Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) xtevo válasza bul07 (#4098) üzenetére


xtevo
őstag

Az N005 valóban már túl nagy... esetleg más márka? Még nem annyira sürget a vétel, de hamarosan szeretnék már egyet. Esetleg egy Kingston DT R3.0 16GB?

(#4102) bul07 válasza xtevo (#4101) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól emlékszek az már 32GB méretben is elmarad sebességben , vagy [link]= videón
De nem tudom normális 16Gb tesztet nem találtam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4103) xtevo válasza bul07 (#4102) üzenetére


xtevo
őstag

Oh, tényleg ott a pont! Akkor a Kingston offos... Amúgy az A-Data S102 100/25, míg az N005 150/25, árban 5,5k vs 6,3k megéri vajon a pluszpénz? :F

[ Szerkesztve ]

(#4104) bluobluo75 válasza bul07 (#4100) üzenetére


bluobluo75
őstag

Köszi! :R
Akkor sebességet elnézve a N005 Pro jobb?
Bocs ha hülyét kérdezek de érezhető ez az S107-hez képest?

(#4105) bul07 válasza xtevo (#4103) üzenetére


bul07
nagyúr

ADATA N005 Pro 5.359Ft

(#4104) bluobluo75
Olvasásban mindenképp érezhető különbség van N005 Pro javára a S102 meg a S107 egy szinten van
Írásban S102 meg a N005 egy szinten van a S107 marad el kicsit
Ha így nézzük a külső forma alapján lehetne dönteni
Méretek , N005 Pro elég nagyméretű sokakat ez zavar
S102 62 x 19 x 11mm (nekem ilyen van 32GB-ba érezhető hogy fém a borítása)
S107 81 x 25 x 10mm
N005 Pro 90 X 20.5 X 11.5mm

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4106) xtevo válasza bul07 (#4105) üzenetére


xtevo
őstag

Van különbség a 100 vagy 150mb/s olvasási sebesség között, ha usb-ről játszok le filmeket smart tv-n? Látom, vagy szaggat? Bár ennél gagyibb pendrive-on is néztünk már 720p filmet, szóval nem kéne.

(#4107) bul07 válasza xtevo (#4106) üzenetére


bul07
nagyúr

Semmi, már 10-15MB/S felett nem lehet észrevenni , esetleg 1080p--nek nem árt a 20MB/s

A három közül én formára választanék kinek milyent tetszik, bár meg kell jegyeznek voltak itt a fórumon olyanok akik azt mondták hogy a s102-ek hullanak mint a legyek, viszont ez magyar garanciás cuccoknál nem számít mert 5éves garancia van rájuk, nagyon sok idő ez , (ipon- esetében meg költséggel se jár a visszajuttatás a garanciafutár miatt, igaz hogy húzós a futár ára 2540Ft , viszont Pick Pack Pont-os szállítás 1250Ft és jár hozzá a garanciafutár )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4108) Gézengúz válasza xtevo (#4106) üzenetére


Gézengúz
addikt

Gondolkodj logikusan.... Vegyünk egy 15GB-os filmet, 2 óra műsoridővel...

15GB az 1024*15 vagyis 15360MB, a 2 óra az 7200 másodperc

15360/7200= 2.2

Vagyis még egy ilyen méretű film esetén is elég ha tud a pendrive 3Mb-ot olvasásra.../sec... (ezt ma melyik nem tudja?) :)

Az más kérdés, hogy nem örülnénk neki ha ennyi lenne csak az írása is, mert végignézni jó a 2 órás filmet 2 óra alatt, de felmásolni.... :U

(#4109) xtevo válasza bul07 (#4107) üzenetére


xtevo
őstag

@bul07 & Gézengúz
Köszönöm a felhomályosítást! :R Így már tiszta a kép. Azt hiszem az aranyközéputat fogom választani az S102P személyében, de még alszok rá egyet-kettőt, ;)

(#4110) alevan


alevan
őstag

Hello. Nem ide tartozik, de mégis.

Nemrég vettem egy Hama pendrive-ot.
https://www.hama.com/portal?action=2563&articleId=29909660

Elektronikai szaküzletben vettem. Hazamegyek, minden megy. 3 napra rá bedugom az asztaliba, és semmi. Bedugom a notebookba, semmi. Más pendrive megy, csak ez nem. (Még csak nem is hallatszik a jellegzetes USB ezköz csatlakoztatásának hangja sem windows alatt).

Visszavittem a szaküzletbe, ahonnan elküldtek, hogy rövidrezártam, és ezzel elment a gari is (lényegében rá se nézett...).

Van-e rá mód, hogy felélesszem valahogy a pendrive-ot? Vagy mehet a kukába, és a Hama peddig a feketelistás gyártók közzé a saját listámban?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4111) bul07


bul07
nagyúr

Azért milyen már hogy a Cseheknél ez 3900ft-ból meg lehet venni , mi meg 6000Ft fizetnénk érte

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4112) bul07 válasza alevan (#4110) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi az hogy rövidre zártad , ezt nekik szakvéleménnyel kell bizonyítaniuk , ilyen készült nem hiszem
Meny vissza és követeld a bevizsgálást ha nem akarják garanciáztatni (úgyse fogják tudni bizonyítani hogy mi okozta a hibát , a lejtést még talán)
Ha meg nem akarják még átvenni se kérd a panaszkönyvet, ahova minden írj le pontosan, majd menni kell a fogyasztóvédelemhez
Ha átveszik jól néz meg az átvételi papírjukat és írasd bele hogy külsérelmi nyom nem látható, nem is árt ha levideózod a pent

Ne hagyd magad (nem tudom hány éves vagy de ha kell szülői erősítéssel menyél be, nem szégyen), sőt említsd meg hogy az eseted meg fogod írni a Tékozló Homár-nak is (most a Indesit egy komplett céget vizsgál mert nem jól végezték a garanciás javítást)

Sőt még a Hama-nak is megéri írni, ha nem menne a dolog mert , mert lehet közvetlenül nekik is el lehet küldeni számlával együtt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4113) Gézengúz válasza alevan (#4110) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kérdezd csak meg tőlük....

[link]

(#4114) alevan válasza bul07 (#4112) üzenetére


alevan
őstag

22 vagyok, többször is megjártam velük, általában fogyasztóvédelem megoldotta. Jelen esetben is hírtelen kelett pendrive, nem volt időm 1 napot várni amíg megjött volna a netes rendelés, és épp akciós volt.

Ám voltam fogyasztóvédelemnél, visszamentünk az üzletbe, mutattak neki egy szerződést amit én nem kaptam meg (persze hogyan bizonyítsam, hogy nem kaptam meg....). Fogta a pendriveot, bedugta az eyik gépbe, semmi, és ezzel el van intézve.

A fogyasztóvédelmist ismertem, ő segített a PCm garanciáztatásánál (amit innen vettem...), mert eltelt 15 nap, és még nem volt kész, "mert nincs alkatrész". A fogyivédelemtől kijöttek, 2 napra rá csodálatos módon lett alkatrész.....

Most csak annyit tudott javasolni, hogy fogjam a pendrive-ot, hivatalos szakszervízben tesztelessem le (megérdeklődtem, szinte a pendrive ára), és be tudom perelni az üzletet (amit elveszítenék, mert Romániában lakom...). Ennyit nem ér meg nekem, így vagy meg tudom javítani itthol, vagy megy a kukába.

A gond itt, hogy magasról leszarják az embert, de a városban ez az egyedüli elfogadható minőségű árukat forgalmazó elektronikai szaküzlet. És elég sokan megjárták már velük, így a városban virágzik az online boltokból való vásárlás.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4115) Gézengúz válasza alevan (#4114) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mondjuk azt nem mondtad, hogy Erdélyországból írsz...

(#4116) bul07 válasza alevan (#4114) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja Románia , ott tényleg nehéz , de nem jobb ez itt se egy két üzletben
Gondoltam én is régebben hogy Nagyváradon veszem meg a gépemhez az alkatrészeket , de nem volt olcsóbb mint nálunk

Én úgy jártam hogy bent volt garanciáztatni memória , processzor , meg a vga-m is náluk volt , ere nem csődbe ment a üzlet buktam mindent, majd 55e Ft károm lett (adó tartozása is volt nem kevés)

De a Román Hama ínportőrnek még írhatsz hátha szerencséd lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4117) harry válasza xtevo (#4101) üzenetére


harry
veterán

N005-öt néztem én is, de nem tetszett a nagy méret miatt, és mert itt több negatív véleményt olvastam róla: [link] Nem tudom mennyire általános hiba, de nekem elég volt ahhoz, hogy S102 legyen. Még nem vettem át, utána tudok róla többet is mondani.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4118) xtevo válasza harry (#4117) üzenetére


xtevo
őstag

Hasonló cipőben járunk akkor... :) Rendben van, ha esetleg letesztelnéd megköszönném. :R Közben találtam egy nagyobb tesztet, 32 db pendrive-ot hasonlítanak össze, azt viszont nem látom mennyire aktuális.

(#4119) harry válasza xtevo (#4118) üzenetére


harry
veterán

Nagyobb méretben, úgy látom gyorsabbak, így az nem feltétlenül mérvadó.
Mondjuk én is csak USB2-n tudom majd megnézni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4120) bluobluo75 válasza bul07 (#4105) üzenetére


bluobluo75
őstag

Találtam egy olyan megnevezésű pendrive-t, hogy ADATA AN005P-16G-CGY 16 gigás, ez jó?

(#4121) bul07 válasza bluobluo75 (#4120) üzenetére


bul07
nagyúr

Telefonról nem tudok normálisan keresni
De amúgy ez nem ADATA N005 Pro lenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4122) bluobluo75 válasza bul07 (#4121) üzenetére


bluobluo75
őstag

Akkor az nem a rendes amiről eddig beszéltünk?
Mert az ára ottkörül van

[ Szerkesztve ]

(#4123) bul07 válasza bluobluo75 (#4122) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet hogy ez a kódveve, rendesen rá kell keesni akkár a gyártó oldalán

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4124) Gézengúz


Gézengúz
addikt

16Gb a legjobb árban... :)

Az USB 2.0 maximuma környékén lehet az olvasása..Egy kártyaolvasóval tiszta pendrive és még mobileszközökbe is tehető... :)

[link]

(#4125) bul07 válasza Gézengúz (#4124) üzenetére


bul07
nagyúr

Class 10 memóriakártya
30MB/s nem hinném hogy az írási tempóra vonatkozik, sokkal inkább az olvassásra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4126) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Meg tudná nekem valaki mondani melyik magyar magazinban volt legutóbb pendrive teszt? (chip,pcworld,év hónap)
Köszönöm előre is! :R

(#4127) Gézengúz válasza bul07 (#4125) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha megjön, megmondom....[link]

Persze ott van, hogy írási seb valamivel alacsonyabb....Fényképezőmbe teljesen jó lesz.. :)

(#4128) bul07 válasza Gézengúz (#4127) üzenetére


bul07
nagyúr

Végül is árában vetted és nem kell rá sokat várni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4129) Gézengúz válasza bul07 (#4128) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ahha, csak úgy látom az e-bayen az új kerül ennyibe....Meg kéne tanulni azt is, de inkább vadászok az itthonira, nekem egyszerűbb..

(#4130) bul07 válasza Gézengúz (#4129) üzenetére


bul07
nagyúr

Elméletileg a tiéd is új csak kibontotta hogy letesztelje, én is ezt szoktam csinálni ha eladásra rendelek Pendrive-ot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4131) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Elolvastam az első hozzászólást, mint ahogy azt ilyenkor illik, azonban ott nem találtam ajánlásokat különböző pendriveokra. Régről emlékszem, hogy a Jetflash 760-ról volt már itt szó, hogy esetleg érdemes megvenni, mert remek ár/érték aránya van, és még viszonylag gyors is.
Találtam egy ilyet. Erről mi a véleményetek?

Szerk: illetve a 730 is rémlik valamiért. arra meg itt van egy ilyen.

Vagy ezek már "lejárt lemezek", és van már jobb is (hasonló árkategóriában)?

[ Szerkesztve ]

(#4132) bul07 válasza fraba (#4131) üzenetére


bul07
nagyúr

Olcsóbb kategóriában még tartja magát a 760/770 és a 700/730 , azért írtam így mert a kisebb szám a fekete színt jelzi a magasabb a fehéret de belsőre megegyeznek
Amúgy sinceritytrading szokta jó áron árulni őket de most ahogy nézem kifogyott a készlete és megemelte az árat rendesen
Amúgy sinceritytrading meg courtesytrading valószínűleg egy eladót takar

760-as tesztem itt van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4133) fraba válasza bul07 (#4132) üzenetére


fraba
aktív tag

A 0 Ft - 4999 Ft-ig tartó intervallumban milyen más (esetleg jobb/ajánlottabb) pendrive van? Vagy ez bőségesen megfelelő sebességet nyújt? Esetleg érdemes még várnom? Nyilván, ha több pénzt költök rá, akkor 7236478234682373 MB/s-ot is el tudnék érni :), de kell ez?! Szerintem nem... :)
Magyarán a 760/770 - 700/730 páros közül bármelyiket nyugodt szívvel megvehetem, nem fogok csalódni?

(#4134) bul07 válasza fraba (#4133) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyen 10MB/s írást tudnak USB 2.0-án , ha ennyi elég akkor megveheted
5500Ft körül van itthon a gyorsabb pen (S102)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4135) fraba válasza bul07 (#4134) üzenetére


fraba
aktív tag

van usb 3.0 a gépemen, ezért is szeretnék 3.0-s pendrive-ot venni. viszont az a 10 MB/s 2.0-n nem valami bizalomgerjesztő... :/

(#4136) bul07 válasza fraba (#4135) üzenetére


bul07
nagyúr

A elfogadható sebességűek is ilyen 20MB/s körüli sebességet tudnak USB 2.0-án, USB 3.0-án meg 25MB/s , a 32Gb tudnak 50MB/s írásokat 3.0-án

Ezt a hozzászólásomat nézd meg , linkekkel együtt..

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4137) fraba válasza bul07 (#4136) üzenetére


fraba
aktív tag

magyarán akkor ezt kéne inkább megvennem, és ezért a pénzért ez az áru hibátlan is, igaz? :)

(#4138) fraba válasza bul07 (#4136) üzenetére


fraba
aktív tag

látom, neked egy s102-d van csak 32 gb-os. mennyiért vetted? ebayen 6,8k. valóban ki is tudod használni azt a 2x-es maximális írási sebességet a 16 gb-os képest? nem lenne fontos az az írási sebesség, mindegy hogy 2 vagy 4 perc alatt másol fel a gép egy nagyobb mkv-t a penre. inkább a tárterület miatt izgat. mégiscsak a duplája, ami viszont adott esetben nagyon jól jöhet!
de ennyi pénzt meg nem szívesen adok ki egy pendrive-ért... :/

(#4139) Gézengúz válasza fraba (#4138) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem is 32-es s102pro-m van...

USB 3-on hozza az 50Mb-os írást...

(#4140) bul07 válasza fraba (#4138) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha rászánod a pénzt akkor inkább a S102 vedd
Amúgy ha kiszámoljuk a 760-ast is 25perc alatt tele lehet írni , az S102-őt ennek a fele

Én ki használom mert 32GB az már igen nagy méret, így számít az írási idő is
Én film hordozásra használom(munkahelyen van idő nézni, amúgy is sok időt töltök munkával 240órát havonta)
Amúgy 7500Ft +1500Ft(szállítás) -ért vettem , de úgy látom most csökkent az ára , de ez se rossz vétel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4141) fraba válasza bul07 (#4140) üzenetére


fraba
aktív tag

ez érdekes... az n005, ami elvileg a felső réteget célozza meg, az olcsóbb, mint az s102, és gyorsabb is. hogy lehet ez, vagy csak szimplán lejjebb vitték az árát...?!
sokért van már az... szerintem maradok a s102 16/32 gb-nál ebayen. Ott ebben az árban a posta is benne van már. a méretet még meg majd eldöntöm. most elsősorban nyaralni kell(ene), hisz' augusztus van (még), vagy mi... :)

Köszi a segítséget srácok! ;)

(#4142) ledgeri válasza bul07 (#4140) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szabad megtudnom, hogy milyen az a munkahely, ahol van idő filmetnézni?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4143) ledgeri válasza ledgeri (#4142) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ez privátnak ment volna...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4144) bul07 válasza ledgeri (#4142) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy telephely őrzése , 24/48-ban , valamivel ébren kell tartsam magamat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4145) bluobluo75


bluobluo75
őstag

erre valaki?
Sajnos kerestem már de sehol nem akadtam eddig rá, pedig biztos láttam valamelyik PC-s magazinban :(

(#4146) bul07 válasza bluobluo75 (#4145) üzenetére


bul07
nagyúr

Sterintem erre nemigen kapsz választ , egyre kevesseben olvasnak PC maganzinokat, miért fizessen olyanért az ember amit netten se perc alatt megtaláll

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4147) bluobluo75 válasza bul07 (#4146) üzenetére


bluobluo75
őstag

Jó de ha valaminek utánna szeretnék járni, akkor megnézem több helyen az adott dolgot :U

(#4148) makoss


makoss
addikt

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a 2 közzül melyik lenne a jobb:
Kingston DataTraveler HyperX 3.0 64GB
Sandisk extreme 32GB
Gyorsaság és megbízhatóság szempontjából
Illetve melyik az a leggyorsabb pendrive ami kapható ma itthon? (Gyorsaság és megbízhatóság szempontjából érdekelne)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4149) andatti


andatti
senior tag

Nna, új fejezet... Ha most akarnék venni valami normális pendrive-ot, külföldről, max. 1-2 ezer Ft-ért, azaz pár ezerért... akkor mit ajánlotok? (keresztlány elhagyta az övét, szeptembertől pedig gimiben kezd... gondolom ott is sok házit kell majd bevinni pendriveon... ) szóval teljesen szimpla használat...

(#4150) ledgeri válasza bul07 (#4144) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.