Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) bul07 válasza [CS]Blade2 (#4550) üzenetére


bul07
nagyúr

ebay oldalán meny bele a My eBay: Purchase history ott kell látnod a terméket így , a végén van egy kis lenyíló menü menj a Wiew Order details-ra és ezt a képet kell látnod , ha Shipping address-nél ott a címed akkor semmi gond

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4552) aniko91 válasza Pocok256 (#4537) üzenetére


aniko91
újonc

Szia!

Egy Kingston pendrive típust tudok ajánlani, 32 GB kapacitású és 150MB/s az olvasási, 70MB/s pedig az írási sebessége. Szerintem nagyon jó kis termék, én is ilyet használok.
Remélem, hogy tudtam segíteni. :)

Enter your phone number here

(#4553) stvnppp


stvnppp
senior tag

Lehet az, hogy az újonnan vásárolt Sandisk Extreme 16 GB Pendrive nem alkalmas windows telepítő futtatására?

(#4554) stvnppp válasza stvnppp (#4553) üzenetére


stvnppp
senior tag

lejárt a szek. idő...
Az a tippem, hogy az a gond, hogy a laptopom helyi lemezként tünteti fel, nem pedig cserélhető lemezként. Van öteletek, hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?

(#4555) stargazerhu válasza stvnppp (#4554) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Szinte biztos hogy alkalmas! :)
őőő hogy akartad csinálni a win telepítőt? Mert ugyebár ahhoz vannak programok, amik elintézik a formázás és egyéb dolgokat...keress rá neten...

[ Szerkesztve ]

(#4556) bul07 válasza stvnppp (#4554) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem az a gond hogy biosba nem állítottad át a boot sorrendet
Amúgy nem elég csak rámásolni a telepítő fájlokat

Én e videó alapján szoktam csinálni , mert megmutatja hogy kell és külön program se kell hozzá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4557) stvnppp


stvnppp
senior tag

stargazerhu, bul07:
Köszi a válaszokat! Eddig igazából a Windows 7 DVD USB Download Tool-lal csináltam, tök egyszerű, kb négy kattintás és némi türelem. Amúgy valószínűleg azért nem megy, mert a program nem ismeri fel, hogy a Sandisk egy USB eszköz, mert csak úgy jelenik meg a Sajátgépben, hogy helyi lemez. Ez mitől lehet, vajon?

(#4558) stargazerhu válasza stvnppp (#4557) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Nézd meg a lemezkezelésben, meg a tulajdonságaiban :)

(#4559) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Uraim!!Egy fontos és teljesen amatőr kérdéssel fordulok önökhöz!!Filmet szeretnénk nézni a tévénken!A kérdésem az lenne hogy milyen írás olvasás sebességgel legyen megáldva a megvett masina hogy mindezt akadás és problémamentesen tudjuk élvezni??!! Úgy gondoltam hogy egy 16 gb os version elég lenne,fel le pakolgatnám a filmeket amit éppen nézni akarunk.Ja igen!!Ezekre a masinákra bármilyen formátumot ráküldhetek??pl mkv és társai??? Vagy az függ a tv-től is hogy milyen fájlformátumot tud lejátszani???

(#4560) stargazerhu válasza monroe8609 (#4559) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Pendirevra bármit rátehetsz:) Én lehet azért már nem 16, hanem 32 gigásat vennék ilyenhez, hogy több filmet lehessen cipelni. Azt meg hogy a TV milyen formátumot támogat, NTSF, FAT...szóval azt nem tudom :)lehet TVje válogatja....
FullHD filmeket akarsz nézni? Médialejátszóval?

(#4561) FireKeeper válasza stargazerhu (#4560) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

várjál, a formátum meg a fájlrendszer nem ugyanaz. mindkettőt meg kell nézni, hogy támogatja-e a TV/lejátszó.

sebesség terén nem hiszem hogy problémád lesz, főleg ha USB3-as példányt választasz. lejátszásnál ugye olvassák az adatot a pendriveról, ez még a legkukább daraboknál sem szokott olyan lassú lenni, hogy emiatt akadjon a lejátszás, bár ha sok 1080p-s filmed van, ahhoz lehet megéri már valami gyorsabbat választani, biztos ami biztos.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4562) monroe8609 válasza stargazerhu (#4560) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Medialejátszó?? :) avass be az mi és miért jobb?? egyébként ilyen tv nk van:http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/samsung/ps43e450-p77664594/velemenyek.html
Nem tudom hogy ez a tv mire képes

Totál nem értek ezekhez a dolgokhoz:Csak hd filmeket akarunk nézni..

Igen abban már megegyeztem magammal hogy 3.0 ás lesz

[ Szerkesztve ]

(#4563) FireKeeper válasza monroe8609 (#4562) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor leírásában nézz utána ezeknek :K (támogatott fájlformátumok, fájlrendszer)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4564) monroe8609 válasza FireKeeper (#4563) üzenetére


monroe8609
aktív tag

:) köszi:Aformátumokat megtaláltamamiket visz de fájlrendszert sajnos nem láttam sehol..Na sebaj,még annyit akkor hogy az írás olvasás sebesség milyen legyen a masinámnak??Ha jól értettem nagyjábol a leggagyibbal is elmegy a lejjátszás :) köszi mégegyszer skacok

(#4565) stargazerhu válasza FireKeeper (#4561) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

igen igazad van, úgy értettem! :R Fejemben jól volt, de a fogalmazás pongyola lett :)
A lényeg hogy mind a filerendszer, mind a file formátumot támogassa.

(#4564) monroe8609 Filerendszer annyira nem lényeges....csak ha mondjuk vmilyen oknál fogva nem támogatja az NTFS-t mondjuk, akkor arra formázva a pendriveot nem kapsz jó eredményt! :)

[ Szerkesztve ]

(#4566) monroe8609 válasza stargazerhu (#4565) üzenetére


monroe8609
aktív tag

ja igen!ez a formázás dolog hogy néz ki?? gondolom bedugom majd a gépbe és kiad lehetőségeket h mire formázzam??v h műkszik??

(#4567) bul07 válasza monroe8609 (#4566) üzenetére


bul07
nagyúr

Kénytelen leszel NTFS-re formázni mert a Fat32 nem kezel 2gb-nál nagyobb fájlokat

Pen bedug feladatkezelőben jobb klikk rá ott formázás és ott ki tudod választani hogy mire

Amúgy ha játszik az ebay és olcsón meg akarod úszni akkor ez jó lenne neked 760 32GB 4500Ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4568) monroe8609 válasza bul07 (#4567) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Köszi!! Sajnos nem játszik,ismerősöm sincs akivel leboltolhatnám :( de abszolút szimpatikus ajánlat! :C ÉS ezekre amugy mennyit kell várni mig megjön??

(#4569) FireKeeper válasza monroe8609 (#4568) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

aprón van aki foglalkozik ebay-es rendelések lebonyolításával, minimális összegért, de még talán pénzt se kér. szóval ha csak az az akadály, hogy még nem rendeltél, és nincs ismerősöd, az ne tartson vissza.

a szállítás nyilván attól is függ, hogy honnan jön, nekem cucc hong-kongból is ideért kicsit kevesebb mint két hét alatt, de lehet egy hét alatt megvan már.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4570) bul07 válasza monroe8609 (#4568) üzenetére


bul07
nagyúr

Winner_hun-t keresd, itt a hirdetése (már az elárul mindent hogy mi a rangja , meg hogy hány hozzászólás van a hirdetésénél)

7-10nap alatt meg szokott jönni de lehet 14 is (munkanap)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4571) monroe8609 válasza bul07 (#4570) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Nem semmi a pali :) meg ez az egész internet! Köszönöm a segítséget

(#4572) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most jött meg egy 64gb usb 3.0-ás pendriveom, ami kicsit fura számomra.
A tényleges mérete 62gb exfatként, ntfsként 61,9gb, és ez az, ami furcsa számomra, mert a többi két (természetesen más márkájú) 64gb-s pendriveom kb 58,8gb és 59,6gb tárhelyűek.

Leteszteltem h2testw-vel, és az hibátlanul végigvitte ellenőrzéssel többször is a teljes méretet, szóval még csak nem is kamu.

Hogy lehetséges, hogy ez ilyen nagy?
Abm márkájú, 116mb/s olvasás, 63mb/s írás.

Ellenben crystaldiskmark már problémázott, nagyon sokáig futott, majd egy ilyen hibával leállt (test data default (random) ), illetve a test data 1fill hamarabb leáll ezzel a hibával.
Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4573) Zirowe válasza Zirowe (#4572) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Atto végigmegy rendesen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4574) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Valaki mondja már meg nekem ezek az Ebay-en tényleg ilyen olcsók? Hogy van ez?[link]

(#4575) bul07 válasza Gézengúz (#4574) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért alacsony az ár mert licitálós és van még vagy két nap a végéig, rendezd úgy hogy Time: ending soonest mindjárt nem lesz olcsó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4576) Gézengúz válasza bul07 (#4575) üzenetére


Gézengúz
addikt

Értem, köszi!

Azért ez még így is nagyon jónak tűnik ám...[link]

Itthon vaterán rég ismert eladótól 2900Körül veszem a 16-kat...Jól teljesítenek..10MB körüli írás, 22MB körüli olvasás...

(#4577) bul07 válasza Gézengúz (#4576) üzenetére


bul07
nagyúr

16GB class10-es ebay-en is 2900Ft körül van , de már 2500Ft körül is kapható

32GB is van olyan áron mint amit linkeltél 4650Ft , 4950Ft, 5570Ft

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4578) Gézengúz válasza bul07 (#4577) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na de amit megvehetek vateráról is ugyannyiért, az miért venném ebay-ről????Ráadásul annyit vettem már tőle, hogy leütnöm se kell,megy az email utalok és küldi...

(#4579) bul07 válasza Gézengúz (#4578) üzenetére


bul07
nagyúr

Megtakarítod a postaköltséget , már ha nem személyesen veszed

Néztem sok esetben a postaköltségen keres már a vaterán is, rendes áron adja de a szállítás 500-700Ft-al drágább mint indokolná

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4580) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

USB 3.0 hosszabbító kábelről van már valamilyen tapasztalat? 600Ft alatt látok 1 méterest. Hátul van csak usb3, így halál lesz ki/be csatlakoztatni a pent.

(#4581) Gézengúz válasza bul07 (#4579) üzenetére


Gézengúz
addikt

400Ft-ot számol fel, múltkor rendeltem 3-at még akkor is...És kapok számot ami alapján lekérdezhető a csomag helye...

(#4582) Gézengúz válasza [CS]Blade2 (#4580) üzenetére


Gézengúz
addikt

Már régóta 2m-es USB 3-as kábelt használok, kék színű, márkájára már nem emlékszem, itt vettem használtam ph-n... Mintha a gépbe lenne dugva a pen...Felhúzva egészen a monitor alá..

Megvan ez volt az...

[link]

(#4583) vond válasza Gézengúz (#4582) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem is ilyesmi van, csak Equip márkájú. Tökéletesen működik, semmi lassulás nem tapasztalható 2 méternyire a gép hátuljától.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4584) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ahogy visszanéztem a topicot, az ADATA-k nem szeretik a hosszabbítókat.

(#4585) Gézengúz válasza [CS]Blade2 (#4584) üzenetére


Gézengúz
addikt

S102Pro erről nem tud.... :U

(#4586) bul07 válasza [CS]Blade2 (#4584) üzenetére


bul07
nagyúr

Az enyém se tud erről (S102)

Én azt is az ebay-ről vettem(a kábelt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4587) vond válasza [CS]Blade2 (#4584) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én is pont ADATA S102 Pro-val használom a 2 méteres Equip hosszabbítót, és köszöni szépen, semmit nem lassul... :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4588) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#4584) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Igaz, most nézem, hogy mindig ugyanaz panaszkodott az adata+hosszabbító párosra 2034 és 2491 között:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ez a kábel elég is lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4589) Gézengúz válasza [CS]Blade2 (#4588) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szerintem 2m-set vegyél, jövőben bármilyen átalakítás kapcsán jól jöhet a nagyobb hossz...egyébként meg feltekered...

az elosztó 2.0-s, mellette a kék 3.0-s, mellette egymagában meg a Tv-re menő usb csati van :)

[ Szerkesztve ]

(#4590) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Ma megjött nekem is(15-én vettem) a kedvenc Ebay-es eladónktól a Sandisk Extreme 32 gigás pendrive

[ Szerkesztve ]

spacetime

(#4591) Gézengúz válasza SpaceKombajn (#4590) üzenetére


Gézengúz
addikt

11nap, nem is rossz, mennyibe fájt?

(#4592) SpaceKombajn válasza Gézengúz (#4591) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Jaja, nem rossz a szállítási idő, és volt benne 2 hétvége is, kb 8400Ft körül volt, mikor éppen mennyi az árfolyam. Sandisk Extreme 32GB

spacetime

(#4593) Gézengúz válasza SpaceKombajn (#4592) üzenetére


Gézengúz
addikt

azért ilyenkor sajnálom, hogy nem vágom az e-bay-t :U

(#4594) bul07 válasza Gézengúz (#4593) üzenetére


bul07
nagyúr

Winner_hun a te embered, hirdetése

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4595) [CS]Blade2 válasza bul07 (#4594) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Megjött a jetflash 760 16GB a topicban ajánlott ebay-es eladótól. 15.-én 11 napja rendeltem. Sebesség USB2-n 32/10, USB3-on 82/13. (ezt egy 4,12GB-s MKV másolásával mértem.) (75/12 van a dobozon.) Ami nem tetszett, hogy NTFS-nél a gyorsítótárazás miatt 100MB/s fölött indul, utána pedig gondolkodik, hogy mi a frászért is tette a memóriára, ha csak 13 körül fogadja a cucc. :D Így a franc sem tudja, hogy igazából hol tart, és mennyi van még hátra, persze ez normális, csak eddig nem volt fura, mert 2MB/s-el másoltam, az már az elején lehalta magát, aztán szépen ment 2-vel, majd 99%-nál gondolkodott még egy kicsit. Talán csak a 6x sebesség miatt szokatlan ez.
Amit fel tudok hozni negatívum, hogy a burkolat nem tűnik valami masszívnak, és olyan, mintha lötyögne a bele, a csúszka nagyon könnyen megy, az ember azt hinné, hogy nem fogja majd meg a végállásban, de aztán valami szépen megfogja, így nem csúszik vissza a csatlakozó, ha nem a csuszkánál fogjuk csatlakoztatáskor.
Persze ennyi pénzért nem gáz, inkább legyen gyors ennyiért, mint keményebb műanyagban egy csiga.

(#4596) bul07 válasza [CS]Blade2 (#4595) üzenetére


bul07
nagyúr

Hehe én 12-én rendeltem tőle és ma jött meg nekem is , igaz én messzi vagyok Bp-től ezért vagyok én pár napos csúszásban

A lötyögésről amit írsz az nálam is megvan, ez ilyen
Szerintem ez már egy újabb verzió, mert amit régebben rendeltem nem ilyen csomagolásban volt és a pen felülete is más volt
Telepítőnek tökéletes lesz, se perc alatt fog települni a W7-t

Az a durva hogy itthon ez 4700Ft-ba került volna 2év garanciával, igen de ere még rájönne a szállítás is, még ha el is romlana menyibe fájna egy újabb rendelése ha a szállítást nézzük semmibe, akkor megéri itthon megvenni, hát nem

Sőt az ebay-en 4400Ft-ért 32GB lehet már kapni (770-en ugyan az mint a 760-an csak a szín eltérést jelöli a más szám)

Azért kíváncsi lennék hogy neki menyiben van egy 760-as, 2600Ft-ért árulja, 120Ft neki a postaköltség (bélyeges csomagba küldi), lehet vagy 1500 a tiszta ára kint

És igen végre rá van írva a sebessége a csomagolásra(a nyáron vásároltnak ha jól emlékszek még nem volt)

A nyárinak a tesztje

Ez meg a mostaninak

Ha valaki hosszabbító kábelt keresne ebay-en ezeket érdemes megnézni
1m [link], [link]
1.5m [link]
1.8m [link]

Esetleg aki most akar venni pent tehetne egy próbát ezzel
SONY MICRO VAULT CLICK GU BLUE USB 3.0 16GB US $9.89 2200Ft
8-12 között lehet az írása és az olvasása 50-80 között
És az a durva hogy ez itthon 7000Ft körül árulják , de mire fel??????????

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4597) bul07 válasza bul07 (#4596) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ez van hirtelen felindulásból megrendeltem a SONY MICRO VAULT CLICK GU BLUE USB 3.0 16GB pent, nem bírtam a kiváltsággal hogy mégis mire képes, majd eladom valakinek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4598) Zirowe válasza bul07 (#4596) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor a 700as jobban megéri, nekem az is van, az 88olvasás és 25 írás, nem a leggyorsabb, de kicsi és megbízható.

Ezzel esetleg nem tudod mi van?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4599) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv Urak!
Kellene egy pendrive, USB 3-as. Ahogy nézegettem külföldről sokkal jobban megéri rendelni, bár még sosem rendeltem (úgy láttam van egy kolléga aki ezzel foglalkozik). Nos, szóval 5,5 k körül gondoltam a keretet. Úgy láttam itthon ezért csak 16 GB-os példányokat lehet kapni, külföldről meg 32-eset.
Visszanézve pár hsz-t ez a Jetflash 760 van ajánlva. Azt nem tudom, hogy kitől vegyem meg. Valami megbízható eladó kellene.
Ez már nem ide illő kérdés, ezért offba teszem. Mennyi lesz kb a posta (vidék) és vámnál lesz valami fizetős móka? (Külföldi teló topikba olvasom, hogy mostanában mindent megfognak) Valamint még azt kérdezném, hogy mennyi idő míg ideér? Karácsony előttig ideérjen ez a lényeg.
:R

(#4600) bul07 válasza Zirowe (#4598) üzenetére


bul07
nagyúr

Mikori a 700-as mert nyáron volt aki vett és majd ugyanannyit tudott mint a 760-as [link], de majd teszek vele én is egy próbát , bár szerintem az csak a jövőévben lesz

A másik dologra nem tudok mit mondani , de én szektor hibára gondolnék
Ha itthonról vetted megpróbálnám a a garanciát érvényesíteni

(#4599) Tomi0703
700
770, ugyan az mint a 760-as csak ez színben tér el (fehér) és ezért 770-es a neve
DTR30
780
EXTREME Ez a leggyorsabb és nem kicsit

Olyan 7-14nap alatt megérkezik ettől az eladótól

Winner_hun segít a rendelésben

6600Ft felett kell Áfát fizetni , de általában átcsúsznak(még senki nem írta itt meg az ebay-es fórumba se hogy megfogtak volna pent), mert relatíve olcsókat szoktak rendelni az emberek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.