Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) xenossas válasza natë (#20148) üzenetére


xenossas
csendes tag

igen a galnet féle ics paras... ö.. galnet ics framework ami állítólag hozza az ics animációkat, akkukezelést, memoria kezelést stb

(#20152) RootRulez válasza natë (#20150) üzenetére


RootRulez
félisten

ühüm, lehet feltekerem, ha otthon leszek... :)

═════════════════════════════════════════

(#20153) fa4hu


fa4hu
őstag

Hát ez a frissítés nem jött össze Wajk-nak... Nálam pl. a ledjelzések sem működnek, Nálatok mi a helyzet? (Pedig a kezdeti problémák miatt data wipe-pal tettem fel.)

(#20154) tarnagy válasza fa4hu (#20153) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Nálam például az sms-küldés nem ment, úgyhogy egyelőre leszedtem, várom a 2012-es újdonságokat Wajktól.

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20155) zsirfecske válasza zsirfecske (#20145) üzenetére


zsirfecske
addikt

na elhallgatok, rájöttem ez régiós korlátozás, dec4 akkor akár tökéletes is lehet ilyen szempontból csak épp egy spéci appal próbáltam.

mondjuk uk t-mobile simmel is próbáltam és úgyse ment...

(#20156) roypapa válasza fa4hu (#20153) üzenetére


roypapa
tag

Nálam működik a led jelzés. Kivéve töltésnél de az direkt van kivéve a romból. Wajk xda oldalán a 2. hozzászólásban van egy zip amit telepítve az is megy.

SMS küldés is ok. Ébresztés is ok

S III

(#20157) fa4hu válasza roypapa (#20156) üzenetére


fa4hu
őstag

Data wipe volt Nálad, mielőtt feltetted?

(#20158) Hovi válasza tarnagy (#20154) üzenetére


Hovi
aktív tag

Lassan egy napja van fent Wajk új romja. Nálam minden ok. Előtte is az volt. A kötelező wipeok után tettem fel. Minden beállítás megmaradt. Egyedül az ébresztő beállításokat felejtette el, de ez mindig így van. Beállítottam és megy. Semmi fc vagy hasonlók. Az álltalatok leírt egyik hibát sem produkálja. Mondom:az ébresztő is megy rendesen. Napi több órát telefonálok, levelek jönnek mennek. 3G és wifi is megy felváltva egész nap. A cpu spy szerint alszik is a teló, ha nem babrálom. Igaz, éppen csak kibír egy napot, de van használva is rendesen. Szóval nem értem, miért van nálatok ez a sok hiba???

(#20159) roypapa válasza fa4hu (#20157) üzenetére


roypapa
tag

Volt minden data+cache+dalvik.

S III

(#20160) Jaffa75 válasza tarnagy (#20154) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nálam az 'újításra' való tekntettel fr, wipe-okkal indult... ami nálatok gondot okozott nálam nem, bár az eddigi főkolompos 3 betűs navi holnap kerül csak boncolásra! Egész nap (tényleg szinte szó szerint!!!) piszkáltam, és kb 12 óra alatt lemerült... mindent megtettem, hogy belakjam, a mobilnettől, a t@rrentes letöltésig...
Hiba nem volt, pedig még éjjel fél 1-kor vettem le,ami nem tuti, hogy a :DD korrigált verzió..

Amúgy zsír, tán az Lp is maradhat, kevés volt az eddigiekhez képest az fc.. :C

(#20161) roypapa válasza roypapa (#20159) üzenetére


roypapa
tag

Wajk du. 5-kor új zip.-et tett fel. Akinek gondja van töltse le az újabbat. Nekem az van minden ok. az első verzióval a tárcsázó és az ébresztő fc.-zett kicserélte mindkettőt a rom-ba.

Ez az ICS verzióra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

S III

(#20162) Thief


Thief
aktív tag

Na felment az új wajkiui. Jó, jó, de a játékok nem mennek. Pl a dead space egyből kilép, a gta ugyan úgy lefagyasztja a rendszert. Még mindig nem vagyok elégedett egyik rommal sem.

(#20163) fa4hu válasza fa4hu (#20153) üzenetére


fa4hu
őstag

Miután küldtem egy sms-t és e-mailt, ill. fogadtam egy hívást, életre keltek a ledek, hm...

(#20164) w333


w333
félisten

Valaki használja a task managert a wiui-ban ??? mert én beraktam vagy 15 app-ot és képernyőzár után nem zárja be a programokat ugyanúgy futnak XY mb/ram :(

Thief: hát már én is elkezdtem gondolkodni rajta hogy visszarakom a 2.2 froyo-t magyarul :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20165) fa4hu válasza roypapa (#20161) üzenetére


fa4hu
őstag

Ebben a data wipe nélküli telepítés tárcsázó problémáját is javította, így fel lehet már tenni úgy is.

(#20166) Z0C!


Z0C!
őstag

Uj DSJ MIUI

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20167) Thief válasza w333 (#20164) üzenetére


Thief
aktív tag

Az a durva, hogy a gyárin ment a legtöbb játék. Ezeken a tákolt romokon meg semmi. Ami azért IS furcsa, mert az eddigi droidos készülékeimen pont, hogy fordítva volt. Ott a teljesítmény volt a lényeg és a 3d support, itt meg az iphone kinézet. Kérdem én: MIÉRT?

Az egy nagyon jó dolog, hogy a quadrantban 2300+ pontot ér el így a teló, de mivel használjam ki, ha mondjuk egyik játék sem megy? Értelmetlen. Spicán durva volt a 900-1000 pont, de hogy több minden ment rajta, az hétszentség!

(#20168) Mozzarella

Milyen gond? Konkrétan melyikre gondolsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#20168) natë


natë
nagyúr

Kiprobaltam az uj wiuit. Ami engem zavar, hogy temavaltaskor is az ICS wallpaper koszont vissza. En tovabbra is azt gondolom, hogy ez a hibrid megoldas meg nem eleg kiforrott.

Thief : nalam nincs ilyen gond. Minden kompatibilis jatek fut.

Mas : galnet

[ Szerkesztve ]

(#20169) etooo válasza Thief (#20167) üzenetére


etooo
senior tag

Amiket próbáltam nagyobb játékokat, az eddig mind ment (a gta-t leszámítva, de arról nem a teló tehet, hanem a rockstar, mert egy powervr-es telefonon sem megy, így pl. sgs-en sem)

Ha netán nem a market lenne a forrásod, akkor sok esetben az lehet a gond, mert ezerféle verzió kering az egyes programokból.

(#20170) Thief válasza etooo (#20169) üzenetére


Thief
aktív tag

Dead Space? Mondjuk az nfs shift is egyből kilép...

Mint mondtam, feltettem wajkiui új romját. Beállítgattam a smartass-t és barátait is. Már megy 3 órája a rendszerem, ebből kb 2-t legalább csak az asztalra helyezve. Cpu spy megnéz: deep sleep1% 360mhz 90%. Mi lehet a gond? Nekem valahogy végképp nem alszik...

[ Szerkesztve ]

(#20171) Lacopapi válasza Thief (#20167) üzenetére


Lacopapi
addikt

Próbáld meg őket SEA froyon....ADW ex-el a gyorsaságra sem lehet panasz.Rootolva és a 2.0-ás 2ndInit-el a bootmenüben állíthatod a cpu-t.

[ Szerkesztve ]

(#20172) Thief válasza Lacopapi (#20171) üzenetére


Thief
aktív tag

A cpu be van állítva, ettől függetlenül nem megy aludni... Nem a gyorsasággal van a bajom, hanem hogy nem megy rajta semmi, ami érdekelne.
A sea froyo-val javulna a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#20173) natë válasza natë (#20168) üzenetére


natë
nagyúr

A galnetről egy gondolat : kicsit felfordul a gyomrom attól amit csinálnak. Azt értem, hogy pénzt akarnak keresni (egy open source cuccon :U , ráadásul a MiUi is free), de hogy kirakják nyálcsorgatónak az új changelogot azzal a szöveggel, hogy ha a fizetős tagok stabilnak vélik, postolják a nyílt fórumban pár héten belűl...(a sok türelmetlen meg tolja a donate-et)...nem tudom....egyre kevésbé respektálom a munkájukat.

Más: Chris Soyars
CyanogenMod 7 Nightly Builds

As most of you are aware, CM7 nightly builds have been down for about a month now. This originally stemmed from some hardware issues, which have been resolved. I've just made the decision (with some +1s from other CM maintainers) to keep the nightly builds down until we are ready to start doing CM9 builds.

There is still some occasional progress made on CM7, however for the most part maintainers are working on CM9 exclusively. It isn't worth the time to revive the build cluster to a state in which it can build CM7, just to redo all of the work when we're ready for CM9.

Edit: This does not mean the end of CM7. There very well may be another stable release, this is just the end of nightly builds.

[ Szerkesztve ]

(#20174) Lacopapi válasza Thief (#20172) üzenetére


Lacopapi
addikt

Lévén az voltaképpen egy távol-keleti stock rom,valószínűleg mennének a játékok,de persze én is csak találgatok.Mindenesetre többek között az SPB tv is megy rendesen....egy próbát megér sztem.

(#20175) w333


w333
félisten

Ma elég jól használtam a telefont és máris 56% vagyok :( azt szeretnám megkérdezni hogy ezt a 100% feltöltést és töltön hagyva Recovery-ben érdemes megcsinálni a battery wipe-t ? haszná valamit egyáltalán ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20176) CoolBoy323 válasza xenossas (#20139) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

(#20177) etooo válasza Thief (#20170) üzenetére


etooo
senior tag

[link]
[link]
Úgylátom ezek is mennének :)

(#20178) Thief válasza etooo (#20177) üzenetére


Thief
aktív tag

Próbáltam wakjot, dsj, cm és gyári romot is, nekem ezek a tapasztalataim. Az első linkeden lévő stable cm rommal egy darab textúrám nem volt a játékban.

Valakinek ötlet, hogy miért nem megy deep sleep-be a telefonom?

[ Szerkesztve ]

(#20179) etooo válasza Thief (#20178) üzenetére


etooo
senior tag

Elhiszem, ezért mondtam, hogy nem mindegy honnan szerzed be, és milyen verziót :)

(#20180) chab7 válasza natë (#20173) üzenetére


chab7
addikt

Na de mikor jön már mert lassan "kénytelen" leszek az xda-s vonalra visszamenni, ha nem jön ki valami új a hivatalos vonalon végre.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20181) bruti01 válasza CoolBoy323 (#20176) üzenetére


bruti01
őstag

és jó müködik soc-on is?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20182) Z0C! válasza natë (#20173) üzenetére


Z0C!
őstag

az a baj, hogy mindaddig, amig "jo" marketing van hozza, addig menni is fog nekik...
(sok sok eddigi ingyenes site ezekbol a donate cuccokbol probalja a szerverdijat a domain dijat fenttartani..) es van olyan aki 1$ - 100$ kozott adakozik....

Te is fejlesztel dolgokat, idod, penzed(aram, gep alkatreszek, stb)...ezek utan Te is elkerhetned a "200-300ft-ot" mert talan annyival hozzajarulnak...
nem gerinctelenek, csak csupan valahogy eletbentartanak valamit...

pl: Galnet - ICS kernel - eladja a DSJ-nek 1000$-ert...a DJS meg freebe ki publikalja..kie lesz a tisztelet? hat a DSJ-e mert ICS kernel...holott a Galnetnek mar megvolt..
(probaltam erthetoen magyarazni...) :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20183) roypapa válasza Thief (#20178) üzenetére


roypapa
tag

Egy tipp: Wajk nem törölte ki a telocation.db-t. Én rögtön töröltem miután elindult a rom úgyhogy nem tudom hogy ez e a probléma forrása

Davebowman kollégának is csak a db törlés után lett ok.

1. Töröltem a telocation..apk-t a sístem/app-ból.
2. Reboot normál.
3. Működött minden, csak maxon pörgött a proci akármit csináltam.
4. töröltem a db-t is a system/etc ből.
5. Reboot normál.
6. TÖKKÉLETESSSSSSS

Próba cseresznye

S III

(#20184) natë válasza Z0C! (#20182) üzenetére


natë
nagyúr

Értem én mögötte a businesst, csak valahogy (lehet unszimpátia) nem veszi be a gyomrom.
Epsylonék sem kérnek semmiért pénzt...

roypapa : témaváltásnál nálad vált a wiui téma manager az adott/új téma háttérképére? Csekkolod nekem ha megkérlek?

[ Szerkesztve ]

(#20185) Jaffa75 válasza w333 (#20164) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nekem nincs ilyen gondom... közel egy napja van fent, de hasonló.nem volt, pedig nyüstölöm. Nem kicsit:-)
Cee-re vissza? Olyan dolgokat adnál fel, hogy nem is igaz.. stabil lenne az tuti, hát még a sea, de mit adsz érte? Szerintem ha van némi igazításra is szükség, megéri..mint a kés a Waj(k)on:-)

Szerintem. :D .

[ Szerkesztve ]

(#20186) bruti01


bruti01
őstag

hmm a db-s nekem is benne volt! a másikat még nem is néztem!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20187) Thief válasza roypapa (#20183) üzenetére


Thief
aktív tag

Értem, kösz a tippet, kipróbálom. Viszont emiatt nem akarom újrarakni az egészet. Valami tipp, hogy mivel tudom törölni? Astro nem engedi...

(#20188) Davebowman válasza roypapa (#20183) üzenetére


Davebowman
senior tag

..é azóta sem volt bajom!!!!!!!! Egyszerűen nem akar 50% töltöttség alá menni a teló... 54%on vagyok és telefonáltam, GPS-eztem(kerestem 1 kupit) és a pocketlegends-ben szintet léptem 21-re. szóval nyűvöm...de nincs ROM ami ennél jobbat ígérne.. do-mi-u-i kántáljuk: do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i, do-mi-u-i,
ennyi :C

Vargalex 1.1.7

(#20189) chab7 válasza natë (#20184) üzenetére


chab7
addikt

Sőt, ugye beszálltak a hivatalos vonalba is.

(#20188) Davebowman: Wow , kezdünk kicsit szektás jellegbe átmenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20190) roypapa válasza natë (#20184) üzenetére


roypapa
tag

Kipróbáltam cseréli a hátteret. Van olyan témám amibe nincs háttérkép akkor nem cserél.

[ Szerkesztve ]

S III

(#20191) w333 válasza Jaffa75 (#20185) üzenetére


w333
félisten

Jaj dehogyis rakom én vissza a 2.2 csak egy gondolat volt, nagyon hiányozna a 4mp wide kamera, high video, miui zenelejátszó, sd kártya kezelő, miui album, százalékos akkukijelzés, status bar és a kapcsolók, stb... :C jah és mostmár hogy kiszedtem a rom-ból a telocatin.apk és telocation.db telepités előtt igy már alszik is a telefon :K

Marad a wiui 1.10.21 Stabil, feltöltöm most 100% és töltő-ről recovery-ben csinálok egy Battery status Wipet :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20192) natë válasza roypapa (#20190) üzenetére


natë
nagyúr

Igazad van, az a baj, hogy az eredeti wallpaper csomagot törölte Wajk, mivel nem találja őket a theme manager, marad az első theme háttere.

(#20193) roypapa válasza Thief (#20187) üzenetére


roypapa
tag

root explorer

Ja és nálam megy a NFS shift a dead space nem.

[ Szerkesztve ]

S III

(#20194) Davebowman válasza Z0C! (#20182) üzenetére


Davebowman
senior tag

Az android a csóró emberek ÁJFONJA!!!!! ne ezzel bizniszűjj! A lényeg meg ebben van. Ők szebbek mi jobbak. Mit mondott Linus Gates-nek? Semmit, de nem kért érte pénz! Ennyi, ja és ezt részegen írtam!!! Hukk!

Vargalex 1.1.7

(#20195) jety91


jety91
őstag

Valaki tapasztalt olyat, hogy bizonyos idő után (5-6 óra) rádugja USB-re a telefont és nem reagál rá semmit a gép? Felvillan a fehér led, pedig nem is tölti, nem látja a gép sem. (CM7.2 nightly)

(#20196) xenossas


xenossas
csendes tag

frankón belöttem magamnak a miui.us-t nagyom szépen futott, minden gyors, jó, erre most meg elkezdett laggolni.. hiába wipeoltam. belassult... mehet vissza a cm7 :s

(#20197) Davebowman válasza chab7 (#20189) üzenetére


Davebowman
senior tag

Dehogy szekta, csak hájpoljuk azt, aki "értünk áldoz" szóval segítsünk neki...még na meg noszogassuk! Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, ..elég!

Vargalex 1.1.7

(#20198) Thief válasza roypapa (#20193) üzenetére


Thief
aktív tag

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#20199) Davebowman válasza xenossas (#20196) üzenetére


Davebowman
senior tag

van 1 +oldás: :) Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, Do-mi-u-i, ...elééééég!

Vargalex 1.1.7

(#20200) w333 válasza natë (#20192) üzenetére


w333
félisten

Miért nem töltesz le egy régebbi wiui-t és zip-bő kiszeded a háttérképeket ??? és sd kártya/miui/wallpapers mappába berakod :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.