Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3692) bul07 válasza Segesdy (#3688) üzenetére


bul07
nagyúr

16GB (3.0)-al az a baj hogy kezdenek túlárazottak lenni
Meg a méretből adódóan lassabbak
Nem is beszélve a szállítási díjakról , mert hol éri meg egy 4000Ft-os pent 1500Ft-ért elhozatni
Ezért érdemes körbekérdezni az ismerősöket hogy nem e kell nekik is egy és egyből osztódik a szállítási összeg
Én a régieket adtam el, így mérsékeltem az új pen árát , volt két "lassú" 16-som eladtam őket 6500Ft-ért és vettem egy "gyors" 32-est 9000Ftért , számomra ennyit megért hogy nem fél-egy óra alatt írom tele a 32GB-ot

Rendelhetsz a szlovák oldalról de 1500Ft a szállítás, tehát egy "kis" értékű rendelésnél nem ép az legideálisabb

És megtaláltam neked a legjobbat ha bevállalod az ebay-t , TRANSCEND Jetflash 700 16GB 2800Ft [link] (nézd meg röpke 1241db adott el belőle) Tesztek: [link], [link], [link]

Vagy TRANSCEND JETFLASH 760 USB 3.0 16GB 2850Ft [link] , Tesztek: [link] , [link]

Ezek nem olyan nagy összegek amit ne lehetne kockáztatni

Írtad hogy nem használtad még az ebay-t , nem gond keresd fel Winner_hun kollégát(a rangja mindent elárul) és segít neked , amúgy itt a hirdetése , röviden segít neked megrendelni , megadod neki a linket hogy mit akarsz megvenni, ő megmondja hogy menyit utalj az ő számlájára, meg elkéri a címedet, ő megveszi neked a te címedre és nincs más dolgod csak várni a küldeményt

(#3689) Fishor
Hát egyre sűrűbb az hogy azt kérik hogy postázza vissza az ember , de mondjuk sokszor a postát is állják, ha nem akar postázni akkor résszöszeget térít vissza

Amúgy nem is kell regelnie fentebb a megoldás Winner_hun kolléga

(#3691) gyantaszuz
Persze megbízható eladó kell , mert könnyű átverésbe belefutni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.