Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) bruti01 válasza EVOkaa (#20450) üzenetére


bruti01
őstag

miért nem probálod ki?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20452) chrisx1 válasza domerator (#20444) üzenetére


chrisx1
tag

MEGVAN!!! :DD

\system\bootmenu\config\overclock.conf

:DD :DD :DD

Így már semmi sem állíthat meg, hogy integráld a beállításaidat a romodba, és a népnek a kezébe adjad azt! :R Hullám!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#20453) apika05 válasza w333 (#20272) üzenetére


apika05
tag

NIncs ott ilyen lehetőség hogy ezt a mindenhol kacsintgató szupi narancssárga színt változtathassam :S

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#20454) bruti01 válasza chrisx1 (#20452) üzenetére


bruti01
őstag

az nem a telepitett verzióban van benne? mert azt megtaláltam én is de az nem skript hanem egy egyszerü naplozó fájl! nem arrol telepit ha jol tudom!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20455) carbapenem


carbapenem
tag

Üdv,

Valaki közelebbit erről (MS2Ginger 3.0)???:
[link]

[link]

esetleg Szabof1, Rum-cajsz?

[ Szerkesztve ]

(#20456) chrisx1 válasza bruti01 (#20454) üzenetére


chrisx1
tag

Őőőőőő..... hát ez a zipben van, ott kurkászok most is. Mondjuk most megfogtál, mert nem tudom hogy ez milyen file, de nekem egy normál konfigurációs filenak tűnik. :B Persze simán tévedhetek, de megpróbálnám átírni telepítés előtt, hogy mit lép rá a telefon..... nagyon nagy húzás volt tőlem, hogy nincs nálam az usb, hogy tudjam tesztelni!!! :W
Most ezért nem fogok aludni egész éjjel!!! :(((

Domerator szerinted? :F

[ Szerkesztve ]

(#20457) bruti01 válasza chrisx1 (#20456) üzenetére


bruti01
őstag

persze lehet hogy tévedek! :) remélem igen! ha kiprobáltad ird meg :)

azért kérdeztem mert ez a telepitett verzióban is benne van pontosan ugyanott!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20458) domerator válasza chrisx1 (#20456) üzenetére


domerator
veterán

ezt nézem vazze... nagy vagy! :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20459) w333 válasza apika05 (#20453) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom én nem próbáltam megváltoztatni nekem tetszik ez a narancs :) de biztos hogy van rá lehetőseg hogy megváltoztazsd pl. zöldre, kékre stb.

Ha teljes támát töltesz le akkor abban már sokminden változik és lehet hogy ez a narancssárga effekt hellyet van pl. kék vagy valami más szin :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20460) tarnagy válasza bruti01 (#20457) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Ez a fölfedezett overclock.conf NEM naplófájl, hanem konfigurációs fájl, megnéztem: az alapbeállítások vannak benne, amik szerintem átírhatók, s akkor eleve úgy települ a kicsike... (az overclock.sh más tészta!)
Ez van benne:
enable 1
load_all 0
scaling 2
clk1 300
clk2 600
clk3 1000
vsel1 26
vsel2 46
vsel3 58
con_up_threshold 80
con_down_threshold 20
con_freq_step 5
con_sampling_rate 160000
int_min_sample_rate 50000
ond_up_threshold 86
ond_sampling_rate 50000
smt_min_cpu_load 20
smt_max_cpu_load 80
smt_awake_min_freq 300000
smt_sleep_max_freq 300000
smt_up_min_freq 600000
smt_wakeup_freq 1000000
smt_ramp_up_step 250000

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20461) chrisx1 válasza chrisx1 (#20452) üzenetére


chrisx1
tag

Van egy ilyen is:

\system\bootmenu\script\overclock.sh

Domerator hajrá! Ezért cserébe dolgozzátok ki nekem holnapra, hogy hogy kerülhet vissza a szerelmem, a VILÁGOS téma a mostani wiui-ba! VILÁGOS? :DDD
Én most érzékeny búcsút veszek tőletek, mert mással kell foglalkozzak, de ami nagyobb baj, hogy rohadtul idegesít, hogy nincs itt a telefon kábele, és nem tudok semmit kipróbálni.... szóval behúzom fülem, farkam, és lépek!
Majd holnap meglesem mire jutottatok bootmenü beállításokkal kapcsolatban! :C
Jó éjszakát urak!

[ Szerkesztve ]

(#20462) apika05 válasza w333 (#20459) üzenetére


apika05
tag

jólvan megelégszem addig amíg nem jövök rá h mi a helyzet ezzel is!
Más kérdés a launcher pro plus hoz tudsz key-t ?

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#20463) tarnagy válasza apika05 (#20462) üzenetére


tarnagy
aktív tag

NO WAREZ!!! :(

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20464) natë válasza EVOkaa (#20450) üzenetére


natë
nagyúr

Stabil.

(#20465) almano


almano
csendes tag

Ok, feltettem a 2.3.6 -ot de a videocamera meg mindig nem mutatja a HD opciot. Ilyenkor mi van?

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20466) RootRulez


RootRulez
félisten

Na most feltolom ezt a 7.2 12-04-et, hátha egyből kijön a végleges, mert úgy szokott lenni, amikor mókolok egyet az ideiglenessel, utána nem sokkal jön a végleges. :DDD

gappsot gondolom nem kell bizgelni. :N

═════════════════════════════════════════

(#20467) bruti01 válasza tarnagy (#20460) üzenetére


bruti01
őstag

akkor happyday :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20468) Nataniel válasza apika05 (#20462) üzenetére


Nataniel
senior tag

Nincs warez... ha kell ADUNK használati útmutatót:

1.Böngésző
2.http://www.google.hu
3.Keresőmezőbe a kulcsszó.
4.Veregesd magad vállon. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20469) Toto00 válasza Davebowman (#20449) üzenetére


Toto00
tag

Ezt a DOMIUI-t hol találom? vmi fórumot róla esetleg? mivel tud többet a többinél? neked személy szerint miért jön be ennyire?

(#20470) domerator válasza tarnagy (#20460) üzenetére


domerator
veterán

Az overclock.sh fájl szerintem a default értékeket tartalmazza... a saját romomban, saját beállítások mellett az overclock.conf a saját beállításaimat, az overclock.sh pedig a gyári értékeket mutatja. Ki fogom próbálni a dsj 1.12.16-ot átírt conf fájllal.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20471) apika05


apika05
tag

Ki akarom cserélni a launcer promat a plus ra kb így:

Ha a ROM-ban nincs másik launcher akkor kockázatos lehet a dolog, ezért ajánlom, hogy telepíts fel egyet, valami egyszerűt, pl Zeam Launcher.
Ez azért kell, ha valami gebasz van a LauncherPro-val akkor se maradj launcher nélkül, mert akkor egyszerűen nem jelenik meg a Home, nincs ami kezelje.
Ezután lehet kísérletezni Root Explorrrel, vagy hasonló root jogú fájlkezelővel, felülírni a system/app-ban, valószínű, hogy launcher2.apk néven fut.
Persze előtte nézd meg milyen jogai vannak a felülírandó alkalmazásnak (premission) és ugyan azokat meg kell adni a felülírás után.

csak az a baj hogy a system apps ban minden csak olvashatóra van korlátozva valami kis segítséget valakitől kaphatok?

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#20472) RootRulez


RootRulez
félisten

sok-sok-sok CM7 után most kellett először kivennem az aksit, mert piszkosul sokáig nem röccent be, csak forgott a nyíl... Remélem ez nem okos gondot a későbbiekben. :N

═════════════════════════════════════════

(#20473) poller válasza poller (#20447) üzenetére


poller
tag

Tíz perce próbál belépni a telepítés után, de a logó után semmi....valami javaslat???

Nem szóltam

[ Szerkesztve ]

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#20474) natë


natë
nagyúr

Froyo újraflash, rá wiui ICS, opera installál, indít, betűk ferdék. :W

(#20475) fa4hu válasza natë (#20474) üzenetére


fa4hu
őstag

Újra letöltötted a WIUI-t, vagy a régebben letöltötted tetted fel újra?

(#20476) natë válasza fa4hu (#20475) üzenetére


natë
nagyúr

Újra letöltöttem. Ha témát váltok is marad és csak Operával. Rettenetesen irritál, mert nem használok más böngészőt.

(#20477) fa4hu válasza natë (#20476) üzenetére


fa4hu
őstag

Gondolom, csak az Operát tetted fel a szűz rendszerre, és így is... Megfoghatatlan...

(#20478) natë válasza fa4hu (#20477) üzenetére


natë
nagyúr

Igen. SEA alap, WiUi ICS és MiUi launcher. A mini és a stock browser jól jeleníti meg a betűtipusokat.
Az about:configban nem lehet ezt állítani?

Szerk: a launcherre gondoltam én is....Próbálom úgy. :F Illetve nem is nagyon próbálnám addig, míg valami meg nem erősít abban, hogy miui launcherrel nála is ugyanez a szitu.

[ Szerkesztve ]

(#20479) fa4hu válasza natë (#20478) üzenetére


fa4hu
őstag

Amiben különbözünk, az a Launcher... Az nem kavarhat valamit be?

(#20480) natë válasza fa4hu (#20479) üzenetére


natë
nagyúr

Nem lehet, hogy Wajk azt is update-elte? (a hibajavításnál)

Ezt találtam :

You have two issues going on.

One: italics that render EVERYWHERE in opera. I just solved this issue myself. It is because you flashed or applied a font theme, but original arial-italic and arial-bolditalic remain. Go to system/fonts and (backup) and delete those two, but not arial and arial bold. I did so (I use original-fonts.zip found somewhere, either here or xda, that gives me the original android font) and I can confirm that in opera mobile, the correct regular font renders now unless it *should* be italic or bolditalic. Notice how it's not only italic, but actually arial italic?

I can also confirm this has done nothing to harm the rendering of italics and bold italics in other apps. Again, your mileage may vary, as you don't look to be using the same font replacement as I do, so back the fonts up before you delete, but I doubt you'll have any issues.

two: google sites default (this is a google thing) to giving you the old school blackberryesque wap site for opera mobile. You can force google to ignore the fact that it thinks opera is incapable of showing its iphone/android versions by going to the URLs in the following link:

http://googlesystem.blogspot.com/2008/11/urls-for-iphone-optimized-google-sites.html

It's a pain, because after you do a search with the opera search field or the search button it will always give you the results in the google WAP version, but you can still bookmark sites like google news, etc using these URLs.

[ Szerkesztve ]

(#20481) Davebowman válasza Toto00 (#20469) üzenetére


Davebowman
senior tag

1. maga rom FBI titkosított és csak vip-eknek adatik meg, hogy használják.
2. A csávó nem normális...kiszedte azt sok fölös szart a romból, amit úgy se használsz! :DDD
3. Kivette a calc-ot is és ezért is abnormális :) (Domer teddbele kövibe) :R
4. A legsoványabb rom, ami normális hőmérsékleten maxon simizi a progwarjaidat :C
5. A domiui az keveset eszik, jól dolgozik, és nem szopat, szóval jó munkásember! :K
6. Nekem azért jön be, mert egy hozzám hasonló pacák csinálja és szereti, ha simizem a lelkét. Amúgy 20k hozzászólásból 10k az ő érdeme, vagy csak be vok baszve, de a lényeg, hogy azért dolgozik, hogy a defy-dtől állva pisíllyenek a jányok! téllegittam! Off!
7. DO-MI-U-I, ismétlés.......

Vargalex 1.1.7

(#20482) fa4hu válasza natë (#20480) üzenetére


fa4hu
őstag

Az általam letöltött MD5-je: A29749A610C6C05EF5AF40653D452DEA

Ez OK, de akkor miért jó másoknál???

(#20483) natë válasza fa4hu (#20482) üzenetére


natë
nagyúr

Fölraknám LP-val, de annyi erővel CM7-et is használhatok. Ráadásul a LP-nak van 1-2 renderelési hibája.

(#20484) domerator válasza Toto00 (#20469) üzenetére


domerator
veterán

Szia,

Én csináltam a domiui-t, ami semmi más, mint amit Dave kissé szabad stílusban leírt... vagyis tényleg csak kivettem pár appot és beletettem pár appot... mindezt a magam igényei szerint. A rom tényleg nagyon light, nincs benne pl. VPN (magánhálózathoz, távoli eléréshez kell azt hiszem), voice dialer (úgyis csak angolul megy), stb... van róla egy changelog.
Semmilyen kódolás, stb. csak pucolás.
Ehhez van egy ajánlott cpu beállítás, ami már többeknek bejött, mert akkukímélő és gyors.

Ha így is érdekel, akkor szívesen odaadom, de semmi reklamáció.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20485) domerator válasza chrisx1 (#20452) üzenetére


domerator
veterán

(#20456) chrisx1:

Valami nem kerek. Átírtam az overclock.conf és az overclock.sh fájlokat is és ennek ellenére default cpu értékekkel megy fel a rom (dsj 1.12.16) :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20486) fa4hu válasza natë (#20483) üzenetére


fa4hu
őstag

És mi lenne, ha az LP-t meghagynád, de letiltanád? Helyette futhatna a MIUI Launcher.

(#20487) natë válasza fa4hu (#20486) üzenetére


natë
nagyúr

LP-val is ferde!!! :Y :(((

(#20488) fa4hu válasza natë (#20487) üzenetére


fa4hu
őstag

Mindenkinek megvan a maga keresztje, nekem a wifi, Neked a WIUI. :)

(#20489) domerator válasza domerator (#20485) üzenetére


domerator
veterán

Hehhe... átírtam, csak nem mentettem el... :W

Vagyis az overclock.conf fájlt kell átírni a kívánt cpu adatokra (a governornál a sorszám van) és voilá... a rom az új cpu értékekkel települ fel.

Köszönjük chrisx1!!! :R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20490) Solitarius


Solitarius
csendes tag

Üdv Mindenkinek! :)
Segítséget illetve útbaigazítást szeretnék kérni.
Ha ez itt nem forum téma irányítsatok át. :) de remélem jó helyen járok.

1. A telefon kontakt listáján felvett névjegyekben szeretnék full text search funkciót.
A problémám az ha pl a névjegyzék egyéb paramétereiben szeretnék keresni, pl. cég vagy beosztás, vagy megjegyzés akkor az nem működik.
Az érdekesség hogy a céges exchange által is szinkronizált fiókomban az outlook személyes névjegyzékei közé felvett nevek között működik a full text search keresés, de a google ill. a telóban felvett névjegyek között, csak a névre keresés működik.Ezt szeretném orvosolni.

2.A 3G- Wifi váltásából adódóan DNS névfeloldási problémáim vannak céges viszonylatban.
Sajnos a DNS cache nem ürül ki csak ha újraindítom a telefont. Szükségem volna egy DNS flush, DNS clear opcióra ami automatikus vagy 1-2 kattintással megoldaható telefonon.
Sajnos a marketben általalm talált programok egyike sem tudja, Esetleg ha valaki tud tanácsot adni, mert a neten nem találtam használható megoldást.

3. Elöttem levő hozzászoló is érdeklődött hogy mi a különbség a legújabb legaktuálisabb CM7.2 és a korábbi 7.1 verzió között, Sajnos én még a linket sem találom ami a 7.2 letöltésére mutat. Volna valaki olyan kedves belinkelni a letöltési weboldalt illetve valami change logot (defy-re ) ami alapján tudhatom milyen újításokra számíthatok.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#20491) oldmanoka


oldmanoka
tag

üdv nekem szerviz vagy olyan hely címe élérhetősége kellene ahol tudnának segíteni
az USB csatlakozó kis fedelét voltam képes letörni és elveszíteni !

(#20492) Z0C!


Z0C!
őstag

Deep Sleep 92%

úgy, hogy éjfél után nemsokkal tettem magam mellé a telefont és 7kor keltem fel megnézni az időt.

7óra alatt 5%-ot esett az akksi...ez jó? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20493) natë válasza fa4hu (#20488) üzenetére


natë
nagyúr

Ez ok, csak én nem hiszek a csodákban, sem a megmagyarázhatatlan dolgokban, s abban sem, hogy csak én futottam ebbe bele. Szűz telepítéssel csak úgy az éterből hogyan lehetne minden betűtipus italic?

[ Szerkesztve ]

(#20494) natë válasza natë (#20493) üzenetére


natë
nagyúr

Töröltem a fonts mappából az arial italicot, így már korrektül jelenik meg a szöveg. Kérdés, hogy szüksége van-e valaminek erre a betűtipusra?

Szerk: az XDA-n rákérdeztem, másnál is ilyen az opera.... :U

[ Szerkesztve ]

(#20495) almano


almano
csendes tag

Sziasztok. Tegnap feltettem az Asia 2.3.6-ot es most nem megy a 2G csak ha automatan van akkor van terero. Ha atrakom csak2G-re akkor csak segelyhivas :(.bilyenkor mit lehet tenni? Holnap utazok olyan kornyekre ahol a 3G nagyon gyenge vagy nincs is. Krelek segitsetek.

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20496) fa4hu válasza natë (#20494) üzenetére


fa4hu
őstag

És most van dőlt betűd?

(#20497) tzl válasza almano (#20495) üzenetére


tzl
senior tag

Baseband switcher appal átállítottat Central Europe-ra a basebandet?

(#20498) Toto00


Toto00
tag

Tegnap feltoltam a cm 7.1.0-11 stable verziót. de nagyon felcsigáztatok a miui-val. 3 kérdés:
1. szerintetek mint kezdő miui-s, melyikkel kezdjem? melyik a legpöpecebb?
2. miui-kat is ugyanúgy fel lehet tenni mint a cm7-et? tehát recovery wipe/clear data stb, install zip stb...
3. erre a cm7-re ami most van feltolhatom? nem kell semmi trükközés neki?

(#20499) natë válasza fa4hu (#20496) üzenetére


natë
nagyúr

Operában nincs, direktben még nem próbáltam, hogy ha akarom lesz-e. Az a furcsa nekem, hogy másnál is előfordult szűz telepítésnél, akkor pl. nálad miért nem? Valami biztos különbözik az általad használt wiuiban és az enyémben....de mi?

tzl : nem tudod véletlenük hol/hogyan tudom átállítani az Opera mobile alapértelmezett fontját? A kérdés azért nem egyszerű, mert about:configban azt látom, hogy mindenhol az a beállított default font, aminek lenni kellene...de akkor miért használ arial italicot? Az ICS framework kavar be?

[ Szerkesztve ]

(#20500) kano válasza Toto00 (#20498) üzenetére


kano
nagyúr

1. Wajk MIUI
2. Igen.
3. Elviekben igen, de a legtisztább volna ha 2.2.2-ről indulnál.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.