Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86319) szazbolha válasza kolopele (#86317) üzenetére


szazbolha
addikt

Szerintem nem feleslegesen. Turbó nélkül kevesebbet fogyaszt mint a i3-7100 WoT alatt és gyorsabb is.
Persze... semmit sem számít az a 5-10-30W, mikor egész nyáron ment a légkondi, vagy ha jó az árfolyam, akkor beindulnak a bányagépek... és barkácsboltba is 2,5 tonnás diezellel járok, de mégis jó nézni ahogy 10-15 watton ketyeg a 9400F, pedig nem vagyok zöld. Full terhelés AIDA64 vagy Prime95-el sem haladja meg a 35W-ot 2,9-*en, alacsony vcore fesszel.
Nekem ez tetszik.... a sok maggal.

GTA5-öt még nem próbáltam, de majd kitesztelem azt is. Ha kevés neki a 6x2,9GHz, akkor majd a biosban visszakapcsolom. Az a sejtésem, a GTX 1060-al FHD-ban VGA limites lesz.
Én nem játszom cpu limites játékokat, a fiam viszont igen, azért kapott 9900K-t.
Talán magamnak is vehettem volna 9900K-t, mert egy direct die hűtést kipróbálnék, a fiam még delidről sem akar hallani, le sem száll a gépről, mióta nem diavetités neki pár játék. Rohadt kó a 9900K.

Ez a direct die hűtés annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy valamit veszek próbára ami sok magos és tuningolni is lehet, aztán lepattintom a kupakját.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.