Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) grigo válasza bul07 (#4049) üzenetére


grigo
őstag

Köszi a tippet. Ezeket is megnézem és elolvasom mindenképpen.
Valójában úgy kezdődött, hogy kell egy pendrive. És azért néha hurcolászok dolgokat, meg ha már veszek akkor miért ne olyat vegyek aminek a tárolókapacitásával nem lesz gond egy darabig. De akkor már miért ne legyen jó a sebessége. Mert szerintem mindenkinek ismerős, hogy már indulna, és csak arra vár hogy kihúzza a drive-ot de az még csak másol...
Így jutottam szépen idáig :D

Még arra megkérhetlek, hogy nézd meg nekem ezt?
Nagyon tetszik ez a masszív gumis védelem. Mert tudom előre, hogy kapna rendesen.
Ha azt mondod, hogy ebben van valami buktató akkor nem rendelem innen.

Nagyon köszönöm a tegnapi és mai segítséget is!

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#4052) grigo válasza grigo (#4051) üzenetére


grigo
őstag

Bocs, elrontottam a linket és nem tudom megváltoztatni. Szóval ez

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#4053) buca84


buca84
őstag

Milyen pendrive-ot javasolnátok op.rendszer (arch linux arm) tárolására? Egy Seagate GoFlex Net-hez használnám.

[ Szerkesztve ]

(#4054) bul07 válasza grigo (#4052) üzenetére


bul07
nagyúr

Ettől az eladótól elméletileg már rendeltek ph-s tagok és nem volt gond

Én azért meggondolnám hogy nem e ezt venném [link], bár ehhez már SDD se árt hogy ki tudja használni a sebességét , meg ugye ha tényleg sokat kapna
Legjobb ha azt rendeled ami neked tetszik mások véleménye másodlagos csak tud hogy mit tud az adott pen (ne legyen túlzott elvárás)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4055) logaritmus


logaritmus
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy 32-es pen-t, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam.
SANDISK EXTREME USB 3.0 16GB már van és b.szott gyors minden téren. Elsődleges a kisméretű fájlok írásának a gyorsasága ezért is vettem az előbb említett pen-t. Gondolkodom ugyanebből a típusból a 32-es változatra, de nem tudom hogy érdemi különbség lenne-e ez között(SANDISK) és ezek között:

KINGSTON DATATRAVELER DT R3.0 32GB
KINGSTON DATATRAVELER DT ULTIMATE 3.0 32GB

(#4056) bul07 válasza bul07 (#4054) üzenetére


bul07
nagyúr

Corsair Voyager GT 32GB teszt innen a ph-ról , vedd nyugodtan ha tényleg tudja a 50MB/s írást
Nem értem hogy jöhetett ki ebben a tesztebem 50MB/s írás mikkor a gyártó szerint is csak 40MB/s az írása [link]

Talány?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4057) dragonfx


dragonfx
veterán

megtaláltam egy régi adata 1 gb.os pendriveomat. elméletbn aida szerintme usb2es.

ez irto lassu nem?de gyakorlatban ennyire ne lasu akkor mér hozzaki ezt a 2 progi?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4058) Kasya válasza dragonfx (#4057) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mennyi ido alatt masolsz at ra egy 700 megas fajlt?

(#4059) dragonfx válasza Kasya (#4058) üzenetére


dragonfx
veterán

most jelenleg nincs 700mb.os file.om de egy 250eset megnézem.
de totcommba tudd ugy indult el hogy 60-55-44-38...és kb át is ment de 99nél megáll és vár valamire...ezt cisnálja az otthoni 8as is... :U

viszont utánanéztem ez a transcend jetflash 700/760 nem rossz 20megával ir a 16gigás 4200ft. vajona 8as mennyivel lassabb?fele?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4060) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Iponból vásárolnék alkatrészeket, és szükségem lenne egy pendrivera.16Gb a méret, és USB3 kellene.
Mit ajánlanátok?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4061) Gézengúz válasza Ace Ventura (#4060) üzenetére


Gézengúz
addikt

[link]???

(#4062) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

Most kaptam egy 64GB USB3.0 pendrive-ot, s azt szeretném kérdezni, hogy mire érdemes formázni: exFAT vagy NFTS, lemezfoglalási egység mérete, illetve elég-e egy gyorsformázás. A lényeg, hogy minél gyorsabb legyen (egyaránt írok rá nagyobb fájlokat, mint például videók, illetve sok apróbbat is), illetve, hogy ne FAT32 legyen (meg akarok szabadulni a 4GB-os korláttól).
És létezik olyan megoldás, amivel nem kell a biztonságos eltávolítást alkalmazni, csak elég kihúzni?
Köszönettel,

antivirtuoz

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#4063) Kasya válasza antivirtuoz (#4062) üzenetére


Kasya
nagyúr

ExFat, ha nem akarod XP alatt mar hasznalni...128kbyte jo lesz unit size-nak es elso formazasra csinalj egy teljes formazast...
A lehuzasra nincs semmi. Elkell tavolitani! vagy csinalhatod ugy, ahogy en mar bo 10 eve, ami teljesen "etikettellenes es egeszsegtelen, valamint halalozast okoz". Vard meg mig ramasolod a fajlt, varj 2-3 secet ill. ha van dioda a pendriveon, amig ki nem alszik, majd huzd le minden ceco nelkul. <-- megegyszer mondom, nem ajanlott. Ha megis gondod lenne, lehet, hogy a legutolso fajl nem lesz olvashato, vagy legrosszabb esetben a pendrive is tonkremehet!

[ Szerkesztve ]

(#4064) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Sziasztok!

Vélemény kéne, hogy melyik pendrájv a jobb és ha igen, miben és mennyivel:
SANDISK Extreme USB 3.0 32GB
ADATA N005 Pro 32GB Szürke
Köszönöm előre is! :R

(#4065) bul07 válasza bluobluo75 (#4064) üzenetére


bul07
nagyúr

SANDISK Extreme írásban olvasásban is gyorsabb, minden tekintettben kis seb nagyobb fájlokban is
Ha van rá keret akkor nyugodtan válaszd azt
ADATA N005 Pro 32GB sebesség
SANDISK Extreme USB 3.0 32GB sebesség

El kell döntened hogy megér e annyival többet a dupla írási sebesség
Mondjuk van még alternatíva Szlovákiai vásárlás , vagy még messzebbről Kínából

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4066) bluobluo75 válasza bul07 (#4065) üzenetére


bluobluo75
őstag

Minden tekintetben jobb a SANDISK Extreme ?

(#4067) bul07 válasza bluobluo75 (#4066) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen , csak az ára húzósabb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4068) bluobluo75 válasza bul07 (#4067) üzenetére


bluobluo75
őstag

Azt látom, köszi : :B
Azt nem tudom, melyik havi magazinban volt egy teszt a pendrive-okról, meg melyikben, már nem emlékszem, melyik lehet?

[ Szerkesztve ]

(#4069) harry


harry
veterán

Átfutottam a korábbi postokat, ezek alapján talán ezt választanám:
ADATA S102 Pro 16GB - 5.5k körüli áron

Igazából meglehetősen ritkán használnám, eddig kb. félévente, ha kellett... most is elég lenne egy 4 gigás oprendszer telepítés végett, de ha már veszek, valami értelmesebbet.

Ebből kifolyólag nem kell a leggyorsabb, úgy láttam, ez ilyen 20MB/s írási sebességet tud hozni (USB2-n is, ha igaz? - ezen fogom használni), az kb. megfelelne. No meg az 5év garancia is jó.
Néztem még az N005 Prot, de ahogy látom, az fizikai méreteiben is nagyobb, ami nem túl praktikus, illetve olvastam róla pár negatív véleményt.

Vagy esetleg más javaslat?

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4070) Kasya válasza harry (#4069) üzenetére


Kasya
nagyúr

A leirt korulmenyek kozott, S102 jo valasztas...

bluobluo75: nezz korul itt a forumokon...megbizhatobb s tobb eredmenyt fogsz talalni :)

(#4071) bul07 válasza harry (#4069) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha tényleg ilyen ritkán használod akkor szerintem felesleges ilyen nagy összeget beletenni
ebay-ről 2300-2900Ft-ért is tudsz venni egyet, mondjuk
TRANSCEND JETFLASH 760 USB 3.0 16GB 2900Ft , sebesség tesztem

Ez pont jó lenne telepítőnek mert elég nagy az olvasási sebessége

Olcsóba amit én vettem még SANDISK CRUZER GLIDE 16GB USB 2.0 2420Ft, sebesség tesztem , bár ez már olvasásban is gyengécske

Mostanában ezen gondolkodok hogy rendelni kellene egyet TOSHIBA USB FLASH DRIVE MINI 16GB 2250Ft , elméletileg 7MB/s az írása bár közel se biztos

És hogy miért nem vennék olyan drága pent-t, mert lehet hogy egy másfél év múlva 3-4e Ft-ért 32GB-ost is lehet majd kapni (tudom hogy most is kapni de én USB 3.0-ra gondolok ami hozza a sebességet is)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4072) harry válasza bul07 (#4071) üzenetére


harry
veterán

Köszi, ránézek ezekre is.
Igazából az a gondom, hogy az optikai meghajtóm döglődik notebookban, és minél hamarább meg kéne ejtenem a telepítést, így vagy megküzdök vele, vagy kérek egy usb-t kölcsön, vagy veszek egy pent a hét elején.
eBay-jel, a 2-3 hetes szállítási időn felül, még a garancia miatt van gondom. No meg pl. az említett Transcend írásban fele akkora sebességet tud, bár azért ilyen sűrű használat mellett tényleg ki lehet bírni. Ahogy látom a Sandisk még annyit se, az azért már kevés.

Később biztos, hogy minden olcsóbb/gyorsabb lesz, de egyrészt szerintem már ezek az árak sem vészesek, másrészt meg kétlem, hogy nekem nagyobb/gyorsabb pendrivera lenne szükségem akár pár éven belül.

Így maradok az Adata mellett.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4073) bul07


bul07
nagyúr

Nem is tudtam ASRock XFast programjáról de ez a hozzászólás kedvet csinált hogy kipróbáljam
ASRock XFast oldala felsorolva hogy milyen ASRock alaplapokkal kompatibilis

Első tesztalanyom ADATA S102 Pro 32GB
USB 3.0- látható hogy nem sok javulást hozott , így TK másolással nem is teszteltem
[link][link]

USB2.0-án már látható sebességnövekedést produkált
[link][link]
[link][link]

És van még egy USB 2.0-ás NoName 2GB promó cuccom is , hát ezen nem segített
[link], [link], [link], [link]

logout.hu-n is van egy írás a ASRock XFast-ról

Én kipróbáltam de szerintem törlöm is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4074) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!
Hogyan lehet azt megtudni, hogy mire van formázva a pendrive?
(FAT16/32, exFAT, NTFS)

(#4075) bul07 válasza bluobluo75 (#4074) üzenetére


bul07
nagyúr

TK-ban vagy feladatkezelőben jobb klikk és tulajdonságok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4076) bluobluo75 válasza bul07 (#4075) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ok! Köszi! :R
Ha leformáztam az általam leírt fájlrendszerek valamelyikére, akkor ez oda-vissza érvényes mindegyiknél, vagy 1 pendrivenál csak 1 féle fájlrendszerre formázható?

(#4077) bul07 válasza bluobluo75 (#4076) üzenetére


bul07
nagyúr

Figyelj hogy jó meghajtót formáz
Minden formátumra le tudod formázni , de mindnek megvan a maga hátránya
Egyik formátumra leformázod majd ha nem felel meg akkor leformázod másik formátumra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4078) bluobluo75 válasza bul07 (#4077) üzenetére


bluobluo75
őstag

Értem, köszönöm! :R

(#4079) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Sajnos úgy tűnik, hogy elhagytam szeretett pendrive-omat, ezért beruháznék egy újra.
Ezért kérlek, hogy ajánljatok egy pendrivet:
- ami van 8 GB verzióban
- usb 3.0
- lehetőleg strapabíró, fém borítással rendelkezik
- kulcsra szerelhető
- (esetleg por-, víz- és rázkódásálló)
Eddig a külsőre a KINGSTON DataTraveler SE9 tetszik a legjobban, de sajnos USB 2.0, illetve hasonló még a SILICON POWER Jewel J10, de ez már 5k.
Tudtok ajánlani nekem a fentieknek megfelelően?
Üdv
István

[ Szerkesztve ]

(#4080) Gézengúz válasza stvnppp (#4079) üzenetére


Gézengúz
addikt

sokadszorra is....[link]

(#4081) stvnppp válasza Gézengúz (#4080) üzenetére


stvnppp
senior tag

Köszönöm az ajánlatot, de ezt hogy tudom rátenni a kulcscsomómra?

(#4082) Gézengúz válasza stvnppp (#4081) üzenetére


Gézengúz
addikt

egyéb óhaj-sóhaj, bánat-panasz?

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4083) stvnppp válasza Gézengúz (#4082) üzenetére


stvnppp
senior tag

Hát öregem, elég érdekes stílusod van! :) Azért köszi!

(#4084) Kasya válasza stvnppp (#4083) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igazad van, de azert azt is ertsd meg, hogy az elmult "200" hsz errol szolt.

Itt jegyeznem meg, kene irni egy ajanlast az elso hsz-be, hogy mindenkinek jo legyen :)

(#4085) bul07


bul07
nagyúr

Ha tényleg kulcstartóra akarod tenni akkor én sima verziót nem vennék mert azokat nem erre tervezték, kulcsomó néha leesik, vizes lesz

Én megnézném helyedbe ezeket is
CORSAIR Voyager GT
A-DATA Superior S107

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4086) stvnppp válasza Kasya (#4084) üzenetére


stvnppp
senior tag

(#4084) Kasya:
Nem szeretnék troll lenni, de a hsz-em előtti 4078. hozzászólás erről a témáról szólt, így akkor a topic okafogyott, zárható. Hidd el, hogy az első hsz-szel kezdtem, de nem volt benne számomra új dolog, érdemi ajánlást meg nem tartalmaz. De mostmár vissza fogom olvasni az utolsó 200 hsz-t!

(#4085) bul07:
Köszönöm a felvetést, ezért is emeltem ki a strapabíróságot, bár a linkelt termékek kinézetre annyira nem jönnek be (de kompromisszum kész is vagyok) Az általam linkelt Silicon Powerről van valami vélemény? Tesztet nem nagyon találtam, ha van, akkor merre keressek, milyen oldal foglalkozik pendrive-okkal? Elvileg az is víz, por és ütésálló.

(#4087) Kasya válasza stvnppp (#4086) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem is vezsem trollkodasnak es nem is mondtam, hogy nincs igazad. Valamint en is felvetettem, hogy az elso hsz-bol valoban hianyoznak azok a dolgok, amik mostanaban a forumban erdeklodoket foglalkoztatja (lsd. kerdesed).

(#4088) bluobluo75 válasza bul07 (#4085) üzenetére


bluobluo75
őstag

Mi a külömbség a A-DATA Superior S107 és a Nobility Pro N005 közt?

(#4089) bul07 válasza stvnppp (#4086) üzenetére


bul07
nagyúr

Jónak néz ki, már csak egy sebesség tesztett kell találni, mert az még fontos tényező
És ha teheted 16GB-at vegyél nem csak méretben nagyobb hanem sebességben is jobb

( #4088 ) bluobluo75
Superior S107 úgy van hírdetve hogy csepp, por álló , és ütés is bár ezt nem próbálnám ki
Sebessége is rendben van ha minden igaz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4090) bluobluo75 válasza bul07 (#4089) üzenetére


bluobluo75
őstag

Ok
Fentebb írta valaki a pendrive kihúzása előtti lekapcsolást, no ez most egy ilyen pendrive-nál mi a helyzet, illetve minek kell teljesülnie ahhoz, hogy lekapcsolás nélkül lehessen kihúzni a kütyüt a csatlakozóból anélkül, hogy az sérülne?

(#4091) bul07 válasza bluobluo75 (#4090) üzenetére


bul07
nagyúr

Elméletileg minden pendrive-ot úgy kell kiveni bármiből hogy le kel csatlakoztatni
Számítógépnél win7-nél óra melleti kis buborék ablak fel és ott van a usb eszközöknek a ikonja ara katt majd azt hiszem jobb klikk és biztonságos eltávolítás
Mondjuk tv-nél nem tudom hogy van e ilyen lehetőség azt kikapcsolva kellene ki be dugni
Médialejátszóknák egyes daraboknál van eltávolítás opció, egyeseknél nincs

TV-nél pl HDMI kábelt is csak kikapcsolt állapotban érdemes be ki dugdosni, mert simán hazza lehet vágni azt a HDMI csatlakozót, és ha csak egy van lehet szervizeltettni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4092) harry válasza bluobluo75 (#4090) üzenetére


harry
veterán

Ha nem csatlakoztatod le, sérülhet a fájlrendszer, vagyis hazavághatod az adataidat. Gyakorlatban viszont, ha nincs használat (már befejeződött minden írás művelet), akkor jó eséllyel nem lesz gond. Ha minden igaz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4093) bul07 válasza harry (#4092) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem egyszer megtörténik hogy nem engedi leválasztani mert egy program még a hátérben használja a pent

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4094) ledgeri válasza bul07 (#4093) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azt hogyan lehet megtalálni, hogy ha mindenből kilépve sem engedi, hogy mi tarja fent a kapcsolatot?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4095) bul07 válasza ledgeri (#4094) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam a TC szokot bekavarni(Total Commander), azt stzoktam elsőnek megnézni, és az esetek 90%-ban meg is oldja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4096) ledgeri válasza bul07 (#4095) üzenetére


ledgeri
nagyúr

... nem használom... :U

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4097) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Magyarországi forrásból szeretnék majd rendelni egy 16GB-os pendrive-ot, ami főleg adathordozásra (mily meglepő...) lenne használva. Főleg PC-hez és Smart TV-hez használnám filmek/adatok/zenék cipelésére, illetve lejátszására.
Árban 5-7k környékét céloznám meg első körben.

Személy szerint ADATA S102Pro -t láttam 5,5k-ért, ami szimpatikus volt, mit tudtok még ezen kívül ajánlani?

Köszönöm előre is a segítséget. :R

(#4098) bul07 válasza xtevo (#4097) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg még
ADATA N005 Pro 5.359Ft (ez gyorsabb a S102-től 32GB-ba biztos, fizikai mérete is nagyobb)
ADATA 16GB S107 Piros 5.888Ft (32GB sebessége ennek is jó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4099) bluobluo75 válasza bul07 (#4098) üzenetére


bluobluo75
őstag

A kettő közzül melyik gyorsabb?
Ha gyorsabb egyik a másiktól, sokkal?

(#4100) bul07 válasza bluobluo75 (#4099) üzenetére


bul07
nagyúr

E szerint , a 16GB -ok így produkálnak
S102 Pro 100/25 MB/sec , itt a ph-s eredmények
N005 Pro 150/25MB/s , itt a ph-s eredmények
S107 100/23 MB/sec , e szerint a teszt szerint, ez por és cseppálló, meg ütés is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.