Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) Mr X válasza kovi831 (#15350) üzenetére


Mr X
veterán

Esetleg nincs biosban bekapcsolva a processzor hővédelme? Nem tudom, a maiaknál hogy van, de anno volt ilyen opció, ahol be lehetett állítani, hány foknál kapcsoljon ki a gép.

(#15352) kovi831 válasza Mr X (#15351) üzenetére


kovi831
aktív tag

Köszi, megnézem én is gondoltam rá.De akkor amikor a cmost resetelem vagy elemet kiveszem akkor is előjön a probléma.Szerk. Szóval csak nincs már resetnél is bekapcsolva ez a hővédelem.Olvasom közben a k8n9-es topicot, ott cipset túl melegedésről írnak, de arra tettem ventit.Még arra gondoltam, hogy az alaplap nem bírja a meleget.Most a gép fektetve van, majd állítva megküldöm a lap hátulját levegővel meg valami plusz bordával.
Ha tovább bírja akkor lehet a gigabyte lap a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#15353) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok. HA úgy veszem ide is tartozhat a kérdés mert a gép nem indul. :F

Adott ez a lap van rádugva egy IDE DVD és egy SATA HDD. A Bios mindent lát sőt a régi win7 is megpróbált elindulni (mondjuk lehetetlen hogy menjen mivel alaplapcsere volt) de nem is ezt akarom kihozni ezt csak azért írtam hogy a HDD jó.(A régi lapben tökéletes volt) Telepítéskor nem látja se a win7 se a XP a HDD-t mindkét rendszer megakad ott hogy nincs vinyó. Van valami trükkös beállítás a biosban? Szerintem valami RAID dolog lehet mondjuk próbáltam a BIosban a RAID ot állítani de akkor is ez a helyzet.

:R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#15354) kovi831 válasza akoska23 (#15353) üzenetére


kovi831
aktív tag

Ha valami el van állítva, akkor load setup default.Ez a legtisztább vagy legegyszerűbb, esetleg elem ki.A win7-nek meg szinte minden gépen be kell töltenie.

(#15355) akoska23 válasza kovi831 (#15354) üzenetére


akoska23
aktív tag

Természetesen ez megvolt (setup restore) de a win7 sem ismeri a HDD-t mert mikor partícionálni akarom nem látja. Az alaplap lett cserélve a gépben másikra minden más hardver maradt de azon nem csodálkozom hogy a win7 kékhalállal megáll töltésnél. Szóval a hdd-t látja a lap mert ott van a Bios-ban is F11-el is ki lehet választani hogy arról induljon a rendszer (el is indul addig hogy milyen módon akarom indítani mert az első nem volt sikeres) csak mikor formázni kellene és újrarakni akkor nem látja sem a Win7 sem az xp.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#15356) kovi831 válasza akoska23 (#15355) üzenetére


kovi831
aktív tag

Esetleg kérj kölcsön egy vinyót.Ha azzal sem megy... :(

(#15357) Kareszjee


Kareszjee
csendes tag

Sziasztok.
Lap:Foxcon 945G7MD
CPU:Intel Pentium D925 2*3GHz.
Az lenne a kérdésem,hogy Everestben miért nem mutatja a hőfokot,miért csak stabil 25 fokot ír?Nemtudom nézni a CPU hőfokját.Segítségekért előre is köszönet!

Légy oly szíves,majomkodással kímélj meg! :)

(#15358) Gyufaaa válasza Kareszjee (#15357) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Core Temp-el próbáld meg kiolvastatni.

(#15359) akoska23 válasza kovi831 (#15356) üzenetére


akoska23
aktív tag

Próbáltam. Ide vinyóval semmi gond sata vinyóval ugyanaz. :F

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#15360) CoolMan válasza Kareszjee (#15357) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nézd meg Aida64-el és ne everestel.

(#15361) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az adatlapomon lévő Phenomos géppel lenne egy eléggé durva gondom.
Tegnap rendben mukodott a gep, majd kikapcsoltam, a hofokok latszolag rendben voltak.
Ma reggel kapcsolnam be a gepet, majd elindul rendesen, porog az egyik venti ugy mint az allat, postol, minden, de jelszobeirasnal vagy meg elotte elmegy a kep, de a venti ugyanugy megy tovabb, es latszolag mukodik a gep.

Mi lehet a gond? Lap? Vga? Cpu? Tap?
Kerlek segitsetek!

Koszi!

=====

Lol, most meg elindult? Vajh mi baja lehetett? :)

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#15362) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

sziasztok!

lenne egy kis problémám, bekapcsolom a gépet, és a venti épphogy megindul, de le is áll és annyi utána áramtalanításig már ezt se csinálja, néha sikerül bekapcsolni (táp kikapcs után), de akkor se jön be a kép, csak búg a masina.

csak alaplap+ram+proci+ integrált vga van használatban (póbáltam nem integrált VGA-val is)

(#15363) CoolMan válasza DuDieHUN (#15362) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#15361) core2: Lényeg, hogy működik. :)

Szia!

Vedd ki a memóriákat, tisztítsad meg az érintkezőit, próbáld egyesével minden slotban.
Milyen táp? Próba másik táppal.

(#15364) #10726912 válasza akoska23 (#15359) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nem olvastam utána, hogy milyen lapod van, a lényeg:
Használj másik adatkábelt a HDD-hez. NE csatlakoztatsd RAID slotra, ha van lehetőség rá, akko r a sima Sata-t használd. Ha csak a RAID van, akkor állítsd át a BIOS-on belül pl Achi módra (kipróbálhatod a többi módot is, ha van).
A BIOS reset-et is csináld meg, ne a BIOS-on belül, hanem gombelemet ki, tápegységből a 230-as kábelt húzd ki és várj fél percet.
Próbálj másik ODD-t használni (lehet, hogy az zavarja be a géped).
Ha ezek nem segítenek, használj másik tápegységet, illetve egyesével hagyd benne a memóriákat.
(#15362) DuDieHUN
Érdekelne, hogy a hiba hogy alakult ki (tuning, melegedés, hardver hiba, kékhalál, fagyások).

[ Szerkesztve ]

(#15365) Antonius1978 válasza CoolMan (#15338) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, valaki azt ajanlotta az altalad javasolt topican, hogy a Memtest86+ progival teszteljem a memoriat.
Kb 1000 hibat talalt, visszatettem a regi 1 gigat es most minden mukodik.
Koszi a segitseged.

(#15366) CoolMan válasza Antonius1978 (#15365) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Legalább kiderült a hiba. Szívesen!

(#15367) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy gép amely nem indul.
A probléma ott kezdődik,hogy csak az alaplap logójáig tölt be és ennyi. Ennél nincs tovább.
Ha lecsatlakoztatom a winyót és úgy indítom akkor pedig tovább megy frankón.A winyó sata kábellel van összekötve az alaplappal. Egy másik gépre rákötöttem a winyót és úgy hibátlan.
Tudtok segíteni,hogy hol lehet a hiba?
Bios frissités talán?

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15368) CoolMan válasza Directors (#15367) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!

Azt is frissítheted. A vinyóhoz is nézd meg, hogy nincs-e frimware frissítés a honlapján ( samsung vinyóhoz a seagate oldalán kell nézni [link])
Adat kábelt is cseréld ki, esetleg csatlakoztasd másik helyre.

[ Szerkesztve ]

(#15369) Directors válasza CoolMan (#15368) üzenetére


Directors
senior tag

Annyit még megjegyzésként,hogy úgy hozták a gépet,hogy újratelepítették az oprendszert és akkor kezdte el ezt csinálni. Magyarán működött eddig.

ASUS K8N alaplap van benne.
Adatkábelt,tápkábelt cseréltem és megpróbáltam a másik csatlakozóba is.
Sasung winyó van benne.[link] HD160JJ
Ehhez jól látom,hogy nincs frissítés?

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15370) CoolMan válasza Directors (#15369) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ment vele a gép, így nem is kell. Innentől már csak találgatok.....
Másik táppal is nézted? BIOS reset-et is csinálj.

(#15371) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írok, de hátha tudtok segíteni.
Adott egy Dell Latitude D620, Core 2 Duo T5500-as procival, Win7-tel.
Pár napja lett újra rakva, mert egy szállítás után nagyon belassult, előtte semmi baja, arra gondoltam, biztos egy botnet része lett a haverom gépe.
Az újrarakás nem segített.
Tettem fel CoreTemp-et és CPU-Z-t. A gép bekapcsoláskor rendesen viselkedik. Elindítom a mindkét programot. CoreTemp 50-60 fok közötti értékeket jelez, az órajel szépen ugrál 1000 és 1600 között, ahogy kell neki. Aztán nagyobb terhelés hatására (akár youtube is ilyen), elkezd emelkedni a hőmérséklet, 65-70 fok körül pedig hirtelen leugrik az órajel 1000 MHz-re. Olyan, mintha bekapcsolna valamilyen hővédelem. A probléma másik fele, hogy ezután hiába megy le a proci hőmérséklete 60 fok alá, az órajel továbbra is 1000 MHz-en rögzített. Így viszont használhatatlan a gép.
Nem tudom, hogy ez milyen jellegű probléma. Egy takarítás biztosan javítana a helyzeten, de azzal, hogy a hőmérséklet csökkenésével nem kezd el újra normálisan viselkedni a gép, lehet más típusú problémára utal.
Az is érdekes, hogy a bekapcsoláskor jól méri az órajeleket a CPU-Z, viszont utána, mikor a CoreTemp a fix 1000-et mutatja, ez a program kb 250 MHz-et. Amit igazából el is tudok képzelni, mert 1 GHz-en is simán le kellene adjon olyan teljesítményt, mint egy Atom, de nem, nagyon nagyon lassú érzésre. Lehetséges lenne, hogy ennyire lemegy az órajel valami hatására?
A BIOSban be van kapcsolva a Speedstep, engedélyezve van a dualcore, nem láttam semmi furcsaságot. Process explorer nem mutat semmi érdekeset, gyakorlatilag szűz a rendszer(Win7 van rajta, ahogy korábban), bár tény, hogy ha már egyszer elérte a kritikus hőmérsékletet a gép, a visszavett órajelekkel idle állapotban is kb 20% a prociterhelés.
Van valakinek valamilyen ötlete? Hűtés? Alplap?

solfilo

(#15372) CoolMan válasza solfilo (#15371) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Kérdezd meg még a Dell topicban is vagy még a Notebook hibák topicban.

(#15373) Directors válasza CoolMan (#15370) üzenetére


Directors
senior tag

BIOS reset nem segített.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15374) solfilo válasza CoolMan (#15372) üzenetére


solfilo
veterán

Dell-hez bekérdeztem, ha nincs megoldás, megyek a notebook-osba. (nem is tudtam, hogy van ilyen. :B )
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#15375) Directors válasza CoolMan (#15370) üzenetére


Directors
senior tag

Beletettem a gépbe a saját winyómat és azzal tökéletesen elindul.
De ami a rossz gépben volt winyó az-az én gépemben kifogástalanul működik. Mi lehet akkor itt a probléma? Egyszerűen nem értem.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15376) CoolMan válasza Directors (#15375) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Még annyit tegyél meg kérlek, hogy a tápot cseréld ki a rossz gépben....hátha. Több ötletem nincs most sajnos.

(#15377) Directors válasza CoolMan (#15376) üzenetére


Directors
senior tag

A tápot úgy oldottam meg,hogy az én működő gépemből az egyik tápkábelt rákötöttem a winyóra és úgy sem indul.
Az egész tápot nem akarom kiszedni a gépemből.
Meg hát ugye ha a winyó nincs rákötve a gépre akkor indul az egész.

Mind1 hát akkor mondom a tulajnak,hogy egy új winyó lesz.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15378) helkis


helkis
addikt

üdv all!

mélyvíz következik!

Abit AG8-as lap, rendszer: friss XP sp3 pro hun 32bit, minden szépen feltelepül, stabil, stb..
de mindig újraindul : készenlétre /hibernálásra /kikapcsolásra.. (egy pillanatra leáll, de utána megint beindul.)
próbáltam már bios.t frissíteni, energiagazdálkodás tiltás, szinte minden eszköz le van tiltva, akkor is ezt csinálja.. acpi-val is variáltam, bsod-t is bekapcsoltam, de nem jön elő semmi, stb.. semmitől nem lett jobb..

tippeket várnék! (lapcsere tudom, de az túl egyszerű.. :D)
előre is köszi!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15379) helkis válasza helkis (#15378) üzenetére


helkis
addikt

hmm.. hihetetlen, úgy néz ki mintha meggyógyult volna, bár nem értem mitől..

felraktam úgy egy xp-t, hogy az elején F5-öt nyomkodva előjött az "acpi választó" menü, itt szabványos pc-t válaszottam.. felment, első kikapcsolásnál jött a jó öreg: "most már kikapcsolhatja a számítógépet!" felirat. kikapcsoltam és értelem szerűen le is kapcsolt.
majd visszaraktam egy normálisan feltelepített win-t, és nomárlisan le is kapcsolt.. :K

már kezdtem örülni, de ekkor gondoltam egyet, és lekapcsolt állapotban, kikapcsoltam a tápot, amíg elment a kraft a lap alól.. táp vissza, és most újra nem akar lekapcsolni.. :F

a kérdésem, hogy a itt leírt procedúra mit módosít a gépben, és hogyhogy táp-elvétel után nem tudja ezt megjegyezni.. :F
előre is köszi!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15380) johniee


johniee
senior tag

Adott egy P4B533 alaplap, benne egy HDD és egy ODD.
Formáztam a winyót a régi oprendszerrel együtt, tenném fel az XP-t,
de az ODD-ról csak akkor bootol a gép, ha nincs a winyó rákötve egyik IDE kábelre sem (az is tökmindegy, hogy Master vag Slave) :Y
Így hogy lehetne felrakni rá az új rendszert :F

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#15381) CoolMan válasza johniee (#15380) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Próbálj meg egy IDE kábel cserét, és egy BIOS reset-et.

(#15382) sEtuke


sEtuke
tag

Van még olyan új alaplap ami támogatja a DDR 1-es memóriafoglalatot? Tehát amit boltban meg tudok venni? Ja 775 ös kellene! :)

(#15383) CoolMan válasza sEtuke (#15382) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nem nagyon van DDR1-es lap újonnan, esetleg véletlen....

(#15384) sEtuke válasza CoolMan (#15383) üzenetére


sEtuke
tag

Francba.. :( Akkor nem egy fillért fogok a gépre költeni :(

(#15385) johniee válasza CoolMan (#15381) üzenetére


johniee
senior tag

BIOS reset használt, a Boot sorrendből viszont ki kellett venni mindent a CD-ROM elől, mert ha a HDD a CD-ROM előtt volt, akkor nem ment tovább a másik eszközről bootolni.

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#15386) Crockoo


Crockoo
csendes tag

Sziasztok!

Van egy "kis" problémám.
A gépem olykor indul, eljut a Win (XP) betöltésig, asztal megjelenik, esetleg még alkalmazást is tudok indítani, de van, hogy már boot alatt meghal a rendszer. A képernyő fekete lesz, nem reagál semmire (se reset, se hosszan nyomva bekapcsoló gomb, amire ki kellene, hogy kapcsoljon), a prociventillátor lecsökkenti a sebességét és néma hulla csend. Táp él, ventik mennek, visszajelző ledek világítanak. De olyan, mintha agyhalott lenne a konfig.
Az összeállítás a következp: Phenom II X2 550 (gyári értéken, nincs felélesztve alvó mag, nem volt soha húzva), Kingston HyperX 1333-on, alaplap Gigabyte MA-770T UD3, grafika sztem lényegtelen, de Sapphire Radeon 4650.
Kihangsúlyoznám, nem volt többletteljesítmény kihúzva belőle, 0 km óta gyári értékeken fut.
Nekem az alaplap a tippem, de minden hasznos tanácsot, hozzászólást várnék.

Előre is köszi!!!!

(#15387) CoolMan válasza Crockoo (#15386) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!
Egy apró, de fontos kérdés, milyen tápod van? (azért mer "él"?? még nem jelenti azt, hogy rendesen leadja a feszültségeket)
Első körben próbáld ki (kölcsönkért) másik táppal. Csinálj egy BIOS reset-et.
Vedd ki a memóriát, VGA-t és tisztítsad meg az érintkezőit. Futtass memória tesztet ezzel.
A VGA-t másik gépben kipróbálni, vagy ebbe a gépbe másik VGA-t tenni.
Ezek után sem indulna, akkor már esetleg lehet gyanakodni az alaplapra.

(#15388) #10726912 válasza helkis (#15379) üzenetére


#10726912
törölt tag

Üdv.
Mivel tápegység lekapcsolás után újra előjött a hiba, ezért:
1: próbálj meg gombelemet cserélni;
2: tápegység tápkábelét lecserélni, ill az alaplapra csatlakozó vezetékeket megmozgatni és átnézni, hogy nincs-e valamelyik kilazulva (kontakt hibát keress);
3: teszt erejére másik tápegységgel próbáld ki.
4: az üzemeltetéshez felesleges dolgokat húzd le az alaplapról (külső hangkártya, odd, usb-s eszközök, floppy). Egy hibás eszköz is okozhat hibás működést;
5: a BIOS-ban keresd az automata tuningokat és kapcsold ki őket.
Minden próba után csinálj egy BIOS resetet és állíts be mindent figyelmesen. Aztán húzd le a 230 V-ról és próba ismét.

(#15389) CoolMan válasza #10726912 (#15388) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Tiszteletem uram! Régen láttalak..... :R

(#15390) #10726912 válasza CoolMan (#15389) üzenetére


#10726912
törölt tag

:))
A pénz a legkevesebb...s mostanában nagyon ennek egyensúlyozására törekszem :O De igyekszek ide jutni :R

(#15391) DanielK válasza helkis (#15379) üzenetére


DanielK
addikt

Nálam win7-tel fordult elő. Egyszerűen állandóan újraindult.
Nálam piszok egyszerű volt a megoldás:
a billentyűzet/egér párosnál és az ethernetnél is be kellett állítanom, hogy ne tudja "éleszteni/bekapcsolni" a gépet.
Valamiért beakadt. Esetleg egy próbát megér. :K

(#15392) helkis válasza DanielK (#15391) üzenetére


helkis
addikt

köszi! ezeken már túl vagyok.. sőt minden felesleges eszköz le van tiltva.. :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15393) #21346560


#21346560
törölt tag

Üdv mindenkinek!

AM2 foglalatból a foglalat kinyitása nélkül jött ki a proci hűtővel együtt.
Miután megpucoltam a dolgokat, elindítottam a gépet. 2x még a biosnál fagyott, 1x a win betöltésénél.
Azóta el sem indul. Vagyis elindul, de a biosig sem jut el.
Bios reset volt, proci (és a vga) másik gépben megy rendesen, vinyó felpörög, csipogás nincs.
Úgy gondolom a foglalat sérült és a procit nem igazán érzékeli.
Valakinek ötlete, vagy alaplap kuka?

(#15394) helkis válasza #21346560 (#15393) üzenetére


helkis
addikt

procin megvan minden láb? :) sokszor találkoztam már ilyennel..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15395) Crockoo válasza #10726912 (#15388) üzenetére


Crockoo
csendes tag

Jajj igen, a tápegység: Gigabyte Superb 460, tudtommal elég jó, és megbízható, FSP istálló terméke GB matrica alatt.
A komponensek kiszedése, visszarakása, csatlakozók tisztítása már lejátszott dolog, a helyzet nem javult. Egyedül a BIOS reset nem volt meg.
A teszt lefutásához az kellene, hogy adott esetben bootoljon, ám sokszor ez nem történik meg, hanem amint bekapcsolom, már pl fel sem pörögnek a ventillátorok - értem ezalatt, hogy normál üzemmódban indításkor felpörögtek magas fordulatra, majd utána visszaálltak alapra. >> csak egy konstans alapjáraton mennek.
Próbáltam azt is, hogy winyót lehúzom, csak alaplap, ram, proci és vidikari volt benne, minden más kiirtva - így sem változott semmi - gondoltam majd kidob egy amolyan nincs bootolható eszköz üzenetet. Ám csak a full fekete képernyő maradt meg.
Tápkábelnél a 230-asra gondolsz, feltételezem, mivel a tápegység nem moduláris, fix kábelkorbácsos.
A BIOSban egyébként sincs semmi auto tunningra állítva, pont azért, mert gyári hűtő van a procin és nem szándékoztam az amúgy elégséges teljesítményt feleslegesen emelni.

[ Szerkesztve ]

(#15396) #21346560 válasza helkis (#15394) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen, megnéztem.
És írtam hogy "másik gépben megy rendesen" ;)

(#15397) CoolMan válasza Crockoo (#15395) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Tiger.huhhhh kollága nem neked írta azt a hsz-t.......

Minden táp elromolhat, pont ezért érdemes lenne kizárni ezt a hiba lehetőséget, egy másik táppal.

(#15398) helkis válasza #21346560 (#15396) üzenetére


helkis
addikt

másik procival a "hibás" lap teszt?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15399) #21346560 válasza helkis (#15398) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem :)
Másik lapban a proci, hogy biztosan nem az a rossz.

(#15400) helkis válasza #21346560 (#15399) üzenetére


helkis
addikt

úgy értem, hogy ha érintkezési hiba lenne, akkor egy más "lábdőlésszögű" procival talán érintkezne az a rész ami a mostanival nem..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.