Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok, hangkarit szeretnék venni, de nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.

Valami külső USB-set szeretnék, mert szeretem az asztalomat "díszíteni" ilyen külső kütyükkel :) , és nem szeretek számítógépet szerelni, nem szeretném emiatt majd széjjelszedni.
A szokásos felhasználásra kéne: zene+film.
Sima sztereós bőven elég lenne, szóval nem feltétel az 5.1. És lehetőleg 20 000Ft alatt legyen.
Ezeket néztem ki:
Asus Xonar USB, ezzel szimpatizálok a legkevésbé, a márkáért sem vagyok oda, meg a kinézete sem annyira tetszik, ráadásul ez a legdrágább a kinézettek közül
Sound Blaster Surround 5.1 KS150, árban jó, bár 5.1-re nincs szükségem, ez szimpi
SB X-FI X-MOD USB, talán ez tűnik nekem a legjobbnak
Ja, és azért az utóbbi tűnik jónak, mert a TV is ezen menne, és erre írják, hogy egy külső eszközről képes a bejövő jel feljavítására, persze nem tudom ez mennyit ér.
Az a baj, hogy ezekről a külső hangkarikról nem igazán találok infókat.

http://www.diesel.com

(#702) frankie! válasza Laca19 (a) (#701) üzenetére


frankie!
őstag

Ez a feljavítás dolog nszámomra kicsit hihetetlen....
Kicsit drágábbért már gondolkodj el egy M-audio Transiton is!

(#703) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

90%ban igényes zenehalgatáshoz keresek komoly hangkeltőt.
Legtöbbet fülessel menne(hd555), de van egy erősítöm is 2 meglepően jó videoton hangfallal.

Nagyon nézegetem az emu0202őt kb ez az összeghatár(28K) ameddig max el lennék hajlandó menni, nagyon jókat olvastam róla de kicsit zavar, hogy se digit i/o se 5.1 se semmi.... Laca hszében lévő kütyüket is nézegetem.... :)

mit tegyek, mit vegyek, sürgősen szükségem vmire nagyon rossz az alaplapi zümmögöm...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#704) Riddick77


Riddick77
tag

Helló! Már irtam egykét helyre,de itt egy szaki csak tudja a választ. Létezik olyan hangkártya ami kiadja a digitális jelet normálisan dolby digitalban ,vagy DTS ben?? Htpc t épitek ,mindjárt kész ,és mkv filmeket néznék rajta . Logitech Z5500 van mellé. Bárhogy is olvasgattam a forumokat mindenhol csak kétcsatornás digitális kimeneteket irnak. Néztem az Azuntech Prelude 7.1 et is de ott is irják,hogy elméletben tudja a kártya,gyakrolatban meg a drivere még talán nem tudja??!! Légyszives valaki mondjon nekem egy jó megoldást. Köszönöm! ;)

KL

(#705) vili13 válasza Dare2Live (#703) üzenetére


vili13
őstag

Ha elsősorban a zenehallgatás a cél, és amúgy is "csak" 2 hangfalad van, szvsz teljesen felesleges az 5.1. Fejhallgatóhoz meg aztán végképp, az 5.1-esnek becézett fejhallgatók semmit nem érnek.
Digitális kimenettel meg akkor mész valamire, ha az erősítődben jobb d/a konverter van, mint az emu-ban, de az már elég húzós árkategória, és akkor az emu analóg része is felesleges, semmit nem nyersz egy alaplapi digitális kimenethez képest.

(#706) Dare2Live válasza vili13 (#705) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Igen kb. Mivel csak ennyi pénzem van és zenére lesz 90%+ az emu0202 + marad a mostani HD555 ez kijön 27Kbol és ennél jelenleg ninsc is többem erre.

Ha lenne 250.000Ftm akkor gondolom inkább egy erősítő + 2hangfal lenne az ideális megoldás.? Vagy egy tényleg jó zenehalgatós erősítő + 2 hagnfal kombo aminek a pc adja a jelet emnnyiböl jön ki? (Ha rámszakadna a bank tudjam...)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#707) vili13 válasza Dare2Live (#706) üzenetére


vili13
őstag

Ha nagyon szeretnél digitális ki- és bemenetet, és beéred egy árnyalatnyival gyengébb analóg paraméterekkel, szvsz érdemes megnézni az M-Audio Transit-ot is, kisebb és olcsóbb is a 0202-nél, és ugyancsak dícsérik.

250k-ból fogalmam sincs, mi lenne az "ideális"... Én ha nyernék a lottón, kezdeném pl egy pár Jamo R909 hangfallal, de az már kb 1.2 millió, darabonként!

(#708) frankie! válasza vili13 (#707) üzenetére


frankie!
őstag

A Transit digitális (optikai) kimenette áll. csúcsminőségű! Tehát ha egy DAC-ot hajtanál vele a későbbiekben, az úgy már egy nagyon komoly alternatívát jelent.

(#709) Dare2Live válasza frankie! (#708) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Lehet én érte félre vmit de a digitális (optikai) kimenette majd minden hangkarinak csúcsminőségű nem?
vagy ezis csak egy urban legend?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#710) Dare2Live válasza vili13 (#707) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Megnéztem ezt az az M-Audio Transitot de csak 3ezer ft a difi az meg nem oszt, nem szoroz ellenben gyengébben pl karcolodósabban néz ki és a pot méter se egy hátrány a 0202ön.
Ha nem találok jobbat péntekig berendelem a 0202öt, nem látok más alternatívát max 30Kig.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#711) vili13 válasza Dare2Live (#709) üzenetére


vili13
őstag

Az olcsó (pl alaplapi) hangkeltőkre optikai kimenetből is a leggyengébbet rakják. Azoknál meg állítólag még a koax is jobb lehet.

(#712) frankie! válasza Dare2Live (#709) üzenetére


frankie!
őstag

Nem. Itt is lehetnek súlyos problémák, amik "hallgathatatlanná" teszik a bithalmazt. Pl. jitter, stb..

(#713) vili13 válasza Dare2Live (#710) üzenetére


vili13
őstag

Emlékeim szerint a Transit-on is van valami hangerőszabályzó potméter, csak kicsi, és jól elrejtették az oldalán.

(#714) frankie! válasza vili13 (#713) üzenetére


frankie!
őstag

Sajonos bezony nincs rajta...de ez legyen a legkevesebb!

(#715) Dare2Live válasza frankie! (#714) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Node fülhallgatónál jól jön az a potméter, meg EMU 0202nhátul is több lyuk van [link] amibiztos jó :) és nem is tünik karcolodósnak mint M-Audio.

Ellenben átlvastama topicját és találkoztam egy hibával....(köv post)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#716) Dare2Live válasza vili13 (#713) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ez ha jól látom te vagy:
[link]

"És tényleg, kipróbáltam. Ape fájlok és foobar esetén nekem elég egy számon belül pár másodpercet előre-hátra lépkedni, és furcsa "pattogó" effektet produkál. Ez épenséggel nagyon is szoftverhibának tűnik, valaki nagyon rosszul kezel ott egy puffert. Viszont csak a foobar, és csak az ape fájlokkal. Flac vagy más formátum esetében legalábbis nem csinálja, mint ahogy más lejátszó az ape fájlokkal sem - a Jetaudio legalábbis nem, Winamp-hoz meg nem volt kéznél ape pluginom.
A foobar sem csinálja ezt, ha az ASIO kimenetet használod. Ehhez kell a foobar ASIO support dll-je is. Ezzel más hiba lesz, nekem legalábbis számváltáskor fagy vele pár másodpercre a foobar.
Szóval szerintem a jelenségről nem a hardver, nem a firmware, nem a driver, de még csak nem is a windows, hanem egyes egyedül a foobar tehet.
"

Kiderült azóta mi volt a probléma okozója és új fw/driverrel megszünt ez?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#717) frankie! válasza Dare2Live (#715) üzenetére


frankie!
őstag

Igen, és még a paraméterei is jobbak papíron, meg amint látom, van rajta pár hasznos dolog. Menniybe is kerül?

(#718) vili13 válasza frankie! (#714) üzenetére


vili13
őstag

Legkevesebb? Az, hogy a windows mixerrel csak a jel/zaj viszony le rontása árán tudsz hangerőt szabályozni?! :U

(#719) vili13 válasza Dare2Live (#716) üzenetére


vili13
őstag

Továbbra is úgy vélem, ez kizárólag a foobar hibája, a kártyának meg a drivernek semmi köze hozzá. Nem nagyon kísérleteztem vele többet, mivel eleve ritkán használok foobar-t (jobban tetszik a jetaudio), és ape helyett is inkább a flac-ot preferálom.

(#720) Dare2Live válasza frankie! (#717) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

27.000Ft az EMU és 24.000Ft az MAUDIO.

optikai bemenetes erősítöm még jó ideig ugyse lesz (megse merem nézni mennyibe kerül egy jobb), holnapig még laszok egyet de azthiszem nincs lényeges ok az MAUDIO mellett.(?)

szerk: Fülest mit ajánlotok? HD555öm van de ugynézki be tudom cseréltetni lényegében akármi másra, mondjuk nagyjából meg vagyok vele elégedve, mondjuk 50Kig bezárólag.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#721) vili13 válasza frankie! (#717) üzenetére


vili13
őstag

(#722) frankie! válasza Dare2Live (#720) üzenetére


frankie!
őstag

Ha meglesz kérünk egy beszámolót. A hangja engem is nagyon érdekelne! :)

(#723) vili13 válasza Dare2Live (#720) üzenetére


vili13
őstag

Fülest? HD555 után talán a HD595/600/650 jöhetne szóba... A fejhallgatós topicban meg szvsz többen valami ronda AKG-t ajánlanának.

(#724) BluEyes válasza Dare2Live (#720) üzenetére


BluEyes
őstag

Esetleg ezek:
Edirol UA1EX
Behringer UCA202
Az Edirol tutinak tűnik, dícsérik minden fórumon. A Behringer kicsit lutri, bár árkategóriájában Best Buynak tartják. Burr- Brown DAC-csipp van benne, abból nem szokott baj lenni. :) Érdemes lenne kipróbálni mindkettőt. Köll kérni egy laptopot kölcsön (ha neked nincs), aztán a boltban ki lehet probizni saját zenékkel, saját fülessel.
Füles csere célszerűen HD595-re. Ha 50k-ig el tudsz menni, akkor AKG K601.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#725) Dare2Live válasza BluEyes (#724) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

na baffa meg, pedig reméltem reggelig már nem ír senki és reggel megrendelem a kiválasztottat. ;)
Félre ne értsd kösz, hogy írtál!

Szóval a Behringer pl ára miatt igazi bestbuynak tünik csak egy kanyi drivert nemtaláltam hozzá a Behringer oldalán. sött a manualban sincs egy szó se driverröl, megy anélkül is? :Y [link]
és első körben bár tesztet még alig olvastam róla az Edirol is fölöttébb szimpi.

Nagy bajom, hogy Pécsi vagyok egy fölrohanok, lerohanokra meg nincs se kedvem(se időm), így kénytelen leszek rátok, meg a tesztekre hagyatkozni.

btw neked mid van vagy mit vennél? :)

szerk: Mindenhol azt írják, hogy nem kell semmilyen driver a Behringerhez.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#726) Dare2Live válasza Dare2Live (#725) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elég jókat írnak erröl az ultra olcsó DACrol pl
[link]
a hibák amit itt is emlegetnek az a: "nem fémdobozos" és, hogy csak 16bit/48khz de azthiszem mivel lényegében minden anyagom vmilyen formában CDröl van uygse nagyobb a mintavételezés 16bitnél.

THD, S/Nhez nemértek mondjuk ha zenészeknek jó akkor vszeg nekem is azlesz de ha vki átfutná a végét, hogy a THD, S/N az elméletben is szép e azt megköszönném[link]

Nagyon igéretes ráadásul majd 20Kval olcsobb mint a 0202, holnap melóhelyen még utánanézek elolvasom, hogy ti mit gondoltok aztán azthiszem megrendelem.
És még egy jobb fülesre is maradt pénzem. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#727) BluEyes válasza Dare2Live (#726) üzenetére


BluEyes
őstag

A Behringer ugyanazt a DAC csippet használja, mint az Edirol, vagy mint ez az ünnepelt kis izé itten (pcm2902). Sőt nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy az M-Audio is ebből építkezik, de róla semmit nem találtam a neten ebből a szempontból. Ezen a ponton nincs egetverő különbség a készülékek (Behringer, Edirol) között. Ami hangzásban eltérő minőséget okoz(hat), az a tápellátás, illetve a kimeneten az analóg erősítő kialakítása.
Itt van két kép a belsejéről: [link] [link]
Esetleg kérdezz ki hozzáértőket, hogy mit gondolnak a felhasznált alkatrészekről, főleg a kimeneti erősítőről. Nyilván kép alapján nem lehet megmondani, hogyan szól :D de pl. egy közismerten gyengus hangú IC eleve eldönti az eredményt. DDL szakit javaslom például egy privivel zargatni ezügyben, (remélem nem haragszik meg, amért távollétében emlegetem :R )

Amúgy meg a netes vásárlásra áll a 8 napon belüli, indoklás nélküli elállás. Puhatold ki, hogy mely boltok tartják be korrekten ezt a szabályt, aztán rendeld meg, próbálgasd otthon, nyugodt körülmények között. Legfeljebb visszaküldöd, ha nem válik be. Vagy rendeld be mindkettőt (vagy mind a négyet akár). Oszt győzzön a jobbik! ;)

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#728) canniball


canniball
nagyúr

Mivel a másik topik meglehetősen halott feltenném itt is a kérdésem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#729) Cleinor


Cleinor
tag

Segítséget kérnék hangkártya ügyben.

Most van egy Audigy 2 ZS-em de olyan szerencsésnek tudhatom magam hogy 12ért tudtam venni egy X-fi Xtreme Music-ot :)

A kérdésem hogy érdemes cserélni, vagy adjam inkább tovább a x-fi kártyát.
Mennyiben jobb az x-fi music mint az audigy 2 zs?

Amúgy egy z-5500-al használom digitálisan összekötve.

Tanácsotokat kérem:
X-fi de akkor -2000ft
Audigy 2 ZS de akkor +3000ft.

5000ft-ért ez már egy jó és jogos kérdés szerintem :)

Válaszaitokat előre is köszönöm :R

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#730) frankie! válasza Cleinor (#729) üzenetére


frankie!
őstag

Digitális kimeneten nem hinném hogy nagy különbség lenne, de miért nem hallgatod meg?
A "játéktudása" nagyobb lehet az x-Fi-nak.

(#731) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Van egy haverom. Szeretne egy kicsit "dídzséskedni", nem komolyan, csak úgy magának csinálna mixeket. Szeretne hozzá egy igényes hangkártyát, olyan 30K körül.

Kérdéseim:
-milyen hangkártyát ajánlotok ebben az árban?
-elég ez az ár ahhoz, hogy valami normálisat vegyen?
-milyen programot ajánlotok hozzá, amivel a gépen lévő mp3-akat lehet jól mixelni, és a lehető legtöbb funkciója van.
-milyen hardver igénye van ezeknek a dolgoknak a hangkártyán kívül?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#732) Dare2Live válasza BluEyes (#727) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ddl még mindig nem válaszolt pedig már mailt is dobtam neki. Nehéz így dönteni de nincs más mégegyszer utánaolvasok neten, hogy kinek mi véleménye aztán berendelem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#733) frankie! válasza Dare2Live (#732) üzenetére


frankie!
őstag

Szerintem fölösleges annyit várnod, bármelyik kiszemelt jó választás lehet és később akár el is tudod adni jó áron. Meg aztán az ő szava se szentírás...

(#734) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok!

Mi a véleményetek az ASUS Xonar D2X-ről? Megérné-e (nem túl nagy árkülönbséggel) egy X-Fi-t lecserélni erre a karira? Esetleg van valami ismert hátránya, előnye, akármi?

Köszi előre is a segítséget :)

Sectumsempra - For Enemies

(#735) Morden24 válasza Morden24 (#734) üzenetére


Morden24
nagyúr

Közben vissza is olvastam, amennyit tudtam, de ahogy látom, nem sok infó van róla :D

Sectumsempra - For Enemies

(#736) m4rc!


m4rc!
őstag

Sziasztok!
Lassan szeretnék venni hangkarit, de még nem tudom milyet.. A CreativeX-Fi nagyon elterjedt, meg állítólag jó is, de hasonló árban nincs esetleg jobb?
Terratec termékeit ismeri valaki? Esetleg Asus Xonar?

We are analog players in a digital world

(#737) Hedgehanter válasza m4rc! (#736) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ha van egy jo hangfal rendszered akkor az Asus a legjobb vagy az Auzentech X-Plosion ezek tudjak az Dolby Digital Live-ot... Az Auzentech meg olcso (relative) is....

(#738) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Üdv a topiclakóknak!

Kellene nekem valami USB-s hangkártya a notihoz. Az indokolja, hogy úgy adódott, kellene vele hangot felvennem külső forrásból. Nem kell nagy was-ist-das, de azért ne a leggagyibb legyen. A lényeg, hogy ugyi legyen valami line in. RCA van, mint jel, szóval jack, RCA jöhetne első körben, mint bemenet. Gondolom jack az egyszerűbb gondolat, nekem meg is felelne. Mit ajánlotok?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#739) BluEyes válasza Nyugdíjas (#738) üzenetére


BluEyes
őstag

#724

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#740) DugovicsT válasza BluEyes (#724) üzenetére


DugovicsT
csendes tag

Hello!

E témához kapcsolodó kérdésem az lenne hogy mennyivel tud szebben szólni HD 595 a HD 555-hoz képest?

(#741) Nyugdíjas válasza BluEyes (#739) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj, és csak ennyit kellett volna visszaolvasnom addikt létemre:B:B:B Most elszégyeltem magam:D

Köszönöm:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#742) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok! 5.1-es füles vásárlása előtt állok, és igazából azt írták, hogy integrált hangkarival nem érdemes venni ilyen fülest. Normális áron melyik hangkari elég jó? Gondolok itt 18K-ért láttam X-fi music-ot... Válaszokat priviben, ha kérhetem! THX!

(#743) vili13 válasza Egzee (#742) üzenetére


vili13
őstag

5.1-es fülest nem csak integrált hangkarival, hanem egyáltalán nem érdemes venni, főleg ha nem 5+1 füled van, csak a hagyományos 2 - ami egyébként pont megfelelő mennyiség a térhalláshoz. Még a legjobb hangkártyával is elég szutyok hangminőséget produkálnak egy tisztességes sztereo füleshez képest. Tudatlanabbak persze azt hiszik, hogy a több hangszórótól jobb lesz, pedig pont hogy sokkal rosszabb.

(#744) Egzee válasza vili13 (#743) üzenetére


Egzee
őstag

Szal vegyek inkább egy 5.1-es set-et mi? ok! THX!

(#745) vili13 válasza Egzee (#744) üzenetére


vili13
őstag

Már hogy 5.1 hangfal-szetre gondolsz? Attól függ, mire kell... Filmekhez vagy játékokhoz használható, de ha zenehallgatásra is kell, szvsz egy jó sztereo rendszer verhetetlen. Pár éve én is nagyon oda voltam az 5.1-ért, de rá kellet jönnöm, hogy inkább csak több problémával jár, és nagyon kevés előnnyel.
Ha meg fejhallgató kell inkább, azokból szerintem egyértelműen csak parasztvakítás az 5.1, érdekes módon a komolyabb gyártók - pl. Sennheiser, AKG, Beyerdynamic - egyáltalán nem is gyártanak 5.1-est...

(#746) HEATHCLiFF


HEATHCLiFF
csendes tag

Sziasztok,

USBs hangkártyát keresek kb. 16e Ft, zenehallgatáshoz és filmnézéshez, semmi extra, esetleg néha játék, ezért a mikrofon is számít. Fülhallgatóval használnám, egy Sennheiser CX95-el.

Két kiszemelt:

ASUS XONAR U1
CREATIVE Sound Blaster X-Fi X-Mod

amaziing

(#747) MasterDeeJay válasza vili13 (#745) üzenetére

Hali!
Szeretném megosztani az én véleményemet az 5.1-es fülesekkel kapcsolatban. Eddig 2 ilyen fülessel volt tapasztalatom. Cosonic 6.2 ami tudjuk eléggé bóvli márka, valamit amire lecseréltem egy Zalman ZM-RS6F 5.1 . X-fi Gamerrel halgatom 50% crystalize és kiterjesztett sztereóval. (első hátsók is szólnak sztereó alatt)
Játékokban érződik az 5.1 hatása, de zenékben vagy egy 5.1-es filmen nagyon gáz hallgatni. FPS játékoban sokat számít az hogy érzékelheted azt hogy honnan jönnek/lőnek/darálnak le. Negatívum még hogy be kell állítani, mert néha hangos/halk valamelyik hangszóró ami távolságbecslésnél gáz lehet. össze kell hangolni.
Szvsz Zenében egyik se képes visszaadni azt amit egy márkás nyújt. Filmre meg inkább egy rendes 5.1 hangrendszer. Zenére meg egy jó sztereó füles.
Én nem tartom parasztvakításnak, egyszerűen csak más a felhasználási terület. (5.1-el FPS)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#748) Egzee válasza vili13 (#745) üzenetére


Egzee
őstag

Tévedsz... AKG-nek van 5.1-ese...

Lehet bekockáztatok egy ilyen zalman-t... Ki lakik pesten? :D Jó lenne kipróbálni... :DDD

(#749) vili13 válasza MasterDeeJay (#747) üzenetére


vili13
őstag

"Én nem tartom parasztvakításnak, egyszerűen csak más a felhasználási terület. (5.1-el FPS)"

Igen, az 5.1-es fejhallgatók FPS-re, és kizárólag csak arra jók, ez szvsz valami rettentően kevés felhasználási területnek. Különösen, hogy a térbeli pozícionálást egy sima - mellesleg értelmesebb dolgokhoz is használható - sztereo fülessel is meg lehet oldani, és egy jobb darabbal szerintem nem is lesz sokkal rosszabb a végeredmény.

(#750) Egzee válasza vili13 (#749) üzenetére


Egzee
őstag

Hát ez tényleg egy tény... Van egy Sharp microhifi-m, nem valami kis szar, és egy 10k-s sony fejesem... Benyomom a 3D-t a hifi-n és máris olyan a COD, mintha ott lennék... Tulajdon képpen azt csinálja, hogy megnyújtja a teret, és mág jobb-bal hátulról is hallom, ha van vmi... Párszázas fejesekkel értelmetlen összehasonlítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.