Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20951) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

720p videofelvétel aktiválható WAJKIUI stable alatt? Az első hsz-ben közölt info szerint a közölt patch froyo-hoz való. Van valakinek tapasztalata ez ügyben? Az xda-n ezt találtam:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1154215

(#20952) Nataniel válasza Davebowman (#20950) üzenetére


Nataniel
senior tag

BMW-röl a kocsi jut eszembe... leirnád a program teljes nevét?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20953) Davebowman válasza Nataniel (#20952) üzenetére


Davebowman
senior tag

Battery Monitor Widget. A mélyvíz úszni tudóknak való, a felső kereső mező, meg írni tudóknak. Bocs!

Ja és u.i.: cpuspy sz@rt sem ér, ha nem támasztod alá mit is csináltál eközben!

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#20954) Nataniel válasza Davebowman (#20953) üzenetére


Nataniel
senior tag

Már nem azért kedves Dave... de honnan a ******-ból kellet volna tudnom? Amúgy ha visszakeresel mindenki BMW-ként hivatkozik rá, tarnagy irta ki hogy BMW pró.... namost akkor? ..... :D

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20955) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Jó reggelt.. :)

Tegnap volt egy kis 3 betűs navi teszt...
A szokásos, bluetooth-os kihangosítóval, wiui 12.16-al... az eddigiekben bejövő hívásnál hotboot, vagy csak az akksi ki-be segített. Domerator receptje szerimt átlőttem a cpu settinngsben az értékeket.
Újpest-Tata táv, hamar jelet talált... 6 bejövő hívásom volt, de csak az utolsónak sikerült legyűrnie a telót :K. Nem csekély javulás az eddigiekhez képest! A fesz értéket megpróbálom eggyel feljebb tolni, lehet, hogy annyi elég is lesz... :DD. Köszi a segítséget Mindenkinek :))

[ Szerkesztve ]

(#20956) sec0nd


sec0nd
tag

Milyen hívás felvevő programot javasoltok CM7-re (mindkét fél hangját szeretném rögzíteni)?

(#20957) RootRulez válasza Lacopapi (#20776) üzenetére


RootRulez
félisten

No beállítottam eszerint az értékeket elválik mi lesz, mit kéne tapasztalnom? Mert ahogy én laikus nézem, többet kéne ennie a procinak, hisz a feszültség értékeket is feljebb vettem meg az órajeleket is... Akkor mégis hogy lesz nekem jobb így beállítva?

═════════════════════════════════════════

(#20958) Davebowman


Davebowman
senior tag

(#20954) Nataniel ezt hagyjuk is

Más! 1 kérdés nem hagy nyugodni. Már megkérdeztem korábban, de senki sem tudott rá válaszolni, csak belinkelték a rom csere bibliát, ahol szintén nem írja le senki. Tehát a kérdés az, hogy amikor egy cache-eket törlök, formázom a telefon particióját, akkor utána (még .zip rom telepítés előtt) mi van a telefonban? Csak a boot-része? Vagy csak a memóriában van és a particiója full üres? Linuxon, ha elindítok egy progit és utána uninstallálom, maga a progi még fut, mert a memóriában fut. Igazság szerint ugyan az a rom nem lehet tökjó egyikünknél, másikunknál meg fc-zzen. Az a felvetés, hogy különbőző rom-okra tesszük rá az újabbat/régebbit, de miért van hatással a telefonon korábban lévő rom az újra? A régi HTC diamond-telómon is az oldotta meg, hogy MTTY formatot kellett alkalmazni, ami teljesen kipuculta a telefont mielőtt új romot tettünk fel rá. Androidon nincs valami ilyesmi? Tökéletesen megoldhatná ezeket a rom csere utáni problémákat. Domerátor, vélemény?

Vargalex 1.1.7

(#20959) userxy


userxy
őstag

Üdv a telómon a Wajk legújabb romja van 1.12.16 ICS az a bajom vele, hogy ha hívnak és nem veszem fel akkor elkezd fc-zni utána a tárcsázó. De ha hívok telefonkönyvből utána meg újra működik :D

Esetleg ötlet, hogy mit csináljak ? :D

(#20960) AizawaKouta válasza sec0nd (#20956) üzenetére


AizawaKouta
tag

Total Recall program + call_rec_libs_CM7.zip telepítése recovery-ből. Ha jól emlékszem 33 előtti és 61 utáni nightly-n megy. Én 61-esen használom.

(#20961) f4lcon


f4lcon
őstag

elérhető, hogy a telefon feloldása a power gomb megnyomása után ne a balról jobbra húzással történjen? végignéztem egy pár lockscreen widget leírását a marketen, de nem lettem okosabb. nincs más egyéb funkcióra szükségem (azaz egyszerű legyen a beállítás mint a faék), és szivesen fizetek is érte, hogy legyen egy gomb a képernyőn, aminek a tapicskolása megoldja screen feloldását.
ha ilyen program nincs, akkor melyik lockscreent válasszam?

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20962) kymco válasza userxy (#20959) üzenetére


kymco
veterán

Cseréld le a tárcsázót az exdialer-re... Nálam tökéletesen működik.. és tudtommal ennek egy herélt változata van a wajk-ban...

www.refujvaros.hu

(#20963) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

Sziasztok! Kérlek titeket, hogy segítsen valaki. Fel akartam tenni a Defy-mre egy Miui Android-ot, aztán mikor kapcsolnám be csak a Motorola logó jön be és semmi mást nem tudok csinálni. Tudom, hogy eléggé felelőtlenség volt így belekezdeni, de utólag mostmár mindegy. Csak azért próbáltam feltenni, hogy hátha jobban megy a GTA rajta. Annak is örülnék ha a gyári froyo-t visszakapnám. Plz help, mert már nagyon ideges vagyok...:(

(#20964) RootRulez válasza gyokszi94 (#20963) üzenetére


RootRulez
félisten

Először is nyugodj meg, majd olvasd el ezt. :K 99.9%, hogy meg tudod majd oldani a problémát. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#20965) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

Az a gáz, hogy a gép sem látja USB-n keresztül a mobilt és mindíg magától egyből bekapcsol amikor beteszem az aksit, tehát még az se megy, mint ahogy olvasom, hogy benyomom a hangerő gombot és úgy kapcsolom be. :(

(#20966) userxy válasza gyokszi94 (#20965) üzenetére


userxy
őstag

mielőtt neki álltál az egésznek azzal kezdted hogy feltettél egy costum recoveryt

Ha ujra indul a telefon akkor ide tudnod kéne belépni akkor is ha nem jó lett telepitve előzőleg innen a rom.

(#20967) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

Sikerült ide jutnom: http://theunlock.ca/add/motorola_defy_hard_reset1.jpg Ezután bedugtam a gépbe a telót, ahogy neten írták. Bementem RSD Lite-ba és elvileg most látnia kéne a telefont a gépnek. Innentől viszont megint nem tudom, hogyan tovább. Amúgy igen, Custom Recovery volt.

(#20968) chrisx1 válasza gyokszi94 (#20967) üzenetére


chrisx1
tag

RSD lite-ban látszik valami? ...tudod, úgy kapcsolod be, hogy hangerő fel nyomva tartva!

[link]

1.7 ponttól csináld!

Mondjuk ezt töltsd le előtte: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20969) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

Nah, találtam olyat, hogy wipe data, factory reset. Írt egy csomó mindent, hogy E:/ Can't open meg egy csomó pontot, de a végén kiírta, hogy Wiping completed. Rámentem, hogy reboot és most ugyanúgy megy a Motorola logo... Most várnom kéne, hogy telepítsen, vagy mi ilyenkor a teendő? :)

(#20970) Z0C!


Z0C!
őstag

megint megjelent az android.procces.acore nevezetu FC...
hudejo...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20971) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

Az a baj, hogy ahogy írták, hogy belemegyek a hangerő és bekapcsoló gombbal az androidos menübe és utána rsd lite, úgy nem látja a mobilt a gépem...

(#20972) gyokszi94


gyokszi94
csendes tag

A végére csak összejött! :) Nagyon pengék vagytok. :D Most szerintem megyek, elmondok egy mi atyánkat, aztán felteszem töltésre és majd egyszer vmikor próbálkozom a miui-val...

(#20973) bruti01 válasza Z0C! (#20970) üzenetére


bruti01
őstag

ja nekem is azt csinálta! visszatértem az egyel régebbire és ott meg jó!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20974) RootRulez válasza gyokszi94 (#20972) üzenetére


RootRulez
félisten

fasza. :K

═════════════════════════════════════════

(#20975) bancsi87 válasza Lacopapi (#20943) üzenetére


bancsi87
tag

Köszönöm szépen a segítséget. Fórumböngészés során találtam egy nagyon hasznos hszt, Domeratortól is. Innentől már sínen vagyok :R

(#20976) hodostamas


hodostamas
addikt

No, majdnem 1 nap után a Lacopapi beállításaival:
CPUSpy, BMW, Akkustat

Nemtudom, olyan nagy különbséget nem vettem észre :D
Hajnali 4-től, délután 2ig, 2 óra 2G mód, aztán 8 repülővel evett 8%-ot. Utána meg jött több mint 1 óra net+játék.
Jelenleg 77 program van feltelepítve.

[ Szerkesztve ]

(#20977) Z0C! válasza hodostamas (#20976) üzenetére


Z0C!
őstag

hasznalod is a telefont vagy csak ugy mutatoban van nalad? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20978) SlausK


SlausK
tag

Na elhatároztam felrakom a SEA-t alapnak. Na de melyik legyen? 15 vagy 18? Lehet, hogy ez egy egyértelmű kérdés, de inkább rákérdezek hátha más is keresné erre a választ.

(#20979) hodostamas válasza Z0C! (#20977) üzenetére


hodostamas
addikt

Melóba nincs nálam, így akkor pihen. Sajnos ma csak hazafele volt időm nyomkodni másfél órán át kb :)

(#20980) Z0C! válasza hodostamas (#20979) üzenetére


Z0C!
őstag

jo. ezt most nem rad ertettem, ne erts felre. Altalanossagban beszeltem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20981) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Tisztelt Olv-, Elv-, Kar-, Baj- és Sorstársaim a Defy-ben!

Érthetelen gond zuhant széles rozzant vállaimra! Elhatároztam, hogy minden fejlesztés, javítás stb. dacára visszatérek egy időre - hogy Bölcsességes és Dicsőséges Domerator Barátunk szavait idézzem: HAZA. Vagyis semmi újfajta ICS-Dávidffy-ROM, semmi új WIUI - ugyanis mindegyikkel csak bajom volt az utóbbi napokban (nemcsak nekem, miképpen olvasom!) - megy vissza domiui... (Annak ellenére, hogy hálistennek az én masinámon rendszerint kevés gond akadt eddig bármelyik ROM-mal.)

Elkezdtem hát legelölről: a JRDNEM_U3_3.4.3-36-1.7.sbf felrakásával (mely tudtommal a SEA). Ment minden mint a karikacsapás egészen egy óra hosszat. Ugyanis azidáig nem sikerült a nyomorultnak elvégezni a dolgát, mint aki székrekedést kapott, csak villogott az "android" felirat kb. 45-50 percen át. Tovább nem vártam, kihúztam a dugót leeresztettem a gőzt a fejemből is, elkezdtem újra elölről.
Ugyanaz a szindróma: ezúttal több mint egy órát vártam (volt egyéb dolgom, otthagytam). Semmi.
Újra elkezdtem, ezúttal a (tudtommal) régebbi CEE-rommal (hátha a SEA-nak van valami baja): JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf.
SEMMI eredmény, a helyzet itt Keleten változatlan.

U.i.: mMst kiszedett akkuval pihen a dög (még nem "kikötötték", de már "benne pihen a sötétség". Meg bennem!!)

No, Drága Jó Testvérek: most mi a teendő, azaz sto gyelaty?
Nagyon megköszönném a tanácsot, mert a frász kerülget. Ugyanezt a procedúrát megcsináltam ,már az elmúlt hónapokban négy alkalommal, mindig sikerrel. Hol a bibi szerintetek? Nagy fene büszkeségemben (Hahh, tudom én, mit csinálok!!) elpuskáztam valamit? Vagy mi az ördög??!!
S.O.S.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20982) rum-cajsz válasza tarnagy (#20981) üzenetére


rum-cajsz
őstag

lépj be a (gyári) recovery menübe, és csinálj egy factory resetet.
Ez után próbálhatsz az indulással.

Ha nem megy, akkor eztán fel kellene töltened az aksit, átnevezni az sbf-et valami rövidebb névre és újrapróbálni.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#20983) tarnagy válasza rum-cajsz (#20982) üzenetére


tarnagy
aktív tag

A rövidebb névig értem. De annak mi a jelentősége?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20984) .:P:.


.:P:.
csendes tag

Hali cm7-et szeretnék telepíteni defy-re, csak nem tudom, hogy melyik a legfrissebb, és legjobb verzió?
És nem tudom google apps.zip-et letölteni sehonnan, mert az összes link halott.

HELP!
Válaszokat előre is köszönöm

Siemens a60-Se w610i-Motorola defy-Htc One X

(#20985) Nataniel válasza tarnagy (#20983) üzenetére


Nataniel
senior tag

Rövid szabadidézet....
A rendszer lehet hogy jobban kezeli a rövidebb nevet.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#20986) bruti01 válasza .:P:. (#20984) üzenetére


bruti01
őstag

itt mindent megtalálsz!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#20987) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Végre sikerült! Rum-cajsz tanása után ment a dolog - annak dacára, hogy ugyanezt megcsináltam a legelején, de ezek szerint egyszer nem elég a kis fehérmájúnak! No, a lényeg, hogy sikerült - köszönöm!!!!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#20988) Thief


Thief
aktív tag

Ti melyik alap sbf-et használjátok? Gondolom ha felflash-elek egyet, megváltozik a kernelem és arra gondoltam, hogy ki tudja, mi van rajta gyárilag, kellene frissítenem egyet. Gondolom van különbség köztük, ti melyiket ajánljátok/használjátok? Csak simán felrakom rsd lite-al, majd root, recovery és vissza a costum rom, igaz? Kösz, ha válaszol valaki....

(#20989) Jaffa75 válasza Thief (#20988) üzenetére


Jaffa75
őstag

Az alappal kapcsolatban megoszlanak a vélemények.. A CEE-nél frissebb és a használók szerint jobb a SEA rom. Viszont sokak szerint a főzött romok kernele felülírja az alapot, így "lényegtelen"... A SEA-val tán jobban jársz, az tuti, hogy frissebb mint a CEE, és többen is (pl,: ha jól vágom Lacopapi is...) erre esküsznek! Egy biztos, kimutatva még egyértelműen nem lett, hogy jobban megy az egyik alapon a rom, mint a másikon, DE a tapasztalatok és érzések inkább szubjektívek!, de ezt mondatják, bár nekem a CEE kb. 2 óráig volt fent, mert annyira laggolt, és ment a CM7 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20990) walcztamas


walcztamas
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni mert úgy tűnik a telefonomból tégla lett. Defi+
Fel szerettem volna tenni a cm7-et a telefonomra. Minden tökéletes is volt addig amíg a telepítés után újra nem indítottam a telefont. Akkor elkezdett betölteni az android, de a legelső képnél nem jutott tovább. Kb 20 percig vártam a telefonra de semmi.
Kikapcsoltam, a gombra nem reagállt ezért csak az aksit tudtam kivenni.
Utána amikor beraktam az aksit már csak a bootloader indult el error-ral.
Megpróbáltam feltenni rsd-vel egy gyári romot hátha megoldja, de sajnos nem. Jelenleg ottt tartok hogy a kijelzőt sem kapcsolja be a telefon csak amikor romot frissítek rsd-vel. Csak az rsd látja hogy egyáltalán be van e kapcsolva.
A kérdésem az lenne hogy tudtok e mondani olyan romot amit az rsd-vel fel tudok rá rakni és még működik is? Eredetileg 2.3.4-es gingerbread volt rajta.

(#20991) Jaffa75 válasza walcztamas (#20990) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia!

Kb. 1 napja volt konkrétan erről szó, ugyanezzel a problémával szembesült vmelyik kolléga... megoldotta, Neked is menni fog, keress rá! A gond az, hogy itt a "jobban értesülteknek" is "csak" defy van, az pedig nem ugyanaz (még).. :K

(#20992) Thief válasza walcztamas (#20990) üzenetére


Thief
aktív tag

Amikor a bootloaderbe belépett, ott kellett volna nyomni egy restartot, vagy belépni stable recoverybe és újra felrakni a cm7-et. Egyébként már legalább 4x raktam fel cm romot, első indításnál még SOSEM töltött be, egyből ki kell venni az akksit, majd vissza. Először a bootloader fogad, ott rámegyek a restartra és onnantól kezdve tökéletesen működik. Te elkezdtél kapkodni és egy kicsit meghülyült a telefonod, bár szerintem nem nyomtál gyári factory resetet és nem wipe-oltál, ez a baj.

(#20993) walcztamas válasza Thief (#20992) üzenetére


walcztamas
csendes tag

Szia!
A factory reset és a wipe is megvolt. Minden a megadott sorrendben. Az a baj hogy amikor nem töltött be a CM7 akkor kivettem az aksit de már csak a fehér karakteres bootloader fogadott error-ral.

(#20994) Thief válasza walcztamas (#20993) üzenetére


Thief
aktív tag

Az nem baj, mert én is mindig kivettem az akksit, de nálam nem jelentett még problémát. Most is nyomsz wipe-ot és utána rakod az sbf-et?

(#20995) walcztamas válasza Thief (#20994) üzenetére


walcztamas
csendes tag

Most jelenleg a kijelző sem kapcsol be és csak az rsdlite látja a telefont.

(#20996) EVOkaa


EVOkaa
tag

Srácok, a CM7.2 wifi kezelése megbízható?

Tiszteletet a Gépésznek!

(#20997) szekka válasza Nataniel (#20949) üzenetére


szekka
csendes tag

Ezt az érvelést kifejtenéd bővebben?? :R (nem értem mire gondolsz)

(#20998) Thief


Thief
aktív tag

A google most nem az én barátom. Melyik a legfrissebb SEA, amit felrakhatok innen?

(#20999) rum-cajsz válasza tarnagy (#20983) üzenetére


rum-cajsz
őstag

az okát nem tudom, de nagyon sokaknak csak úgy sikerül a flesselés windows alatt. Megjegyzem linuxon nincs semmilyen flesselés probléma.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#21000) Joke21 válasza Thief (#20998) üzenetére


Joke21
aktív tag

Gondolom a legnagyobb számú, ráadásul sorrendben is van, legújabb legfefül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.