Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) Lacopapi válasza tarnagy (#20248) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem, a komplett pc-teló kapcsolatról beszélek.Egyszerűen nem látta a gép.Pc-ről a töltés sem ment,hála az égnek,hálózatról nem volt gond.

Thief...tudod,nálam sokáig a MIUI 5 nap után megbolondult,akkor használtam CM verziókat,mert az jobb volt.A fene sem érti miért van ez így,de van amit nem szeret a telefon,van amit meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#20252) Thief válasza Lacopapi (#20251) üzenetére


Thief
aktív tag

A CM-et eddig minden telefonom szerette. Ez a miui meg egy tákolt divat (iphone) parasztvakítás. Számomra (mielőtt még elkezdenétek kövezni). Mégegyszer nem rakok fel ilyet, ha meg nem folytatják a CM-et, akkor lecserélem a telót. Sajnos ez így nekem nem pálya.

Már fel is ment a 7.2 nightly.

[ Szerkesztve ]

(#20253) Lacopapi válasza Thief (#20252) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nos,azt ne feledd azért,hogy az újabb telókon ugyan újabb rom van,de konkrétan a CM szerintem jobb,mint a legújabb rom akár-bár nekem a MIUI is tetszik és az is ott van a topon,már ha működik,ugye.Elkeseredésre semmi ok,szerintem fejlesztés mindig lesz és mindig kicsit előrébb járnak mint a stock romok.Arról nem is beszélve,hogy ez a telefon igazán jól tűri a romolást-ki tudja az újabbakkal mi lesz ez ügyben.

Mindamellett a Razr piszkálja a csőrömet rendesen (nem a reklám miatt).

(#20254) apika05 válasza w333 (#20227) üzenetére


apika05
tag

Szuper ez a Rom még egy két kérdésem lenne 1: hol, hogy tudom kitörölni a telocation. apk-t és a db-t ? 2: ami narancssárga pl a hangerő csúszka meg állapotsoron az ikonok azt hogy tudom átvarázsolni pl kékre ? :$ KÖSZI előre is !!!!!

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#20255) Thief válasza Lacopapi (#20253) üzenetére


Thief
aktív tag

Csak le ne álljon a CM fejlesztése... Mivel a nightly defy-on nézve valahogy értelmetlen, mivel végképp nem naponta jön. Novemberben 3, decemberben 2 ez miért nightly? A blade-emen ténylegesen naponta jöttek a nightlyk, amikor nem volt, már kitört a pánik. Itt meg senki nem mond semmit, hogy lesz e még, vagy mi van. Vagy lesz e egyáltalán 7.2 stable.

(#20256) Lacopapi válasza Thief (#20255) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gondolom a CM9-re összpontosítanak... :D

(#20257) Thief válasza Lacopapi (#20256) üzenetére


Thief
aktív tag

Ja, defy +on, de mi lesz a sima defy-al?

(#20258) viralmind válasza Thief (#20255) üzenetére


viralmind
aktív tag

Itt van a cm7 jovojerol egy szosszenet amit Mozarella linkelt be ,ez alapjan varhato a stable 7.2 ,de a nightly-k mindennapos kiadasaval lealltak es nem is kivanjak naponta mar kiadni,es igen most a cm9 -el vannak elfoglalva jobbara.

(#20259) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Íme az ICSmiuiDSJ 1.12.16_TGY-verzió herélve-kipucolva-feltöltve stb. mindenfélével.
[link]
Nagyon kérem: aki kipróbálja, jelezze, mit talált. (Előre mondom: a wifi-megosztást nem próbáltam, nem használom.)

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20260) Z0C! válasza tarnagy (#20259) üzenetére


Z0C!
őstag

ha fentvan a galnetes sima wipe cache, dalvik es mehet?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20261) tarnagy válasza Z0C! (#20260) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Szerintem mehet! De bevallom, én ilyen esetben is csinálok adatmentést (Titanium), és data wipe is szerepel a "programban"...

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20262) Z0C! válasza tarnagy (#20261) üzenetére


Z0C!
őstag

oks. hamarosan jövök a tapasztalatokkal :)

Köszönöm! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20263) chab7 válasza Lacopapi (#20241) üzenetére


chab7
addikt

["észnélkül,csak mert új" felrakások (...) (Lásd nightly-sorozat) ]

Én azért nem látom észnélküli felrakásnak a nightly sorozat felrakását - ugyanis követtem eddig is. Nekem fontos volt hogy minden apró fejlesztése a romnak megtalálható legyen a telefonomon - nem csak mert új, hanem ami miatt új. A fejlesztők sem kibaszásból tesznek fel új verziókat, hogy naponta cserélgesd, hanem mert fejlődik a rom és azonnal közzé is teszik. A linux alapú rendszereknek épp ez a lényege. Azonnal elérhető a fejlesztés.
Mellette ráadásul nem volt problémám sem vele, és még csak fc-k bugok , hibák sem jelentkeztek - tehát kiválóan alkalmas volt és azóta is az a mindennapi használatra (mint ahogy valaki pont emiatt zárta ki, hogy nem, de nem így van, használható, nem kellett és nem is kell másik telefon próbálgatni. Csak tudni kell mit csinál az ember, és azt meg tanulással, olvasással meg lehet tudni.

(#20257) Thief: Apám :Y , pedig te a kevéske cm tábort gyarapítod, de ez a tudatlan ömlengés most....
Ha olvastad volna a cm csapat közleményét a dologról - mert valóban érdekel a rom sorsa és követed hol tart - akkor tudnád, hogy nem állt le a fejlesztés. Volt egy problémájuk a "háttéreszközökkel" és mivel már a CM9 (azaz ICS alapú rom) fejlesztése van előtérben, így a CM7-ből már a nightly-kat nem teszik közzé, csak a stabil verziókat. (De annak a fejlesztése is folyik!!! nézd meg a changelogot, egyre csak dagad. De mivel nincs erőforrásuk, így majd csak stable állapotok jönnek ki.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20264) Thief


Thief
aktív tag

Visszaraktam a december 4-es nightlyt. Érdekes, hogy mókolás nélkül elmegy a telefon deep sleepbe. Na ez egy rom. Nem iphone copy parasztvakítás.

(#20263) chab7

A stable-ekkel nincs is bajom. Csak kérdeztem már párszor és ez a nem lesz több nightly dolog nekem kimaradt. De most már jó, így maradok cm-nél. Mint írtam most raktam fel, a dead space sokkal gyorsabb lett a deep sleep pedig alap dolog. Nem kell mókolni vele.

[ Szerkesztve ]

(#20265) honeker válasza natë (#20210) üzenetére


honeker
őstag

heló. melyik cm 7 használod ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#20266) polcsa válasza tarnagy (#20236) üzenetére


polcsa
aktív tag

Igen, ez benne van.
Gondolkodtam sokat, hogy úgysem adná oda, aztán amikor megláttam, mondtam is neki, hogy akkor sem kéne a telefonod, ha Defy+-os lenne, aztán rácsaptam az ajtót. :-)

[ Szerkesztve ]

(#20267) xenossas válasza Thief (#20242) üzenetére


xenossas
csendes tag

pedig irigylésre méltó amennyit középtartomânyban ment a telód :)

(#20268) Z0C! válasza tarnagy (#20261) üzenetére


Z0C!
őstag

Sima wipe cache utan abortedet ir ki...na majd nemsoka wipe datazom...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20269) natë válasza honeker (#20265) üzenetére


natë
nagyúr

Dec 4 nightly. Hibatlan, bugmentes, gyors. Ha itt leallnanak CM7 fejlesztesevel, akkor sem lenne gond, mivel gyakorlatilag gyari rom stabilitasu nalam.

Mas : a javitott wiui nalam a rovid tesztido alatt semmi problemat nem produkalt az ICS market bugon kivul, szemely szerint jelen pillanatban jobban ajanlom, mint a tobbi miuit (a fingerprint hiba miatt).

[ Szerkesztve ]

(#20270) vazzz válasza natë (#20269) üzenetére


vazzz
őstag

Detto.

(#20271) chab7 válasza natë (#20269) üzenetére


chab7
addikt

Nálam is mindegyik gyári stabilitású (sőt, a gyáriaknál tapasztalható egy idő utáni lassulás sincs.) De most hogy a hivatalos vonalon megállt a nightly kiadás - és a 7.2 meg még nincs kint, lehet hogy megnézem ezt a dec4-est én is. Az xda-s changelogban látok dolgokat ami a hivatalos vonalon ugye nincs benne. Csak az xda-s van élen a fejlődésben :U
Na meglátom, ha karácsonyig nem jön ki a hiv. 7.2 akkor az ünnepi pihi közben felpakolom az xda-s nightly-t ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20272) w333 válasza apika05 (#20254) üzenetére


w333
félisten

A válaszom 1: amit az este linkeltem Wajkiui 1.10.21 Stabil abban nincs benne a telocation.apk és telocation.db mert kiszedtem a zip-ből :K
2: témák menü és azon belül alul van egy szerkeztés gomb és ott van minden finomság amit online le is tudsz tölteni :D

Más: Battery wipe megvolt az este 23:30-kor most néztem meg és 90% -on vagyok :C
Semmi repülő mod és 3G off :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20273) Gyb001


Gyb001
senior tag

a MIUI.hu_Defy_1.11.11_Signed.zip rom stabil ??
http://www.miui.hu/miui_romok
van a 1.10.12 az tudom hoy stabil de ez valamivel ujjab.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#20274) honeker válasza natë (#20269) üzenetére


honeker
őstag

nekem is az van rajta mivel dec 4 születés napom........rá raktam a go locot és olyan tapasztalat van hogy be kapcsolom a repülő módot és utána vissza a sím kártyát nem engedélyezi csak ha újra indítom vagy ha kikapcsolom a go lockot pedig jó loc skinek vannak hozzá

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#20275) w333 válasza Gyb001 (#20273) üzenetére


w333
félisten

Az 1.10.21 verzió a Stabil :K

Más: miui-ban az akkuhasználat figyelő grafikon hibásan müködik és nem kell elhinni neki semmit :) ,most néztem meg a Grafikon szerint ébren van végig hosszu kék vonal ,viszont ha visszalépek akkor azt mutatja hogy :
Telefon tétlen: 50%
Cella készenlét: 38%
Android rendszer :6%
A többi meg 1%

Ugyhogy ez a Grafikon elég csalóka :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20276) vazzz válasza tarnagy (#20259) üzenetére


vazzz
őstag

ADWex fc,
Battery Monitor fc,
Maxhton fc
Quadrant advanced fc
Systemapp remover fc
Tovább nem is próbálgattam, megy vissza cm7. :R

(#20277) laja80


laja80
tag

sziasztok! jelenleg CM7 2.6.32.9 van fent a telefonomon,de nemvagyok teljesne megelégedve,sokszor lefagy a telom,illetve mikor hivnak csak rezeg,nem tudom felvenni stb..
szoval szeretnék egy frissebb rendszert felrakni,ebbe kérném a segítséget,hogy ha vki tud adni linket ahol leirnák pontosan hogykell illetve letudnám tölteni a friss de stabil!!! verziót!

köszi elöre is!

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#20278) miyu


miyu
tag

még1x kérdés:
miui.us -t tisztán felrakva utánna kell baseband switcher?

(#20279) w333 válasza laja80 (#20277) üzenetére


w333
félisten

Parancsolj ez a legfrisseb verzió és stabil : Link
Telepités: Link A 3.Lépést-től kezd el :K

miyu : igen állítsd át a "Central europe"-ra ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20280) laja80 válasza w333 (#20279) üzenetére


laja80
tag

köszi szépen megnézem! :R

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#20281) laja80 válasza w333 (#20279) üzenetére


laja80
tag

ja és még annyi,hogy a 6os lépst azt kihagyhatom?mert ugye akkor törlödik minden a telomrol nem?

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#20282) w333 válasza laja80 (#20281) üzenetére


w333
félisten

Szerintem előbb csinálj egy backupot az appok-ról pl. "titanium backup"-al és a 6. Lépést is csináld meg, igy friss lesz a rendszer !!! és telepités után visszaállitod az appokat a "Titanium backup" segitségével :K

Nataniel : Nem akarja a teljes rendszert elmenteni mert régi és sok bug ,fc és hiba van benne és ezért szeretné az ujabb cm7 verziót felrakni :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20283) Nataniel válasza w333 (#20282) üzenetére


Nataniel
senior tag

vagy ha teljes rendszerbacket akarsz,akkor a CWM-ben a backup and restor -> backup-> vársz. majd örülsz ha kész

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20284) tarnagy válasza Thief (#20264) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Bocsánat, de most már azért abbahagyhatnánk az "iPhone copy, parasztvakítás" szöveget, nem??? Jó párszror megbeszéltük, kedves Thief (lelkes újonc)
--------------------------
A felrakott, általam módosított ICSmiuiDSJ 1.12.16-ot leszedtem a netről, mert valami nagyon nem stimmel (rá is jöttem időközben mi az). Ha rendbe tettem, szólok esetleg... (Elnézést mindenkitől, aki kipróbálta, s hibásnak találta!!)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20285) natë


natë
nagyúr

Folpattintottam tesztre (nemi modositassal) a wiui uccso ICS valtozatat. Eddig hibatlan.

(#20286) fa4hu


fa4hu
őstag

A kezdeti nyűgök után most nálam is gond nélkül, gyorsan fut.

(#20287) Thief


Thief
aktív tag

Na 3 órája visszament a CM. Mivel nem ment sehogy sem, bármit töröltem deep sleepbe a telefon. Most mókolás, babrálás, törölgetés nélkül ezt kaptam

Na ezért sem fogok visszatérni az iphone copy tákolt romokhoz... (mert már beszéltétek, ez akkor is iphone copy. Beállítások, ikonok, stb. Viszont más újat nem igazán tartalmaz, amit egy CM ne tartalmazna. Ha olvastad volna, amit írok, írtam is, hogy ez az én véleményem, ne kezdjetek el kövezni...)

[ Szerkesztve ]

(#20288) sambfan


sambfan
csendes tag

Sziasztok!

A múltkor már írtam egy wifi problémáról, azóta sikerült leegyszerűsítenem a kérdést.

Mitől van az, hogy egy defy BÁRMILYEN 2.2-es ROM-mal (pl. CEE, SEA) tökéletes Wifi kapcsolattal rendelkezik, ami alatt azt értem, hogy stabil, nem szakad, nem áll meg, és amint valamilyen 2.3 vagy annál fejlettebb ROM-ot rakok fel a stabil alapra (ami lehet cm7 stable, nightly, MIUI, Galnet MIUI, WIUI, dsj-MIUI, ICS, stb) tehát közülük bármelyik, akkor újraindítás után a wifi működik 1-2 percig, de utána nem tölt le semmit, pedig a wifi kapcsolat továbbra is él a routerrel. Tehát megáll és nem is indul újra, amíg egy restart-ot nem kap a teló. :W

Azt még ideírom, hogy a ROM-okat jól tettem fel, volt mindegyik előtt és után full wipe, dalvik, stb., minden, ami kell. NEM a 2.3-as ROM felrakásával van a hiba, a másik defy-n tökéletes a wifi 2.3-mal, pedig ugyanígy flash-eltem a ROM-ot.

Az egyetlen, ami különbözik a jól működő és a rosszul működő wifi esetében, az az, hogy 2.2 vagy 2.3 van-e rajta.
Meg tudná mondani valaki, mit alakítottak át a wifi kezeléssel kapcsolatban 2.3-tól, ami miatt némelyik telefon wifi-je megáll néhány MB forgalom letöltése után?

Köszönöm!

Sony Experia S

(#20289) defygaben77 válasza natë (#20285) üzenetére


defygaben77
tag

Tudnál egyet linkelni, hogy honnan tudom ezt a romot lehúzni? Köszi!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#20290) natë válasza Thief (#20287) üzenetére


natë
nagyúr

Ez nem igaz, nagyon sok olyan dolgot tartalmaz, ami a CM7ben csak 3rd party appal lehetseges.

(#20291) Thief válasza natë (#20290) üzenetére


Thief
aktív tag

Mint például? Nálam (nekem) semmi olyan app nincs benne. Egyedül a gombok, amiket kirak statusbarba, de CM-ben normális energiagazdálkodás widget van, amiben nem csak 4 dolog van és ugyan ott vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#20292) almano


almano
csendes tag

Sziasztok, bocsi, hogy ezt itt most megkerdezem, de rendeteg hozzsaszolas van es nem gyozom mar kiszurni a megfelelo infot magamnk.
Most vettem egy Defy+ es szeretnem ha a vido tudna az allitolagos 720 HD rogzitest amit mindenhol olvasok, hogy tudja, de a kamera beallitasoknal a max felbontas csak VGA 640X480.
Meg egyebkent is kisse lassunak tunik az elozo sima Defy-hez kepest nem latok fejlodest. Lattam van mar 2.3.6-os software verzio, ezt honnan lehet letolteni, mert a motorola oldalan csak a 2.1-rol a 2.2-re frissitest latom a Defy-hez(a Defy+ nincs is ott hogy kivalasszam)
A system verzio: 45.0.1250.MB526.NonEFIGSRetail.en.EU
Android 2.3.5 van rajta
Nagyon megkoszonnem, ha egy linket tudnatok kuldeni vagy PM ben megirni a lepesrol lepesre leirast a rootolashoz es ROM frissiteshez.
Koszonom elore is!

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20293) natë válasza Thief (#20291) üzenetére


natë
nagyúr

Az a baj, hogy nem ismered a miuit. A hozzaszolasodbol egyertelmuen latszik.

(#20294) EVOkaa válasza almano (#20292) üzenetére


EVOkaa
tag

nézelődtél már a Defy+ fórumon?

Tiszteletet a Gépésznek!

(#20295) Thief válasza natë (#20293) üzenetére


Thief
aktív tag

Annyi ismertség elég volt, hogy kb 2 hete csak kínlódtam vele és mindent mókolni kellett, hogy működjön. Ennyi nekem bőven elég volt belőle.

(#20296) almano válasza EVOkaa (#20294) üzenetére


almano
csendes tag

Ott rootolasrol meg ileyenekrol nem nagyon van szo csak itt a Melyvizben.

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20297) EVOkaa válasza almano (#20296) üzenetére


EVOkaa
tag

ja nincs saját mélyvizük?

Tiszteletet a Gépésznek!

(#20298) laja80


laja80
tag

na felraktam az ajánlott cm7es romot,megcisnáltam mindent,ujrainditottam a telot és most nemtörténik semmi,csak köröz a kék csik már vagy 7-8perce és semmi...ilyenkor mivan?

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#20299) laja80


laja80
tag

mindent a leirtak szerint csináltam!

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#20300) defygaben77 válasza w333 (#20279) üzenetére


defygaben77
tag

Az előbb megpróbáltam, de bootloop-olt a telefon. Stable CM1.0-ra raktam, gapps110828-al, a 3-as ponttól fogva. Mi lehet a baj?

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.