Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20651) baloghgab


baloghgab
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem defy+ -ra a cm 7.2-t de nem látja a sim kártyát és kamera sincs. Egyébként minden remek rajta. Valakinek valami ötlete?

(#20652) w333


w333
félisten

Arra gondoltam mostmár tényleg hogy összekéne dobni egy gyári 2.2 -ből egy miui-t ;] az a lényeg hogy a gyári alkalmazásokat el kéne távolítani és helyett miui-apokat integrálni, illetve az egész UI-it is át kéne szabni miui kinézetre pl. százalékos akku,kapcsolók stb. igy lenne egy stabil szép miui rendszer ami 2.2-re épülne és egy nagyon jó akkuhasználat is :)
Nem egyszerü a dolgog de szerintem közös erővel össze lehet hozni :C

Mostani wiui-is nagyon jó, csak kihívás miatt gondoltma egy merészet

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20653) Davebowman válasza w333 (#20649) üzenetére


Davebowman
senior tag

10 perce csináltam én is battery wipe-ot!!! Nekam azért megy rendesen pocket legends+email frissítés wifin + bt + 2 böngésző meg amennyi pogi csak futhat... 10 perc alatt 5%-ot esett.

Vargalex 1.1.7

(#20654) domerator válasza Joke21 (#20650) üzenetére


domerator
veterán

Húúú, szívesen segítenék az infóval, de most végképp nem tudom... ma szétszadiztam a telefont... :F rom telepítések, conf fájlok módosítása, rengeteg reboot, vagy 2-3 óra zene... nekem se nagyon akar merülni.

icsmiuidsj romból raktam össze egy félig light verziót, cpu settings belerakva, live wall bennemarad, miui launcher az induló... stb.
Most próbálgatom, aztán majd megkérdezem kell-e valakinek :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20655) Toto00


Toto00
tag

apika05 is feszegette már a témát: launcherpro-t szeretném én is plus-ra unlockolni, de megy müxik az unclocker. gondolom azért nem lett telepítve hanem már a rommal együtt került fel, ezért érzékelheti talán h nincs fent. mi lehet a megoldás? tippek?

(#20656) w333 válasza Davebowman (#20653) üzenetére


w333
félisten

Teljes lemerülés után kikapcsolva kell tölteni 8 órát és utána érezhető a külömbség :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20657) w333 válasza Toto00 (#20655) üzenetére


w333
félisten

Bocs de dupla lett :R

wiui-ban egy módositott launcher pro van és azért nem engedi a plust :) ,megoldás annyi lehet hogy pl. kiveszed a zip-ből a Launcher pro-t és berakod helyette a miui launchert igy miután telepited a rom-ot miui launcher-el fog indulni és utána már telepithedet marketről a Launcher pro plus-t és egy újrainditás után kiválasztod a "default" launchert hát kb. ennyi :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20658) Z0C!


Z0C!
őstag

android.procces.acore hibat kaptam. Ez mit takarhat?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20659) Davebowman válasza w333 (#20656) üzenetére


Davebowman
senior tag

Meglesz, hopp 1 fc játékközben :) és mi ez a Gingerbred Man lila fej figura, kérte a böngészőmet, de semmi több. Vírus? Ti mivel írtjátok?

Vargalex 1.1.7

(#20660) bruti01 válasza w333 (#20652) üzenetére


bruti01
őstag

a miui és a cee keresztezése nagyon kemény dió! igazábol nem hiszem hogy lehetséges! én a cm7 és a miui-t probáltam keresztezni app-ok terén! csúfos kudarc volt! a rádió nem ment sehogysem ugyanugy mint a music player! és ezt még lehetne folytatni!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20661) baloghgab


baloghgab
csendes tag

Sziasztok!

Keresek egy olyan alkalmazást, ami teljes képernyős képeket tesz a telefonszám mellé.

(#20662) w333 válasza baloghgab (#20661) üzenetére


w333
félisten

Parancsolj :Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20663) Joke21 válasza domerator (#20654) üzenetére


Joke21
aktív tag

Akkor feltenném a kérésemet még egyszer. Aki tudja, hogy simán 2g-vel mennyi idő alatt esik az akksi töltöttsége 1%-t, az kérem jelezze felém az általa használt rommal együtt!

Köszönöm! :)

(#20664) Z0C! válasza Z0C! (#20658) üzenetére


Z0C!
őstag

ha valakinek netan elojonne.

"Apparently, this is linked to your contacts. If you go into Settings>Manage Applications>All>Contacts Sync Adapter and press Clear Data, this error goes away. If this doesn't work, try clearing the data on Contacts or Contacts Storage"

nekem segitett..

(bar kerdes, hogy mitol jott elo? 700nevtol csaknem...)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20665) chab7 válasza Joke21 (#20663) üzenetére


chab7
addikt

Szerintem ezt naponta leírjuk, de ám legyen.
1.5-2 óra / 1% -nyugalmi helyzetben. 2G, wifi, gps, sync on. Killer nuku, gtalk, viber, email figyelőben.
Használat közben az 1% akár 10 perc is lehet, attól függ mi fut. :P

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20666) #71562240 válasza Joke21 (#20663) üzenetére


#71562240
törölt tag

Egy-két óra. Gyári CEE Froyo.

(#20667) baloghgab válasza Joke21 (#20663) üzenetére


baloghgab
csendes tag

Köszönöm, ezt kerestem.

(#20668) Joke21 válasza chab7 (#20665) üzenetére


Joke21
aktív tag

Ez a bajom, hogy nekem csak 2g-vel sync off-on 1 óra. Ha a wifit bekapcsolom hamarabb merül. Na akkor ez mitől lehet vajon? Ennyivel jobb lenne a CM7 akkukezelése?

(#20669) Higany_(R)


Higany_(R)
csendes tag

Úgy látom mindenki a "kinek fogyaszt kevesebbet" verseny első helyére van ráizgulva. :)

Van itt olyan aki használja is a telefont... úgy értem amire való; kihasználva, hogy nem kell egy 2-3kg-os laptopp táskával szívni ha pl. kell egy e-mail elérés vagy esetleg meg kell nézni egy doksit, vagy netán távoli eléréssel kell támogatást adni 1bites ügyfeleknek... olyan perverz fícsörök mint ebay, paypal, netbank stb ne is kerüljenek szóba... vagy gyors utánanézés vminek a neten..
Vagy pl használja valaki a telefon 5mp-es kameráját pl vonalkód vagy QR olvasásra? mert a 720p az marhára fontos mindenkinek... :) De arról nem esik szó, hogy van olyan alkalmazás amivel még OCR is megy és simán lehet doksikat digitalizáni, vagy gyors pdf generálás... arról meg ne is beszéljünk, hogy katt a névjegyre egy foto... recognize és már megy is be a telefonkönyvbe.. :)

A fórum egyébként hasznos és köszönöm a segítséget.... a sebesség ok, a rendszer használható... egy f@sza kis digitális svájcibicska... még akkor is ha egy olyan amerikai aki, kínából származik :)

Aki állandóan cseréli a romokat, gondolom a régi Nokiájával telefonál... mert az ébreszt akkor is ha nem megy az Alarm Manager, ami olyan sokat fogyaszt :)

Booty Time mi vazze?! :)
[link]

MotoDefy MB526 2.3.4 1200+

(#20670) fa4hu válasza Cogwheel71 (#20624) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem lehet, hogy itt is a Handcent szokásos nyűgje jön elő, azaz root jogot kér, de a magyar nyelv esetén nem jelenik meg a kérés. Ideiglenesen állítsd át angolra, és akkor le tudod engedélyezni.

(#20671) fa4hu válasza Higany_(R) (#20615) üzenetére


fa4hu
őstag

MIUI-ban nincs Data saver. Ahogy írtam, a Letöltések nevű programban lett átállítva, és ez az átállítás általános érvényű lett. Ebben nem egészen korrekt a MIUI, mert ezen opciónak a Beállításoknál kellene lennie, nem külön programban.

(#20672) Higany_(R) válasza fa4hu (#20671) üzenetére


Higany_(R)
csendes tag

MIUI-t nem próbáltam... nem vagyok egy nagy ROM-mer :DD

MotoDefy MB526 2.3.4 1200+

(#20673) domerator válasza Higany_(R) (#20669) üzenetére


domerator
veterán

Hehhe... van igazság abban, amit összehordtál... :K

Magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy már akkor meg voltam elégedve a teló akkuidejével, amikor estére még maradt benne 40-30-20% (normál használat mellett)

Ettől függetlenül bosszantott, hogy van egy 300MHz-es Defy-m, merthogy azon ment gyári cpu alappal. Aztán amikor az megoldódott (nagyobb threshold) akkor meg az bosszantott, hogy ugyan benne van a smartass governor, amit a legintelligensebbnek mondanak, de nem tudjuk belőni. Ezzel párhuzamosan az is bosszantott, hogy mocorog benne valami és eszi az akkut. Hagyhattam volna úgy is, de véletlenül észrevettem a neten a TelocationProvider témát és lám... hova jutottunk a kezdeti 300MHz-es defytől...

Mindannyian másképp használjuk a telefont, van akinek a 2 nap is kellemetlen, mert alig használja ki, van akinek az egy nap is OK, mert sokat használja és örül, hogy kibírja estig. Ami mindenképp hasznos mindenkinek, hogy ki lehetett belőle hozni közel dupla teljesítményt bizonyos esetekben.

Ehhez az is kellett, hogy itt a fórumon megbeszéljük a dolgokat... és mivel sokfélék vagyunk, mindenféle userből jut ide is és ki az 1%-okért van oda, ki meg a 10%-ért... de ezt el kell fogadni.
Ha nem bírod olvasni ezeket, ugord át... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20674) Higany_(R) válasza domerator (#20673) üzenetére


Higany_(R)
csendes tag

Minden tiszteletem az őszinte fanatizmusotoké, én magam is profitáltam a tapasztalataitokból. :R

MotoDefy MB526 2.3.4 1200+

(#20675) Joke21 válasza Higany_(R) (#20669) üzenetére


Joke21
aktív tag

Én még annyit tennék hozzá, hogy ha nyugalmi állapotban többet fogyaszt mint kéne, akkor nyilván ha használom, akkor is többet fog. Nem szeretném ha lemerülne egy nap alatt, ha bír két napot. Végül is ezt ki szeretné?

(#20676) chab7 válasza Higany_(R) (#20669) üzenetére


chab7
addikt

:K :K :K :K :K :K :K :K
Jelen. Én használom. Még a műholdvevőt is távirányítom vele. Ha 100%ban nem is de már 70%-ban kiváltja a laptopot - olyan helyeken ahol nem lehet velem.
Az akkuidőre meg csak addig voltam ráizgulva míg ki nem alakult ez ami most van. Nem elsőhely, középmezőny. Nekem ez a helyezés elég is.

Tetszik a hsz. így kellene használni ahogy leírod. Sok ilyen funkciót én csak azért nem használok azokból mert nem vagyok üzletember. Sőt, kicsi pici fekete (azaz fehér :B ) pontocska. Nekem is fasza svájcibicska a készülék, csak nem üzleti, hanem személyes segítőtárs. Névjegyet meg szöveget nem igen kellett még digitalizálnom, mert mint írtam nem utazok üzletben, akiket ismerek azok benne vannak régóta, ha meg van egy új ismerettségem, annak sem nagyon van névjegykártyája, de most hogy említed ezt a funkciót beizzítom én is, jól jöhet még. Viszont amit írtam, távoli vezérlés használva. Nem csak a box hanem pl ha a laptopról filmet nézek a tv-re kötve, akkor a vlc directpro-val irányítom a vlc-t. Nem kell felugrálni, minden funkció elérhető a telóról. Ha antennát állítok be, akkor meg a boxra kapcsolódok vele és nézem a jelszintet, kapcsolgatom a csatornákat vele.
Ha útközben kiderül hogy nem érünk haza egy filmre, műsorra, ami érdekelne, akkor boxba be, pause vagy rec aktiválva.
Útközben bérmerre ha valamit meg kell a neten nézni, keresni akkor az már az előző telefonon is megszokott volt. Itt nagyobb a képernyő, felbontás, jobban olvasható.
Na és útközben: navigáció bármikor bárhol, akár autóban, címre, akár a hegyek közt kirándulva. Sokat megy ez a funkció - már mikor eljutok olyan helyre ahol nem jártam még.
De akár olyan helyen is járatom ahol ismerős vagyok ,mert egyrészt nagyon jól (5 perces tűréssel) megmondja az érkezés idejét (amit így nem nekem kell számolni),és nem mellesleg jól jön mikor fáradtan este utazunk haza és szól a pályán a lehajtónál ahol le kell menni, mert a nagy beszélgetésbe volt már hogy nélküle túlmentem régebben.
Szóval igazság szerint én használom rendesen. Nekem egy titkárnővel majdnem felér :) pedig nem vagyok bizniszmen. De sok mindent levesz a vállamról amire nem kell figyelnem külön. Szól ha valakinek születésnapja van, de akár reggel ébresz is (és nem a Nokia mert olyanom nem is volt ;) )

Na és majdnem kimaradt, hogy a távol levő családtagokkal való videofonálás is inkább már ezen van,mint laptopon, mert ezzel közben lazán közben akár még el tudok boltba is menni közben, nem kell amiatt megszakítani a beszélgetés ;) (Na jó, még ilyen nem volt, de lehetne. )
Szóval használva van,kihasználva van ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20677) Z0C!


Z0C!
őstag

1 nagy problema van a gyartokkal.

amig regen egy Nokia 3310 ment 5 napot toltes nelkul, igy a mostani telefonok (NORMAL) hasznalat mellett 1 - 1,5napot. Itt az akksikat lehetett volna jobban beloni...Defynek minimum 2000+mAh kellett volna...nem pedig 1500...

Okostelefonrol van szo...Aki nem hasznalja az hasznaljon Nokai 1600-t...
A telefonok vilagaban mozgok mert "ott" dolgozom. Nagyon sokan ki se hasznaljak az okostelefon nyujtotta lehetosegeket...
Mert Telefon, SMS meg Feszbuk meg a navigacio(bar havonta csak 1-2x hasznalja)....sajnos ez a tulnyomo tobbseg...
ezek utan vannak az aktivabb reteg, akik mar Dropbox (es tarsai), egy kis Viber / Skype...
es vannak a Melyviz lakoi akik ROMot cserelnek, stilust adnak a telefonnak...sok sok tema, widget alkalmazas...es ide nem eleg a 100-200mb internet (nem nem wifi)....

visszaterve a lenyegre, szoval az akksikon kellene csiszolni dolgokat..nekem nem kell iPhone vagy HD2 ultranagy kijelzos telefon...(pedig ingyen is volna) de a Defy nekem pont megfelel...

UI: az IP67 tema nekem nem mervado. por, utes es csepp allo...(tehat nem vizallo) annak ellenere sokszor furdettem meg...(hamarosan hoban is)
Januar 12-en lesz 1eves a telom :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20678) domerator


domerator
veterán

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20679) w333 válasza domerator (#20678) üzenetére


w333
félisten

Na ez viszont nagyon jól néz ki nagyon szépre sikerült :C Már sokszor meg akartam kérdezni, de mindég elfelejtettem, hogy ez milyen digitális óra ??? (mert digitális órák közt ez a legszebb) :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20680) domerator válasza w333 (#20679) üzenetére


domerator
veterán

Ez a domiuiDSJ_1_12_16.

(ez a digitális óra a miui launcher része)

boothang kiszedve
Lacopapi féle smartass cpu settings, 2-vel megemelt vsel értékekkel berakva.
Telocation provider, telocation db, spn-conf kiszedve
Összes GO alkalmazás kiszedve
Realcalc kiszedve, advanced calculator berakva
További eltávolított appok:
Talk
Antispam
Backup
Cloudservice
Email
Gallery3d
Galnetvideo
Gesturesearch
GooglebackupTransport
GooglePartnerSetup
SimToolkit
VPNservices

Előző domiuihoz képest itt benne maradt a live wallpaper, a compass és az alap launcher a miui.
A miui launcher beállítása a settingsben FC-t nyom, de a home screenről a menüben a launcher pontban működik. Megy a wallpaper scroll is, csak ki-be kell kapcsolni.
Gps gyorsan talál jelet, mindkét tethering működik.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20681) w333 válasza domerator (#20680) üzenetére


w333
félisten

Nagyon jól néz ki és "Respect" a light rom-hoz :R

Más:

Elég érdekesen alakul ez az akku dolog vagy 3 órát próbáltam lemeríteni :3G, internet, facebook,zene,kamera, 28 perc telefon ,stb. most már nagyon közzel vagyok az 50 órához és még van 30% :C szerintem (remélem) még a holnapi napot kibírja :K
Holnap este 7 kor jövök haza melóból, majd megírom hogy mennyi is lett a vége ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20682) chab7 válasza domerator (#20678) üzenetére


chab7
addikt

Valóban jól néz ki, meg kell dícsérjem én is. Órából viszont sok van kicsit, nem? ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20683) domerator válasza chab7 (#20682) üzenetére


domerator
veterán

Ez csak demo homescreen csak ide. Nem az én érdemem, így néz ki a rom. Nem használok két órát egyszerre :-)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20684) chab7 válasza domerator (#20683) üzenetére


chab7
addikt

Na jó ha nem a tied akkor nem dícsérem ;) viszont a cpu beállítasokat holnap kipróbálom én is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20685) georef válasza domerator (#20680) üzenetére


georef
tag

Mikor lehet letölteni? :C

(#20686) tarnagy válasza miyu (#20599) üzenetére


tarnagy
aktív tag

(#20599) miyu

Bár szóhasználatodtól nem vagyok elragadtatva (Csak egy f... vagyok.), általános és mély elkeseredésedet megértem a mai gazdasági-politikai helyzetben (ami fokozódik).

Egyedül azt nem értem,miről van szó, mire reagáltál.
Egyébként jól vagy?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20687) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Defy-niált szaktársaim!
Tegnap beszámoltam a Lacopapi-féle smartass-os CPU-beállításokkal elért éjszakai, repülős módban elért, nekem kiváló fogyasztásról (9 óra/1%), most éjjel kipróbáltam úgy, hogy ment a GSM és a 2G szinkronizálásokkal (némán, rezgés nélkül).
Örömmel tudatom a kedves hozzátartozókkal, hogy telefonom teljes egészségnek örvend, imádja a beállításait (és a csokit), éjszaka 7,5 óra alatt a fent említettekkel együtt 4%-ot fogyasztott. Szerintem ez kiváló!
Maradunk tisztelettel (ennél a beállításnál)!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20688) miyu válasza tarnagy (#20686) üzenetére


miyu
tag

semmi semmi, csak feltettem egy kérdést, amit már korábban megválaszoltak csak átfutottam rajta és ezért inkább hogy elkerüljem az olvass vissza pár hozzászólást vagy használd a keresőt felszólításokat, gyorsan módosítottam magam:)

elnézést a szóhasználatért, magamat abban a pillanatban így tudtam a legjobban jellemezni :)

[ Szerkesztve ]

(#20689) tarnagy válasza miyu (#20688) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Minden rendben, csak kissé meghökkentem :Y :DD

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20690) Vhunter


Vhunter
tag

Sziasztok!
Ma kivégeztem egy vizsgát, és gondoltam frissítek kicsit.
Mi most a legújabb (vagy legstabilabbnak vélt) CM7 és MIUI/WIUI (igazából a különbséget sem tudom micsoda, ezt is elmondhatná valaki)
CM7-t már telepítettem, gondolom miuit is ugyan úgy kell.
Igazából én ráhúzom a fennt lévő CM7-re, ahogy olvastam a fórumot elvileg ezekbe már bele van integrálva a saját kernel, szóval tök mind1 mi az alap. Ha mégse jó, akkor futok mégegy kört :)
Köszi!

(#20691) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Nos, nálam felütötte a fejét valami kórság.
Az ISC-miui-DSJ 1.12.16 herélt változatát használom napok óta, s most ma reggel megbolondult, amikor telefonálni akarok, fc, és valami android.process.acore dologról közli, hogy leállt váratlanul. Ugyanígy: nem küldi el az SMS-t sem.
Visszatettem az original verziót, tehát amelyben nem nyúltam semmihez, de ugyanezt teszi (igaz, nem volt most data wipe, csak cache és dalvik - de eddig sem kellett ilyen csere esetében).
Úgyhogy most letöltöttem a legfrissebb WIUI-t, felteszem azt. Kíváncsi vagyok: másnál jelentkezett ez? (Mintha rémlene, hogy írt róla valaki, de nem vagyok ebben biztos.)

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20692) Vhunter válasza Lacopapi (#20633) üzenetére


Vhunter
tag

Lehet én értem félre, de ez alapján, ha ébren van nálad, akkor folyamatosan 1 GHz-en pörget, nem? smt_up_min_freq: [1000000]

(#20693) domerator válasza tarnagy (#20691) üzenetére


domerator
veterán

Z0C!-nál jelentkezett efféle tegnap. Nem tudom hogyan javította meg... :U
---------------------------------------------------
(#20692) Vhunter:

Nem, az azt jelenti, hogy ha ébren van de nyugiban és valamit elindítasz, akkor rögtön 1 gigára ugrik és onnan veszi célba lefelé a kívánt frekit a feladathoz.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20694) kano válasza tarnagy (#20691) üzenetére


kano
nagyúr

Én WajkIUI-t használok vasárnap óta és nem jött elő semmi ilyesmi (mondjuk csak vasárnap óta).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20695) Joke21


Joke21
aktív tag

Miui-alatt a gps status progi az agps adatokat mindenképpen mobil hálózaton akarja letölteni, mikor van wifi. Pesze mobilhálózaton meg nem tudja, mert le van tiltva, így nincs is gps jel.

Hol kell beállítani, hogy wifi-n töltse le?

(#20696) Z0C! válasza tarnagy (#20691) üzenetére


Z0C!
őstag

Kontaktok cache-ját töröltem..
most újra működik :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20697) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Melyik az a rendszer monitorozó progi ami grafikusan megjeleníti a processzor használatot visszamenőleg is?
Volt régebben egy amit használtam, de nem emlékszem mi volt az.
Monitorozta a proci használatot, progik futását, akku használatot. Itt a fórumon volt róla szó!

Előre is köszi!!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#20698) natë válasza kano (#20694) üzenetére


natë
nagyúr

Én is a wiui-t használom jelenleg, tényleg kellemes az uccsó verzió. Egy bajom van bele, ami a többi miuinál is és valószínűleg örökre megmarad, az a WiFi+GPS(aGPS) együtt használva hotbootol folyamatosan. Mivel más nem panaszkodik erre, hw hibának tudom titulálni, bár CM7 alatt még mindig nincs ilyen gond.

(#20699) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Sziasztok!

Melyik topicban tudja vki megmondani nekem,hogy milyen 8GB vagy 16 Gb-os micro SD-t éremes venni a kis DEFY-mhez? Esetleg itt valaki tudan segíteni?

üdv.

"Nincs megállás"

(#20700) CoolBoy323 válasza Mr.Rain (#20699) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kereső segítségével mindkettő topikban lesz erre javaslat, de inkább a másik, ez még mindig MÉLYVÍZ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.