Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) Z0C! válasza Toto00 (#20550) üzenetére


Z0C!
őstag

ha visszaolvasol, eleg stabil...es nincsennek hibai...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20552) natë válasza Toto00 (#20550) üzenetére


natë
nagyúr

Stabil, egyelőre 2 hibával (mindkettővel lehet élni), az egyik az Opera rossz fontkezelése (ez ahogy olvastam nem mindenkinél jelentkezett, X-Akták) a másik a market fc-je a screenshot miniatűrök görgetésénél (ICS inkompatibilitás).

(#20553) chrisx1


chrisx1
tag

Na megy az xda...tudja valaki hol találom a régebbi wiui-kat? Lehet csak én nem látom.....

Bocsi megvan!!!! Sorry! :R

[ Szerkesztve ]

(#20554) Joke21


Joke21
aktív tag

Erősítsetek meg légyszi: Ms2Ginger van most a telefonomon és szeretném kipróbálni a domiui-t. A wipe-ok után simán felrakhatom ugye? Persze tudom, hogy jobb lenne sea alapról kezdeni az egészed, de csak kipróbálni akarom, szóval így is működne, ugye?

(#20555) lynty válasza chrisx1 (#20549) üzenetére


lynty
tag

Stock gyári 2.2.2, rootolatlan, minden alap...szerintem is elposszant a led, de tök sötétben átcsorog némi fény tehát látszik azért valami...nem tudom van-e értelme gariztatni ezért, kockáztatva a vízállóságot vagy mittomén....

[ Szerkesztve ]

(#20556) natë válasza lynty (#20555) üzenetére


natë
nagyúr

Vedd úgy, hogy ez feature. :D

(#20557) etooo válasza Joke21 (#20554) üzenetére


etooo
senior tag

Menni fog a wipe-ok után.

(#20558) chrisx1 válasza lynty (#20555) üzenetére


chrisx1
tag

Ha az enyém csinálná, akkor rápróbálnék előtte egy főzött romot. Mondjuk az uccsó wajkban lehet állítani a ledek fényerejét.... lehet hülyeség. De mindenképpen visszavinném ,ha még garis!

(#20559) fa4hu


fa4hu
őstag

Tapasztalt valaki olyat az 1.12.16 WIUI-n, hogy a Market csak wifin enged letölteni?

(#20560) Joke21 válasza fa4hu (#20559) üzenetére


Joke21
aktív tag

Csak egy tipp: market beállításainál be lehet állítani, hogy csak wifin engedjen.

(#20561) fa4hu válasza Joke21 (#20560) üzenetére


fa4hu
őstag

Sajna nem ez az ok.

(#20562) chrisx1


chrisx1
tag

Na végre összeraktam a romot a saját ízlésemnek megfelelően!

- WajkIUI 1.12.16 ICS
- telepítés előtt raktam bele miui launchert, meg még pár dolgot
- átírtam az overclock.conf-ot Domerator értékeire
- sikerült a zip-be beleraknom az eredeti világos témát

A világos téma berakása úgy sikerült, hogy kimentettem egy régebbi verzióból, a media mappából a default.mtz-t, aztán átraktam a 12.16. zipjébe, és persze előtte átneveztem a meglévő defaultot, így megmaradt a black ice is! Most úgy néz ki a dolog, hogy alapból a világossal indul, és látja rendesen a black ice-t is, csak éppen két wajkiui elnevezésű témát lát! Most nincs időm turkálni, mert megyek lassan dolgozni, de majd kutakodom, hogy milyen file-ban vannak az elnevezések. Domeratornak big thanks a cpu dolgokért!!! :R

(#20563) chrisx1 válasza chrisx1 (#20562) üzenetére


chrisx1
tag

Most nézem, hogy a 12.16-ban van olyan, hogy stockmiui.mtz, és egyezik azzal, amit berkatam. Ez lenne ami wajkiui néven fut a romban, csak nem hozza a világos menüket? Ebben az mtz-ben is wajkiui az elnevezés, gondolom ezt kellene átírni, hogy más néven jelenjen meg! Csak nem szabadulok innen! :DDD

(#20564) Toto00


Toto00
tag

nemtudom h vki észrevette-e már de a stabil wajkIUI-ban a settings/launcher settings fc-ol... :F

(#20565) Joke21


Joke21
aktív tag

Ebben a domiuiban ez a világos háttér és rajta a fehér betűk, kikészítik a szeme :) Na de a többi dolog egyelőre tetszik! :)

(#20566) kymco válasza Toto00 (#20564) üzenetére


kymco
veterán

Persze, mert hiányzik neki a miui launcher, hiszen a lp van alapból felrakva...

www.refujvaros.hu

(#20567) bancsi87


bancsi87
tag

Halihó mindenkinek!

Olvasgatom a hsz-okat, és most már nem tudom hányadán álljak ROM ügyben :D Ezért kérdezném a kedves egybegyűlteket, hogy található-e esetleg olyan lista bárhol is, ahol a Defy-re eddig megjelent ROM-ok fel vannak sorolva? A Wildfire esetén az XDA-n volt(van) egy ilyen topik, tételesen kigyűjtve. :F

(#20568) CoolBoy323 válasza hodostamas (#20522) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mi is ez a tis progi? Engem is csikolna, de ne talaltam ilyen nevut

(#20569) hodostamas válasza CoolBoy323 (#20568) üzenetére


hodostamas
addikt

TiS: Time in State rövidítése. én a SetCPU programmal néztem meg ezt a statot.

(#20570) fa4hu válasza fa4hu (#20559) üzenetére


fa4hu
őstag

Megoldás: a Letöltések-nél állítottam át még anno wifi-re, mert csak így akartak az online témák lejönni a témaszerkesztőben. Úgy látszik, ez általánosan vonatkozik mindenre (Market, web).

(#20571) natë válasza tzl (#20513) üzenetére


natë
nagyúr

Wajk megoldása : [link]

(#20572) Lacopapi válasza bancsi87 (#20567) üzenetére


Lacopapi
addikt

Elég hosszú lista lenne,én nem tudok róla...

Valaki használja már az ICSDSJMIUI 1.12.16-ot? Érdekelne a kamera wide módban vesz-e fel,avagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#20573) Thief


Thief
aktív tag

Cpu használat sok mobilnettel, kevés telefonálással, kevés játékkal és sok nyomogatással, pár fényképpel. Mókolás nélkül, Cyanogen moddal. Még a wifit nem dobta. Cm7.2 nightly. 21 óra alatt 25%ot merült, ez eddig a legjobb rom, ami fent van nálam.(+ max fényerő....)

[ Szerkesztve ]

(#20574) Lacopapi válasza Thief (#20573) üzenetére


Lacopapi
addikt

A kép nem az elmondottakat tükrözi,hiszen majd' 20 órán át alukált a teló...Bár a Spy-ra már mondták páran,hogy nem az igazi...
Amellett persze nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#20575) Toto00


Toto00
tag

launcherpro plus unlockerem vajon miért írja ki h not installed? h lehet unlockolni?

(#20576) Thief válasza Lacopapi (#20574) üzenetére


Thief
aktív tag

Aludt is annyit. De ezzel mi a baj? Legalább elmegy deep sleepbe. A másfél órára mondtam az adatokat, hogy mi volt. Abból volt 1 óra mobil net, pár perc játék, 1-2 sms, 1-2 hívás. Mindez max fényerőn. Eddig még így is most bírja a legtovább. Így a 3 napot simán kihúzza.

(#20577) chab7 válasza Thief (#20573) üzenetére


chab7
addikt

Király!!!!! Csak jó valamire ez a cm is ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#20578) Lacopapi válasza Thief (#20576) üzenetére


Lacopapi
addikt

Net min ment? 2G vagy 3G? Vagy Wifi? Mert igazán az húzza meg az akksit,de mondom,jó ez így.
Ha nem akarsz nem mókolsz,szíved joga,ámbár ezen az alapon stock romot kellene használnod :D

chab7...és ki mondta,hogy nem? Lesz még itt pálfordulás,nyugi :DD

[ Szerkesztve ]

(#20579) w333


w333
félisten

Hejzetjelentés : szombat este 23:30-kor megvolt a wipe battery stast ,azóta még nem kapcsoltam ki és ujrainditás sem volt :) ebből 10 óra folyamatos 3G amiből kb.1 óra internet, facebook, stb. ,26 perc telefonálás, semmi repülő mód és most vagyok 49% ugy hogy már 41 órája bekapcsolva van a telefon, azért ez nem egy rossz eredmény :C

Más: Ha hivást inditok akkor autómatikusan eltünik az adatforgalom ikon 3g és H ez igy müködik ? mert ahogy megszakitom a hivást ott van a 3G vagy H vagy E ikon :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20580) bruti01


bruti01
őstag

nekem sajna nem jött be wajk ics-s terméke állandóan fc-zik a launcher! megyek vissza galnethez :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20581) Lacopapi válasza bruti01 (#20580) üzenetére


Lacopapi
addikt

EZT nem próbálod ki? Érdekelne a videofelvétel módja (széles-vagy nem)....ha már úgyis romolsz.

[ Szerkesztve ]

(#20582) xenossas válasza Thief (#20573) üzenetére


xenossas
csendes tag

ez melyik téma?

(#20583) w333


w333
félisten

Most nézem hogy van egy Tüzfal(DND) azon belül Tüzfal és ott vanak beállitások pl:
Tüzfan engedélyezése>on off
Tüzfal viselkedés> tiltás a fekete lista alatt
Tüzfal beállitás>Hivások és üzenetek
Blokolási idő > Egésznap

Az nem lehet hogy emiatt merül gyorabban a telefon esetleg nem alszik ? és mi történik ha kikapcsolok a "tüzfalon" belül mindent ???

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20584) Lacopapi válasza w333 (#20583) üzenetére


Lacopapi
addikt

Egyszerűbb magát a tűzfalat kikapcsolni....én sosem használtam.Persze,ha pl hívást blokkolnál,akkor nem árt..ne keressen főnököd mondjuk 22 és 05 között :DD

[ Szerkesztve ]

(#20585) domerator válasza Thief (#20573) üzenetére


domerator
veterán

Ez szerintem teljesen jó, ha egyetértünk az egyenletes terhelés elosztásban!

Az itteni cpu beállításokat (vagy hasonlót) alkalmaztad, vagy ez a cm7 sajátja?

----------------------------------------------

(#20579) w333

na ez is szép... gratula.

A 3G meg fog szakadni híváskor (sőt, ha jól emlékszem volt olyan tapasztalat, hogy fordítva is igaz: 3G adatátvitelkor nem tudnak hívni) ez van.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20586) w333 válasza Lacopapi (#20584) üzenetére


w333
félisten

Elég érdekeses jelenséget vettem ám észre :U pl: szombat 23:30 kor 100% akkuval megolt a battery wipe és olyan vasárnap 13-orakkor ébredtem megnéztem az akkuhasználatot és elég érdekem mert azt mutatta hogy 24-órától(éjjféltől) egész olyan reggel 7-ig végig aludt a telefon :) csak azt nem értem hogy 7-kor miért ébredt fel a telefon mikor csak 13 orakkor került a kezembe, nincs ébresztő beállitva 3G off és nem volt repülő-ben sem :U

(#20585) domerator: Ez elég érdekes mert mikor E ikon van akkor megszakad viszont ha folyamatos 3G vagy H icon van akkor pedig hiváskor is látom az ikonokat ( 3G vagy H ) :K

Most pl. olyat is tapasztaltam hogy pl. X névjegyet pittyen kb. 5mp és pittyen eggyet és leteszi :F aztán próbáltam Y névjegyet hivni az pedig kicsörög :K az létezik hogy X névjegy-nek nem volt térerő és autómatikusan lerakta ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20587) Z0C! válasza w333 (#20586) üzenetére


Z0C!
őstag

szinkronizalas?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20588) hodostamas válasza w333 (#20586) üzenetére


hodostamas
addikt

3G/H alatt hívás közben is elérhető a net, viszont 2G alatt vagy hívás, vagy net van. Ezért ha kapsz hívást edge-n, megszakítja a netet, majd hívás után automatán csatlakozik vissza.

(#20589) w333 válasza Z0C! (#20587) üzenetére


w333
félisten

Aha akkor ez azt jelenti ha az adatkapcsolat ki van kapcsolva akkor is autómatikusan bekapcsol a szinkronizálás ?

(#20588) hodostamas: Jah mostmár értem már megilyedtem hogy mitől lehet ez, mert nálam nincs kijelölve hogy 2G vagy 3G igy gondolom mind kettőt használja :) Nagyon szépen köszönöm a választ :R :R :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20590) ata007


ata007
tag

Hali!

A CM9 111213-at próbálta már valaki? Mennyire stabil?

Üdv: Ata

(#20591) bruti01 válasza Lacopapi (#20581) üzenetére


bruti01
őstag

ezt raktam fel! de egyenlőre még nem derült ki! :F
de az tény hogy nagyon nagyon finom a járása! kiváncsi vagyok hogy a procibállitások milyenek!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20592) Kendek válasza ata007 (#20590) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nagyon nem, azért is kísérleti... Illetve legalábbis funkcionálisan nem százas.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#20593) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mikorra várható az MS2Ginger 3.0?

Pixel 7

(#20594) bruti01 válasza bruti01 (#20591) üzenetére


bruti01
őstag

ahoz kell a lg-cam és állitólag megy!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20595) Davebowman


Davebowman
senior tag

Te domi, csak kérdem, nem akarod még jobban soványítani a romod? Az angol és magyar nyelven kívül a többi nem kell! Sőt látom, hogy benne maradtak a pico-tts (beszéd szintetizáló) egyéb nyelvei is! Az is vagy 6 mega fölös! Szerintem.

Vargalex 1.1.7

(#20596) kótyagos42 válasza ata007 (#20590) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

stabil,csak nincs kamera, wifi atom stabil

(#20597) domerator válasza Davebowman (#20595) üzenetére


domerator
veterán

Az, hogy mekkora a rom, szinte mindegy... ha kiveszed a nyelveket, akkor sem lesz különbség a működésben. Telepített programok, vagy a működést szabályozó cuccok vannak hatással (utóbbiakhoz értenék jobban...) :W

Most is ilyennel backodok... csak épp elefánt a Vasedényben :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#20598) Davebowman válasza domerator (#20597) üzenetére


Davebowman
senior tag

Csak arra gondolok, hogy a rom zipben és feltelepítve is rajta van a telón, úgy általában. Az a néhány mega (vagy akár több 10) jópár mp3 helyét elfoglalhatja és a 2Gigás -vagy kevesebb- memkarival rendelkezőknél azért nem mindegy. 32 Gigán persze hogy elfér :P
Csak gondolhatnál esetleg egy szélesebb rajongótáborra is.
ja és: do-mi-u-i, ...

Vargalex 1.1.7

(#20599) miyu válasza tarnagy (#20507) üzenetére


miyu
tag

csak egy fasz vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#20600) CoolBoy323 válasza hodostamas (#20569) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ahha, szal a SetCPU mutat ilyen érdekességeket :)

de nem úgy volt, h azzal nem javasolt állítani a cuccokat? már "szabad"?

CM 7.2-m van, és már pár napja használom, de nem vagyok elragadtatva tőle, sokszor fagy :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.