Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) Typhoon47 válasza Szplöttyy (#48598) üzenetére


Typhoon47
őstag

Amerikai verdákat próbáld ki, Dodge Caravant/Chrysler Voyager például, nálam ő az etalon helyben(195cm)...Vagy esetleg egy stratust is mindenképp, az sem kicsi autó és azok a fincsi bőrfotelek nyamnyamm : )

"Education is important but big biceps are importanter"

(#48602) Flow válasza Zozzant (#48495) üzenetére


Flow
senior tag

Köszönöm szépen! Jövő héten el is kezdem intézni az ügyet! :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#48603) Rick4 válasza Szplöttyy (#48598) üzenetére


Rick4
félisten

Tényleg nézz meg kereskedésekben olyat, hogy Chevrolet Lumina APV, vay Pontiac Trans Sport. A két első ülés két saját könyöklője között van kb 30 centi, kezet, vállat összeérinteni nehéz a másikkal. Nekem ilyen autóim vannak, ennél kényelmesebb, a lábnak, hátnak, karnak több hely semmiben sincsen. Én 193 centi és 120 kiló vagyok, én is kevés kocsiban férek el jól... A vicc, hogy ha az anyósülésen ülök, simán keresztbe tudom rakni a lábamat, nem kel hozzá trükközni. Vagy ha esetleg fáradok, akkor felrakom a műszerfalra őket, kinyújtva még nem érem el vele a szélvédőt.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48604) killer1203 válasza Szplöttyy (#48598) üzenetére


killer1203
senior tag

Látom a Citroen BX bejött, nekünk a nagy testvére volt az XM na abba volt elég hely még fater számára is aki 178cm körül van és olyan 120 kg :DDD Egy élmény volt minden út vele, ha lesz ennyi pénzem én biztos venni fogok egy ilyet. Bőrön kivül minden volt a miénkbe 2.1td elég jól ment pedig autómata volt.

Nagy kedvenc nekem ez a gép :D

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#48605) pszili8 válasza VR6-Fan (#48594) üzenetére


pszili8
aktív tag

Köszönöm akkor nem velem van a baj :DDD A gyári lámpa fehér indexekkel még elmegy,de ez a lexus-style :N
AMD Power: ha minden Scirocco ilyen állapotú lenne,akkor én is vennék :K
Én ezekért fél vesémet odaadnám:
[link]
[link]
Persze van még sok régi autó ami nagyon tetszik,de hosszú lenne ideírni.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#48606) hobizoli válasza pszili8 (#48605) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az S2 Coupé tudom is kié. A mögötte allo UnoTie a varosi szaladgalos autoja, meg van egy masik, racsés UnoTie-je is.

[link]

Az S2-t tenyleg nagyon ritkan hasznalja csak, jo vetel lenne annak, aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#48607) AMD Power válasza pszili8 (#48605) üzenetére


AMD Power
titán

Kicsit más kategória de akkor is már régi...:)

Imádom az összes Lamborghinit! :R

Ez is nagy kedvenc.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48608) Khelben válasza Rick4 (#48593) üzenetére


Khelben
nagyúr

"úgyis az asszonynak akarom lepasszintani a vezetés élményét.. "

:Y

(#48609) Napfénysüti válasza Khelben (#48608) üzenetére

Ő le akarja passzolni tőlem meg mindig el akarja venni az asszony. :DDD

Més que un club!

(#48610) AMD Power válasza Napfénysüti (#48609) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk hála Istennek nincsenek ilyen problémák. A kormány a férfi kezében legyen. :DDD

Qru: Pontosan így van! ;) :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48611) Qru válasza AMD Power (#48610) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A férfi kormánya meg a nő kezében. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#48612) Typhoon47 válasza Qru (#48611) üzenetére


Typhoon47
őstag

:DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#48613) slett27


slett27
addikt

Ennek eladására mennyi esélyem van szerintetek ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48614) Yushchenko válasza Khelben (#48599) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hát én nagyon örülök, hogy eladtam a suzukimat. Nekem mindenféle problémám lett már a
kagylóülésétől(190cm 100kg vagyok).

(#48615) pszili8 válasza AMD Power (#48607) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én inkább maradok földi léptekben :DDD Nekem a DeTomaso Pantera tetszik a hasonló gépek közül.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#48616) t1 válasza slett27 (#48613) üzenetére


t1
addikt

Ennyiért szerintem nem sok lássuk is miért:

-Hátul törve volt, lámpa nem a magyar, illetve a szárny az ajtón is a 2000-ig gyártott kocsikról való
-Eleje is törve lehetett mert hiányzik a ködlámpa pedig gyárilag ködlámpás ez a kocsi
-Bal első kárpit szintén 2000ig gyártott kocsiból való.

(#48617) zoo8800 válasza slett27 (#48613) üzenetére


zoo8800
veterán

Az ár nekem reálisnak tűnik.

rip and tear, until it is done

(#48618) t1 válasza t1 (#48616) üzenetére


t1
addikt

Elírtam, ennyiért sok, sajnos nem gyári állapotú a kocsi.

(#48619) Typhoon47 válasza slett27 (#48613) üzenetére


Typhoon47
őstag

Minden eladható, ahogy ez is, csak az idő a kérdés. Ennyiért nem tudni mikorra megy el, egy százassal olcsóbban(remélem ez nem túl pofátlan) viszont sitty-sutty :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#48620) Qru válasza slett27 (#48613) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Balázs mondta, hogy vettél Swiftet de akkor ezek szerrint nem jött be... :U

Kicsit olcsósíts rajta sztem is.

#nincsbennetarcsi

(#48621) slett27 válasza Qru (#48620) üzenetére


slett27
addikt

Bejönne, csak nem a G Astra után. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48622) plömplöm válasza slett27 (#48613) üzenetére


plömplöm
őstag

"fűthető szélvédő"? :Y

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#48623) slett27 válasza plömplöm (#48622) üzenetére


slett27
addikt

Hátsó szélvédő. Vagy itt az elsőre gondolnak, vagy hogyan ? :B

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48624) plömplöm válasza slett27 (#48623) üzenetére


plömplöm
őstag

szélvédő elöl van. kivéve a rák-edisönöket. oldalt és hátul ablakok vannak.

és ők az elsőre gondoltak, igen, van olyan hogy elektromosan fűthető a szélvédő is, hasonlóan a hátsó ablakhoz, csak persze nem olyan látványosan csíkos :)

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#48625) dízelracer válasza AMD Power (#48596) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ez az az autó aminek minden egyes porcikája taszít. Egy baltával faragott izé semmi stílus és szépség nincs benne. Az első generáció sokkal szebb ettől.

(#48626) dízelracer válasza Szplöttyy (#48598) üzenetére


dízelracer
senior tag

A8 D2

(#48627) Szplöttyy válasza lajafix (#48600) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Khelben:Persze, ezt értem, csak érdekelne, hogy számotokra, mi volt a leg kényelmesebb :)
lajafix:Lehet, vele már beszéltem régebben, ezekről a hajókról :))
Typhoon47:Énis egyre többet gondolkozom ezen.
Rick4:Espace is hasonlókat tudott, csak kicsiben, tényleg jó lehet :) :)
killer1203:Hihetetlen élmény, a hidropneumatikus futómű, csak lehet vele sz*pni :))
dízelracer:"Régiányóc"? Mert olyanban ültem, egy 4.2 Quattroba, és nincs több hely, sőt talán még annyi sem, mint az E38-ba :)

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#48628) fordfairlane válasza Szplöttyy (#48598) üzenetére


fordfairlane
veterán

Vagy csak túl nagyok az elvárásaim?

Nem vagyok expert a témában, de szerintem igen, egymillióért túl nagyok az elvárásaid.

x gon' give it to ya

(#48629) dízelracer válasza Szplöttyy (#48627) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nekem semmi problémám nem akadt vele pedig közel 190cm vagyok és 120+ kiló. Kényelmesen el tudtam helyezkedni hosszú távon sem volt fárasztó. Az volt a legkényelmesebb autó amiben valaha ültem ('97-es S8).

(#48630) Szplöttyy válasza fordfairlane (#48628) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem kifejezetten az 1 millión van a hangsúly. Csak "mondtam valamit" Nyilván, egyből rá lehetett volna vágni, hogy új S600Long :DDD Ok, csak 45milla :DDD Meg nem hiszem hogy sokat várok, hisz se a szervízigényességet, sem a fogasztást, semmit nem vettem hozzá, tehát ha naponta szétesik, és 30litert eszik, az se izgat. És mégse nagyon van :)
dízelracer: Az már nem az "Audi 100 kormányos" ugye? Meg gondolom jó kis S-line fotelek, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#48631) slett27 válasza plömplöm (#48624) üzenetére


slett27
addikt

Értelek. Akkor azt javítom, mert megtévesztő. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48632) fordfairlane válasza Szplöttyy (#48630) üzenetére


fordfairlane
veterán

Talán valami SUV lenne jó neked. :)

x gon' give it to ya

(#48633) Szplöttyy válasza fordfairlane (#48632) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Igen, ez az a kategória... Bár nyilván, nem vagyok milliomos, csak érdekel, vajon mipénzért tudnék venni, egy tényleg kényelmes autót. Bár, Espace I 2.1Turbo DX az ilyen 2-3százezres kategória, de elég csótány szegény :DDD A Szívem meg amúgyis a dízelhez húz... :)

Smoke & Torque

(#48634) killer1203 válasza Szplöttyy (#48627) üzenetére


killer1203
senior tag

Na igen ez benne van a pakliba, de ha rendesen karbantartják akkor nem sok gond lehet vele. Emlékszem mikor még megvolt az autómata váltó romlott el ~500 volt a javitás vagy csere már nem tudom.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#48635) Szplöttyy válasza killer1203 (#48634) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát, most értem haza, haver bx-e épp elengedte az összes olajat, le lett ültetve, hogy legyen szervó, meg fék. Amúgy, nagyon szeretem, hiehetetlen élmény az autó, csak megtud szopatni rendesen.

Smoke & Torque

(#48636) Oracle


Oracle
senior tag

Hi

Banki visszavett autót szabad venni, vagy inkább hanyagoljam? Egész jó ajánlatok vannak csak nem vágom hogy működik a dolog, oda megyek és kp-ra elhozhatom vagy csak hitelre?

(#48637) Rick4 válasza Oracle (#48636) üzenetére


Rick4
félisten

Én nézegetem sok sok éve ezeket, hát, ezeknek a kocsiknak a nagy része állapot szempontjából a kínálat alja... Kecskeméten van a Merkantil telep, voltam ott egy hete, megnéztem egy Punto2-est, mindenhol megnyomva, szétrúgva, tönkretéve. Igaz, hogy 900K körül mennek a jók, ez meg 480-ra volt kitéve, de így se kell senkinek, egy bontásra érett vacak 8 évesen..

Egyébként megvan a keresett kiskocsi, Punto2 lett 1.2-es 8 szelepes, hengerenkénti injektoros motorral, klíma, szervó, két légzsák, fasza gumik, fasza akksi (reggel 6 óra pihenés után mértem 12.74V-ot rajta) tuti 144K km-rel, sosem volt törve, februárban hozták be az olaszoktól, szinte mindene hibátlan, kis súrolás van a hátsó sárvédőívnél, de még a festék se jött le, se rozsda pukli, se alul semmi, motorilag, fék, futóműügyileg is tökéletes, kipróbáltuk, végig ami a csövön kifért, (pontosabban egy német autópályán próbáltuk) 150-nel tolva, és 423km-re kért 25 liter benzint (csurig tankoltam, de úgy, hogy a benya kint volt a cső végénél, ma reggel megint ugyanúgy, kb 15 perc volt mire telement így, és 5.9litert kért 100-on), mikor normálisan mentem vele, akkor a kis computer azt írta, hogy 20.5km-t mehetek 1 liter benzinnel, az pont 4.87liter, az meg meglepően jó, szóval tökéletesen elégedett vagyok. Ha benne lesz a gáz, és abból 7-et kér majd havi 100 rugó üzemanyagköltség nálam marad...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48638) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

autó vásárlását tervezem a közeljövőben, de teljesen tanácstalan vagyok :(

Úgy néz ki lassan bővül a család, ez a legfőbb indok most, egy olyan autót szeretnék, ami főleg városban van használva rövid távon (90% és napi 25-30km) viszont alkalmas akár hosszabb utazások megtételére is gyerekkel, cuccokkal, biztonságos, és olcsó fenntartani :DDD

Mivel sehol nem találtam se tündért, se aranyhalat, gondoltam megkérdezem itt, hátha :) Keret 1,5M + egy '98 as F Astra ára (valós 110.000km makulátlan állapot, bár gondolom az óraállást senki nem fogja majd elhinni :( )

Én addig jutottam, hogy benzines kell :N

MZ/X

(#48639) Oracle válasza DopeBob (#48638) üzenetére


Oracle
senior tag

NA vájá vájá :DDD az F astra lehet érdekel :) jöhet priviben is hogy milyen felszereltség stb..

(#48640) Khelben válasza Rick4 (#48637) üzenetére


Khelben
nagyúr

A futott km mitol olyan tuti?

(#48641) Rick4 válasza Khelben (#48640) üzenetére


Rick4
félisten

Mert ott vannak benne a papírok, címkék olajcseréről, szíjcseréről. Itthon a 80K km-esnek is sokkal jobban szét van ütve a belseje...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48642) tothm


tothm
őstag

Sziasztok!
Ma láttam az utcán egy 3 kerekű járgányt, ami futárként üzemelt. Egy kis ülése van elől, hátul meg csomagtartó, összességében egy elég picike autó. Tudja valaki melyikről beszélek?
Köszi előre is!

(#48643) Typhoon47 válasza tothm (#48642) üzenetére


Typhoon47
őstag

motor volt vagy autó? gondolom ilyen amica 50 ap szerű valami volt, de az maga a FOS. nehogy olyat vegyél, mert csak közröhej tárgya leszel! vagy mire kell egyáltalán?

"Education is important but big biceps are importanter"

(#48644) tothm válasza Typhoon47 (#48643) üzenetére


tothm
őstag

szerintem autó volt.

(#48645) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Sziasztok!
Multkor kerdeztek tolem, milyen autot vennek felmilliobol. Nem vagyok nagy szakerto, en F Astra, Golf III duora szavaztam, de oszinten szolva erdekelne a ti velemenyetek is, ti mit vennetek? Kriterium: legyenek ervenyes magyar papirjai, benzines legyen. Meret, szin, kor, semmi nem szamit.

(#48646) zoo8800 válasza tothm (#48642) üzenetére


zoo8800
veterán

[link]?

rip and tear, until it is done

(#48647) tothm válasza zoo8800 (#48646) üzenetére


tothm
őstag

Ez az, köszi! :)
Ilyet hol és mennyiért lehet venni? :DDD

(#48648) giigz válasza tothm (#48647) üzenetére


giigz
veterán

(#48649) zoo8800 válasza Psychonaut (#48645) üzenetére


zoo8800
veterán

kicsit hazabeszélek, de a Golf 3 jó választás :)
Esetleg még Pug 306, Megane...

rip and tear, until it is done

(#48650) Rick4 válasza Psychonaut (#48645) üzenetére


Rick4
félisten

Most vettem 590-ért 2001-es Punto2-est, mondhatni majdnem minden extrával. 4 csillagos törésteszt, állati jó projektoros lámpák, klíma, minden ami kellhet, és emellett 5l-t fogyaszt, szerintem sz@rul se néz ki. Ha lett volna jobb, azt vettem volna.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.