Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20401) bruti01


bruti01
őstag

wajk legujjabb termékén MADE IN DOMERATOR beállitásokkal:
1100=4%
700=3%
400=1=
deep sleep=89%
hogy a többi % hol van arrol lövésem sincs de lesz@rom, óriási bravur! :)) :C :R

[ Módosította: stevve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20402) sec0nd válasza Lacopapi (#20371) üzenetére


sec0nd
tag

Mint korábban írtam és megköszöntem, nálam is tökéletesen működik (először CM7.1 most az utolsó 7.2 nightly-val is).

Szerk: A lényeg, hogy nagyon eltaláltátok :R

[ Szerkesztve ]

(#20403) Lacopapi válasza sec0nd (#20402) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igaz,figyelmetlen voltam :)

(#20404) fa4hu válasza natë (#20399) üzenetére


fa4hu
őstag

A navigációs és állapotsáv kikapcsolása mellett sem rúgnak be a betűk nálam.

(#20405) vazzz válasza bruti01 (#20401) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam ilyen az alap:
Ez jónak számít?
CM7 dec.4 nightly

[ Szerkesztve ]

(#20406) sec0nd


sec0nd
tag

Valaki tudna segíteni a képernyő háttérvilágításának+ gombok fényerejének beállításaiban, milyen értékek váltak be nektek?
És hol találom meg a config file-ját CM7 alatt(abban egyszerűbben be tudnám állítani)?

(#20408) Z0C!


Z0C!
őstag

mennyire lesznek jók ezek a beállítások?

360 / 23
720 / 38
1100 / 60
Treshold 59%

?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20409) viralmind


viralmind
aktív tag

Nezegetem itt a hozzaszolasokat a mokolasokrol,az ilyen-olyan allitgatasokrol hat en az eletben nem szarakodtam ilyenekkel cm7 alatt, es a 2,5 napot vigan viszi a telefon es akkor meg van benne ugy 20% naponta tobb telefont bonyolitok atlagban sztem kitesz 2-3 orat sms is van egy par gmail sznkronizal 2g-n egy fiokot napi kb 5-10 mail-el idojaras widget 30 percenkent ,szinte mindennap megnezek par weboldalt ,mondjuk zene es jatek nincs , a telefont sosem kapcsolom ki,nekem ez igy megfelel ettol tobbet sosem varnek egy androidos telefontol.

(#20410) fa4hu válasza sec0nd (#20406) üzenetére


fa4hu
őstag

Én Azou.... (számomra kimondhatatlan nevű tagtársunk) leírásából indultam ki:

[link]

Szerintem egyszerű a beállítási képernyőn állítani, nem tudom, melyik fájlban tárolja az értékeket. Arra figyelj, csak akkor tudod rendesen állítani, ha előtte leveszed alacsonyra a képernyő-állítási szinteket (5 alá).

(#20411) fa4hu válasza Z0C! (#20408) üzenetére


fa4hu
őstag

Nálam

350/22
700/34
1100/56

fagyás nélkül jól fut. Az értékeid ezek felett, így nem lehet velük gond, max. kicsit többet fogyaszt és minimálisan gyorsabb lesz.

(#20412) Lacopapi válasza viralmind (#20409) üzenetére


Lacopapi
addikt

Természetesen sok függ a felhasználási szokásoktól is.A folyamatos 2G messze nem fogyaszt annyit,mint a 3G például.Akinek ennyit tud,az ne is állítgasson :DD

...hogy ne csak beszéljek,itt vannak az én beállításaim,az én telefonomhoz igazítva:

Status: [Enable]
Load all modules: [Disable]
Scaling: [Smartass]
Clk1: [400]
Clk2: [700]
Clk3: [1000]
Vsel1: [26]
Vsel2: [37]
Vsel3: [58]
smt_min_cpu_load: [25]
smt_max_cpu_load: [65]
smt_awake_min_freq: [520000]
smt_sleep_max_freq: [400000]
smt_up_min_freq: [1000000]
smt_wakeup_freq: [700000]
smt_ramp_up_step: [100000]

A vsel értékek így jók nekem,egyébként akadna..a fogyasztásról már írtam (pihenőben 3h /1% )

[ Szerkesztve ]

(#20413) Z0C! válasza fa4hu (#20411) üzenetére


Z0C!
őstag

kössz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20414) natë válasza fa4hu (#20404) üzenetére


natë
nagyúr

Ilyen nalam az osszes oldal : [link]

[ Szerkesztve ]

(#20415) viralmind válasza Lacopapi (#20412) üzenetére


viralmind
aktív tag

Igen tulkepp nincs szuksegem a 3g-re a weather es a mail vigan leszinkronizal 2g-n is meg market frissitesek is lemennek 2g-n,gtalk es msn kliens is elmegy boven rajta, meg az a par dolog amit hirtelen meg kell neznem ,ha epp nem vagyok laptopkozelben :-)

(#20416) stevve válasza tarnagy (#20395) üzenetére


stevve
nagyúr

"Még annyit az adminnak:
hiába jelölöm be a belépésnél, hogy ne léptessen ki, mégis kiléptet egy idő után!! Nézzétek meg, legyetek szívesek!"

Ha ez a fórumra szólt, akkor igen, egy idő után lejárnak a cookie-k, session-ök.

[ Szerkesztve ]

(#20417) Lacopapi válasza stevve (#20416) üzenetére


Lacopapi
addikt

Csak az a baj,hogy most például válaszadás közben kiléptetett...ami nem valami szép dolog.Egyébként ez a dolog vagy egy hete lett egyre rosszabb...most,ha váltok a másik topikra,néha akkor is újra be kell lépnem.Nehézkesebb lett a kezelés. Persze,lehet,hogy sokan vagyunk egyszerre.A böngészőmön semmit nem állítottam át...olyan mintha kidobna a rendszer.
Persze,visszamászok,nem hagyom magam ;]

[ Szerkesztve ]

(#20418) stevve válasza Lacopapi (#20417) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem tudom, mennyi idő után jár le, de biztos, nem 5-10perc. Nincs valami a böngészőben beállítva?

(#20419) domerator válasza vazzz (#20405) üzenetére


domerator
veterán

Az OK, hogy pár percig ébren volt a teló, de ahogyan te is látod, a közel 6 óra sleep összenyomja a másik 3 csíkot.
No meg nem ártana tudni, hogy mit csináltál a telóval ez a pár perc alatt...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20420) fa4hu válasza natë (#20414) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez melyik betűtípus? Ha jól látom, nem az alapértelmezett. Próbáltad másikkal is? (Sajnos, amit betett Wajk, az nekem sem jött be, de lecserélhető a Fonts mappa régebbi telepítő fájlban lévő tartalmával.)

(#20421) bruti01 válasza natë (#20414) üzenetére


bruti01
őstag

nekem tökre bejönne! de sajna nem olyan!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20422) vazzz válasza domerator (#20419) üzenetére


vazzz
őstag

Telefonálás, időjárás, mail letöltés. Semmi több.

(#20423) bruti01 válasza Lacopapi (#20412) üzenetére


bruti01
őstag

:R :R nagyon hasonló van nekem is! ÉS csodát tett a fogyasztásnak :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20424) natë válasza fa4hu (#20420) üzenetére


natë
nagyúr

Az osszessel ilyen :o

(#20425) fa4hu válasza natë (#20424) üzenetére


fa4hu
őstag

Mozz, nem előszilvesztert tartasz két napja? :) Próbáltad újrarakni az Operát? Data wipe után raktad a WIUI-t vagy csak wipe-os rátelepítéssel?

(#20426) chrisx1


chrisx1
tag

Na jó estét kartársak!
Há' megen mi van itt? Kicsit nem nézek ide, és bunyó van? Azért elült a por, látom lenyugodott mindenki, minden a régi...... :DD
Mindjárt rápróbálom az operát én is, aztán megmondom milyen!

Mozarella: felraktam az operát, nálam sem dőltek a betűk. Nem változtattam semmit a rom-on, ahogy kipottyant, úgy ment fel!

[ Szerkesztve ]

(#20427) natë válasza fa4hu (#20425) üzenetére


natë
nagyúr

Data wipe es az ujrainstall is megvolt.

Ami erdekes : az opera mini, ok.

Javitott ment fol.

[ Szerkesztve ]

(#20428) etooo válasza natë (#20424) üzenetére


etooo
senior tag

Opera "power user" beállításaiban körbenéztél már, nincs-e esetleg ott elállítódva valami? (bár a data wipe gondolom törölné :S)

(#20429) fa4hu válasza natë (#20427) üzenetére


fa4hu
őstag

És a javított WIUI ment fel?

(#20430) tarnagy válasza stevve (#20418) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Nem tudom, hány perc (nem 5-10), de hát azért jelöli be az ember a belépésnél, hogy maradjon, amíg én ki nem lépek- nem??

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20431) domerator válasza vazzz (#20422) üzenetére


domerator
veterán

Akkor szerintem jó... vagyis aktív használat közben ment mindhárom szinten, még ha nem is egyformán (nem is várható el)

---------------------------------------------

(#20402) sec0nd

Aha igen, te írtad, hogy cm7 alatt is bejöttek a cpu értékek... örülök!! :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20432) chrisx1


chrisx1
tag

Domerator itt vagy, vagy már megint pálinkázol? ...most innék én is egyet, vagy négyet inkább!
:DDD
Valaki írta, hogy a default.mtz tartalmazza a világos témát a régebbi wiui-ban. Ezt fogom, és berakom az újnak a zipjébe, akkor működni fog? Vagy esetleg kell még valami más is a régiből? Most olyan agymenésem van, hogy fogom az uccsó wiui-t, belerakom a kedvenc témámat, Domerator cpu beállításait (tényleg, ezt nem tudom hogy kell :F ), a miui launchert.... kár hogy a cégnél hagytam az usb-t. :W
Mindegy, majd holnap tesztelem, hogy mit főztem.

(#20433) fa4hu válasza chrisx1 (#20432) üzenetére


fa4hu
őstag

Elvileg ennek így kellene működni, de mindjárt kipróbálom.

(#20434) chrisx1 válasza fa4hu (#20433) üzenetére


chrisx1
tag

Nagyszerű, kíváncsi vagyok! Remélem sokáig tart még az xfaktor, mert utána az asszony igényt fog tartani rám, odáig szabad vagyok! :P
Cpu értékeket is meg tudom változtatni a zip-ben?

(#20435) georef válasza domerator (#20431) üzenetére


georef
tag

Mikor lesz új Romod?
:C

(#20436) domerator válasza chrisx1 (#20432) üzenetére


domerator
veterán

Hehhe... itt vagyok... pálinkázik a fene (amúgy szívesebben kortyolok kéttenyérnyi felgőzölt pohárból egy Hennessyt egy cherrys szivarka társaságában)

Nekem nem működött a default mtz... mondjuk én csak rákattintottam file explorerben de csak 2 képernyő jött be a theme managerben. :F Most azt találtam ki, hogy csinálok egy backupot a default témáról és az mindig ott lesz a kártyán.

Cpu beállítások beintegrálását kérdeztem egy másik fórumtárstól, de még nem kaptam választ. Szerintem nem könnyű, de végülis nem nagy falat utólag belőni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20437) fa4hu válasza chrisx1 (#20434) üzenetére


fa4hu
őstag

Kivettem egy régebbi WIUI-ból a default.mtz-t, bemásoltam az SD miui\theme könyvtárába. Fel is ismerte a témaszerkesztőben, hogy van valami új téma, de nem hozza a régebbi default téma betűtípusait, hátterét... Úgy látszik, csak részlegesen hoz át dolgokat. Egyébként a témaválasztónál online témát tudsz letölteni, amik között van bőven fehéres alapszínű (wifi-n akar csak menni igazán a letöltés), én is ezt csináltam, betűtípust is így vadásztam.

A CPU-értékeket is biztos tárolja valahol a ZIP, de ennyire nem túrtam bele.

Még van 10 perced, aztán kellemes szórakozást! :)

(#20438) kymco válasza chrisx1 (#20434) üzenetére


kymco
veterán

:D én is xfaktor alatt olvasom a fórumot.

www.refujvaros.hu

(#20439) hodostamas válasza domerator (#20436) üzenetére


hodostamas
addikt

cpu beállítást kezelő appban beállítani a set on boot-ot, aztán az init.d mappában megtalálható lesz egy script, mely elvégzi a beállításokat minden indításnál. ezt a fájlt kell beleintegrálni a rom-ba, vagyis bemásolni a megfelelő mappába.

(#20440) Thief


Thief
aktív tag

Gugliztam egy kicsit, de valamire nem találom a választ. Defy-ra van kint legalább 2db official 2.3 rom. Oké, ezeket nem ajánlatos használni. De ha már ezeket megcsinálták, nem bírják befejezni? Biztos, hogy nem lesz official 2.3? A másik meg hogy olvastam, hogy a piros lencsés defy-okhoz lesz defy+-os official 2.3 rom port. Ez milyen állapotban van jelenleg?

(#20441) Toto00


Toto00
tag

ejha...
nem akarok verekedést!csak érdeklődök, aki jobban átlátja a témát mint én. melyiket tartják jobbnak? MIUI(wiui) vagy CM7? melyiknek nagyobb a "tábora"?

(#20442) chrisx1 válasza domerator (#20436) üzenetére


chrisx1
tag

Az se rossz! :R Én mondjuk imádom a jó házit...sajnos...mert ritkán jutok hozzá!

Na de vissza a romoláshoz...Most nézem, hogy ennek a wiuinak elég gázos a cpu használata! Nálam 12 órából a cpuspy szerint csak 20 percet ment 700 mhz-en... 6 óra deep sleep, a maradék időben meg fele 1100mhz, fele 350. Hm...... domerator ehhez képest a te beállításodnak doktorátusa van!!! :R

A témával kapcsolatban meg arra az elméleti megoldásra gondoltam, hogy berakom a dark helyére a világost (tehát átnevezem, és felül fogom íratni vele), mert hogy látszólag ugyanaz, csak a színe más....nekem a dark nem fog hiányozni, ha meg sötétet akarok, akkor használom a ice cuccot!

[ Szerkesztve ]

(#20443) bruti01 válasza Toto00 (#20441) üzenetére


bruti01
őstag

jelen állapot szerint a miui viszi a pálmát abbol pedig van pár alvariáns! lehet választani :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20444) domerator válasza hodostamas (#20439) üzenetére


domerator
veterán

kösz, de nem setvselről van szó, hanem miui bootmenü cpu settingsről.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20445) fa4hu válasza Toto00 (#20441) üzenetére


fa4hu
őstag

MIUI-vonalat használva, szerintem nem egyértelmű, mindenkinek más jön be.

Ha a sebességre hajtasz, és megfelel a sötétebb tónusú menü, akkor a CM7-vonal, ha minimális sebességcsökkenés mellett fontos a kinézet nagyobb fokú testre szabhatósága, integrált alkalmazások (pl. hangrögzítés), akkor a MIUI-vonal (MIUI, MIUI-us, DJMUI, WIUI, DOMIUI). Mindkettő elég stabil. Ki kell próbálni, és amelyik jobban bejön, azt kell használni.

(#20446) chrisx1 válasza Toto00 (#20441) üzenetére


chrisx1
tag

Én nem mondanék semmit neked, de ha rám hallgatsz ( :DDD :DDD :DDD ) , akkor kipróbálsz mindent, és eldöntöd magad! Én ezt csinálom amióta megvan a telefon, amióta itt először elolvastam azt a bizonyos első hsz-t. Azóta már szerintem vagy harminc alkalommal raktam vissza a gyári romot, és raktam fel utána mást. Nekem egy problémám van ezzel kapcsolatban, hogy kezdem azt érezni, hogy fűggő vagyok! :Y De nagyon élvezem, hogy minden nap van valami újdonság, és úgy érzem többet kaptam ezzel a kis zsebszámítógéppel, mint amennyire picit is számítottam.

(#20447) poller


poller
tag

Még sose tettem fel nighlty verziót, mert nem vagyok az a "minden napra új ROM-ot" emberke, de most engedek w333 javaslatának, többek között azért, mert nálam van egy pár bosszantó hibája a stable verziónak.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#20448) bruti01 válasza chrisx1 (#20446) üzenetére


bruti01
őstag

azt én is élvezem csak már unom hogy minden romot be kell lakni hogy nekem jó legyen!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20449) Davebowman válasza Toto00 (#20441) üzenetére


Davebowman
senior tag

DO-MI-U-I, DO-MI-U-I, DO-MI-U-I, DO-MI-U-I, DO-MI-U-I, DO-MI-U-I, ismerős?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20450) EVOkaa


EVOkaa
tag

Aki feltette a CM7.2 nightly-t azoknak stabil a wifi kapcsolat?mindig talál hotspotot?Nem dobja el?

Tiszteletet a Gépésznek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.