Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#727) Romvr válasza Omli85 (#719) üzenetére


Romvr
őstag

Az a legnagyobb probléma ezzel a játékkal hogy hihetetlen sok potenciál rejlik a jelenlegi verzióba. De egyszerűen nincs kihasználva. Gondoltam én már arra is hogy az űrállomásokat elfoglalni/megvenni és onnantól termeli a pénzt. Később bánászhajókat venni, hozzájuk pilótákat bérelni akik szerzik neked a nyersanyagot, amit aztán az űrállomáson eladhatsz, vagy fejlesztésekre fordíthatsz. Esetleg ha már van egy saját hálózatod, csatahajókat venni hogy a Sentineleket kiszorítsd a szektorból és úgy haladnál a galaxis közepe felé, hogy közben terjeszkedsz is.

Persze ez is opcionális lenne.

Én a legjobban az úrhajó fejlesztésnek örülnék, meg a bejárható űrhajónak. Van egy hasonló PG játék (most nem jut eszembe a neve) ott ilyen SIMS szerű felső nézetben be tudod rendezni a hajót, növényekkel, berendezéssel, lámpákkal. Aztán visszalépve játék módba, körbejárhatod 1st person. Még a formáját is te rajzolod meg a hajónak, ami aztán kívülről meglátszik. Na azt viszont látni ebben a játékban fantasztikus lenne.

De a végén persze kapunk annyit hogy 6 féle épület közül választhatunk és letehetjük a bolygó meghatározott pontján...

Amit én még nagyon hiányolok az a Galaxy Map nélküli Warp. Tehát hogy belövöm az univerzum közepét, nyomok egy "Engage!" -t aztán megyek addig amíg bírja a hajtómű, ott megállok, szerzek további naftát és ismét irány a végtelen. Közben találkozhatnál anomáliákkal, atlas állomásokkal, űrcsatákkal (de ilyen grandiózusokkal nem ám csak annyival hogy 10 kalóz lövi a batárokat)...stb.

Na majd ha nyerek a lottón veszek egy fejlesztőbrigádot és megcsinálom mindezt :DDD

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.