Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13162) koncsik válasza mirci18 (#13160) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Régen játszottam a wii U-val már, de nem emlékszem, hogy bámilyen demo-ért fizetni kellett volna...

"...Dánián kívül mást nem fogad el akkor ha böngészni vagy letölteni is akarok. Miért van ez? Továbbá ha belépek a tablettel a wii u ba akkor is dánul írja ki a dolgokat utána ha bekapcsolódott a konzol már angol minden."

Nem valamiféle dán bolti demogép ez? Nagyon furák ezek a dolgok.
illetve: ha jobban meggondolom, az is lehet, hogy a dán accounthoz van kötve a gép és ez okozza a jelenségeket... :F

"Harmadrészt érdekelne hogy kaptam a játékokhoz Nintendo pontokat kód és QR kód formájában. Azt be tudom még valahol váltani?" - elvileg eShop...

"Negyedrészt érdekelne hogy ha veszek egy játékot azt látom hogy a gép telepít hozzá frissítést. Az érdekelne hogy ha kiadnak hozzá ingyen plusz dolgokat (mint a Mario Kart 8 Mercedes autója) akkor azokat csak az e shopból a játék saját oldalán érem el?" szerintem ez valamilyen DLC-vel jött (mercedes), de hogy az honnan lett megvéve...

Remélem komolyabb szakértő tud segíteni, én csak találgatok... :B nagyon régen használtam aktívan, bocs.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.