Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) silentkiller válasza Drenadar (#13100) üzenetére


silentkiller
senior tag

Köszönöm a gyors választ. Nem találom a szerződést :( ezért kérdeztem gyorsba mert nézegettem a publikus T-s "valódi" korlátlant és próbáltam összevetni, hogy egy év alatt nagyjából van-e jobb deal, mint a Royal... de egyenlőre (nekem speciel) nincs.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#13102) Drenadar válasza silentkiller (#13101) üzenetére


Drenadar
veterán

vedd fel a kapcsolatot velük, mond hogy szeretnéd megkapni a szerződés másolatát. ha elhajtanak (bár miért tennék) akkor mondhatod hogy volt nagy lakásfalújítás nem találod. ha nem adják ki, akkor nézheted úgy a dolgot hogy NINCS szerződésed. de amúgy ha írsz nekik egy emailt ki fogják adni e-mailben... és akkor elolvashatod :)

én ezt tudom neked tanácsolni, lehet nem fogják másnapra megválaszolni, de hamarabb fix választ kapsz, mert az hogy mi mire emlékszünk, még nem garancia arra hogy a te szerződésedben mi szerepel, bár ez értelem szerű :)

szal én ezt tanácsolom. írj nekik emailt (30napos válaszadási kötelezettségük van), és kapsz hivatalos választ!

+1 okoskodás: a szerződést mindig őrizd meg! Bár mondjuk ahogy változik az ÁSZF, úgy változhat vele a szerződés is.... mindegy...

(#13103) gboszi válasza Drenadar (#13100) üzenetére


gboszi
senior tag

Nekem 20/20 a tnél az LTE...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#13104) Drenadar válasza gboszi (#13103) üzenetére


Drenadar
veterán

kerekítettek lefele? :D

(#13105) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Segítséget kérnék tőletek. Jelenleg A T-nél vagyok Matrix flottában,Partner 3 csomagban. 2000HUF durván a havidíj 100%-ban lebeszélhető,percdíjak is elég jók.Egy gond van vele, hogy nem az én nevemen fut, és bármit szeretnék csinálni mindenhez kell a fő előfizető. Nézegettem az első hsz-t, meg beleolvasgattam a fórumba,de nem igazán jutottam előrébb. :B Lényeg, hogy szeretnék saját névre egy flottás előfizetést, szeretnék a T-nél maradni, esetleg tudnátok e ajánlani valamit ami hasonló mint a jelenlegi. Előre is köszönöm a segítséget. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13106) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Kérném, hogy a topik lakók továbbiakban ne engem adjanak meg kontakt személyként a dpibe való belépéshez, mert 10 ből 9 ember olyanokat kérdez ami 100szor le volt már ide írva.
Ha valakinek van kedve össze foglalhatja az első hszbe, mert kicsit már unom, és időm meg nincs erre. :(
Én is csak kontakt személyt tudok, aki szintén nem tud ezekre a számhordozások, és hova vigyem a számomat stb kérdésekre a választ. Ezt kérem vegyétek figyelembe és mondjátok el a kérdezőknek.

Köszönöm!

(#13107) Drenadar válasza cekkk (#13106) üzenetére


Drenadar
veterán

Lusták vagyunk... én már terveztem az összefoglaló megírását, csak az a baj, hogy 100 emberből 1 ha elolvasná az összefoglalót... mondjuk most legalább 50hsz-en keresztül nem kérdeztek DPIvel :D

(#13108) MADcat válasza Drenadar (#13107) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A routeres topicnál van olyan módon megoldva, hogy az első hsz mindig felül "lebeg", akárhányadik oldalon vagy. Itt is azt kellene.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13109) nimfas válasza MADcat (#13108) üzenetére


nimfas
addikt

Továbbá ha valaki kérdez alapvető dolgokat... akkor nem kell mást írni, csak hogy "Összefoglaló!!!" :-D (ha ez ilyen egyszerű lenne....)

(#13110) TripleB válasza cekkk (#13106) üzenetére


TripleB
senior tag

Én gyors voltam és tömör, remélem. :) Már 4napja él az előfizetés.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13111) tome0001 válasza Drenadar (#13107) üzenetére


tome0001
senior tag

én már írtam egy összefoglalót és ezt küldözgetem kb két hónapja mindenkinek privátban. Ha valaki el tudja intézni hogy kikerüljön ez a kis írás az első hozzászólásba, akkor az nagyon jó lenne. Várom az adminokat/az adminokat ismerőket :)

(#13112) Ronyman


Ronyman
aktív tag

No beléptem a DPI-be pénteken 11-kor hozta is a futár a sim kártyát és a telefont is. Erre pénteken munka végén utánam szól a személyzetis, hogy hivatalos értesítő érkezett a munkahelyemre a KEF flottával kapcsolatban. Állítólag az állami cégek flottaigazolása a munkáltatói igazolás lesz. Ha viszek egy ilyen igazolást a Vodához, akkor beléphetek a KEF flottába. Minden állami cégnek szerződést kell kötni a vodafonenal, a miskolci KLIK még nem kötötte meg, de elvileg a hónapban aláírják a szerződést.

Pontos percdíjakat nem tudok, de milyet lesz információm közzéteszem itt!

(#13113) n@p@lm válasza Ronyman (#13112) üzenetére


n@p@lm
őstag

erre várok én is, kíváncsi leszek a percdíjakra.

(#13114) LógaGéza válasza Ronyman (#13112) üzenetére


LógaGéza
addikt

Na ez engem is érdekel :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13115) RiGS válasza Drenadar (#13038) üzenetére


RiGS
tag

A DPI-t most már 2 év hűségidő aláírásával lehet csak igénybe venni. :(

(#13116) Vangelis válasza RiGS (#13115) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ki mondta ezt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13117) RiGS válasza Vangelis (#13116) üzenetére


RiGS
tag

Ez áll a Fidesz-Dpi prezentációban, amit a hölgy küldött emailben. Rákérdeztem erre és megerősítette.

(#13118) Vangelis válasza RiGS (#13117) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A hölgy rosszul tudja.
Csak akkor van HŐSÉG ha veszek valami mobilkütyüt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13119) MADcat válasza Vangelis (#13118) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

itt is nagy a HŐSÉG! :DDD :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13120) Latzka


Latzka
újonc

Sziasztok,

Leírnátok légy szíves nagy vonalakban, hogy milyen is a KEF flotta?! Link is jó. Valaki említette, de megmondom őszintén még a rövidítést sem vágom:)

Előre is köszönöm!

(#13121) Teko001 válasza Latzka (#13120) üzenetére


Teko001
őstag

KEF = Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság. Ha állami dolgozó vagy, akkor lehet, hogy van lehetőséged belépni. Erről a munkahelyeden kell érdeklődnöd.

[ Szerkesztve ]

(#13122) milestone


milestone
tag

A DPI-nél engedélyezett a VOIP?
Rákerestem, de nem találtam erre vonatkozó információt.

(#13123) Vangelis válasza milestone (#13122) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nekem talán megy.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13124) milestone válasza Vangelis (#13123) üzenetére


milestone
tag

Mit jelent a talán? :) Megy vagy nem? :)

(#13125) Vangelis válasza milestone (#13124) üzenetére


Vangelis
nagyúr

használtam már mobilneten is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13126) Zeki válasza milestone (#13122) üzenetére


Zeki
nagyúr

A mobilevoip mindenhol megy.

(#13127) Hypnotica


Hypnotica
csendes tag

Sziasztok , segítséget kérnék mert nem tudom a részleteket , elsősorban a dpi s flotta érdekelne , kit kell keresni ez ügyben ... 10 számom van a tmobil nál de most menekülhetnek keretszerződés bontás miatt ,, ha bárki tud valami jo flottát ajánlani szívesen várom az ajánlatokat ...

(#13128) Vangelis válasza milestone (#13124) üzenetére


Vangelis
nagyúr

LINE nevű remek dolgot használom.

Most beszéltem 10 percet... nincs semmi gond!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13129) milestone válasza Vangelis (#13128) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm.
CineDOG1: neked is.

(#13130) tome0001 válasza milestone (#13122) üzenetére


tome0001
senior tag

Igen megy. Nem tiltják. Csak a net térerő elég szar sajnos (Vác környéke) - sokszor van edge vagy 3G. H+ nagyon ritka.

(#13131) OMagus


OMagus
tag

Sziasztok!

Olyan csomagot keresek, amelyikben a legolcsóbb az sms küldés.
Lényegében sms tarifát szeretnék. Kb. 1 percet sem szeretnék telefonálni, csak átlag 2000 sms-t küldeni havonta, a legolcsóbban.

A szolgáltató mindegy, Vodafone preferált, de lényegében tényleg mindegy.

M2M eszközbe menne, de adatkapcsolatra a készülék nem képes, csak sms-t küldeni (egyedi fejlesztés).

E-mailben írjatok pls: szegedi.zoltan @ orseolo . hu

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13132) Zeki válasza OMagus (#13131) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én nem tudok ilyen sms-re kihegyezett csomagról. Ellenben innen kevesebb mint 2Ft egy sms.

(#13133) Soma01 válasza Zeki (#13132) üzenetére


Soma01
veterán

...jaaj, hát email-ben kéri a választ! :-D Biztos nincs ideje fórumot olvasni (csak írni) :W

(#13134) OMagus válasza Zeki (#13132) üzenetére


OMagus
tag

Köszönöm, de ahogy írtam, M2M eszközbe kell, ami nem tud internetezni, tehát sim kártyáról küldi az üzenetet.

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13135) OMagus válasza Soma01 (#13133) üzenetére


OMagus
tag

de tudok, csak úgy megmarad a fiókban és szem előtt lesz... fórumozni nem annyira van időm :(, de köszönöm előre is az építő jellegű válaszokat

[ Szerkesztve ]

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13136) Soma01 válasza OMagus (#13135) üzenetére


Soma01
veterán

Vegyél egy korlátlan csomagot, ott korlátlan az SMS is. Voda Red: "Korlátlan beszélgetés és SMS minden hálózatba"

(#13137) Vangelis válasza Soma01 (#13136) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De "IPARI" jelleget nem szeretik :)

Mintha le lett volna írva valahol.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13138) NorbiG2 válasza Vangelis (#13137) üzenetére


NorbiG2
tag

Hogy értve nem szeretik az "ipari jelleget" ?

[ Szerkesztve ]

(#13139) Teko001 válasza NorbiG2 (#13138) üzenetére


Teko001
őstag

"A Vodafone RED szolgáltatáscsomagok kizárólag a lakossági felhasználás szabályainak betartása mellett használhatóak. A lakossági használatba nem értendő bele, ha a Vodafone RED szolgáltatáscsomaghoz tartozó SIM kártyát nem mobiltelefon készülékben használja az Előfizető. A szolgáltatáscsomagot szigorúan tilos olyan eszközzel használni, amely nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel, ilyen pl. az adapter, modem. A szolgáltatáscsomagok üzleti célokra nem használhatóak, például telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés."

Nyilvánvalóan azt pedig pontosan tudják, hogy milyen készülék van a vonal másik végén.

A Next díjcsomagok kizárólag mobiltelefonnal, lakossági célú felhasználásra használhatóak. Nem lakossági célú felhasználásnak minősül, ha a Next díjcsomagok SIM kártyáját olyan nem mobiltelefon készülékben használja az Előfizető, amely nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel, (pl. az adapter, modem). A Next díjcsomagok üzleti célokra nem használhatóak, például telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés. Amennyiben az előfizető előzetes felszólítást követően is a lakossági célú felhasználástól eltérően használja a díjcsomagot, akkor egyidejű értesítése mellett a Szolgáltató a legalacsonyabb havidíjú nem lezárt díjcsomagba váltja, illetve ha nem rendeltetésszerű használat esetén a fogyasztó veszélyezteti a hálózat rendeltetésszerű működését, vagy hálózati szolgáltatás céljára használja azt, a Szolgáltató az Üzletszabályzatban foglaltak szerint korlátozza a szolgáltatást.

Egyébként vannak erre külön díjcsomagok/megoldások, csak le kell velük szerződni.

[ Szerkesztve ]

(#13140) NorbiG2 válasza Teko001 (#13139) üzenetére


NorbiG2
tag

És ha én a baráti körömmel napi több órát beszélek? Vagy az összes hívót, aki engem keres kinyomom és visszahívom? Azt sem tolerálják?

(#13141) OMagus válasza NorbiG2 (#13140) üzenetére


OMagus
tag

azt tolerálják...

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13142) OMagus válasza Teko001 (#13139) üzenetére


OMagus
tag

Ennek pont megfelel, mert van kijelzője, hangszórója és billentyűzete (van rajta 5 billentyű) :D
Nem lehet vele telefonálni, mert nem telefon, de ezeknek a paramétereknek pont megfelel :)

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13143) OMagus válasza OMagus (#13142) üzenetére


OMagus
tag

jah és nem is üzleti felhasználású... de a RED nekem túl dárga, ha átlag 2000-2500 sms-t akarok kiküldeni...
a címzettek száma is erősen limitált: max 10 címzett / sim

http://www.kindle-portal.eu - Magyar Kindle Portál (hírek, blogok, chat, időjárás, tv műsor, sakk, epub konverter, Kindle térkép) Segíts te is kitölteni a térképet, hogy minél több "K" szerepeljen rajta!

(#13144) zoli62 válasza Vangelis (#13128) üzenetére


zoli62
addikt

Nem elég a DPI-ben benne foglalt lebeszélhető perc? :)A némi visszhang nem zavar, ami a VOIP.nál előfordul?

(#13145) Vangelis válasza zoli62 (#13144) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nincs semmi visszhang....

Szinte tökéletes....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13146) zoli62 válasza Vangelis (#13145) üzenetére


zoli62
addikt

Nem is visszhangra gondoltam, pontosabban inkább a késleltetésre. Vibernél engem kicsit zavart.

(#13147) Vangelis válasza zoli62 (#13146) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én azt nem használom. Én csak a LINE nevezetűvel nyomulok!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13148) zoli62 válasza Vangelis (#13147) üzenetére


zoli62
addikt

Gondolom ott se azonnal hallod a partnered hanngját, mint ahogy normál telefonon, azért van egy kis késleltetés mobilnetes térerőtől függően is. Milyen a megszakadások aránya?

(#13149) Vangelis válasza zoli62 (#13148) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem tudom... azért nem lógok rajta mindig :)

Sokat használom wifin mivel mindig van a közelemben.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13150) Zeki válasza OMagus (#13143) üzenetére


Zeki
nagyúr

Számold azt a sok sms-t 5Ft-tal, ami nagyon olcsó. Máris a RED áránál vagy.
De felhívod mind a 3 mobilos cég üfsz-ét, és megkérded mit tudnak ajánlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.