Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-17 09:07:26

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4335) Elemental válasza Flow (#4328) üzenetére


Elemental
addikt

"Érdemes 25ezerrel többért a sima 212-t venni otthonra"

Nekem is 212j van. Én a kereskedőnek szintén feltettem a kérdést. Azt mondta, hogy felesleges pénzkidobás.

"torrent+ 1080p mkv streamelésére médialejátszóra"

Ezekre használom én is. Simán bírja. ( a gyári klienssel max 30 letöltési feladat futtatható), de ha ez nem elég, klehet telepíteni rá transmissiont is.

"amelyik mappa pedig fontos, tükrözve lenne egy külső, usb2-vel hozzácsatolt háttértárra. Ez így megvalósítható? (a szinkronizálás legyen automatikus)"

Nem találtam ilyet, csak hálózati biztonsági mentést. Megkérdem a syno fórumon.

"Ez általában lemegy készenléti üzemmódba, ha nem használom. Ez meg fog történni aakkor is, ha NASra van kötve?"

Én pont most tettem rá egy külső samut, amire a letöltések mennek, mert kinőttem, ami benne van. Ahogy nézem, a nas készenlétin van, de a külső vinyó világít. Ezt is megkérdem a fórumon.

"Tudom, hogy nem vág a topicba teljesne, de szívesen fogadok ajánlásokat médialejátszóval kapcsolatban is. Elvárás: 1080p-t simán vigye, feliratot kezelje, boldoguljon el a legtöbb formátummal"

Nekem wd tv live van, a régebbi. Ez teljesen jó. De vannak komolyabbak is többszörös áron, pl popcorn, dune.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.