Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#706) Omli85 válasza Hunbeast87 (#692) üzenetére


Omli85
őstag

A hype generálásban a készítők hibája igazából részben annyi, hogy relatíve kevés konkrét infó volt kimondva konkrétan a játékról, Sok volt a talán meg a lehet meg elég sok minden ilyen kérdést feszegető téma anno az elején lett taglalva 1-2 éve. Ezekből adódoan sok volt a spekuláció amit nem cáfoltak konkrétan így alakult ki a legtöbbekben az a kép, hogy ez egy Star Citizen féle mmo űrszimulátor lesz... Annak ellenére is, hogy a megjelenés előtt is ki írta Són papa twitterre, hogy ez elsősorban egy singleplayer játék aki multiplayer élmény miatt venné/vette meg csalódni fog.
Igazából kicsit mindenki hibás kicsit senki sem egy kis csapat hozott és mutatott egy olyan ötletet amire ki volt éhezve játékosok sok százezre és konkrétan irányíthatatlan lett a helyzet. A kevés kommunikációt részükről én inkább kicsit rutintalanságnak fogom fel, kis projektehez voltak ők szokva nem ilyen kaliberű projekthez.
Ettől függetlenül teljes mértékben megértem a csalódottságodat mert mást vártál. Én special azt kaptam amire számítottam 40+ óra után pedig egyáltalán nem bánom hogy megvettem, hogy mit hoz a jövő frissítések terén azt majd meglátjuk. Az online rész nekem nem hiányzik ellenben egy co-op funkció az igen. Mindenesetre én attól azért nem tartok, hogy ne igyekeznének még jobbá tenni a játékot a jövőben.

(#693) whitezo88: Azzal azért tisztában vagy a minecraft honnét indult és mennyi idő után lett az ami most ? :). Az elején jó formán semmi nem volt abban sem csak volt egy jó ötlet amit a szépen lassan körülötte kialakult közösség eljuttatott oda ahol most van. Itt ugyan nincs modsupport kitudja lesz e a jövőben bár mivel játszható offline is én special kivitelezhetőnek tartom a későbbiekben.

Abban egyetértek amúgy, hogy sokaknak a 60 eurós árcímke miatt nagyobbak voltak az elvárásai így a startra és nem is vitatom, hogy esetlegesen jogos a felháborodás, főleg ha ebben a formában tényleg nem tudja lekötni őket a játék pár óránál tovább.
Én special úgy döntöttem 60 euróért megelőlegezem a bizalmat ezért a kreatív ötletért a csapatnak és meglátom hova jutnak nem érzem úgy, hogy becsaptak volna a hiányosságok ellenére sem mert jól szórakozok a játékkal de ez persze az egyéni véleményem ;).

(#702) duvi : Hát ha egy éven belül kidobnak valami fizetős kontentet akkor nagyot csalódok bennük :(...

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.