Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Vangelis válasza andrás47 (#13250) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos itt csak a DPI-ről vagy a NEMMLM flottáról van infó ... vagyis infó csak a DPI-ről ;]

De járj sikerrel! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13252) harcosparej


harcosparej
tag

Szerintem ez lassan DPI topik lesz. Én se találok más értelmes flottát a piacon. Esetleg van valakinek infója korrekt T-s csomagról? Itt mindegyiknél van kapcsolási díj? Csak érdeklődök. DPI-vel kapcsolatban valakinek kérdése lenne, írjon rám privátban. Most már leszek, csak meló miatt nem volt időm. Ez a legjobb csomag a piacon és ha már minden rosszból kijut nekünk legalább percdíjhon tudjunk spórolni :)

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#13253) harcosparej válasza milestone (#13122) üzenetére


harcosparej
tag

DPI-ben meglepő módon a 200mb-s alap nettel is simán viszi a VOIP-ot. Néha kicsit beakad de nem zavaró. Gépre átlőve a net is tökéletes. Belassítva is 4gb adatforgalmat generálok havonta. Skype, víber hangminősége hagy némi kívánni valót de érteni (max érdemes nagyobb csomagot venni az előfizetéshez akit ez zavar). 10* flotta!

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#13254) oO_Oo


oO_Oo
csendes tag

Sziasztok! Van itt olyan valaki, aki a Hexton mobilflottában van benne és tudna véleményt mondani. Pozitvum, esetleg hátulütők stb? Köszi előre is!

(#13255) milestone válasza harcosparej (#13253) üzenetére


milestone
tag

Köszi :)

(#13258) hbala válasza Soma01 (#13224) üzenetére


hbala
aktív tag

10 ezer forint.

(#13259) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!

Megbizható mobilflottát keresek. Segitsetek légyszives!! Nem igazán tudom melyik korrekt társaság!!

üdv

(#13260) zsambek válasza nagyfejü (#13259) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

A DPI nagyon korrekt! :)

zsambek`

(#13261) nagyfejü válasza zsambek (#13260) üzenetére


nagyfejü
őstag

szia!

Irnál róla a kár priviben is?? Nagyon láma vagyok ebben a témában!
Elöre is köszönöm!

üdv

(#13262) club1 válasza nagyfejü (#13261) üzenetére


club1
veterán

Nem kell sokat visszaolvass az egyik lehetséges dpi kontakthoz.

(#13263) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

A változatosság kedvéért dpi flotta :)
Általában mennyi idő alatt keresnek az illetékesek az elküldött igénylés után? Szükség lenne már az előfizetésre, de 2 hete semmi....

(#13264) xxxyyyzzz111 válasza Istv@n (#13263) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

1 hónap

(#13265) Soma01 válasza xxxyyyzzz111 (#13264) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintetek érdemes 2 évre aláírni a Vodánál korlátlan csomagra 7500/hó-ért? Vagy várható valami nagy áresés mostanában ezen a tetületen? Ugye ez a Red basic lenne, tehát normál sms és minden normál hívás 0Ft + van 500Mb net a csomagban 7500-ért.

(#13266) zsambek válasza Soma01 (#13265) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

Akkor éri meg, ha Te ki tudod használni Viszont, ha csak havi 20 percet telefonálsz, és 3 SMS-t küldesz, és otthon a WiFi-n netezel, akkor nem nagyon éri meg.

ON: Nem nagyon szokták a szolgáltatók az ügyfelek orrára kötni, hogy most majd áresés lesz, és addig még ne kösd le magad. :P

zsambek`

(#13267) Viktor0610 válasza Soma01 (#13265) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

7500 forintért nem csak hálózaton belül korlátlan? :F

Vagy miért, miben kevesebb, mint az "alap" 9990 forintos csomag?

Samsung Galaxy A54

(#13268) Terentius válasza harcosparej (#13252) üzenetére


Terentius
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#13269) Soma01 válasza Viktor0610 (#13267) üzenetére


Soma01
veterán

Ez a 9990-es csomag, csak ez egy egyedi ajánlat. A számlám mindig 10e felett van és azért gondolkodtam el ezen és nyáron még több lesz.
Megnézem mennyi lenne a számlám 10-11 forintos percdíjjal... Mert olyan csomagot tudok.

Csak azt nem tudom, hogy mennyire biztos az a roamingdij mentesség bevezetése és a külföldi szolgáltatók megjelenése a közeljövőben? Mert 2év sok idő. De most, ennyi pénzért jónak tűnik nekem.

(#13271) Soma01 válasza xxxyyyzzz111 (#13270) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem jó, sőt ahol én használom ott jobb mint a T.

(#13272) xxxyyyzzz111 válasza Soma01 (#13271) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

De mivel mobilról beszélünk, ezért nem fogod az életed egy helyen leélni és nem fogsz sehova menni az elkövetkezendő 60 évben. Ezt kell sztem mérlegelni!

(#13273) Zeki válasza xxxyyyzzz111 (#13272) üzenetére


Zeki
nagyúr

És te tudod milyen lesz a lefedettség a következő 60 évben.

(#13274) hbala válasza Soma01 (#13269) üzenetére


hbala
aktív tag

Ezt nem lehet előre tudni. A roaming díjakat 2015 végén fogják eltörölni végleg, de most júliusban ismét csökkentenek. Hogy ez mit fog jelenteni a gyakorlatban? Majd akkor kiderül. 7500 már egy elég jó ajánlat, de ha ennyiért adják, akkor van rá esély, hogy ők is olcsóbb jövőbeli konkurenciával számolnak.

(#13275) Soma01 válasza Zeki (#13273) üzenetére


Soma01
veterán

Kb.
Én nem akartam rá írni semmit...

Szerintem alá fogom írni. 200-250 sms-t küldök havonta, ár csak ez 2500 ft 10 forintos árral számolva. 5000 ft-ért meg ingyen duma és 500 MB net, nem sok. És az mms is ingyen van ezzel a csomaggal. DE, az átirányítás 50 ft/perc, arra vigyázni kell.

(#13276) harcosparej válasza oO_Oo (#13254) üzenetére


harcosparej
tag

Mikor flottát kerestem felvettem velük a kapcsolatot. Akkor vodás csomagokat ajánlottak, de nekem a csatlakozási díj elfogadható drága volt meg annyira nem tűnt kedvezőnek ezért tovább álltam.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#13277) hbala válasza Soma01 (#13275) üzenetére


hbala
aktív tag

Ezt az ajánlatot hogyan kaptad? Felhívott a voda, vagy flottás?

(#13278) Soma01 válasza hbala (#13277) üzenetére


Soma01
veterán

Privátban válaszolok.

(#13279) stereodead


stereodead
csendes tag

A DPI előfizetések árait és a percdíjakat már látom, de mi a helyzet, ha nekem telefon is kellene? Jelenleg kártyás butatelefonom van, és egyrészt kellene az okos, meg a 40ft-os percdíjnál valami jobbat is el tudnék viselni. :)

Tehát ha DPI-s akarok lenni, akkor milyen lehetőségeim vannak készülékvásárlást illetően? Egyáltalán hova menjek a kérdéseimmel? Egy Telenor üzletbe, Fidesz-székházba vagy létezik esetleg egy weboldal vagy online megtekinthető táblázat is, ahol láthatom, hogy milyen készülékek közül választhatok és milyen feltételekkel? :F

fgsfds!

(#13280) MADcat válasza stereodead (#13279) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

17 hsz-t kellett volna visszaolvasnod! :(((

[link]

Ne legyünk már ennyire kényelmesek... :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13281) stereodead válasza MADcat (#13280) üzenetére


stereodead
csendes tag

Szerintem már közel 1000hsz-t visszaolvastam, neki meg már írtam is. :)

Feltételeztem, hogy nem annyira titkosak ezek az adatok, és van valahol weboldal meg lista ahol kényelmesen meg lehet nézegetni a mindent, csak valahogy elsiklottam felette.

Tehát akkor ilyen nincs, és csak egy felszentelt DPI-s főpap válla mögül leshetek rá a DPI részleteire? :D

fgsfds!

(#13282) MADcat válasza stereodead (#13281) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ja ezek megvoltak! Háááát akkor vársz türelemmel. A DPI ügyintézés nem egy gyors vonat! :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13283) Tibee86 válasza stereodead (#13281) üzenetére


Tibee86
veterán

DPI-sként még a mobilnet díjakat se tudom megnézni, te meg rögtön a készülékárakat akarod látni. :D

MADcat: nekem nagyon pitypak ment az egész.

[ Szerkesztve ]

(#13284) MADcat válasza Tibee86 (#13283) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

csak többen írták itt, hogy lassú a dolog :) Én máshol vagyok, így nemtom XD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13285) stereodead válasza Tibee86 (#13283) üzenetére


stereodead
csendes tag

De mire fel ez a nagy titkolózás az árakat meg a hogyanokat illetően? Új nekem ez a flottatéma, szóval könnyel lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de tényleg nem értem.

Miért nincs egy weboldal ahol meglehet nézni, hogy oké, ennyi a percdíj, ennyi a havidíj, ilyen készüléket kaphatsz hozzá és ennyiért, etc. :F

Továbbá mit jelent az, hogy lassú az ügyintézés? Most írtam rá a kontaktra, innentől mire számítsak, mennyi idő múlva lehet a kezemben a dpi-s új telefon?

fgsfds!

(#13286) Tibee86 válasza stereodead (#13285) üzenetére


Tibee86
veterán

Telefonos lista is van biztos valakinek, engem az nem érdekelt, így passzolom, a díjak itt is be vannak linkelve 48x.
Én vasárnap emaileztem Cyntiával, kedden hívtak, szerdán hozta a futár. (Így lett volna, ha felveszem amikor hívnak, de mivel nem vettem fel, és csak egyszer próbálkoznak, így én hívtam őket 1-2 hét múlva. )

(#13287) Zeki válasza stereodead (#13285) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert ezek nem publikus előizetések, hanem flották. Azok percdíjai nem szoktak publikusak lenni, max ha belépsz/regisztrálsz akkor láthatod a különböző weboldalakon, vagy emailben kapod meg.

(#13288) Soma01


Soma01
veterán

A DPI Alap csomagban a havidíj még lebeszélhető minden irányba? Nem csak Telenor irányba?

(#13289) tome0001 válasza Soma01 (#13288) üzenetére


tome0001
senior tag

minden irányban lebeszélhető!

(#13290) Soma01 válasza tome0001 (#13289) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!
Hűség nélkül is lehet kötni? (pl nem kérek telefont)

(#13291) Today77 válasza Zeki (#13287) üzenetére


Today77
csendes tag

Úgy látom, ezek a szabályok csak DPI-re érvényesek (már hogy semmilyen adat és információ nem hozzáférhető).

[ Módosította: stevve ]

(#13292) Today77 válasza stereodead (#13279) üzenetére


Today77
csendes tag

Szerintem azért a pár ezer forintos kedvezményért semmiképp ne írj alá 2 évet. Jobban jársz, ha megrendeled akkor már az egyik "kolléga" által ajánlott kínai webshopból a telefont negyed áron. Pl. everbuying.com $50-$60-tól már kétmagos telefonokat kaphatsz.
A 2 év szerintem nagy bukta lesz akkor, amikor 1 éven belül a roaming-díjak eltörlése miatt várhatóan radikálisan csökkenni fognak a percdíjak.

(#13293) Zeki válasza Today77 (#13291) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tévedsz. Igazából minden flotta adata a flotta kezelőjétől csak akkor hozzáférhető, ha tag vagy.
Az IKEA flotta is csak akkor ha IKEA-s tag vagy (mondjuk ez a flotta már azt hiszem nincs), a kalandlövész is, a valamilyen újságírós is, a nagycsaládosos is, stb...

(#13294) hbala válasza Soma01 (#13290) üzenetére


hbala
aktív tag

A DPI Alapot igen.

(#13295) hbala


hbala
aktív tag

A Voda topikba ezt a hírt tette be valaki: [link] Reméljük nem ez lesz a tendencia.

(#13296) Soma01 válasza hbala (#13294) üzenetére


Soma01
veterán

És ugye a DPI-nél én maradok az előfizető (a tel. szám tulajdonosa)?

(#13297) Tibee86 válasza Soma01 (#13296) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen.

(#13298) Soma01 válasza Tibee86 (#13297) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!

(#13299) MADcat válasza Today77 (#13292) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ebben egyetértünk, soha nem írnék két évet alá, egy telefon miatt, de még tarifára sem. 2 év kötöttség egyszerűen túl sok nekem. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13300) Today77


Today77
csendes tag

Mobilnet + VoIP megoldásra ajánlom: http://browsercalls.com/
Magyarország mobil pl. bruttó 0.8 Ft/perc. Nincs egyszeri díj, nincs hűségnyilatkozat, nincs szolgáltató-függőség, viszont vannak olcsó percdíjak a világ bármely irányába legyen az vezetékes vagy éppen mobil.
Csak egy netes kapcsolat kell hozzá. Működik Windows-on, MAC és mobil platformokon (Android, iPhone stb.)
(Persze nem árt a stabil kapcsolat "vezetékes", kábeles, 3G vagy 4G, de elméletileg, ha folyamatos, 128k-nak is elégnek kellene lennie)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.