Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) knajf válasza Samanbacsii (#4300) üzenetére


knajf
senior tag

szerintem nagyon réteg dolgot keresel... a helyedben kiegyeznék egy jobbfajta usb3-as pendrive-al. sok új alaplap már támogatja NATÍV az usb3-at, ami nem natív abból még több van, 3 éve jelen van tudtommal az usb3 -nem wikipédiázok rá mielőtt postolok-. Ha kell, beszerzésben is tudok segíteni ;]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#4302) Samanbacsii válasza knajf (#4301) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Értem, köszi!
(Ooo, most vettem egyet... sürgősen kellett...)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4303) j0zsef


j0zsef
tag

Off kérdés: USB 3 kártyára van valamilyen javaslatotok? Megéri-e vagy sem, hatékony-e vagy sem? Ha jó akkor milyet érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

I will not buy this record, it is scratched!

(#4304) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

torolve

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4305) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

torolve

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4306) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Csinaltam kis tesztet, ha vkit erdekel Sandisk Extreme 32 Gb USB 3.0 link :D

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4307) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, 64gb-s változatban milyen írási sebességük van?
transcend 700, 730, 760
lexar s73
TDK tf30

Melyik ír a leggyorsabban?

Transcend 780 64gb tényleg 100mb/s feletti írási sebességgel bír?
Vinyó egyáltalán tud ezzel lépést tartani? :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4308) Werkly


Werkly
őstag

64 GB USB 3.0 pendrive-ból melyiket érdemes venni?

(#4309) Soti2


Soti2
csendes tag

Sziasztok!
Erről a pendrive-ról szeretném a véleményeteket kérni.

Verbatim V3 MAX USB Drive 16 GB

[link]

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#4310) knajf válasza Werkly (#4308) üzenetére


knajf
senior tag

Kingston dt r3 64gb 16900 ert nalam:) en is szemezek vele

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#4311) bul07 válasza knajf (#4310) üzenetére


bul07
nagyúr

Ajánlom ezt is a figyelmedbe , a garancia az ami visszatartó erő lehet

(#4307) Edenyke
transcend 700, 730 egy és ugyan az a cucc csak más színben

Transcend JetFlash 700 and 780 64GB teszt
700-730-at a helyedbe elfelejteném
780-as jó lehet , már ha jó áron van
760 ilyen értékeket találtam Quoted speed - Read 80 MB/s, Quoted speed - Write 68 MB/s

Neked is ajánlom a SanDisk Extreme-et nagyon gyors(hozzászólás elején linkelve) . Csak ennyit tud sebességre :)) :DDD , ehhez már jó SDD is kell (másik mérés)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4312) Zirowe válasza bul07 (#4311) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi a választ. :)

Sima sata2es 3.5ös vinyóról való másoláshoz mennyi a max írási sebesség, ami ajánlott?

Van két adata s107 32gb, azok 50mb/sec-el írnak, annál gyorsabb kéne (+ezeket nem szereti a tv-m), illetve most szereztem mellé egy 64gb transcend 700at, az kb 28mb/sec-el ir, ezek mellé gondoltam a 780-as 64gb-t, olyan 80$ körül van ebayen.
Amúgy ebayes cuccra HK-ból hogy van az élettartam gari?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4313) bul07 válasza Zirowe (#4312) üzenetére


bul07
nagyúr

Merevlemeznél elég sok tényező van, fordulatszáma , típusa ,
Ez az én merevlemezem mérései ,és ez csak rosszabb lett a használatnak köszönhetően meg a win7 is belassult kicsit
Extreme-hez már SDD kell hogy a maximális sebességét ki lehessen használni

Nem sok a 80$ azért a pen-ért?
Garancia jó kérdés , eladónak visszaküldve szerintem hamarabb lesz csere darab
Mert a gyártók számlát is szoktak kérni azt meg nem igen szoktak küldeni, amúgy is a helyi importőr nem fogja intézni el kell küldeni a Európai központba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4314) Volkov


Volkov
aktív tag

Sziasztok!

Van élettartam tapasztalat is már ezekhez az occsó ebay-es TRANSCEND pendrive-okról?
Szeretnék venni egy 32GB-osat, és az ára elég vonzó.
Sebesség annyira nem lényeg, egy dolga lenne a cuccnak:
egyszer felmásolom rá az új notim biztonsági mentését és maradjon meg :)
(win8-al kaptam a gépet s le kéne menteni, DVD-re talán még lassabb lenne, no meg kéne 5 vagy 6 :DDD )

Utoljára nekem akkor volt pendrive-om mikor még 256 MB-osok mentek, s abból volt ami állásában ment tönkre :O

Köszi! :R

(illetve ebay-en ma már nem divat a duplára formázott pendrive/memória kari? volt pár ismerősöm aki járt úgy anno, én ilyet még nem mertem rendelni)

:)

(#4315) bul07 válasza Volkov (#4314) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze hogy figyelni kell hogy milyen eladótól vesz az ember az ebay-en , de vannak megbízhatóak , vagyis úgy fogalmaznék hogy egyenlőre megbízhatóak mert most is az egyik eddig megbízható eladó furcsán kezdet üzletelni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4316) #57919488 válasza bul07 (#4313) üzenetére


#57919488
törölt tag

Uj vagyok a temaban :D olvasasi vagy irasi sebesseghez kellene SSDa max kihasznaltsaghoz? :DDD

(#4317) bul07 válasza #57919488 (#4316) üzenetére


bul07
nagyúr

Az én merevlemezem teljesen új korában se tudta volna maradéktalanul kiszolgálni a SanDisk Extreme-et 64GB
Az én merevlemezem mérése teljesen új korában , egy SanDisk Extreme sebesség teszt , jól látható hogy gyorsabb a SanDisk Extreme 64GB változata
32GB változatot még talán ki tud szolgálni egy merevlemez (Persze vannak gyors merevlemezek is azok talán ki tudják szolgálni 64GB-ost is)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4318) mpetrooo


mpetrooo
tag

Üdv.

A segítségeteket kérem. Egy új pendrive kéne nekem, mert a jó öreg (6éves) egy Gb-s pendrivom sajna elromlott. Gondoltam veszek egyet, de annyi féle van, hogy nem tudtam dönteni:D
Mit ajánlotok? de valami igazán gyors fajta kéne. Lenne rá 10-15 ezrem. Ennyiből mi jön ki?

üdv,
Máté

(#4319) bul07 válasza mpetrooo (#4318) üzenetére


bul07
nagyúr

Első dolog hogy külföldi rendelés játszik e?
Esetleg ebay?(Esetleges garancia inzézése nehéz lehet)
Vagy Szlovákiai web boltok amiknek a garanciáját könnyebb érvényesíteni
Árban így jönnek olcsóbb megoldás előll
ebay->Szlovákia->Itthon(Már ha magyarisztánban élsz)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4320) rankesz válasza bul07 (#4315) üzenetére


rankesz
veterán

Írnál erről egy pár szavas összefoglalót, hogy az is képben legyen aki nem látogatja napi szinten a topikot? :R

(#4321) bul07 válasza rankesz (#4320) üzenetére


bul07
nagyúr

ebay fórumrészben szoktuk ezt kitárgyalni , hogy ki megbízható árus
Én sinceritytrading szoktam ajánlani , többen rendeltünk már tőlle és eddig nem volt gond(De ahogy a borítékokkat lezárja az egy rémállom :) )

De volt más megbízható is extremeprocessor akkiről mostanában nem sok jót hallani [link]

Ezért érdemes figyelni a megfelelő fórumot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4322) mpetrooo válasza bul07 (#4319) üzenetére


mpetrooo
tag

ebay-os rendelés játszik persze, rendeltem már sok mindent onnan, csak az ilyen pendrivek nagy része átverés úgy hallottam, estleg tudsz egy jó eladót?

(#4323) bul07 válasza mpetrooo (#4322) üzenetére


bul07
nagyúr

Én Sandisk Extreme-et vásárolnék, 32Gb sebesség teszt, 64GB-os példányokról pár hozzászólással feljebb linkeltem

ebay-ről tőle már többen vettünk és eddig nem volt gond a fent nevezettet is vették már tőle
32GB, de ha rászánod a pénzt és kell a 64GB méret akkor az is belefér

Szlovákiából ezt a boltot tudom ajánlani , itt igaz drágább viszont a garanciát könnyebb érvényesíteni (én már vagy 5-6éve rendelek tőlük tehát nem ilyen eltűnős, név változtatós cég, és rendesen el is lehet őket érni, garancia feltételei/intézése itt olvasható)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4324) Tikakukac


Tikakukac
titán

Szia mindenki!

Kellene nekem egy pendrive, gyanúsan 32GB, felhasználási kör: szervizes munkákhoz kell majd. Ez azt jelenti, hogy felmegy rá egy multis oprendszer telepítő 12GB méretben, meg 8GB benchmark és még 5 GB egyéb progi. Írva nem nagyon lenne, csak olvasva. Ott viszont bőven. És USB2.0 alatt is üzemelne rendesen, nyilván 3.0-ás pendrive kellene, mivel egyre több az új gép, és ott alap a 3.0.

Árban nem akarok elszállni, 6-7k magassága a plafon.

További kívánság: ne legyen kupakos, vagy ha igen, lehessen kötni rá kis láncot, ami a másik feléhez tartja.

Ebay és egyebek megoldható, de inkább talán itthon vagy az euban venném.

THX

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4325) mpetrooo válasza bul07 (#4323) üzenetére


mpetrooo
tag

köszi szépen:D megnézem magamnak azt a 64gigásat:D

(#4326) bul07 válasza Tikakukac (#4324) üzenetére


bul07
nagyúr

sajna kis hazánkba 32GB USB3.0-ás verziók 8e Ft-nál kezdődnek és ez a legalja
De még az ebay-en se igazán találni jó 32GB-sat 6-7e Ft magasságában, de amúgy ezt ki is zártad(EU-s árusok drágák)

Emelned kell a kereten
Meg szervizes munkánál min egy tartalék kellene , főleg ha kijárós szervizes munkához lesz használva

(#4325) mpetrooo
Ha az ebay-ről akarsz vásárolni figyelj oda mert nagy ünnep jön és leáll az egész Kínai gazdaság

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4327) mpetrooo válasza bul07 (#4326) üzenetére


mpetrooo
tag

ó tényleg köszi hogy szólsz, akkor ebay kilőve:D valami más hazai altenatíva ?

(#4328) bul07 válasza mpetrooo (#4327) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha most a hét elején rendelsz nincs gond
Én így gondolom , ebay-as fórumban írtam ezt

Lelkiekben készüljetek mert jön egy pár ünnep Kínai barátainknál, és nem kicsit lassulhat a csomagküldés

Ősz Ünnep szeptember 19 - 21.
Nemzeti Ünnep 2013. október 1 - 7.

Főleg a október elejei a húzós mert az kihatással van szeptembere is, szep 24-25-én rendelt dolgok lehet majd csak okt 10-e után hagyják el Kínát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4329) Tikakukac válasza bul07 (#4326) üzenetére


Tikakukac
titán

EU-s árusokon nem az ebay EU érdekelt, bánom én honnan jön, hanme egyéb boltok ;)

Nem annyira komoly munka lenne, itthoni munkakönnyítés lenne, mivel sok a gép, így egyszerűbb. Tehát nekem bőven elég ha olvasni 2.0-n majdnem fullosan tud, 3.0-n meg amennyit a keret enged. Az írás az másodlagos.

Így valami tipp? :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4330) bul07 válasza Tikakukac (#4329) üzenetére


bul07
nagyúr

6-7e Ft akkor is kevés 32GB-os USB3.0 pendrive-ra
Főleg hogy gyorsat keresel

Szlovákiából 7000Ft+1500Ft szállítással Adata S102 Pro-t lehet venni de ez is több a keretednél

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4331) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!
Olyan után érdeklődnék, hogy a minap vettem a 32GB-os Sandisk Extreme pendrive-omhoz egy 1,8m hosszú USB 3.0-ás kábelt, vártam 1 kicsi jelveszteséget és ahelyett, hogy csökkent volna, nőtt a sebesség.
Ez mitől van? ...ami persze nem baj, sőt nagyon is jó, csak meglepett
régi mérésem, közvetlen a gépbe dugva a pendrivet
új mérés, az új USB 3.0-ás kábelre dugva
Köszönöm előre is! :R

(#4332) Sterilzona válasza bluobluo75 (#4331) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Az szép. Csináltál ellenőrző mérést ? :) Amúgy, hol vetted mennyiért ?
Kiváncsi lennék, hogy egy usb 3.0 bővitőkártyával milyen értékek lennének, lévén, hogy nekem pci bővitőkártya van csak.

(#4333) bluobluo75 válasza Sterilzona (#4332) üzenetére


bluobluo75
őstag

Azóta végeztem mégegyszer mérést, a 2 alsó érték megváltozott, jóval rosszabb lett, van ami mégjobb
Ebay-ról vettem
[link]
mivel tudnám még ezt tesztelni?

[ Szerkesztve ]

(#4334) bul07 válasza bluobluo75 (#4333) üzenetére


bul07
nagyúr

ATTO Disk Bencmark is lehet tesztelni , bár ez nálam nem mindent szeretett
ebay-es linked nem ebay-es hanem egy mérés , bár lehet direkt raktad azt be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4335) bluobluo75 válasza bul07 (#4334) üzenetére


bluobluo75
őstag

Az ebay ahonnan a pendrive van: [link] ...báár nem tudom miért fontos ez annyira :F
De azért kíváncsi lennék mire van most ez a nagy eltérés?
Mitől lehet?
Köszi a progit, megnézem! :R

[ Szerkesztve ]

(#4336) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Itt egy mai teszt, már az ATTO Disk Benchmarkkal is:

(#4337) knajf válasza bluobluo75 (#4335) üzenetére


knajf
senior tag

egy kérdésem lenne. lehet úgy formázni ezt a pent, hogy lehessen wint telepíteni róla? nekem van valahol egy 8gigás cruzerem, kb 4 éve vettem 5500forintért havertól (akkortájt 10körül mentek) és ennyi bajom lenne egy jövőbeni sandisk vásárláskor, hogy egy wintelepítőt nem tudok csinálni belőle...:S

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#4338) bul07 válasza knajf (#4337) üzenetére


bul07
nagyúr

Kicsit zavaros
A régi 8GB-ból nem tudtál telepítőt csinálni?
Vagy most vettél egy Sandisk-ot és ara nem tudtál?

Ezt a módszert próbáltad? (én ez alapján csináltam)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4339) fdisk


fdisk
őstag

Nagyobb kapacitású pendrive vásárláson töröm a fejem.
Ezt néztem ki:ADATA S102 Pro 64GB
Szerintetek megéri ennyiért és itt?
Azért ezt mert relatíve olcsó és elég jó az írási/olvasási sebessége.
Kingstont nézegettem még,de egy 10-sel drágább.

Vagy még ez:A-Data Nobility N005 Pro 64GB

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4340) okiteki


okiteki
tag

Szinte mindenki csak USB3 as peneket tesztel alig van már usb 2.0 pen teszt,nekem meg pont olyan kell MUNKÁHOZ vagyis a leggyorsabb usb 2.0 pen 32 gb méretben.
16 gb OZC rally 2 van és betelt állandóan törlök róla kell a nagyobb hely ... :(
Sok olyan géppel találkozok amik nem kezelnek usb 3.0 mert nem pc használnám hanem projektor, nyomtató amik nem kezelnek 3.0 eszközöket.

Csak usb.2.0 eszközöket kezelnek azok az eszközök amihez kellene egy gyors 32gb usb 2.0 pen!
3.0 usb vagy lefagy vagy nem is kezeli vagy errort irnak vagy ismeretlen hardware. :W

(#4341) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni a linken található pendrive-ról.
[link]
Menyire jó, valaki használ-e ilyet?

Üdv,
GBoy

(#4342) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Iponból rendelnék egy megbízható pendrive-ot. Kritériumok, 16 GB-os méret, 5 év garancia, USB 3.0 (de lehet a 2.0 is). 5k környékén rengeteg variáció van. Melyek az ajánlott márkák és típusok?

Köszi

(#4343) bul07 válasza HZoli87 (#4342) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg
Adata
N005 Pro
S102Pro
S107

( #4341 ) gameresboy
Jó lehet de több fajta fut ezen a néven, ha jól emlékszek nemrég valaki vett ilyet és tesztelte is
Amúgy a fentiekre te is ránézhetsz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4344) HZoli87 válasza bul07 (#4343) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi.

(#4345) pitman


pitman
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tudnátok-e ajánlani megbízható, gyors, usb3-as (usb2 porton is gyors, tehát, amit a port tud, azt lehetőleg használja ki) 32Gb-os pendrive-ot? A felsorolás az egyes paraméterek fontossági sorrendjét tükrözi. Tehát mindenképpen olyan kellene, mely lehetőség szerint évek múlva is pendrive lesz.

(#4346) bul07 válasza pitman (#4345) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem írtad hogy menyit szánnál rá
De Sandisk Extreme-be nem csalódnál

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4347) pitman válasza bul07 (#4346) üzenetére


pitman
őstag

Ezzel szemezek jelenleg, másik jelölt a Kingston G3-as szériája lenne, de arról olvastam néhány negatív visszajelzést.
Sandisk-et hol érdemes venni? Néhány általam nem ismert webshop-ban láttam csak eddig, azokban így elsőre nem bízok.

(#4348) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Szükségem lenne egy pendrive-ra. 4GB-os is elég lenne. (Persze ha több, nem baj.)
Leginkább a legjobb ár-érték arányút keresem. USB része ne legyen visszahúzható (mint némelyik kingston-nál, nekem az nem szimpatikus). Lehetőleg minél kisebb helyet foglaljon (Ne vegyen el másik usb portot). USB 3.0 előny! 5000ft környékén gondoltam.
Létezik ilyen? :)

szerk: 3,4,5 év garancia hab lenne a tortán.

[ Szerkesztve ]

.

(#4349) bul07 válasza pitman (#4347) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha bevállalod a kérdéses garanciát akkor ebay
32GB ~8500Ft
64GB ~ 15.000Ft

Szlovák webshop
32GB ~ 12066 HUF+ valamennyi szállítás

(#4348) Troy.
5.500Ft körül magyar honba 16GB-at tudsz venni
Adata
N005 Pro(ez nagy de nem vastagságra)
S102Pro
S107

Kingston
R30

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4350) pitman válasza bul07 (#4349) üzenetére


pitman
őstag

Nem nagyon szeretnék kockáztatni se a garancia se esetleges hamis termék miatt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.