- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kazan23
aktív tag
Köszi a törődést Toldy!
Iponnál végigjártam nagyjából az elvi lehetőségeket (náluk is cca. ugyanannyi a modecom).
A 95W elsőre kicsit kevésnek tűnik... pedig elvben beleférnék, pillanatnyilag.
Valami dán oldalon olvastam, hogy a levegő meg sem moccan benne, meg hát az i3 gyári hűtője be sem fér
A chieftec egy árban van a TT-vel... nem a design, de talán a minőség/zaj/jóhírnév miatt a TT lenne a befutóTehát a célom:
- Design: no design (ha már nem dughatom el a monitor hátuljára)
- Ár: naívan a <10e-ben bízom házra+tápra együtt
- ODD: nem feltétlen szükséges
- táp: nem gamer gép lesz, az i3 HD-je épp elég 1080p-re és dtp-re.
(hiába férnék bele a 95W-ba, 120-150-180-200W azért megnyugtatóbb lenne, persze úgy, hogy csöndes, időtálló és étvágytalan)
- Méret: azok a külső tápos megoldások amik ~180-200*~180-240*~70-80-160mm-esek jobban a kedvemre való lennének, mint a mondjuk magasságban félbe vágott micro-ATX méretű mini-ITX-ek 330-350mm-es hosszal és belső táppal.
De még mindig nyitott vagyok.Mivel biztos vagyok benne, hogy kompromisszumokkal kellene megküzdenem még egy 20-30e Ft-os ház/tápnál is, így azt gondolom, hogy megpróbálom lenyomni ezt a költséget alaposan... a szívás ugysem lesz arányosan nagyobb
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nintendo Switch 2
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Mobil flották
- Így nézz tévét 2025-ben: új ajánlások, régi szabályok
- Huawei Watch GT 2 Pro - egyszerűen gyönyörű
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Tesla topik
- Asztalos klub
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest