Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20501) almano válasza tzl (#20497) üzenetére


almano
csendes tag

Szia!

Ilyen app-ot nem talalok a marketen. Vagy mashonnan kellene leszednem?

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20502) Mumus1986


Mumus1986
csendes tag

Sziasztok. Melyik most a legújabb android a defyre? 2.3ról hallottam legutoljára.
Köszi

(#20503) Nataniel válasza Toto00 (#20498) üzenetére


Nataniel
senior tag

1.Mint kezdő MIUI felhasználó, a magyar romot tudnám mondani Miui-Hun,de ami ténylegesen stabil (a magyarban is csak apró bugok vannak) az esetemben (ami szubjektív) a Francia ROM-ot használom.(2.3.7a Motodefy rom)

2.
Ha fel akarod rakni,érdemes tisztáról CEE-röl indulni (vagy ha SEA-ról akarsz indulni,azt majd Lacópapi elmondja neked)
Ha cm7-röl akarsz, akkor: Recovery, Wipe data full, zip installálás, wipe data full, dalvik cache delete,és ha akkut is akarsz tisztázni akkor battery cache delete, utóbbi nem érdekes ha nem akarod, ,majd reboot.(NAGY vonalakban)
3
Elvileg az előzőek figyelembevételével nem kell trükközni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20504) Imdre


Imdre
aktív tag

Ismét előjött a korábbi problémám, amelyek mostmár roppant bosszantóak.
Legutóbb írtam a böngészéskor, gépeléskor előforduló akadásokról, valamint arról hogy a csúszka bizonyos időnként (felébresztés, hívás) nem érzékeli az érintést. Na egy teljes (alapoktól) telepítés megoldotta a problémát - egy időre. Most azonban újra elkezdte és talán gyakrabban is csinálja mint korábban. CM7 stable van fenn (igaz több verzión is csinálta), de legelőször froyon is volt gond, igaz akkor "csak" a hívást nem tudtam fogadni. Nem tudom, hogy valamelyik app okozhat gubancot, vagy valami más ok miatt összeomlik a rendszerem egy idő után.
Még néhány hiba, amiket észrevettem:
- teljesen váratlanul kifagy: van hogy elalszik a kijelző, de nem érzékel semmit, feléleszteni nem lehet, illetve van hogy a képernyő ébren marad (a "végtelenségig) - csak akksi ki/be segít
- mutatja a wifi ikont, de nincs semmilyen adatkapcsolat. Ezen csak a teljes wipe segít, más nem.
Procibeállítást már annyit kipróbáltam, hogy le sem tudom írni őket - ez nem lehet fő ok.
A legjobban az idegesít, hogy nem bírom elhúzni a csúszkát - mondjuk érdekes, hogy rögtön elaltatva-felélesztve hibátlan :F
Miért csinálhatja ezt? Már nagyon idegesítő, és nem tudom az okát. Nem ijedek meg a romolástól, de nincs kedvem két hetente újrarakni a rendszert.

(#20505) almano


almano
csendes tag

Ok, letoltottem a BAseband Switcher 4.0-at a rootolt Defy+-omra es amikor elinditottam, azt irta ki, hogy csak rootolt szerkentyun mukodik. Ez mitol van?

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20506) Toto00 válasza sambfan (#20374) üzenetére


Toto00
tag

Láttam régebben olyasmit h a routerben kell beállítani talán a channels számát 2-re. de ez csak egy TALÁN! egy próbát megér

(#20507) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Tegnap este megváltoztattam a domerator által használt értékeket a CPU beállításoknál a (#20412) Lacopapi által használtakra.
S lőn, láss csodát, nekem is ez jön be jobban!
Elértem, amit irigyeltem Lacopapitól - éjjel 9 óra alatt 1 (egy!) százalékot evett repülőben. Utána reggel bekapcsoltam és 2 óra alatt (2G, GSM bekapcsolva) 2% volt a fogyasztás pihenőben, azaz 1%/óra, mint nála!! Én ehhez már nem nyúlok, az hétszentség (hacsak valami drámai fordulat be nem következik)!!
Halleluja és dicsőség annak, akit megillet!!!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20508) Toto00


Toto00
tag

Ha felrakom a wajkiui 1.10.21 stabilt és esetleg nem tetszene vissza tudok menni a cm 7.1.0-11 stabil-ra? ez esetben egyszerűen recoveryben wipe/clear data, zip instal... blabla ugyanúgy? esetleg ezzel a módszerrel mehet rá akár a legújabb cm 7.2 nightly?

(#20509) etooo válasza Z0C! (#20492) üzenetére


etooo
senior tag

Épp ma néztem meg én is, "éjszaka" 10 óra alatt 5%-ot esett bekapcsolt szinkronnal 2g-n.

(#20510) domerator válasza tarnagy (#20507) üzenetére


domerator
veterán

Én mindig mondtam, hogy Lacopapi nyakig benne van a buliban... :DDD :DDD

Tulajdonképpen ezzel a repülős 9óra/1% az ésszerű, normális működést sikerült elérni, azt, amit a Moto a legtöbb felhasználótól "gyárilag" megvon... :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20511) Nataniel válasza domerator (#20510) üzenetére


Nataniel
senior tag

Osztom,bár az én akkum is most bika mint láttad... a 2.1up1 és 2.2.2 akkuideje siralmas volt... reggel le,este fel, 50%-os használattal....(A siralmast arra értem,hogy ehhez képest.)

Totó,igen

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20512) natë válasza domerator (#20510) üzenetére


natë
nagyúr

Melyik most az aktuális smartass settingsed? A 3xx-as avagy a 4xx-as?

(#20513) tzl válasza natë (#20499) üzenetére


tzl
senior tag

about:config

ott Author display mode

Author fonts and colors pipa kivesz

User font and colors pipa betesz

Nekem ezzel helyreállt.

Szerk. mégsem állt helyre, vannak szövegek, amik még italiccal jelennek meg.
Próbálom megtalálni a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#20514) fa4hu válasza natë (#20499) üzenetére


fa4hu
őstag

Kellene a ROM-od MD5 ellenőrző összege! Ha egyezik az általam korábban feltett ellenőrző összeggel, akkor tényleg eltér a kettőnkké. Ha nem, akkor már csak az alapokban vagy a témákban lehet eltérés. Én csak data wipe-ot csináltam, nem volt előtte SBF-újrahúzás.

(#20515) fa4hu válasza etooo (#20509) üzenetére


fa4hu
őstag

És mik a beállításaid? Érdekelnének!

(#20516) Repp válasza EVOkaa (#20450) üzenetére


Repp
tag

Nekem jó. Mondjuk eddig se volt vele problémám.

(#20517) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Ugye 16.án megjelent egy újabb miui.us rom,itt is csak annyi a dolgom,mint cm7nél,hogy lefrissítem a jelenlegi miuimat?

Minden szinten,szinte minden.

(#20518) natë válasza tzl (#20513) üzenetére


natë
nagyúr

:R

Más: ha valakinek kell original miui hátterekkel, lockscreenekkel, kigyomlált telocation.db-vel, google maps-szel WiUi [link]

Semmit nem változtattam rajta, a build.prophoz sem nyúltam, letöltés után ellenőrizzétek a zipet, mert melóban töltöttem föl és itt harapós a firewall...

(#20519) fa4hu válasza natë (#20518) üzenetére


fa4hu
őstag

De ettől még sajna nem derült fény a hiba (eltérés) okára...

(#20520) natë válasza fa4hu (#20519) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, de ha jól értelmezem tzl kollégánál is így jelennek meg a karakterek.
Lehet hogy hülye kérdés, nálad az ICS verzió van fönn?

(#20521) fa4hu válasza natë (#20520) üzenetére


fa4hu
őstag

Ugyanaz a verzió, ami Nálad. A telepítők különbözőségét (Wajk változtatásait) csak az MD5 összeg alapján lehetne kiszűrni.

(#20522) hodostamas


hodostamas
addikt

CM7-el most én is megnéztem ezt a Time in State-et:
TiS, akkustat

Sztem ez teljesen korrekt mindenféle hókuszpókusz nélkül :U

(#20523) tzl válasza natë (#20518) üzenetére


tzl
senior tag

Nem találok megoldást rá egyelőre :(
töröltem az arial italic fontot, de semmi.
Átírtam mindenhol a Droid Sansot Droid Serifre, de semmi :(

(#20524) natë válasza fa4hu (#20521) üzenetére


natë
nagyúr

Rögtön leellenőrzöm, LP-val nem használható az áttetszőt statusbar? A saját launcherével az RD témánál átlátszó, LP-val ugyanez a téma ,fekete.

(#20523) tzl : a font törlése nekem segített. Azt lenne jó tudni, hogy szükséges-e ez a font más alkalmazásokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#20525) Lacopapi válasza tarnagy (#20507) üzenetére


Lacopapi
addikt

No ennek örülök,mivel vmilyen főzött romot használsz,így ez a fogyi nagyon is megfelelő. Nekem a SEA persze kevesebbet eszik,most már beállt a pihenős (2G-szinkronok be), 3h / 1% értékre,gondolom ennél lejjebb aligha lehet menni...így is tetszhalott :D

(#20526) tzl válasza natë (#20524) üzenetére


tzl
senior tag

Nálam csak részben segített, a címsorok rendben jelentek meg (szerintem H1 lehet, nem néztem forrást), de a normál szöveg ugyanúgy dőltben jelent meg.

(#20527) domerator válasza natë (#20512) üzenetére


domerator
veterán

Ha a 3xx, 4xx az alsó frekit reprezentálja, akkor mindenképp 4xx... most pontosan nem tudom az összes értéket, mert épp mást tanulmányozok vadul a systemben...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20528) chab7 válasza Lacopapi (#20525) üzenetére


chab7
addikt

Na ezt nevezem én valaminek :R
Ez már valóban szignifikáns különbség a "főzöttekhez" képest. CM-en nálam a 1,5-2h /1% alá nem sikerült menni. De nem is nagyon akarok,mert így is kb egy hét a készenléti ideje (minden szinkronnal be, ahogy nálad is) és a stabilitás is megmaradt.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20529) natë válasza tzl (#20526) üzenetére


natë
nagyúr

Opera kontra ICS framework bug lehet? :F

(#20530) Lacopapi válasza chab7 (#20528) üzenetére


Lacopapi
addikt

Aminthogy az is nagyon korrekt érték-ráadásul nálad ha jól tudom,már hosszú ideje "tesztelődik" a dolog. Gratulálok.Egyébként a CM akkuideje bizonyosan jobb a MIUI vonalhoz képest-nem sokkal,de néha pár perc is jól jöhet :)

[ Szerkesztve ]

(#20531) tarnagy válasza Lacopapi (#20525) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Lacopapi
Nekem ez a fejlődés gyanús! Nem mered bevallani, de ott tartasz, hogy 2 Óra/+1% - nem?!
Pihenőidejében töltődik áram nélkül az akku. Beszélünk a Pápával. Csoda!!! :Y :DD
(Hjumor, nem ghúny!!)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20532) chrisx1 válasza domerator (#20489) üzenetére


chrisx1
tag

Na látom akkor jófele turkáltam tegnap este! Örülök!
Már kéznél van végre a kábelem, szóval semmi nem tart vissza, hogy felrakjak egy másik romot!!!! Bánzáááááj! :DD

Nem megy az xda weblapja????? :W

[ Szerkesztve ]

(#20533) Lacopapi válasza tarnagy (#20531) üzenetére


Lacopapi
addikt

:DD megmondom őszintén,tegnap még azt hittem valamit elnéztem,de ma reggelre ugyanaz az érték jött ki (deep sleep 96%,400 MHz 2%....2% az ördögé ;] ),mondhatom,hogy ezekkel a beállításokkal az eddigi legjobb használatot sikerül produkálni.Ráadásul nálam valamelyest magasabb vsel szükséges,valószínűleg a cpu különbözősége miatt (tzl alapján-kösz).

(#20534) etooo válasza fa4hu (#20515) üzenetére


etooo
senior tag

Egy kicsit különc utat járok be a többséghez képest: performance mód (csak a max értéken fut, 1000/48), ha pedig a képernyő off, akkor átvált powersave módra (mindig a min értéken, 300/18).
Lehet, hogy pazarlás az 1ghz mondjuk egy sms-hez, ugyanakkor azt is írják a doksikban, hogy így nem kell skálázgatni a procit, ezáltal nem megy el erőforrás a cpu használat figyelésére. És tuti, hogy mindig gyors lesz :)

A régi ondemand-os beállításoknál nekem ez jobban bevált, a domerator féle beállításokat pedig épp a napokban tervezem kipróbálni, és akkor ahhoz is lesz összehasonlítási alapom.

(#20535) rumcais


rumcais
csendes tag

Sziasztok, Próbáltam most a WIUI ICS-t de nekem röcögött az LP vele, míg az ICS nélkülivel pedig vajpuhán fut. Ti nem tapasztaltatok ilyet? Üdv

(#20536) natë válasza etooo (#20534) üzenetére


natë
nagyúr

Nem hülye elgondolás... :U

(#20537) fa4hu : kösz, mindegy is, mert lecseréltem a miui launcherre. Az Opera buggal meg nem tudok mit kezdeni, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#20537) fa4hu válasza natë (#20524) üzenetére


fa4hu
őstag

Szerintem minden, nem MIUI-s launcher esetén ez a helyzet, nem működik az átlátszóság.

etooo: Na, ekkor ezt még megvárom, mielőtt hozzányúlok.

[ Szerkesztve ]

(#20538) chrisx1


chrisx1
tag

Tud valaki letöltési linket a 11.21-es illetve a uccsó wiui-hoz is? Nálam valamiért az xda nem akar bejönni........ :F

(#20539) fa4hu válasza rumcais (#20535) üzenetére


fa4hu
őstag

Mivel régóta nem frissítették az LP-t, nagyon kevesen használják, kevés a tapasztalat vele. GO, ADW, MIUI gond nélkül fut.

(#20540) natë válasza chrisx1 (#20538) üzenetére


natë
nagyúr

[link]

mm89 : kösz, maradok a miui launchernél. :K

[ Szerkesztve ]

(#20541) mm89 válasza natë (#20524) üzenetére


mm89
őstag

ADW, ADW EX (wallpaper hack kikapcsolása után), QQLauncher Pro, Hi Launcher, Zeam Launcher
Ezek mind tudják az átlátszó statusbart. :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#20542) chrisx1 válasza natë (#20540) üzenetére


chrisx1
tag

Egyik kipipálva, köszi Mozz..... :R

Egyébként nekem is jobban bejön a miui launcher. Először gagyinak találtam, hogy nincs app drawer, aztán rájöttem, hogy tök fölösleges! Legalábbis nekem semmi szükségem nincs rá. Ha sok program van benne, alíg találom meg ,amit akarok. Miui launcherben meg csinálok egy rakás mappát a két oldalsó képernyőre, és szépen rendezetten van minden, home screen meg tiszta, mint a szűzlány p..... :D Meg eleve valahogy az én ízlésemnek jobban bejön a működése. Amúgy is utálom a csili-vili 3d, meg egyéb effektes karácsonyfa launchereket....biztos már öreg vagyok! :P

[ Szerkesztve ]

(#20543) natë


natë
nagyúr

WiUi-hoz fölösleges telepíteni a battery light addont, mivel a bejegyzés alapból benne van a build.prop-ban, csak off-ra van állítva. Az offot root explorerrel vagy klónjaival át kell írni attól függően, hogy a fehér fényű ledet vagy a ronda vizeletsárgát akarjuk töltés közben.

(#20544) lynty


lynty
tag

Hello! Egy ideje a gombsor "keresés" gombja nem világít, a többi igen...kiégett az égő??? :-) Vagy találkozott már valaki ilyesmivel???
Kösz üdv

(#20545) chrisx1 válasza lynty (#20544) üzenetére


chrisx1
tag

Lehet megfeküdt a led...... :Y

(#20546) almano


almano
csendes tag

Koszi, ne hajtasatok tul magatokat :)
Kozben sikerult megoldani a 2G problemat, de a 720p HD patch-et a Defy+ -hoz meg mindig nem sikerult megtalalni, es a hozza tartozo hasznalati utmutatot. Kaphatnek egy linket legyszi.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-P46GT30E | Motorola Defy+

(#20547) Lacopapi válasza almano (#20546) üzenetére


Lacopapi
addikt

Látsz te itt valahol kiírva olyant,hogy Defy+ topik? Akik ide írnak,sima Defy-uk van,nem +-os,tehát nem is igazán tudnak neked segíteni.Persze,ettől még lehet,hogy szerencséd lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20548) lynty válasza chrisx1 (#20545) üzenetére


lynty
tag

Jajj ne...
tungsram mintaboltban lehet kapni szted? Hány voltos és milyen foglalatú kell bele? :D

[ Szerkesztve ]

(#20549) chrisx1 válasza lynty (#20548) üzenetére


chrisx1
tag

Amúgy milyen romot használsz? Nem lehet hogy valami temporális probléma? Bár ha a többi világít az gyanús. Szerintem behányt......

(#20550) Toto00 válasza natë (#20518) üzenetére


Toto00
tag

ez mennyire stabil? mik az ismert hibái?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.