Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) CoolMan válasza Nyuszo01 (#17750) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor nézd meg még ezzel is.
Ezután, még a VGA drivert is cseréld le, ha nem lenne jó.

(#17752) #10726912 válasza cesar22 (#17746) üzenetére


#10726912
törölt tag

Üdv.
Ami nem megy ventilátor, húzd le az alaplapról. Csinálj egy alapos portalanítást is, vedd le a hűtőt a bordáról és egy puha ecsettel tisztítsd meg a ráégett portól, aztán fúvasd ki levegővel (ha nem tudod levegővel kifúvatni, akkor vedd le a bordát az alaplapról és vízben áztatva az ecsettel a bordák közé nyúlva alaposan tisztítsd meg, utána szárítsd meg pl hajszárítóval, ne maradjon egy "minurnyika" de szép szó ;] víz se rajta sehol). Szerezz be hűtő pasztát és pasztázd újra a CPU-t. Ha tuningolva van a géped, akkor vedd vissza alapra. Ha a CPU hűtő ventilátor megy, hibátlan ÉS a BIOS-ban is be van kapcsolva a ventilátor fordulatszám szabályzás, és jól teszed vissza a frissen pasztázott hiper tiszta bordát és mindezek ellenére marad a 85-90 fok, akkor a hőmérséklet érzékelő mér valamiért rossz adatot (főleg akkor, ha terhelés nélkül méri ezt az adatot).
csabi94: Szerezz másik adatkábelt és próbáld meg másik portra tenni a HDD-t. Ha ezek után is előfordul ilyen jellegű hiba, akkor a legjobb az lenne, ha beszereznél egy másikat, lehet, hogy hónapokig nem lesz romlás, vagy csak nagyon minimális, viszont sosem lehet tudni, mikor adja meg magát pár nap alatt...mentsd le az olyan adatokat róla, amik feltétlen szükségesek számodra.
Másik HDD-nek egy kis (80 gigás) is elég lenne, ezt meg használhatnád mobil rack-ben tárolóként.

(#17753) csabi94 válasza #10726912 (#17752) üzenetére


csabi94
őstag

Szerintem amint meglesz rá a keret, veszek egy ssd-t, csak addig bírja ki. Most működik rendesen, de délután olyat is csinált, hogy fél percekre megfagyott a win8. Esetleg elképzelhető, hogy a rendszerrel van gond? Bár annak a bootoláshoz annyi köze nincs, mert azt még a rendszer betöltése előtt csinálta. Ezzel meg is válaszoltam a kérdést? :D

[ Szerkesztve ]

(#17754) bandi0000 válasza csabi94 (#17753) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez vinyó hiba lesz... amit nem tud megmutatni a hdd sentinel, ha valami a gépbe kattog zörög az sose jelent jót :D

Xbox One: bandymnc

(#17755) RVR400 válasza bandi0000 (#17754) üzenetére


RVR400
veterán

Meg tudja, mivel a felpörgési hibákat is jelzi.

(#17756) csabi94 válasza RVR400 (#17755) üzenetére


csabi94
őstag

Hol találom meg?

(#17757) RVR400 válasza csabi94 (#17756) üzenetére


RVR400
veterán

Fent a S.M.A.R.T. fülön nézelődj.

(#17758) #10726912


#10726912
törölt tag

Mindenképp próbáld ki az adat kábel cserét és a másik port használatát. Ha van ODD a gépedben, azt húzd le az alaplapról, lehet, hogy bezavarja a Sata vezérlőt, azaz az alaplapot. Ha nem vagy biztos benne, hogy jó a tápegységed, akkor azt is cseréld le: az ingadozó feszültség is okozhat komoly problémákat (akár tönkre is mehet tőle a HDD).

(#17759) csabi94 válasza RVR400 (#17757) üzenetére


csabi94
őstag

Ilyet találtam:

Tiger.huhhhh: rendben, próbálkozok!

Köszönöm Mindenkinek a tippeket!

(#17760) csabi94 válasza csabi94 (#17759) üzenetére


csabi94
őstag

Ja, azt kihagytam, hogy váratlan újraindulás is volt (pedig régebben soha nem csinált ilyet).
Ez a kábelcserés dolog nekem azért furcsa, mert eddig nem volt semmi gond a géppel 3 éven keresztül, szerintem itt inkább elhasználódott valami (táp, vagy vinyó).
Ma 2x indult újra:

(#17761) zka79


zka79
tag

Helló!
Lenne egy olyan gondom hogy van agy g1 sniper lapos gépem i7 920-al és egyszer csak úgy döntött hogy mostantól nem indul el!
Bekapcsolom a gépet és neki is lódul de aztán rögtön le is áll! Hol többet hol kevesebbet megy, de a biosig már el sem jut!
Vagy tizenöt-húszszor nikiindul aztán megáll teljesen. Ramokat már cserélgettem és egyel is próbáltam minden slottba. Másik vga-t is próbáltam. Tápot nem cseréltem mert azzal meg a másik konfigom. Procim meg csak egy van. :O

A barátnak álcázott ellenség a legrosszabb!!!

(#17762) #10726912 válasza zka79 (#17761) üzenetére


#10726912
törölt tag

Csinálj BIOS resetet (gombelem ki+ tápkábel a tápegységből ki legalább egy percre). Húzz le mindent az alaplapról, csak egy memória modul legyen rajta, egy VGA, CPU a hűtővel és a tápegység. (se billentyű, se egér, se USB-s eszközök, se sata-s eszközök ne maradjanak rádugva az alaplapon). Ha így nem indul, cserélj ramot, ha nem indul, cserélj tápegységet, ha nem indul, cserélj VGA-t. (csináld meg ismét a VGA cserét is). Ha így sincs eredmény, akkor vedd ki a CPU-t, pasztázd újra és tedd vissza.
Ha a fentiek nem segítenek, akkor vagy alaplap hiba van, vagy CPU (esélyesebb, gyakoribb az alaplap).
csabi94:
3 év alatt elég nagyfokú korrodálás fel léphet a csatlakozók fémfelületén, ami rengeteg gondot okozhat, ha nem cseréled le az adat kábelt, akkor is ajánlott egymás után többször lehúzni-vissza dugni az alaplapról és a HDD-ről egyaránt, ugyanezt ismételd meg a HDD tápkábelével is. Az újra indulás is lehet emiatt, a legalattomosabb és legegyügyűbb hiba a kontakt hiba. Ha az ODD jól működik, akkor az is elég ha onnan át teszed a HDD-re a kábeleket, így megvan a másik PORT és a másik ADATKÁBEL használat egyszerre. Érdemes egyébként kivenned a memóriákat is az alaplapból és ugyan oda vissza rakni őket.

(#17763) csabi94 válasza #10726912 (#17762) üzenetére


csabi94
őstag

Köszi, próbálkozok! :R

(#17764) bunkomen


bunkomen
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy alvó állapotba teszem a gépet és néha pár másodperc múlva újra beindul? Nem mindig csak nagyrészt.

Előre is köszi

Üdv

(#17765) bandi0000 válasza bunkomen (#17764) üzenetére


bandi0000
nagyúr

elvileg nem szabadna neki de lehet megmozdítod az egeret picit belerúgsz az asztalba akár mi és akkor felébred

Xbox One: bandymnc

(#17766) RVR400 válasza bunkomen (#17764) üzenetére


RVR400
veterán

Genius egered van?

(#17767) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok!
Az lehetséges, hogy a tápom (sharkoon wpm 500) ami elromlott tönkre vágja mind a három winyómat, de az ssd és a többi alkatrész nem sérült? A szervíz telefonon ezt mondta...
személyesen még nem voltam bent, úgy hogy gondoltam jobb felkészülten odamenni
+ szerintetek az adatokat visszatudom valahogy nyerni majd? egyenlőre sajnos nem tudok többet mondani én is csak ennyit tudok...

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#17768) bunkomen válasza bandi0000 (#17765) üzenetére


bunkomen
tag

Időközben visszakeresgéltem a régebbi topicokban és egy bizonyos WAKE ON LAN nevű beállítás volt bekapcsolva, ami annyit tesz hogy hálózatban van a laptoppal a gép és hogy ha azt használják, akkor nem engedi ez a beállítás alvóba tenni a gépet. Remélem valakinek még hasznos infó lesz ez :)

Üdv

(#17769) bandi0000 válasza bunkomen (#17768) üzenetére


bandi0000
nagyúr

legalább már ezt is tudjuk :D

Xbox One: bandymnc

(#17770) WeeFeeri


WeeFeeri
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap kikapcsoltam a gépemet normálisan ahogyan azt tenni is kell.
Ma délután bekapcsolom és a fenti üzenet fogadt a gépen. Nem tudom hogy ez mi lehet mert semmit sem csináltam a gépen és előtte levő napon simán futott. Mit jelent ez az üzenet? Az oprendszer meghibásodott vagy nem tudja leolvasni valami? Nem nagyon találkoztam hibaüzenetekkel főleg nem a windows indulásánál.
Előre is köszi!
Üdv
Feri

(#17771) #10726912 válasza Fang (#17767) üzenetére


#10726912
törölt tag

Lehetséges az, amit mondanak. Egyszerűen az a 3 HDD többet kapott, vagy kevésbé bírta. De ez úgyis ki fog derülni. Azt meg, hogy vissza nyerd az adatokat....vagy erre szakosodott céghez fordulsz (elég drága szokott lenni), vagy "csak" az elektronika sérült, s találsz olyan HDD-et, amik ugyan olyanok, mint a tiéd, és hibásak, de az elektronikájuk jó (ez meg eléggé ritka). Egyébként örülök, hogy az SSD, alaplap, egyéb dolog nem sérült :)
WeeFeeri:
A HDD milyen állapotban van? (pl HD Sentinel szerint). Ha már eleve hibás, hangos volt, akkor tönkre ment az a rész a HDD-n, amin az op.rendszer van. Ha hibátlan, akkora memóriákat vedd ki a gépből és egyszerre egyet hagyj benne, s így próbáld indítani. Cserélhetsz adatkábelt is, illetve csak azt a HDD-t hagyd az alaplapodon, a többit húzd le róla, amíg el nem indul a géped.

(#17772) WeeFeeri válasza #10726912 (#17771) üzenetére


WeeFeeri
csendes tag

Hát a HDD :-) KB. 7 éves samsung most cserelném rola az oprendszert ssd-re mert már önmagaban is
nagyon lassu szerintem az lesz a baj.
Ilyen hiba sose volt még
Hd sentinellel megnézném ha tudnám de a hdd kb 27mb/s adatátviteli sebességre képes a 77mb helyett.(7éve annyi volt)

[ Szerkesztve ]

(#17773) WeeFeeri


WeeFeeri
csendes tag

Nem a ram a gond megnéztem, a vinyo valamilyen "szúró"hangot ad folyamatosan nem olyan hangosan de zavaró. Szerintem akkor az a baj. Egy samsung hd507j m van és egy másik féle samu is annak semmi baja az halk és műkodik csak tarolasra hasznalom Ez így egyik naprol a másikra történhet?

[ Szerkesztve ]

(#17774) csabi94 válasza #10726912 (#17771) üzenetére


csabi94
őstag

Gigabyte alaplapoknál mért van az néha, hogy nem hajlandó teljes áramtalanításig (táp le, elem ki) elindulni, csak villannak rajta a ledek kb. 5 másodpercenként? Megcsináltam amit ajánlottatok a kábelekkel, és utána még a boot elejéig sem jutott a gép. Most megy, mindent kiszedtem, beraktam, nem ment, kivettem az elemet, tápot lehúztam a lapról, és azóta jó. Remélem már a vinyóval sem lesz gond.

(#17775) #10726912 válasza WeeFeeri (#17773) üzenetére


#10726912
törölt tag

Az, hogy lassú, nem okoz ilyen hibát, viszont a RAM okozhat ilyet, ha van hibás modul (jártam már így). Próbáld ki a ram cserélgetést és a többi olvasó, tároló lehúzását (akkor is viselkedhet így a gép, ha egy másik hibás hardver bezavarja az alaplapot).
csabi94: Ez egy új infó, ennek fényében azt tudom mondani, hogy nézd meg másik tápegységgel a géped, de talán már ezt írtam is régebben, ha már megnézted, akkor elnézést.
Ha a ki-behúzgálás-dugdosástól megjavult, és stabil marad, akkor máshol (akár a tápegység csatlakozójánál) volt kontakt hiba, ha működni fog, akkor természetesen hanyagold a bolygatást.

[ Szerkesztve ]

(#17776) csabi94 válasza #10726912 (#17775) üzenetére


csabi94
őstag

Most egyelőre hanyagolom, működik, teszi a dolgát, és nem szeretném anya gépét szétszedni a táp miatt. Ha gond lesz vele megint, akkor persze muszáj lesz. :U

(#17777) WeeFeeri válasza #10726912 (#17775) üzenetére


WeeFeeri
csendes tag

Köszi a gyors segitseget, valoszinuleg a masodik vinyo a hunyo mert lehuztam a laprol es elindult a gép. Köszi mégegyszer! :))

(#17778) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok!
A következő probléma lépett fel nálam ma, mikor bekapcsoltam a gépet.
Elindítom a tűzrókát, gép fagy kép elmegy, majd 5mp után visszajön, és ati catalyst illesztőprogram leállt üzenet fogad. Elindítom újra a a firefoxt, gép fagy, kékhalál.
Driver csere megvolt, firefox reinstall megvolt, probléma fenn áll.
2 hetes a konfig, csak a vga régi, de eddig tökéletesen ment, most lefuttattam 3dmarkot is, játszottam is, hibátlan. csak akkor csinálja, ha elindítom a böngészőt, (IE-vel is jelentkezik a probléma.)
Flash player kilőttem, arra gyanakodtam először.
Asrock H61M
Intel G860
4GB Corsair XMS3
Asus HD 4850
FSP 400-APN

Tegnap este még hibátlan volt a gép..
Tudtok valami megoldást?
Előre is köszi.

(#17779) #10726912 válasza huntenseN (#17778) üzenetére


#10726912
törölt tag

Csak találgatni tudok...nem kicsit érdekes, mert írod, hogy játékoknál hibátlan :F
Próbálj ki több drivert is, illetve tedd fel a kérdésed a VGA-d topicjában is, hátha ott tudnak megoldást.

(#17780) huntenseN válasza huntenseN (#17778) üzenetére


huntenseN
tag

Na érdekes a dolog, most teljesen legyalultam a flash playert, így nem produkálja a problémát.
Próbáltam régebbit felrakni, rögtön fagy a böngésző.
:(

(#17781) zka79 válasza #10726912 (#17762) üzenetére


zka79
tag

Végig próbáltam mindent de nincs változás! :O
Maradt a lap hiba!
Köszönöm a segítséget! :R

A barátnak álcázott ellenség a legrosszabb!!!

(#17782) dav<3


dav<3
tag

Csáó!

Srácok a gépem érthetetlenül lefagy CoD4 közben. Van hogy bírja egy-másfél órát de aztán ha egyszer lefagy utána 10 percnyi CoD4 és fagy tehát utána 10 percenként lefagy. Eddig azt hittem hogy a video karim a hibás mivel pixel hibás volt de nem most garancián van és mivel APU-m van ezért tudok továbbra is gépezni (AMD A8 3870K) és a hiba továbbra is fenn áll tehát nem a vga okozta a fagyást RAM tesztet elvégeztem a memtest-el bebootolósan 0errors írt tehát ramokkal semmi baj semmi alkatrész nincs húzva ami esetleg okozhatná. A procim game közben 40foknál. Haverom mondta hogy lehet hogy kontakt hiba ezért szétszedtem a egész gépet mindent kifújkáltam és össze raktam de továbbra is csinálja a hülyeségét...

Kérlek titekek hogy segítsetek mert teljesen tanácstalanná váltam és nagyon irritáló a probléma :(

Üdv.: Dávid

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17783) #10726912 válasza dav<3 (#17782) üzenetére


#10726912
törölt tag

Melegedhet a tápegységed is, vagy az alaplap...teszteld a géped pl Furmark-al, vagy Prime95-el, ha erre nem dob hibát, akkor szoftveres a hiba (akár driver, akár op.rendszer is lehet). Megoldás lehet az is, hogy vissza veszed a játékon belül a felbontást, vagy effekteket kapcsolsz ki, s.t.b.
zka79: Menj át a Milyen alaplapot topicba, ott tudnak majd tanácsokat adni.

[ Szerkesztve ]

(#17784) dav<3 válasza dav<3 (#17782) üzenetére


dav<3
tag

Elfelejtettem mondani hogy még egy HDD Sentinel-t is lefuttattam (mindössze 73 napos szinte új vinyómon mivel már nem tudok mire gondolni) 100%-osnak írta semmi hiba semmi rossz szektor.

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17785) dav<3 válasza #10726912 (#17783) üzenetére


dav<3
tag

Köszi a segítséget fut a Furmark és a Prime is a gépemen ezt meddig csináljam? Azaz meddig kell ahhoz csinálni hogy meggyőződhessek arról hogy nem hardveres probléma?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17786) #10726912 válasza dav<3 (#17785) üzenetére


#10726912
törölt tag

Másfél órát játszottál, mire előjött a hiba....mehet két órát is akár de fél óra alatt 100%-os kiterhelésnek elő kéne hoznia a hardveres hibát.

(#17787) dav<3 válasza #10726912 (#17786) üzenetére


dav<3
tag

Most megy 30 perce a Prime és a FurMark egyszerre és semmi nem fagyott le a gép nem indult újra semmi. És a proci mindössze 36°-os táp sem meleg alaplap szintén nem. Ezt a windowsot használom évek óta és sosem volt semmi.

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17788) dav<3 válasza #10726912 (#17786) üzenetére


dav<3
tag

1 óráig futtattam mind a Primeot mind a FurMarkot egyszerre és semmi sem történt. Se fagyás se semmi ezután hogy tovább?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17789) dav<3 válasza #10726912 (#17786) üzenetére


dav<3
tag

Na egy érdekes a dolog az egy óra FurMark és Prime alatt nem volt semmi aztán kiléptem a Furmarkból semmi de mikor lepróbáltam állítani a Prime-ot lefagyott és kék halált kaptam 0x0000000101 es kóddal ezen már el lehetne indulni? A lefagyás olyan volt hogy 2-5 secre lefagyott a képernyő majd utána kidobta a kék képernyőt.

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17790) syberia válasza dav<3 (#17789) üzenetére


syberia
veterán

Szia, én megnézném mennyire melegedik
a proci (coretemp-el) terhelés alatt, ha két
ram van a lapodban akkor külön kipróbálni
őket hátha...

https://howbad.info/

(#17791) dav<3 válasza syberia (#17790) üzenetére


dav<3
tag

proci 36°nél nem megy fentebb 1 óra prime alatt nem laptop hanem pc és ramtest szerint nincs bajuk a ramoknak

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17792) syberia válasza dav<3 (#17791) üzenetére


syberia
veterán

Milyen tápod van?

Másik táppal ki lehene zárni hogy az a ludas.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#17793) RVR400 válasza dav<3 (#17789) üzenetére


RVR400
veterán

Nincs húzva a procid vagy alulfeszelve? A hibakódod mindenképp processzorhibára utal.

(#17794) Fang válasza #10726912 (#17771) üzenetére


Fang
aktív tag

Hát köszi, sajnos sok jóra nem számítok...majd ha már voltam a szervízben okosabb leszek... én jobban örültem volna ha a 3 HDD-n kívül minden más megy tönkre, mert új volt a gép (2 HDD-t kivéve) minden garanciás + biztosításom is van, az adataim meg hát fontosak lettek volna. igaz nagy részük pótolható, de azért mégis... :O

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#17795) #10726912 válasza Fang (#17794) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ez semmiképp sem jó, a idő (s persze pénz), a garis részét nem tudtam, kérdés ilyenkor persze az is, hogy egy tönkre menő tápegység miatti meghibásodott hardvert lehet e garanciálisan cseréltetni....

(#17796) Fang válasza #10726912 (#17795) üzenetére


Fang
aktív tag

Ez a táp egyszer már elromlott és gyakorlatilag posta fordultával cserélte a webáruház, szerintem meg sem nézték. Ha a többi garanciális ügyet is így intézik akkor nem aggódom :) ha meg nem akkor a biztosító fizet... szóval anyagi kárral valószínűleg nem kell számolni, de már kb 1 hónapja húzódik az ügy, a türelmem meg kezd elfogyni... Azért majd jelentkezem, ha lezárult az ügy

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#17797) dav<3 válasza RVR400 (#17793) üzenetére


dav<3
tag

Nincs húzva automatán van és a fesznél is auto van berakva bioszban igen megkerestem a kódot és fesz hibára utal de auton van szóval nem tudom meg az 1 órás prime alatt végig nem volt semmi csak mikor már le akartam állítani akkor dobta ki

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17798) dav<3 válasza syberia (#17792) üzenetére


dav<3
tag

asus 550W

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#17799) Ensym


Ensym
csendes tag

Hello!
Van egy alaplapom (ga 945pl s3) tegnap vettem havertól ramot 2x 512Mb(kingston 533), be raktam az alaplapra és azóta nem ad képet a gép.

(#17800) dav<3


dav<3
tag

Pls valaki! Megvan a hiba a kék halál 0x0000000101 üzenetet dobja bárhol néztem proci fesz probléma alapból 1.368V-nál fentebb nem megy így lefagy a prime 20 perc után ha le akarom állítani felvettem 1.4125-re így ment 1.440V-ot így a prime már nem fagy ki 20 perc után ha leállítom de játék alatt még mindig kifagy a bios a legfrisebb olvastam valami amcsi oldalon hogy full le kell resetelni a bios settings-t na kiszedtem az elemet lekapcsoltam a tápot és még kihúztam a táp kábelt is 10percre vissza tettem mindent teljesen újra indult amit átállítottam: ram 1866-ra és hogy az onboard vga legyen az elsődleges ennyi és megint kifagyott játéknál. Légyszi valaki valami tippet!

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.