Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mg105 válasza JoHnni (#50) üzenetére


mg105
senior tag

creative soundblaster audigy, esetleg audigy 2 használtan

(#52) JoHnni válasza mg105 (#51) üzenetére


JoHnni
senior tag

aha, melyik a jobb: Audigy Mp3 vagy Audigy ES

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#53) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Meghallt a SB128-am! Mit érdemes vennem, sima stereo erősítőm van, 2 nagy dög hangfallal, zenét hallgatok és játszom, igazából nem kell még 5.1...! mit érdemes vennem, nem akarok sok pénzt áldozni rá!

(#54) mg105 válasza Hercooles (#53) üzenetére


mg105
senior tag

vegyél egy PCI128at megint, vagy egy live!-ot. attól még, hogy 5.1es, a sztereo is szebben szól rajta!

(#55) neduddki válasza Mr Genya (#49) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Cak ha nagyon igeneys vagy:- ))) Meg hioanyzik a rendes drivertamogatas 2k xp alatt.
Nalam xp alatt a mx300 mindig elvesztette a ha hangjat ezert xsereltem le vegul is aud1+-re /amit meg aud2plat-ra: - ))))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#56) mg105 válasza JoHnni (#52) üzenetére


mg105
senior tag

ezt már nem tudom, bocs, de általában az, amelyik drágább :D de szerintem nagy különbség nincs közöttük...

(#57) neduddki válasza Raymond (#45) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es mia akulomseg egy aud2 zs diverral. meg egy eredti aid2zs kooztt???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#58) Vangelis válasza neduddki (#55) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hogy érted hogy elvesztette a nagját???? Az mx300?????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59) neduddki válasza Vangelis (#58) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MEgy a jatek 5-10 perce mire eltunt a hang elosszor szonyu zorejek jottek 10-20s-ig majd tejjes csend..
Jatek kilep gep ujraindit es megint rendben egy darabig.... ennyi
hogy mijjen jatekok hat autoversenyek es kb. 2 eve lehetett ez /de az is lehet hogy harom, most nem tom hogy 1 v. 2 eves -e a aud2-esem...:- ))))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#60) Vangelis válasza neduddki (#59) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én a mai napig MX300 al nyomok mindent......és nem is fogom lecserélni:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61) Hercooles válasza mg105 (#54) üzenetére


Hercooles
aktív tag

nf7 alaplapijával nem érdemes foglalkozni?

(#62) mr_knight


mr_knight
senior tag

Bocs a hozzászolásért !! Amit most irok lehet, hogy nem ide tartozik de a fele igen. Van nekem egy PCI128-as kártyám ami szerintem behalt. Na most az alaplapival nyomom, és ha vennék egy AUDIGY 2 ZS-t akkor azzal jobb teljesítményt + hangot adna nem ?? A messengeren szoktam beszélni és van mikrofonom de amit ez az alaplapi hangkari művel az botrány !!! A haweromnak bent van a szobába a MIKROFONJA és a kicsi rezzenést is lehet hallani, nem beszélve arrol hogy a haweronak CREATIVE hangari van benne. Érdemes lecsérni ?? ( mikor MSN-en beszélek mikrofon akkor semmit sem tud hallani fent van a MIC BOSST meg minden de nem képes azt a hangot adni ami nekem kéne) !! Vagy vegyek egy PCI128-ast arra mert a 7.1-et nem tudnám kihasználni ( szerimtem ) ?? Vagy akkor most mit csináljak ??? :F

(#63) Hercooles válasza mr_knight (#62) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Nekem is most hallt meg a 128am! ugyanez a problémám!

(#64) neduddki válasza Vangelis (#60) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha mukodott volna en sem csereltem volna le...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#65) neduddki válasza Hercooles (#61) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha van da-s erositod, hogz ne a reltek nevu csodat kellen hasynalni da-ra, amugz lasd a soundsormos totzikokat...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#66) neduddki válasza mr_knight (#62) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mikrofonnal eg ne probaltam de a vonalbemenete jo e skorrekt /persze nezzuk az arkategoriat is/. aud1-aud2
A pci128/live!-rol szivesen ideideznem amit mar regenis leirtam hogy ojajnistenteln alapzajuk van es meg nem is kulonosebben szepek a hangjai /de nem tanalom ezert kell mindig minden tujra leirnom:- ))) de egy ido utan mar nagyon meksozktam unni/
Ra se rancs en a aud2platot 2.1-vel hasznalom, mongyuk az nem egy rossz db.: cambridge 250d:- ))))
Szoval elore egy hasznalt aud1-es uton ha szukebben vagy a piznek

udv

neduddlki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#67) Sardaukar


Sardaukar
csendes tag

Üdv! SB Live! hangkarim van és hozzá 2.1-es hangszóró (Altec CS21). Elgondolkodtam, hogy talán vennék egy jobb hangkarit, de nem igazán találtam teszteket, meg leírásokat. Azt tudom, hogy az Audigy2 a sláger, de nekem igazából nem fontos, hogy sztereónál több csatornát tudjon, meg EAX és egyéb kutyafüléket se kell, hogy támogasson, mert csak zenehallgatásra használnám. Szal csak a hangminőség számítana. És digitalizálni sem szoktam, tehát ilyen téren sem kell jó jellemzőkkel rendelkeznie. Milyet tudtok javasolni max 20-30k pénzért? (ha olcsóbb, az sem gond :) )

[Szerkesztve]

Peace is not an option.

(#68) mg105 válasza Sardaukar (#67) üzenetére


mg105
senior tag

az audigy 2 ZS-t. attól még, hogy ez már 7.1et is támogat, a sztereo is szebben szól rajta!

(#69) Vangelis válasza neduddki (#66) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vannak jó pultok hozzá:) meg cuccok:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70) Scream007


Scream007
őstag

hello4
szerintetek 1 alaplapi 6csatis soundmax integrált hangkártyát milyenre érdemes lecserélni?
altec 251-hez kéne.
amikre gondoltam terratec aureal sky, audigy ls, esetleg audigy 2(de ebből melyk, mert sok betűk vannak mögötte)??

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#71) attilam válasza Scream007 (#70) üzenetére


attilam
őstag

Én az Audigy 2 ZS-t ajánlom.

(#72) Scream007 válasza attilam (#71) üzenetére


Scream007
őstag

igen de az picit drága:((

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#73) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szónd blásztert

(#74) Newyorker


Newyorker
addikt

Nekem van egy 2002es sima creative sound blaster 128asom.
Szóval a kérdésem, h ezt érdemes lecserélni, Audigy 2, vagy 4re?
Szóval sokkal jobb lesz a hang?
ÉS ha igen, akkor melyiket lenne érdemesebb a 2-t, vagy a 4-et venni?
Egyáltalán nagy a különbség 2ő között?

Sry a sok kérdésért!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#75) Newyorker


Newyorker
addikt

Játékra akkor azongyátok, hogy inkáb Au4et érdemes venni, mint Au2zs-t?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#76) tökfey


tökfey
tag

Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy zeneszerkesztéshez (Reason, Fruity Loops főként) milyen hangártyát vegyek? Egyáltalán nem vagyok járatos a témában, eddig sima alaplapi karival próbálkoztam, de úgy érzem eljött az idő beruházni valami komolyabba :)
Előre is köszönöm a válaszokat :R

Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?

(#77) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok!
Szeretnem az alaplapi retket lecserelni egy normalis kartyara.
Van ra 6.000 ft. SB Audigy 4-et neztem ki eddig, megeri az arat? Vagy van ennel jobb is ilyen arban? Az SE valtozat az miben jobb? Ti mit ajanlanatok?

(#78) Messa válasza sto1911 (#77) üzenetére


Messa
tag

Audigy 4 12.000HUF-nál kezdődik és az is OEM. 6.000HUF alatt Audigy 1 SE(Second Edition)-t kapsz én pont múlt héten vettem 1-et 5680HUF-ért OEM persze tehát(kártya+telep CD+matrica).

Eddigi tapasztalatok alapján meg vagyok vele elégedve. Egy alaplapi AC97-et váltott ki és jelenleg egy Genius SW-HF 5.1 5000 hangfalrendszerre üzemel hibátlanul. Nem összehasonlítható az alaplapi integrálttal. Tiszta hangokat produkál számomra tökéletesen megfelelő minőségben.

Time is the fire in which you'll burn.

(#79) sto1911 válasza Messa (#78) üzenetére


sto1911
veterán

En itt neztem az arat, de biztos felreertettem vmit (?) [link]

(#80) Messa válasza sto1911 (#79) üzenetére


Messa
tag

Ha figyelmesen megnézed akkor az a kari amit 6.240HUF-ért árul a General Computer az egy Sound Blaster Audigy (1) hangkártya (az 1-es is 7.1es) azért annyi amennyi,de ennél van olcsóbban is Audigy 1-es. ;)

U.I.:Sima Audigy 1-est ne vegyél csak Audigy (1) SE-t,mert a simával álítólag sok baj volt/van.

[Szerkesztve]

Time is the fire in which you'll burn.

(#81) sto1911 válasza Messa (#80) üzenetére


sto1911
veterán

Jaaaaa. De akkor minek van felsorolva a 4-esek kozt... :W Pedig uuugy megorultem! :(

Thx a tanacsot!

[Szerkesztve]

(#82) Messa válasza sto1911 (#81) üzenetére


Messa
tag

Hogy rápillantva fellelkesülj :))
Tod marketing :Y

Time is the fire in which you'll burn.

(#83) sto1911


sto1911
veterán

Es az Audigy 1 SE es az Audigy Player kozt mi a kulonbseg?

(#84) Messa válasza sto1911 (#83) üzenetére


Messa
tag

Azt a Player-t honnan szedted :F

Time is the fire in which you'll burn.

(#85) sto1911 válasza Messa (#84) üzenetére


sto1911
veterán

Most nezegetem az arlistakat, mar nem tudom melyik boltban lattam, mert bezartam a lapot. De olyan sincs?

(#86) Messa válasza sto1911 (#85) üzenetére


Messa
tag

Hát vanni van,de ahogy én tudom az egy program amit a Creative software packben van és nem egy kártya vagy én tudom rosszul :F

Time is the fire in which you'll burn.

(#87) sto1911 válasza Messa (#86) üzenetére


sto1911
veterán

[link] < itt lattam az arlistaban. Amugy te mindenkepp egy Audigy 1-est ajanlasz?

(#88) Messa válasza sto1911 (#87) üzenetére


Messa
tag

Ennyi pénzért igen mindenképp!

U.I.:A player is a sima Audigy 1-es lesz szerintem

[Szerkesztve]

Time is the fire in which you'll burn.

(#89) Qru


Qru
MODERÁTOR

Elég láma kérdés, de...

7.1-es hangkariba 5.1-es hangfalszett simán szól, ugye?

mod: közben +tudtam, hogy igen! :P

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#90) EQMontoya válasza Qru (#89) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, illenék neki, mivel a minden csatornának külön kimenete van, igy az 1ik kimenet üresen marad, a hangkari progijában és a winfosban beállitod, hogy 5.1-es seted van, és akkor aszerint vezérel. elvben... :D

Same rules apply!

(#91) sto1911


sto1911
veterán

Ehhez mit szoltok?

Hangkártya SB Live Audigy SE 64bit 7.1 PCI 6 980 Ft

(#92) Apollyon válasza sto1911 (#91) üzenetére


Apollyon
Korrektor

NEEE!!! Creative Audigy 4 hangkártya - ezt ajánlom, nekem is ez van. Igaz 14 ezer forint de teljesen professzionális! Az SE azt jelenti Special Edition, vagyis BUTÍTOTT. Persze attól függ mire akarod használni :DDD
Szerk.: Most akarok venni hozzá 5.1-es hangot, eleinte 7.1-eset akartam mert hogy azt is tudja, de jó lesz 5.1 is

[Szerkesztve]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#93) Calibos


Calibos
addikt

Audigy közül melyiket érdemes venni? Főleg érdekel hogy melyiknek stabil a drivere és nem akad össze semmivel
Jó ideje nem foglalkozom a témával :(

(#94) sto1911


sto1911
veterán

Es ehhez mit szoltok? [link]

[Szerkesztve]

(#95) Messa válasza Apollyon (#92) üzenetére


Messa
tag

Sziasztok!

Soundblaster Audigy (1) esetében az SE Second Editiont rövidít ami jó,mivel a sima Audigy (1) sok problemával küzködött és azt javították az SE kiadással,ami ugyan az csak működik mint az Audigy (1)!

Time is the fire in which you'll burn.

(#96) Messa válasza sto1911 (#94) üzenetére


Messa
tag

Hali Sto!

Figy ne kínlódj annyit menj el ide:[link] és vegyél egy 7.1 SB Audigy SE 24bit-et vidd haza rakd be a gépbe és örülj,nekem is olyan van abból a boltból és megy + van hozzá telep CD ami sok OEM terméknél luxus! Ne is keresd máshol,mert ennél olcsóbban nem fogod megtalálni ezt a kártyát újonnan.

Jó vásárlást!

Time is the fire in which you'll burn.

(#97) sto1911 válasza Messa (#96) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi a tippet, ennel olcsobban tenyleg nem lattam, csak kar, hogy ez Pesten van, en meg Debrecenben :O

A 24 bitnel van magasabb ''minek-is-fontos-ez-a-bitszam?'' kartya?

[Szerkesztve]

(#98) Messa válasza sto1911 (#97) üzenetére


Messa
tag

Hali!

24Bit 96KHz a mintavétel és nemtudom,hogy van-e nagyobb ez ennyit tud és kész,de minek nagyobb esetleg stúdiód van :F :))

Time is the fire in which you'll burn.

(#99) sto1911 válasza Messa (#98) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs studiom, csak erdekelt, hogy ez jo-e otthonra, 5.1hez. De ezek szerint igen.

(#100) Messa válasza sto1911 (#99) üzenetére


Messa
tag

Igen mindenképpen jó és nekem elég is volt egy Genius SW-HF 5000 5.1-es megszólaltatásához. Nagy pozitívum benne,hogy a stereo hangokat is felkeveri 5.1-es hangokká :R

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.