Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) Davebowman válasza tarnagy (#19641) üzenetére


Davebowman
senior tag

Csak önmagam ismétlem (miután le lettem ugatva) mi lenne, ha az első és második clk is ~300 lenne? Ha a telót nézzük/telefonálunk/csesztetjük az ikonokat és netezünk akkor ~300 órajelen megy, ha meg 3d-s játékot űzünk wifin, miközben zenét hallgatunk és skype-on beszélünk a haverral, akkor meg 1000-1100on ketyeg. Mialófesz-nek a középső?
------
Ha a 300 kevés lenne valamire belassulna, Ha az 1000 sok lenne többet fogyasztana?
------
Ez asszem költői volt...

Vargalex 1.1.7

(#19652) bruti01 válasza Davebowman (#19651) üzenetére


bruti01
őstag

probáld meg és ird meg választ! :R
de szerintem nem fog 300-on maradni! középső lépcsöt sajna mindig kihagyja!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19653) xenossas válasza Davebowman (#19651) üzenetére


xenossas
csendes tag

szerintem minél tágabb a com_up com_down treeshold közti intervallum annál sürübben marad meg középen, decsak tipp;)

(#19654) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Nos, egy óra távlatában:
9% 800 mHz
8% 600 mHz (!)
44% 300 mHz
a többi sleep

Érdekes, nem?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19655) sesshou


sesshou
senior tag

Láttam hogy sokan a forumonhasznaljak a miui romot. Es hog a miuius valamiert problemaso de hogy a miui romok stabilabbak és aksi kimélőbbek a cm7 eseknél. Eddig cm volt fent de most gondolkodom a váltáson. Vlaki el tudna mondani 1-2alapvető külömbséget belsőleg. A kinézet nem szempont mert ugy is go launchert fogok rajta használni. Köszönöm előre is. Jah igen és ahogy látom elég sokan használják a forumon a legújabb miui-t. Mik vele a tapasztalatok stabilitás gyorsauság akkuhasználata... előreis köszönoöm a választ.

(#19656) miyu válasza tarnagy (#19654) üzenetére


miyu
tag

a francba van neked sleepben, az enyém sosenemalszik

(#19657) miyu válasza Integrale (#19644) üzenetére


miyu
tag

bocs én már nemtudom összepakolni a cuccokat

neked csak a net nemmegy?

(#19658) tarnagy válasza miyu (#19656) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Ez érdekes dolog: a CpuSpy ezt írja (sőt: deep sleep!), míg a beépített akkufigyelő szerint apró hézagoktól eltekintve folyamatosan kék a csík, azaz ébren volt. Valami nem kerek!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19659) xenossas válasza tarnagy (#19658) üzenetére


xenossas
csendes tag

gondolom teljesen nem aludhat, muszáj neki néha egyben tartani a rendszert különben kikapcsolna nem?
logol, figyeli a hálózatot, miegyéb

[ Szerkesztve ]

(#19660) bruti01 válasza tarnagy (#19658) üzenetére


bruti01
őstag

lehet hogy a 86% tresshold mégse hülyeség???

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19661) chab7 válasza tarnagy (#19654) üzenetére


chab7
addikt

Most figyelem hogy a CPU Spy az nekem is fel van téve. Na akkor beszállok én is a %-okba, de én a CM oldalán ugye (mint Yoda ;) )
Nálam azt íra, hogy total state time: 69:16:12 (Gondolom ekkor volt reboot, azaz 3 napja)

1000Mhz - 3:31:46 - 5%
600Mhz - 0:57:19 - 1%
300MHz - 26:04:17 - 37%
DeepSleep - 38:42:48 - 55%

Feszkó értékek: 18/28/48 , treshold 90%

(Ne kérdezzétek hol a 2% mert ezt írja ki, most adtam össze és 2% elveszett :DD )

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19662) Nataniel válasza bruti01 (#19642) üzenetére


Nataniel
senior tag

Mert????:DD

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#19663) tarnagy válasza xenossas (#19659) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Valóban: nagy kérdés, hogy mi értendő a telefon "alvásán"! Nem hinném, hogy a képernyő kikapcsolt állapota lenne az! Sőt, nyilván nem az, hiszen megy közben a zene, frissíti a híreket, leveleket fogad és jelzi azt stb.
Tehát: az egymillió dolláros kérdés - "Mikor alszik a telefonom?"

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19664) bruti01 válasza Nataniel (#19662) üzenetére


bruti01
őstag

erröl beszélek!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19665) #71562240 válasza Davebowman (#19651) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nehogy azt hidd, hogy csak azt a három (vagy kettő) értéket veszi fel, amiket beállítasz. Azok között is mozog, 75, illetve 50MHz-es lépcsőfokokat ugrálva. A beállítható értékek csak orientációs támpontok.

(#19666) xenossas válasza tarnagy (#19663) üzenetére


xenossas
csendes tag

nem tudom de szerencsétlennek nem sok ideje van xD

[ Szerkesztve ]

(#19667) tzl válasza Integrale (#19644) üzenetére


tzl
senior tag

Az apn biztos jó? Tegnapelőtt volt kezemben egy ld optimus 3d ugyanezzel. Látszólag jó minden, mégsincs net, szintén telenor. Csináltam új apn-t apn.online néven (eredetit nem lehetett törölni), beállítottam, ahogy kell, 216,01,chap,internet és máris lett net. Hogy a chap minek neki, nem tudom, mert nincs beállítva Júzer,password. Most két net apn van azon a telón, de működik.

(#19668) bruti01


bruti01
őstag

ezt láttátok már? segitség lehet a cpu kalibrálásban!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19669) tzl válasza xenossas (#19666) üzenetére


tzl
senior tag

Olyan, mint a szívizom, két sync között pihen egy kicsit :-)

(#19670) tarnagy válasza bruti01 (#19668) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Már töltődik is, megtekintem őkelmét. Motomizer!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19671) tarnagy válasza bruti01 (#19668) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Már töltődik is, megtekintem őkelmét.A Marketről: Motomizer!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19672) domerator válasza bruti01 (#19668) üzenetére


domerator
veterán

Vigyázz.... a topikban nem mindenkinek volt vele jó tapasztalata... szerintem hagyjuk még érni... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19673) xenossas válasza tzl (#19669) üzenetére


xenossas
csendes tag

eztis megoldottuk ;)

(#19674) Lacopapi válasza RAiN91 (#19636) üzenetére


Lacopapi
addikt

Root Explorer.

(#19675) tarnagy válasza domerator (#19672) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Azt látom, hogy nem új, a verziószáma 4.0, de érdekes: pl. ötféle CPU-értéket lehet megadni (sőt, fel is ajánl különféle összeállításokat). Kipróbálom. A booloaderben letiltottam a CPU settings-et.

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19676) tarnagy válasza tarnagy (#19675) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Állj! A CPU-beállításokon kívül minden működik benne. Annál azt írja ki, hogy hiba az alkalmazásban,
"java.io.FileNotFoundException: MOFScripts/03.overclock.sh.mb525"
Hozzértőknek ez mit mond?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19677) Integrale válasza tzl (#19667) üzenetére


Integrale
veterán

Apn beállítások azok amiket a telenor mondott illetve a látogatásomkor megadtak még
egyszer!
Nem azzal van a gond, hogy az internet nem megy! hanem az értesítési sávban nem jeleníti meg a kapcsolódás módját, ha rányomok a böngészőre kapcsolódási hibát ír ! About phone/status alatt/mobile network type EDGE-HSPA minden van! szóval így látja de a csatlakozás hozzá már nem megy!
lassan tesztelem a strapabíróságát már ott tartok....

"Bad reklám is reklám too"

(#19678) bruti01 válasza tarnagy (#19676) üzenetére


bruti01
őstag

nekem se megy!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19679) Z0C! válasza domerator (#19672) üzenetére


Z0C!
őstag

Galnet Miui-sba nincs újabb?

Te ezt használtad? Tapasztat? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#19680) EVOkaa


EVOkaa
tag

Miért küldött a Tmob smst- hogy automatikusan beállították nekem a 10kb/13Ft-s netet?Amikor csak 2G-n van a teló, az adatbarangolás le van tiltva, és a netprofilnak is kamu adatokat adtam meg?Ha nincs wifi nem tudok felmenni netre.Van olyan progi esetleg ami kijátszotta?Lehetséges?Sztem nem.... :Y

Tiszteletet a Gépésznek!

(#19681) tarnagy válasza bruti01 (#19678) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Pedig a pasi azt írja, hogy minden Motorola telefonhoz jó - ámbár kiemeli a Razr-t, a Milestone-t meg mit tudom én, vagy négyet. Egyszóval: kidobom. Más funkcióit ugyanis nem szándékozom használni, mindenre van egyéb.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19682) Lacopapi válasza EVOkaa (#19680) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nyugi,a páromnak is küldött,holott nem is tud a telefonja felmászni a netre....

(#19683) bruti01 válasza tarnagy (#19681) üzenetére


bruti01
őstag

én is! vissza a boot menüshöz!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19684) chab7 válasza EVOkaa (#19680) üzenetére


chab7
addikt

Mert minden előfizetésre (és kártyásra) aktiválják "alanyi jogon" az internetet, hogy ha úgy szottyan kedved akkor használhasd (azaz fizess nekik, mert nekik az jó).
Ez csak az aktiválásról szólt, nem arról hogy netezett a telód.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#19685) tarnagy válasza bruti01 (#19683) üzenetére


tarnagy
aktív tag

bruti01
Nocsak! Új orca. Új beállítások.
Új feleség?

chab7
Tudtommal ezt automatikus aktiválás dolgot most tiltották meg nekik!! (A Vodafone ugyanezt csinálta.) Szerintem sürgősen rájuk kell szólni, különben képesek számlát küldeni akkor is, ha nem csinálsz semmit!!!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19686) domerator válasza Z0C! (#19679) üzenetére


domerator
veterán

Itt biztos nincs... a Galnetet vagy két hete kivágták az xda-developersről...

Galnetnél most van tesztelői alfa csak nem publikus, meg van a béna stable, meg vannak a szokásos weeklyk.

Azt hiszem megvárom a következő stabil galnetet

Nem emlékszel (vagy akárki más) véletlenül, hogy ebben a béna stabil galnetben (2.11.26) a tetheringeken kívül mi nem működött még?... mintha úgy rémlene, hogy más minden.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19687) w333 válasza domerator (#19686) üzenetére


w333
félisten

Szerintem érdemes volna kipróbálnod a wiui 1.10.21 stabil verziót lehet hogy a cpu beállitások azon simán müködnek, szerintem egy próbát megér neked is :)

Link: Wajkiui 1.10.21 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19688) Z0C! válasza domerator (#19686) üzenetére


Z0C!
őstag

a tethering nem ment csak nekem....meg a hangerős váltogatás.
ezért nem akarok visszalépni a 11.25-sre..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#19689) bruti01 válasza tarnagy (#19685) üzenetére


bruti01
őstag

Én nem vagyok nős (hála égnek) :) az új beállitás meg a bura az stimm! :))

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19690) tarnagy válasza domerator (#19686) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Miért küszködnél a Galnettel? Amit most használsz, teljesen jó, s lehet, hogy a hét végére a Dávidffy-gyerek kijön valami okossággal!

Erősödik az érzésem (szaglás): egyre jobban sajtosodsz!!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19691) tarnagy válasza bruti01 (#19689) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Jól van, na! Akkor legalább egy új csajt!

(Elnézést a duplázásért!)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19692) EVOkaa válasza Lacopapi (#19682) üzenetére


EVOkaa
tag

akkor jó, mert szeptemberben a Defy 6e Ft-os netet csinált amikor bekapcsoltam és frissítette magát...

Tiszteletet a Gépésznek!

(#19693) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Ez a Motomatató vagy mi a búbánat egyszerűen állon vágta a CPU Spy-t! Annak dacára, hogy már le is takarítottam, a Spy most már azt írja ki, hogy nem kompatibilis a gépemmel. Megáll a motor(ola) bennem!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19694) domerator válasza tarnagy (#19693) üzenetére


domerator
veterán

Én szóltam, hogy még jegelni kellene... :U :U

A sajtosodást magam is észrevettem... ;] elkapott a harctéri láz :DDD ... de erős leszek...

Más:

Próbáltam regisztrálni a miuiandroidra, de valamiért bemutatott... úgyhogy direktben írtam Marknak hogy gondunk van a cpu beállítással és segítene-e. Kíváncsi vagyok, válaszol-e és ha igen, mikor... :U

(#19687) w333:

Leszedem, köszönettel... már csak azért is, mert hátha tényleg abban mások a cpu beállítás paraméterei... bár nem hiszem. Ugyanaz az alapja és szerintem wajk nem nyúl bele olyan mélyen.

(#19688) Z0C!:

Köszi... csak az akkuidő és a cpu beállítások miatt érdekes nekem is...

Lacopapi:

A Barnacle Tether az tud USB-t is, vagy csak wifi?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19695) Lacopapi válasza tarnagy (#19693) üzenetére


Lacopapi
addikt

...bizony és ezt csak egy újratelepítéssel tudod áthidalni-orvosolni....éppen most estem át rajta.Többet ártott a program,mint használt,hiszen nem használt semmit... :(((
Jegeljen a jeges....próba után biztos a dolog :DD

[ Szerkesztve ]

(#19696) tarnagy válasza domerator (#19694) üzenetére


tarnagy
aktív tag

SajTos, én is közel állok ehhez az állapothoz, ezért kapkodtam el a Motoizét...

No, igen. No, de próba-szerencse? No, de bedőltem! :O

Visszaálltam az alapra (300-600-800), kíváncsi leszek. Egyébként az akku kalibrálása még tart ugyan, de az éjjel már csak 3%-ot evett (repülőben) az előző 7% helyett! Alakul, mint Gorilla Glass a kalapács alatt!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#19697) Lacopapi válasza domerator (#19694) üzenetére


Lacopapi
addikt

Barnacle = Wifi ....PdaNet = USB tethering

(#19698) Davebowman válasza #71562240 (#19665) üzenetére


Davebowman
senior tag

Ezt milyen progi mutatná meg? A Spy tuti nem!
Más: A motomizer meg kikapcsolja a multitáccsot és fuccs a fruitninjámnak :O akkor inkább hagyjuk!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#19699) bruti01 válasza tarnagy (#19696) üzenetére


bruti01
őstag

nekem simán letörlődött és tovább megy a cpu spy!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#19700) domerator válasza tarnagy (#19696) üzenetére


domerator
veterán

Jóvanna... én hányszor jártam így... nem vagyok ám különb... :DDD

Lacopapi: Köszönöm... PdaNet ki is ment a fejemből... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.