeket írsz mint elvárás mert ilyen nem lesz, túl nehéz lépés. :D
Amúgy tudok egy jó Amd szlogent: Majd eccer'!

(#63992) ÁdiBá
Sok hónap vége, eleje meg közepe volt már ez. ;]

Paranormal Cocktivity

(#63995) Puma K válasza cyberkind (#63979) üzenetére


Puma K
veterán

Anno eléggé tetszett a Dying Light, de nem játszottam vele túl sokat.
Viszont a közeli jövőben beszerzem Season Pass-al együtt.

A GTA Online-hoz most jött egy 2.2 GB-os -szokás szerint ingyenes- DLC

GTA Online: Gunrunning Now Available

GTA Online: Gunrunning Trailer

Rockstar-ék sem csinálják rosszul, de ez a szerencsétlenkedés amit leművelnek hihetetlen egy ekkora cégtől.
A csalókkal nem tudnak mit kezdeni.

Aki pénzt kap akaratán kívül (pl heist után bedobja az embert public-ba és már kapja a pénzt ha akarja ha nem...) annak az online bankszámláját lenullázzák... de az is valamikor történik meg szóval nem lehet rá számítani.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63996) cyberkind válasza Puma K (#63995) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem érdekel már a multija, single DLC-t akarok a többi mindegy, na jó azért engem megdobhatnának pénzzel ha felmegyek de nem igazán van ilyen, bezzeg aki nem kér annak jut nonstop. :D

Paranormal Cocktivity

(#63997) VTom válasza Puma K (#63995) üzenetére


VTom
veterán

Jó kis GTA V, meg kellene vennem megint. :K
Megvolt már kétszer is, de eladtam. Persze nem itt aprón, mert az tilos. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#63998) WaterWawe válasza VTom (#63997) üzenetére


WaterWawe
őstag

Dehogy tilos, csak ne említsd melyik platformra. :))

(#63999) cyberkind válasza VTom (#63997) üzenetére


cyberkind
félisten

De csak Steam-re vedd meg ha jót akarsz! :D

Paranormal Cocktivity

(#64000) VTom válasza cyberkind (#63999) üzenetére


VTom
veterán

Jó nekem a popsztár is :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.