Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- tordaitibi: Windows rendszerek indítása EFI partíció nélkül
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 8 – Ami félresikerül, nem biztos, hogy rossz is
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Strezi
őstag
válasz
Strezi #48228 üzenetére
Ha nem Kraken X62-t használok, hanem mondjuk Corsair 115-öt, aminek alacsonyabb a CPU blokkja, akkor nem kellett volna kivágni az oldalsó venti rácsot. Illetve akkor oldalt a két ventinél is lehet nyerni még kb 5mm-t, mert most gyakorlatilag a blokkon fekszik fel a radiátor.
Ugyancsak munkás a H80i v2 a vastag és felfele álló csövek miatt. De a teljesítménye miatt megérte ezt betenni. A jelenleg 250-275W közötti GPU-t 75% ventivel 50 fok alatt tartja.
Elsőre fordítva raktam be a szendvicsbe (persze hogy oda) a ventit, és hirtelen magasak lettek a hőfokok. Na, gondoltam ezért a pofonért jól megdolgoztam. De amint megtaláltam a hibát és újra indult a rendszer, immár nem egymásnak ellen dolgozó ventikkel jöttek ezek a hihetetlen GPU hőfokok és a csendes működés.
Nem mondanám hogy alap szintű volt összerekni, de csak ajánlani tudom ezt a megoldást!
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3430, 91% Akkumulátor
- Eladó karcmentes Apple iPhone 13 128GB / 12 hó jótállás
- 20 GB-os RTX 4000 SFF ADA Generation
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- AKCIÓ! 750W Seasonic PRIME TX-750 Titanium tápegység garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest