Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15637) ddkkpc


ddkkpc
csendes tag

Sziasztok!
Most elöször irok a fórumba, ha nem a megfelelö topik akkor elnézést...
Eléggé nagy gáz van ilyet még nem is .....ztam, bárminemü segitség jólenne
Tegnap vettem egy AM2-es alaplapot, tökjó, zsír új állapot (föleg ránézésre) procit kissé nehezen de beleeröszakoltam, beszereltem a gépházba, rádugok mindent kapcsolnám be és semmi, BE SEM KAPCSOL...próbálgattam igy ugy, de semmi, megáll az eszem...
Gondoltam esertleg arra is, hogy nem-e ennél a power gombal kell összezárni és rosszul dugtam rá, de nem, akkor felkéne pörögnie mikor bedugom konnektorba, de semmi
Mondom nem-e van olyan, hogy ha rossz a proci akkor be se kapcsol(mivel igy vettem h ram, proc, lap) - ezért fogtam, a régi rossz, de még bekapcsolni bekapcsolo alaplapom, kitettem asztalra, két tápot rá, konnektorba be és megy, procit levettem róla, cooler rádugva és proci nélkül is felpörgött (szerk:.régi, sajat rossz lapom)
Ez az ASROCK meg semmi meg se nyikkan...
kondik nincsennek kifolyva vagy felpuposodva ahogy néztem...szalon állapot alapos ránézés után is :S
Most elviszem egy szervizféleségbe, nemtom milesz, vagy mi lehet a gond ??
A gyerek akitöl vettem, nagyon nemtudott mit mondani, azon kivül hogy megkell mérni vagy 4 helyen h kap-e feszültséget akkor és hogy majd beszélünk, de nem hiszem hogy jó vége lesz ^^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.