Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Másabb más...a SEA-t birizgálva jöttem rá valamire,ha vki már mondta,akkor elnézést,de nem emlékszem....szóval ebben a romban alulról is felhúzható egy sáv,amire lehet ikonokat tenni,mondjuk olyant,ami annyira nem fontos,de időnként jó,ha kéznél van és nem akarjuk keresgélni...hat db fér el,ami bőven elég ilyesmire.Bár most belegondolva,lehet,hogy ez az ADW ex.sajátja?? Mindegy,jó megoldás :DD

[ Szerkesztve ]

(#20802) domerator válasza Lacopapi (#20798) üzenetére


domerator
veterán

OKé, akkor felteszem működő mms-sel, franciakockás naptárral... ha felment jelzem.

Az IGo-t meg azért nem lehet kiírni, mert bár én is ugyanúgy gondolom, ahogy te, csak éppen vannak itt a fórumon elegen "őstagok, addiktok, phkedvencek", akik fél életüket a modker topicba történő rohangálással, ezzel egyidőben a virtuálisan ismét pozitív méretváltozáson átesett holopéniszük nézegetésével, valamint saját válluk heveny paskolásával töltik, hogy mekkora önzetlen jófejek és önszorgalomból kifejlődött John McLane-ek lettek azáltal, hogy az efféle igo előfordulásokat csírájában fojtják el.
Komolyan vannak ilyenek, nézz csak be a modkerbe... a legtöbb szörnyű sérüléseket szenvedne, ha az iqjára vetné magát az egójáról. :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20803) Lacopapi válasza domerator (#20802) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mindig jólesik egy kis esti vigyor :C :R de a "miértre" válaszolhatna egy erre lézengő jajdekomolyember közülük.

[ Szerkesztve ]

(#20804) f4lcon


f4lcon
őstag

ebbe a táblába hogyan lehet belekerülni? :)
defy+ 2.3.5 stock rom

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20805) Lacopapi válasza f4lcon (#20804) üzenetére


Lacopapi
addikt

Úgy,hogy beleírsz.Minden adat jól jön,néha én is átnézem... :)Szerkeszthető.

[ Szerkesztve ]

(#20806) f4lcon


f4lcon
őstag

azt hittem kell valami screenshot, vagy ilyesmi :)
de akkor updatelem az eredményeimmel.

Linpack
MFLOPS 19.352
Time: 4.33
Norm. Res: 5.68

Quadrant (harmadikra)
2149

órajel: 1200mhz @ 64vsel

szerk: mi kerül a C és az R oszlopba?

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20807) Repp válasza f4lcon (#20806) üzenetére


Repp
tag

C: hány frekilépcsőt használsz.

R: Treshold

(#20808) w333


w333
félisten

"Helyzetjelentés" már a 68 óra után vagyok :)

Hello mindenkinek az este írtam hogy 30% vagyok és remélem még a mi napot kibírja, hát mit is mondhatnék, hát nagyon kibírta és még mindég van 11% pedig ma is egy pár óra 3G telefon, böngész stb. nagyon megvagyok elégedve a wiui 1.10.21 Stabil verzióval igy hogy már nincs benne a telocation.apk és telocation.db :C

Akkuhasználat: Kép

Homescreen : Kép

Úgyhogy marad a wiui 1.10.21 Stabil ez a legjobb és legstabilabb rom a 2.2 froyo óta :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20810) Z0C!


Z0C!
őstag

eljen a DoMiui :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20811) Lacopapi válasza domerator (#20809) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszönet érte ! A launcher nálam is így ment,valamiért nem szereti önmagát...az előző verzióban nem volt ilyen gond.
(gyors ez a "minus")

[ Szerkesztve ]

(#20812) Z0C! válasza domerator (#20809) üzenetére


Z0C!
őstag

a MIUI Launcherben talan tudok segiteni.
a csodapakk amit kuldtem priviben talan megoldja a dolgot :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20813) Davebowman válasza w333 (#20808) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na szép Asszonyka tuti örül. Elárulod amilyen progival csináltad az első screenshotot? Már a program,ne a képlopó. A második, hogy mi a 2. képen a óra widgeted neve?
TECCIK

w333 ez privátba is ment bocsi

Vargalex 1.1.7

(#20814) w333 válasza Davebowman (#20813) üzenetére


w333
félisten

1. Miui-ban akkuhasználat és legfölül van egy kis grafikon arra kel rábökni :)
2. Fancy widget pro 1.0.8 ezen belül (digitális óra új és miui időjárás téma) ;]

domerator: Köszönöm :R még mindég 9% és mindjárt megvan a 3 nap :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20815) domerator válasza w333 (#20808) üzenetére


domerator
veterán

Aztaku... ezen átsiklottam...

Nagyon kóser eredmény!!! :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20816) Lacopapi válasza domerator (#20815) üzenetére


Lacopapi
addikt

No,a tether most a tiedről megy,többit holnap,köszi.

(#20817) Joke21


Joke21
aktív tag

domerator: csak érdekességképpen én a domiuiDSJ_1_12_9 kicsit átalakított változatát használom, néhány progit még kiszedtem ill. beleraktam.

A proci beállítások: 420/20, 720/34, 1000/50. Stabil és eddig semmi fc, viszont szerintem még mindig sokat eszik :(

(#20818) natë válasza domerator (#20802) üzenetére


natë
nagyúr

IGO nincs Defy-ra hivatalosan, nem kompatibilis.

(#20819) Davebowman válasza w333 (#20814) üzenetére


Davebowman
senior tag

Óóó köszönöm. Azt nem tudod véletlenül, hogy hogyan varázsolja ÓRÁT(bármiet) a zárképernyőmre? Eccerűen nemmegy. Próbáltam online témával is, de nincs semmi óra, pedig néha csak ezért kapcsolom be a telót-és ezután még húznom is kell a csíkot. Az alap domiuis piros/fekete golyós témában ugyan van, de a 4way-es nekem annnyira nem jött be. Úgyérzem valahogy rá lehet erőltetni már témások zárképernyősökre is. Esetleg Domi?

Vargalex 1.1.7

(#20820) domerator válasza Lacopapi (#20816) üzenetére


domerator
veterán

Na akkor a tether megy nálad is... jóccakát! :R

------------------------------------------------------

(#20817) Joke21:

Mennyi az a sok fogyasztás? Telocation provider benne van még?

------------------------------------------------------

(#20818) Mozzarella:

Mindenki tudja, hogy nincs... én is csodálkozom, hogy honnan a fenéből van? :DDD :DDD

-----------------------------------------------------

(#20819) Davebowman:

Nehogymár ne legyen a miui lockscreenen óra??? :Y Szerintem mindegyiken van valamilyen.

Egyébként lockscreent találsz dögivel a neten (miui fórumok, xda-developers, stb.)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20821) natë válasza domerator (#20820) üzenetére


natë
nagyúr

:D

Mas : [link]

(#20822) caverinha


caverinha
aktív tag

erről:

links_to_WIUI_1_12_16_ICS.txt - [Click for QR Code]

szeretnék váltani erre:

links_to_WIUI_1_10_21.txt - [Click for QR Code]

mivel a mostaniban nem működik a wifi :/
felrakhatom a mostanira vagy előbb vissza kell állnom froyo-ra és csak utána?

(#20823) Davebowman válasza domerator (#20820) üzenetére


Davebowman
senior tag

Így is van! Ezt töltöttem le: VA 5 lock minimal by vukandric és NINCS óra, csak a felső tálca dátuma és a képernyőn fent is dátum!!!! Ilyennek kéne lennie: ITT

Itt: Tess ez enyim

A csaj Ubis hagyjátok!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20824) Lacopapi válasza domerator (#20820) üzenetére


Lacopapi
addikt

Domi,a naptár tökéletes, csak a beállításaiban át kell állítani az időzónát ....így ez a rom bizony qrvajó!

(#20825) domerator válasza natë (#20821) üzenetére


domerator
veterán

Köszönettel... :R próbáltam... már nem emlékszem miért, de nem jött be :(
--------------------------------------------
(#20822) caverinha

Elég a wipe cache és wipe dalvik, hogy a dolgaid megmaradjanak. Ha tisztát akarsz, akkor format data. Froyora visszamenni nem kell.
------------------------------------------
(#20823) Davebowman

Hát akkor keress másikat... van annyi, mint halsütőnél a döglégy. :K

-------------------------------------------

(#20824) Lacopapi:

Nabaccameg... :Y :W ... ekkora láma vagyok... pedig valahol olvastam is erről vagy 2-3 hete...
Mindegy, ennek nagyon örvendek!!! :C

(kijavíttatom a rom postját!) :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20826) Davebowman válasza domerator (#20825) üzenetére


Davebowman
senior tag

Ezzel a témával sikerült és látni az órát :)

Ja és az usb tether is megy, mert nem kapcsoltam be az usb debugot(fejlesztés-usb hibakeresés)! Azóta jó.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20827) w333


w333
félisten

Ez már kinzás!!! :) mindent elinditottam hogy merüljön és csórikámat anyira összekavartam hogy miui böngészőből toltam vagy 3X visszalépést és dobott egy fc-t, (nem volt még ilyen de gondolom ez normális mert gyári 2.2-nél is volt már ilyen) közben wifit kereset és még vagy 10 program is futott a háttérben, nyomtam egy home+ összes alkalmazs bezárás mostmár minden ok :B még van 4% és már 71 óránál vagyok :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20828) kisbarack válasza Nxn908xxx (#18248) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Hello! Nem tudom hogy ez így marad é, de szerintem nelem volt már hogy működött a kamera annak ellenére, hogy zöld lencsés Defy-m van. Viszont egy kérdés: telepítés után hogy tudtad első indításnálmegadni a kódot? Én nem tom beírni a cumót és ezért nincs hálózatom. Nem tok telefonálni így, de sok minden megy. Ha ismert a probléma, s van megoldás, írjátok meg! Pls!

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#20829) caverinha


caverinha
aktív tag

Valaki segítsen pls!

Hiába rakok fel bármilyen ROM-ot,egyszerűen gáz van a wifivel,előzőnél nem kapcsolódott,mostaninál már nem is talál...
Gyári 2.2-nél minden rendben volt,de ezekkel:

links_to_WIUI_1_10_21.txt - [Click for QR Code]
links_to_WIUI_1_12_16_ICS.txt - [Click for QR Code]

egyáltalán nem müxik a wifi :/ Ötletek?

(#20830) stevve válasza domerator (#20802) üzenetére


stevve
nagyúr

"vannak itt a fórumon elegen "őstagok, addiktok, phkedvencek", akik fél életüket a modker topicba történő rohangálással..."

Na akkor tisztázzuk:
1. Aki a modkerbe megy, nem feltétlenül besúgó. Nektek is sok segítség, ha például egy személyeskedőt vagy csalót lepleznek le így vagy 1.hsz-eket írunk át kéréseitekre.

2. Mivel a warez mindenhol tiltott értelmes fórumokon (igen, XDA-n is), el kellene fogadni végre. Ebből nem neked származhat károd (talán közvetve), de itt a tulajok tökein taposhatnak, ha ezek elszaporodnának és engednénk, nem a fórumozókén.

3. Van egy teljesen világos és egyszerű szabályzat és nem, ez pont nem arra szolgál, hogy áthágjuk. Nem kérünk sokat és nincs cenzúra, szóval nem kell macskakővel felvonulni sem.

Ezt a kérdést akkor lezártuk, itt különben sincs helye. Vannak erre szolgáló topikok, ha változtatni vagy kérdezni szeretnétek.

Köszönöm.

Szerintem maradj annál a nagyon jó szokásodnál, hogy segítesz másoknak. Én is azon vagyok. :R

[ Szerkesztve ]

(#20831) forest601


forest601
tag

GTA III defy-re!

Legfontosabb változtatások:

PowerVR GPU-k támogatása, azaz már elindul a következő telefonokon is: Galaxy S, Galaxy Nexus, Defy, stb..
Átvezető videók átugrásánál jelentkező hibák javítása
Shader hibák javítása

forrás

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#20832) caverinha válasza caverinha (#20829) üzenetére


caverinha
aktív tag

Nah,szuper CM7-tel sem megy a wifi,csak keresgél! Most már tényleg nem tudom mi lehet a gond :S:S:SS

(#20833) domerator válasza stevve (#20830) üzenetére


domerator
veterán

OK stevve, azon vagyok, ha rákeresel a postjaimra...
Ettől még sajnos nagyon igaz amit leírtam, nickekkel, postokkal tudnám bizonyítani. 2 kitiltásom és 1 figyelmeztetésem volt azon kaszthoz tartozó buzgómócsingok miatt, amit említettem és ez baromira megrengette az igazságérzetemet a PH-ban.

(előfordult épp ma este, hogy egy efféle fórum őslakó jelentett egy jelentéktelen esetet nektek, majd azt mondtátok intézze ő maga, majd amikor [jogosan] visszaválaszolt az érintett, akkor őslakónk azzal zárta le, hogy akkor ne is kérjen segítséget a jövőben... nóóórmááális az ilyen?)

Mindegy, értem mit, miért írtál, azt hiszem látod, hogy postod fő témáját illetően a nagy többség vigyáz a PH renoméjára és mondjuk "kizárólagkörülírhatóeltévedésgátló" néven utal a lehetetlenre... :D

Kösz és jó éjt :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20834) stevve válasza domerator (#20833) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszönöm, hogy megérted. :K

Jó éjszakát!

(#20835) Joke21 válasza domerator (#20820) üzenetére


Joke21
aktív tag

domerator: 23 óra alatt kalibrálás után 100-2ól 12 %-ra, 10 perc játék, 5 perc gps, 10 óra wifi, fél óra telefonálás, meg beállítások miatt egy fél óra piszkálás. Ennyi. Én ezt nagyon keveslem.

Szerk: természetesen kiszedtem már telepítés előtt azt a szutykot.

[ Szerkesztve ]

(#20836) domerator válasza Joke21 (#20835) üzenetére


domerator
veterán

Jó... de azt még mindig nem mondtad, hogy kiszedted-e belőle a telocation providert... és ha igen akkor a telepítés előtt, vagy a rom alól.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20837) Davebowman válasza w333 (#20814) üzenetére


Davebowman
senior tag

Olyan hasonló óra+időjárás widgetről nem tudsz véletlen, ami az agendát (naptári teendőket) mutassa? Ez a Fancy maga a tökély és nem is drága, csak érdeklődöm. Ha nincs benne időjárás az sem olyan nagy baj, de jó lenne, ha nem 2 widget tudná azt ami egybe is beférne.

Vargalex 1.1.7

(#20838) w333 válasza Davebowman (#20837) üzenetére


w333
félisten

Ment egy pü :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20839) Cogwheel71 válasza w333 (#20808) üzenetére


Cogwheel71
tag

Tényleg jó ez a rom, és alapból megy rajta a 848x480-as videofelvétel. Lehet, hogy bayer kamerám van? Ezt a színéből nem tudtam kihámozni. Minden esetre feltettem az lgcamera és lgcamcorder programokat, ezeknél minden tömörítés és kodek állítható, még tesztelem, de az első benyomások bíztatóak! Lacopapi cpu beállításait megtettem (400,700,1000) és a quadrant-ban eddig 2356-os érték volt a legjobb eredmény. Nem tudom, ez mennyire számít jónak? :U

(#20840) domerator válasza Cogwheel71 (#20839) üzenetére


domerator
veterán

Jónak számít... van aki 1200MHz-en tud csak ekkora quadrantot.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20841) Joke21 válasza domerator (#20840) üzenetére


Joke21
aktív tag

Az enyémre valami?

(#20842) chab7 válasza Cogwheel71 (#20839) üzenetére


chab7
addikt

Ezt a sima wide felvételt a ződ kamerások is tudják. (A 480 az nem 720 ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20843) bexxter


bexxter
tag

Urak!

WajkIUI 1.12.16 ICS került fel, install from zip után esélyem sem volt wipe cache+dalvik -ra, egyből ujraindult, be is töltődött, csak épp problémázik, hogy az android.process.acore és android.process.media leállt.. :F valamit mellényomtam? nem rutinból csináltam, de nem ez az első rom felrakásom, eddig (koppkopp) mind sikerült..

(#20844) w333 válasza Cogwheel71 (#20839) üzenetére


w333
félisten

Használd egészséggel :C én már 2 hónapja használom :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20845) bexxter válasza bexxter (#20843) üzenetére


bexxter
tag

Persze lejárt a szerk. idő mire újra végigcsináltam. Most nincs hiba.. (koppkopp) :C :F

(#20846) hoktar válasza Kovidinka76 (#18358) üzenetére


hoktar
csendes tag

Szervusz Sorstársam! ;)

Sikerült ugyan úgy járnom, mint te. Természetesen Defy+-ról (MB526) egyenlőre hazai fórumokon olyannyira kuss van, hogy csuda. Ráadásul az is nagyon érdekessé teszi a dolgot, hogy ezekre a "csodamasinákra" service ROM-ot raktak fel, azaz még nincs hivatalos gyári "stock" ROM. Heves felindultságomban és lelkesedésemben nekiugrottam recovery menü telepítésének, majd pedig egy másik leírásban szereplő froyon nyugvó főzött rom felrakásának. Kaptam egy jópár tízezer forintos "Gorilla üveges" sötét tükröt. Egy tuti: ne downgradelj! (tudom nem témához tartozik, csak jótanácsként írtam le). Mázlim volt cserét "letudtam ügyezni". Új Defy+-om még a főzött ROM-os topicok közelébe sem engedtem. Elkezdtem az általam szeretett programokat felrakni, beállítani, majd amikor már úgy éreztem minden kerek, akkor készítettem róla egy mentést Titanium Backup-al, amit még a biztonság kedvéért dropboxra is feltöltöttem. Ma egy VCF névkártyát szerettem volna kapcsolatokba importálni. Contact manager... hibával kidobott. Gondoltam sebaj tolok egy Factory Reset-et, had álljon vissza minden gyári beállításra és lepróbálhatom akkor már a Titanium Backup visszaállítási opcióját. És jött a nagyon szeretett hibaüzenet homescreen betöltésekor "The application Home(process com.motorola.home) has stopped unexpectedly. Please Try again." Aztán nyomtam ezerrel a "Force Close"-t, de újra és újra előjött. Gondoltam 'anyukád, nem cseszel ki velem. "VolDOWN+Power"-el indítottam gyári recoveryét, majd ott is toltam egy wipe-ot és egy Factory Reset-et. Ugyan az maradt a helyzet. Na és hogyan tovább? Se moddolt Recovery-m amiből nandroidot vissza tudnék állítani, se semmi! ADB-hez kellene az USB debugging mode. De hogy a töcsbe, amikor nem jutok el a settings-ig, ahol be tudnám kapcsolni? Rókafogta csukafogta. És én is olvastam, csak olvastam és szerencsére rátaláltam a bejegyzésedre kedves "sorstársam". Miért volt haszna? Mert leírtad azt verziószámú ROM-ot amivel már láttam értelmét próbálkozni.

Migiri-Migiri-Megyek!

(#20847) hoktar válasza Kovidinka76 (#18358) üzenetére


hoktar
csendes tag

Naszóval mivel vesztenivalóm nem volt kipróbáltam és működött!

1. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=19973005
2. letölt az SBF-et
3. RSD Lite-al felrakod
4. Legalább annyira örülsz neki, mint most én! ;)

Motorola Defy+ (MB526) Android 2.3.5-ből nem csinált féltéglát működik rendesen!

MOTOROLA supportnak meg a kelet európai hanyagsága végett:

http://www.youtube.com/watch?v=GSP81Che1X0

Remélem linkelni nem "szabálysértő", ha mégis, akkor nézzétek el nekem új fórumozó lévén.
Bízom benne tudtam segíteni.

Migiri-Migiri-Megyek!

(#20848) kymco válasza bexxter (#20843) üzenetére


kymco
veterán

Én a telepítés előtt szoktam wipe-olni, utána feltenni az új ROM-ot...
és soha nem volt még gondom...

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#20849) Jaffa75 válasza natë (#20818) üzenetére


Jaffa75
őstag

ezt én is így tudtam, ajánlom Lacopapinak is, hogy miért warez kiírni... :K

(#20850) domerator válasza Joke21 (#20841) üzenetére


domerator
veterán

...hát így a jelzett használattal nekem is kevésnek tűnik... de többet nem tudok kinyögni ezzel kapcsolatban, nem tudom mi lehet a gond.. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.