Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17782) dav<3


dav<3
tag

Csáó!

Srácok a gépem érthetetlenül lefagy CoD4 közben. Van hogy bírja egy-másfél órát de aztán ha egyszer lefagy utána 10 percnyi CoD4 és fagy tehát utána 10 percenként lefagy. Eddig azt hittem hogy a video karim a hibás mivel pixel hibás volt de nem most garancián van és mivel APU-m van ezért tudok továbbra is gépezni (AMD A8 3870K) és a hiba továbbra is fenn áll tehát nem a vga okozta a fagyást RAM tesztet elvégeztem a memtest-el bebootolósan 0errors írt tehát ramokkal semmi baj semmi alkatrész nincs húzva ami esetleg okozhatná. A procim game közben 40foknál. Haverom mondta hogy lehet hogy kontakt hiba ezért szétszedtem a egész gépet mindent kifújkáltam és össze raktam de továbbra is csinálja a hülyeségét...

Kérlek titekek hogy segítsetek mert teljesen tanácstalanná váltam és nagyon irritáló a probléma :(

Üdv.: Dávid

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.