Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) diegho válasza Psychonaut (#3450) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem idén a legszimpatikusabb csapat a GSW volt és ők nagyon is a kinti játékra építkeztek, hasonló felfogású csapat jöhetne ide is.

(#3452) Psychonaut válasza diegho (#3451) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, őket élvezet volt nézni. Nekem még a Denver tetszett, ők is szépen játszottak.

(#3453) diegho válasza Psychonaut (#3452) üzenetére


diegho
nagyúr

Houston lesz még erős idén, bár nem szeretem Harden-t, Howard meg eléggé áruló volt 2 helyen is...

(#3454) diegho


diegho
nagyúr

Olvasgatom a kobe twitter reakciókat, már vagy 100-at elolvastam, de úgy látom senki nem fogta fel, hogy mennyire fontos lenne a következő szezont az utolsó 3-ban végezni. Olyan baromságokkal jönnek, hogy hozzák vissza Bynum-ot. Ezt nem tudom melyik marha találta ki először, de ha visszahozzák Bynum-ot én onnantól nem vagyok LAkers fan, mert nem tudok egy ilyen buta vezetésű csapatnak szurkolni. Bynum-al tényleg elintéznék, hogy a következő 5 évben semmi esélyük se legyen bajnokságot nyerni.

(#3455) Psychonaut válasza diegho (#3454) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak a kérdés az, hogy megengedheti-e magának a Lakers akár egy évre is, hogy leálljon a show. :)

(#3456) perempe


perempe
addikt

Jarrett Jack -> Cleveland Cavaliers
Landry -> Sacramento Kings (visszatért)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3457) Psychonaut válasza perempe (#3456) üzenetére


Psychonaut
addikt

Illetve:

Josh Smith->Pistons

(#3458) diegho


diegho
nagyúr

Nem nagyon mozgolódik a LAkers, talán végre egyszer jó döntést hoznak és nem igazolnak feleslegesen, bár Nash-t akkor is el kellene cserélni, plusz Kobe amnesztia, vagy/és Gasol elcserélése.

(#3459) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Shaq Howard-ügyben:

"It was expected. We've all been in L.A., and not a whole lot of people can handle being under the bright lights. Everybody wants to do it, but when you get there, there are certain pressures. I think it was a safe move for him to go to a little town like Houston. That's right, little town. I said it."

:D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3460) diegho válasza Psychonaut (#3459) üzenetére


diegho
nagyúr

little town :))

(#3461) perempe


perempe
addikt

Darren Collison -> Los Angeles Clippers
Zaza Pachulia -> Milwaukee Bucks
Devin Harris -> Dallas Mavericks (visszatért)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3462) juuzer


juuzer
addikt

Üdv :)
Lenne egy kérésem. Meg tudnátok állapítani, hogy ez a mez eredeti-e?
6 éve vettem, ez az egyetlen nba mezem, szóval nincs viszonyítási alapom

:/

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#3463) Psychonaut válasza juuzer (#3462) üzenetére


Psychonaut
addikt

A helyedben az NBA1 fórumon próbálkoznék, de én nem látok rajta így távolról hibát. Mondjuk ha a címkéket lefényképezed külön, az lehet, hogy segít.

(#3464) perempe válasza juuzer (#3462) üzenetére


perempe
addikt

turizunk?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3465) perempe


perempe
addikt

újra NBA Summer League!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3466) Epimenides válasza diegho (#3427) üzenetére


Epimenides
csendes tag

Már ne haragudj, de ekkora baromságot hogy írhatsz,hogy Jordan-nél jobb lehetett volna.....
Carmelo nem ugrik úgy , akkorát és hogy finoman fogalmazzak mozgáskultúrája , kb. Jordan árnyékát se közelíti meg, nem dobott 21 pontos átlag felett 10éven át,nem volt 50% felett a mezőnyátlaga,passzátlaga kb 3, gyorsasága ...
Szerintem ma lehetne Anthony a liga legjobbja, de már sztem nem lesz az soha.
Artistic Impression , Hangtime, Style, (akkor és úgy tört be ,ahogy akart és miyen gyönyörűen tette) ez Jordannél megvolt, ez pedig sem Carmelonak, sem LeBronnak sincs meg.
Mindenki erőből játszik ma , szerintem rosszat tett a kosárlabdának.
Ami mondjuk Jordannek helyből ment vagy egy lépésből(felgyorsulni, elugrani,lendületbe jönni) az megy Jamesnek mondjuk 5-6 lépésből ennyi a különbség.
Ráadásul a szabályok megváltoztak , ami konkrétan azt jelenti, hogy nem lehet hozzáérni a labdát vezető játékoshoz, Jordant meg ütötték-vágták.
A mai játékosok, nagyobbak, erősebbek, izmosabbak, de látva a régi nagyokat Dr.J.. Elgin Baylor, George Gervin, ők valahogy még többet tettek bele a játékba, volt szívük.. ma csak a pénz számít és az egyéni stílus nagyon korlátozott, üres, kies, szinte nincs is.
Alig találni egyéni megoldásokat, ami szemet gyönyörködtet.
A mozgásuk is sokkal-sokkal szegényebb , darabosabb. sztem.

[ Szerkesztve ]

"Amit most mondok hazugság." Ha Epimenidész hazudott, akkor állítása hamis, és nem hazudott. Ha Epimenidész nem hazudott, akkor állítása igaz, és hazudott. A matematika örök, az emberek meghalnak

(#3467) diegho válasza Epimenides (#3466) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez nem baromság. Őt senki nem tanította játszani, mert nem hagyta, ő magától tudja azt, amit tud, mert öntörvényű és belesz@rik mindenbe. Nézd meg azokat a meccseket, ahol jó kedve van miket dob be milyen mozdulatokkal. Nincs egy begyakorolt dobása, nincs képezve, ő zsigerből tudja azt, amit látsz tőle. Ha őt képezik és tanítják (ha hagyja magát és ilyen b@rom) akkor a jelenleginél SOKKAL jobb játékos lenne, pedig most is ott a top 10-ben.

(#3468) Psychonaut válasza diegho (#3467) üzenetére


Psychonaut
addikt

Olimpián Nigéria-USA meccsen 10 tripla? :D

(#3469) diegho válasza Psychonaut (#3468) üzenetére


diegho
nagyúr

Például az is jó meccse volt, de a múlt szezonban sok jó meccse volt. Amúgy az olimpián, ha hagyják bedobja az 50-et az tuti.

(#3470) FireKeeper válasza Psychonaut (#3468) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ott ha nem hozza le coach K, simán megdobott volna egy 50-60 pontot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3471) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nagyon benne volt a játékban, te jó Isten, most eszembe jutott, milyen szép is volt. Csak ültem a TV előtt és néztem. Emlékszem, a magyar kommentátorok (nem emlékszem, kik voltak konkrétan) már fel sem emelték a hangjukat, ha bement egy tripla..."Carmelo...tripla...hát persze, hogy bemegy". :D

(#3472) perempe válasza Psychonaut (#3471) üzenetére


perempe
addikt

off:
a magyar kommentátor nem ismerte fel Kobe Bryantot a Konföderációs Kupán.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3473) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Lakers-hírek: amnesztiálták Artestet Mettát, és 1 évre leigazolták Chris Kamant.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3474) diegho válasza FireKeeper (#3473) üzenetére


diegho
nagyúr

Az első fele egy óriási baromság, a második nem rossz. Ahelyett, hogy elcserélnék Nash-t, akire semmi szükség, sőt jövőre baj is lehet belőle, hogy itt van, csinálnak egy lyukat a SF posztra.

(#3475) Psychonaut válasza FireKeeper (#3473) üzenetére


Psychonaut
addikt

Artestért igazán kár. :(
Idén ő volt az egyik, aki kb. nem sérült le egész idényben, 70+ meccset játszott. Kíváncsi vagyok, hova fog menni.

Egyrészről Sacramento megérdemelné, másrészről ő jobb csapatot érdemelne. ;]

(#3476) FireKeeper válasza Psychonaut (#3475) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó, a pályán volt, az már más kérdés, hogy ebből mennyi köszönet volt ;]
mondjuk az amnesztiát szerintem sem "érdemelte meg". akkor már cserélhették volna.

#3477: ez mondjuk nekem személy szerint nem fog álmatlan éjszakákat okozni :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3477) Psychonaut válasza FireKeeper (#3476) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nagyon hullámzóan játszott, de attól félek, hogy most hoznak valakit, aki konstansan sz@rul fog játszani. :D :O

(#3478) diegho válasza FireKeeper (#3476) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért 12 pont 5 pattanó átlag nem rossz. Menjen a Rockets-be vissza, ott most jó csapat van, padozni fog, de gyűrű esélyei lesznek.

(#3479) Epimenides válasza perempe (#3472) üzenetére


Epimenides
csendes tag

az nem is kommentátor......

"Amit most mondok hazugság." Ha Epimenidész hazudott, akkor állítása hamis, és nem hazudott. Ha Epimenidész nem hazudott, akkor állítása igaz, és hazudott. A matematika örök, az emberek meghalnak

(#3480) perempe


perempe
addikt

Andrew Bynum -> Cleveland Cavaliers (a Sixers szívott vele)
már csak Monta Ellis maradt a legnagyobb nevek közül?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3481) diegho


diegho
nagyúr

A LAkers nem mozgolódik, ez akár jó jel is lehet, talán felfogta a vezetés, hogy jövőre kell lépni, bár nem értem Nash miért nincs még elcserélve és Kobe miért nem kapott amnesztiát.

(#3482) FireKeeper válasza diegho (#3481) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Simmons szerint át kéne menniük teljes tankba, ez esetben Nash lehet megy torontóba, bár kérdés kit tudnak adni érte cserébe.
Az amnesztiát meg már elhasználták Mettára. Kár érte.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3483) diegho válasza FireKeeper (#3482) üzenetére


diegho
nagyúr

Kár, mert Kobe nélkül több esélyük lenne nagyon szakítani a drafton, bár az is igaz, ha Kobe netán karácsony környékén felépül, akkor van még pár hónapja újra belerázódni a játékba. A lényeg most az lenne, hogy Nash menjen el, teljesen mindegy ki jön a helyére, csak járjon le a szerződése jövőre.

(#3484) Psychonaut válasza FireKeeper (#3482) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, Captain Canada hazamehetne, és ahogy visszavonul, kezdhetne is edzőként a Raptorsnál. :)

(#3485) perempe


perempe
addikt

[link]
érdekes cikk az ESPN-től. Kobe miatt nem írt alá Howard?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3486) Psychonaut válasza perempe (#3485) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kábé állandóan azt hangoztatta mindenki, hogy ő lesz a franchise jövője, nem értem, minek kellett hisztiznie, hogy Kobe esetleg maradna még egy évet...

(#3487) Kickass válasza Psychonaut (#3486) üzenetére


Kickass
őstag

csak az az egy év Kobe szerint inkább 3

(#3488) FireKeeper válasza perempe (#3485) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

simán el tudom képzelni. állítólag azért nem írt alá, mert a vezetőség nemet mondott arra a koncepcióra, hogy amnesztiálják Kobe-t, elcseréljék Pau-t és Nash-t, ezután meg megszerezzék Paul-t. szóval valszeg akkor dőlt el végleg, hogy megy, amikor Paul aláírt a Clips-hez.

de ahogy már mondtam párszor, jól járt a Lakers hogy megszabadult ettől az éretlen kreténtől, a Rockets-et pedig nagyon sajnálom, hogy bevállalták, mert eddig nagyon szimpatikusan építkező csapat voltak, nem illik a koncepcióba ez a gyerek, akire nem hogy egy franchise-t, egy trafikot sem bíznék. attól meg különösen félek hogy Harden partner lesz Howard hülyeségeihez.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3489) perempe


perempe
addikt

Chauncey Billups -> Detroit Pistons (hazament)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3490) diegho válasza perempe (#3489) üzenetére


diegho
nagyúr

Detroit-ban talán újra playoff csapat lesz? Régen igazán nagy csapatnak számítottak, de az elmúlt években eléggé leadták.

(#3491) diegho


diegho
nagyúr

JR-t újraigazolta a NYK.

(#3492) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Calderon a Maverics-ben.
Metta amnesztiája hivatalos, a Lakers leigazolta Nick Young-ot.
Kevin Martin a Wolves-ban.
Kirilenko a Nets-ben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3493) diegho


diegho
nagyúr

Látom már a hivatalos oldalon is megemlítették a 2014-es LAkers lehetséges kezdő ötösét: Kobe, James, Wade, Melo, Bosh.

(#3494) Psychonaut válasza diegho (#3493) üzenetére


Psychonaut
addikt

LOL. :D

(#3495) diegho válasza Psychonaut (#3494) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerinted nem lehet összehozni? Szerintem simán. Nézd azt, hogy mindenki 20 milliót kap, az még csak 100, eddig is 100 felett volt a LAkers, még van keret 5-6 kiegészítő emberre is.

(#3496) Psychonaut válasza diegho (#3495) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kizártnak tartom.

(#3497) FireKeeper válasza diegho (#3493) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és james lenne a point forward? ne vicceljünk már. na meg mindenki ezt a csapatot akarná megverni/bedarálni. erősen kérdéses kibírnák-e sérülés nélkül.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3498) ben11


ben11
őstag

Igen és mind akar majd dobni 30 pontot, ami csak tőlük 150 lenne meccsenként.. :DDD

(#3499) Psychonaut válasza ben11 (#3498) üzenetére


Psychonaut
addikt

All-Star gálameccset a szezon minden összecsapására! :D

(#3500) diegho


diegho
nagyúr

Most gondoljatok bele! LAkers eddig is bőven 100M felett volt, ha nem is ezt a felállást, de hasonlóan erőset simán tudnának csinálni jövőre. Ha kiürítik a sapkát, tegyük fel 100M-ből gazdálkodhatnak, James, Wade, Bosh trió simán átjöhetne fejenként 20-ért, melléjük Melo 20-ért és Kobe is maradhatna, de ne legyen ennyire durva a dolog. Írjon alá Kobe 3 évre mondjuk 25M-ért évente, jöjjön át James 25-ért, Irving 20-ért és máris ott egy elég komoly alap, van még hely padra is, stb. Melo is simán aláírna szerintem 15 körül, ha gyűrűt akar, plusz ott vannak még a jövőre kifutó emberek, Randolph, Deng stb, akik bár nem franchise playerek, de jó játékosok és gondolhatják azt, hogy gyűrűért kevesebbel beérik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.