Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48351) dízelracer válasza Rick4 (#48344) üzenetére


dízelracer
senior tag

És ha egy adagolós tdi-ben van 350.000 kilométer akkor mi van? Semmi. Ráadásul pont az első generációs (adagolós ős) TDI az amelyik brutálisan túl lett méretezve. Ilyen minőségű motorokat ma már nem gyárt senki. Profi adagoló felújítás megfelelő helyen 25k-ból megvan. 4db új csúcs 16ezer, vatta új 0km-es vg-s turbó okosba 80k körül. Ennyi. Minden más mozgó kopó alkatrész ugyanúgy behalhat egy benzinesben is. Adagolós TDI a hasonló méretű és teljesítményű benzines ~10literje helyett a világból kimegy 6literrel, megmarad a csomagtered/pótkereked, beállhatsz mélygarázsba, van nyomatékod nem kell folyton a váltóval bűvészkedni. Előnyei is vannak egy dízelnek nem csak hátrányai.

Most látom a kolléga 1.2 benzines skodákat nézeget. Az egy rossz vicc. 100x inkább egy nyomatékos, gazdaságos turbódízel.

[ Szerkesztve ]

(#48352) amargo válasza Qru (#48350) üzenetére


amargo
addikt

A nagyobb benzinesek többet kérnek már.. ha valaki 5 literből átlagos fogyasztást kihoz és nagyobb motorral, ami egy kombit is elvisz, kérem a márkát :)

Az LPG-re ez jó hír!

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#48353) Khelben válasza amargo (#48352) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az 1.2-es motorral sem fog 5 litert enni a fabia kombi, cserébe szenvedés lesz minden megtett méter...

(#48354) emerico2004 válasza amargo (#48352) üzenetére


emerico2004
aktív tag

üdv 1,4tdci , 1,4 hdi , 1,6tdci , 1,6hdi ,

fiesta ,focus , 206 ,207 ,307 , 308 de még sok más kocsiban van ez a motor... :R

(#48355) Qru válasza amargo (#48352) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De 1,2-es kombit ne vegyél akkor sem, mert két hét használat után önként fogod felgyújtani mintsem még egyszer a forgalomba merészkedj vele.
Üresen elgurulsz vele de gondolom nem levegőt akarsz szállítani vgay tollpihét ha kombit keresel... Megpakolva meg nem jössz ki 5 literből még országúton sem nagyon.

Akkor ős TDI inkább. Keveset eszik viszonylag, nem kell rommá pörgetni hogy történjen vmi (és elve az nem egy elhanyagolható tény, hogy történik vmi ha lenyomod a gázpedált).

VW-ről lebeszéllek (na nem azért mert nem jó), csak kb ugyan azt tudja mint a Octavia és olcsóbb az alkatrész hozzá. Ha nem vagy presztizs hepciás akkor mondom Skoda. Bár egy 10 éves Golfal ugyan úgy nem lehet villantan mint egy Skodával szvsz...

Amúgy anyagminőségről: 10 éves Passatban málik a kormány, az Octaviaban meg szépen egyben van ugyanannyi idősen. Ennyit a puha műanyagokról... :D

#nincsbennetarcsi

(#48356) AMD Power válasza amargo (#48349) üzenetére


AMD Power
titán

1.2 Fabia se fog kevesebbet enni mint egy 1.6 Golf IV.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48357) amargo válasza Qru (#48355) üzenetére


amargo
addikt

Azért vagyok tdi mellett egyre jobban, 3 hónapja olvasgatom itt is a hsz-et és erre jutottam.. amit a Khelben együtt írtok. Ezért is emeltem meg kicsit a keretet, hogy egy Octavia beleférjen.

emerico2004: Saját tapasztalat? Mert nehezen hiszem el, hogy kijön ennyiből. Már ha benzinnel etetem.

AMD Power: Mint írtam én csak 1.2-es motort ismerem és a kombi nélküli változatot. 4,5L-ből csomagokkal elvagyok vele pályán. Nem megy az igaz, de 130-140 esetén hova gyorsítsak? Ellenben az 1.2 motor hátránya is kijön, mert 4500 forog ekkor, amit a városba érve is hallok még egy ideig.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#48358) emerico2004 válasza amargo (#48357) üzenetére


emerico2004
aktív tag

ez mind diesel amit írtam és igen... városban egy fiesta 1,4tdci-t nyúzok.... 32e km átlaga mindennel 4,62l

(#48359) emerico2004 válasza amargo (#48357) üzenetére


emerico2004
aktív tag

ez mind diesel amit írtam és igen... városban egy fiesta 1,4tdci-t nyúzok.... 32e km átlaga mindennel 4,62l

(#48360) AMD Power válasza amargo (#48357) üzenetére


AMD Power
titán

130-140km/h mellett 4.5l elmész vele a pályán? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48361) dabadab válasza fordfairlane (#48348) üzenetére


dabadab
titán

MX5 NC-m van, egyedül azzal kapcsolatban tudok mondani bármi konkrétumot.

A roadsterségből adódóan a hely elég szűkös: én a magam 175 centijével még elvagyok, nagyobbak azért már szoronganának, főleg az anyósülésen, mert ott a lábtért egy benyúlás is szűkíti. A hátradőlést szintén el lehet felejteni, mert az ülés mögött nem ott az utastér vége, nincs hova dönteni az ülést. A csomagtartó persze elég kicsi (pedig oda kell pakolni mindent, mert az utastérben csak pár kisebb rekesz van, nem lehet a hátizsákot bevágni a hátsó ülésre :) ), ráadásul kicsi a nyílás, szóval elég taktikusan kell pakolni a megtöltéséhez (létezik egyébként pont MX5 csomagtartóhoz szabott bőröndkészlet). A csomagtartófedél tetejére lehet még rakni plusz csomagtartót, arra ráfér egy nagyobb bőrönd, úgy már el lehet menni hosszabb utakra is.

A tél alapvetően két problémát jelent: egyrészt nincs az autó nagyon stabilra hangolva, ESP nélkül (NC-ben alap (és elég rendesen teszi a dolgát), a régiekben viszont - amennyire tudom - egyáltalán nincs) száraz úton is pillanatok alatt keresztbe lehet rakni az úton, ami adott körülmények között nagyon vicces, sima A-B üzemmódban nem annyira, csúszós úton meg pláne. Másrészt a ponyva állítólag nagyon nem szereti azt, ha víz fagy bele, a széttörő jég komolyan tudja pusztítani.

Az "olcsó roadster" az árcédulát nézve inkább viccesnek tűnik, de a belsőt elnézve viszont tényleg az, a belső elektromos megoldások sokkal közelebb vannak a Matizhoz, mint a C5-höz, még egy nyomorult elektrokróm visszapillantóra se tellett (extralistán sincs), pedig esténként ilyen alacsonyan elég sok autó világít az ember szemébe, az meg, hogy alapfelszereltségben autósrádióval (értsd: se CD, se kazetta, se semmi, csak rádió) adták... hát... izé.

Szél meg menetzaj persze van, száz alatt el lehet krúzolni nyitott tetővel, afölött viszont a huzat meg a zaj is túl sok - mondjuk felhúzott tetővel is hangos.

Úgy tömören azt gondolom, hogy játszóautónak remek, hosszabb utak elviseléséhez viszont azért szükséges egy adag lelkesedés :)

Szervízigényről meg alkatrészárakról semmit nem tudok mondani, mert ilyen még nem merült fel.

DRM is theft

(#48362) amargo válasza emerico2004 (#48358) üzenetére


amargo
addikt

Áhh értem, ennyire ismerem a motorfajtákat :) Akkor ezek is dízelek, most már tisztán látok, azt hittem benzines. Ellenben a Fieszta, még kombiba is kicsi, ha jól gondolom és létezik egyáltalán.

AMD Power: 4 felnőttel, kb 800km-et mentem a kocsival és 35 valamennyit tankoltam. Előtte nem nyomtam be a szelepet, amivel túl lehetne tölteni. De teszem azt 42L tankoltam, akkor is baráti. De tényleg nem végig pálya, mert 200km országút és város kombinációja is van benne. Azért is emlékszem erre, mert többször is nézegettem a bizonylatot és kilométeróra állását, amikor elsőnek mentem a Fábiával ennek már 2-3 éve. Azóta többször meggyőzött és persze az E85 terjedésének köszönhetően, meg is tréfált, mert múltkor csak 500-at sikerült elmenni vele és sokáig nem tudtam miért.. a fele etanol fele benzin miatt..

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#48363) Khelben válasza amargo (#48357) üzenetére


Khelben
nagyúr

"4,5L-ből csomagokkal elvagyok vele pályán."

130-140-nél 4,5 liter? Gyorsan írj a Guiness rekordosoknak ;)

(#48364) emerico2004 válasza amargo (#48362) üzenetére


emerico2004
aktív tag

1,2 benzines fabia üresen 80-95km/ órás tempónál képes cirka 4,6-4,7 re ......

(#48365) LuckyL válasza Rick4 (#48328) üzenetére


LuckyL
őstag

jaja, a gázt meg azért szereltette bele, hogy menjen évi 5 ezer km-t :DD
gondolkozz barátom!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#48366) slett27 válasza emerico2004 (#48364) üzenetére


slett27
addikt

Megvettem 1 hete a Suzuki Swift-emet de sajnos kicsinek bizonyul. El kell adnom és vennem kell egy nagyobbat. ~400.000,- körül gondolkodom. Melyik az az autó aminek viszonylag olcsó a fenntartása ? Seat ill. Opel Astra F-ben gondolkodom. Franciát nem merek venni. Beszéltem szerelővel (aki mellesleg azt mondta, ha Suzukiból kellene megélnie, éhen halna, :D francia autókból él.)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48367) Napfénysüti válasza slett27 (#48366) üzenetére

Ez most halál komoly hogy az 1 hete vett Swift kicsi? Nem nézted meg vétel előtt hogy mekkora? :U
A 2 átírással elég sokat buksz összesen. :(

Més que un club!

(#48368) amargo válasza Khelben (#48363) üzenetére


amargo
addikt

Vagy ez egy csoda Fábia volt és csalt a kilométeróra a Földközi-tengert is közelebb húzták - 600-ból meglehet járni, csak a fene vigye el elég sok felé jártunk - és persze, este a gonosz manók feltankolták a kocsit. Vagy a kúton nem is 35L ment bele, hanem 42L, de csak 35L fizettetek ki velem, mert jó arcok voltak és látták, hogy úgy is 4-en nyomorognak a kocsiba jó lesz ez még hátszélnek.

Vagy elfogadod.
De igazából lényegtelen is, a 15" gummák óta növekedett a fogyasztása, hogy boldog legyen mindenki és ne keljen sikítva futnom a sajtóhoz.

emerico2004: Csak, akkor ha nincs csoda Fábiád, mint írtam, amibe én ültem még 150-el is tud menni, de lehet erre is csak ez az egy példány képes, igazi unikornisnak érzem :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#48369) slett27 válasza Napfénysüti (#48367) üzenetére


slett27
addikt

Volt Suzuki Swift-em 4 éve, utána lett egy Opel Astra G. Anyagi okokból most újra Swift-et vettem. Először a Swift is űrtechnika volt a Zastava-hoz képest. :D De Opel Astra után a Swift... hát öööö... nah. Egy normális nyaralásra nem tudunk elmenni. Persze, jól át kellett volna gondolnom, legközelebb át is fogom. Sajna a Sedan-nak semmi autó formája nincs (véleményem szerint) funkcióját betöltené, de nem tetszik.

Inkább monnyá valamit helyette ~400k körül pls. :) :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48370) Khelben válasza amargo (#48368) üzenetére


Khelben
nagyúr

Csak azért ugatok bele, mert én is vezettem sokat fabiat. Az 1,4-es volt, 6,5-öt tudott vegyesben, pályán 130-140-nél 7-et. És az nem kombi volt és általában egyedül ültem benne. Úgyhogy mesélhetsz, amit akarsz, akkor se fog az 1,2-es 4,5-öt enni 130-nál, pláne nem megrakva. Amúgy jó ha tudod, hogy óra szerint 150-nel kell menned, hogy meglegyen a tényleges 130, elég sokat mentem gps-szel, onnan tudom :)

(#48371) lsc válasza slett27 (#48369) üzenetére


lsc
nagyúr

Corolla ?

Az élet kegyetlen .

(#48372) Napfénysüti válasza slett27 (#48369) üzenetére

Mondjuk ez:
Jetta
vagy
Astra?

Més que un club!

(#48373) pszili8 válasza Napfénysüti (#48372) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szép ez a Jetta :B

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#48374) zoo8800 válasza Napfénysüti (#48372) üzenetére


zoo8800
veterán

Valami tévedésből kifolyólag 496.599-et mutat a km óra :D

rip and tear, until it is done

(#48375) pszili8 válasza zoo8800 (#48374) üzenetére


pszili8
aktív tag

196.599 az csak fénylik :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#48376) amargo válasza Khelben (#48370) üzenetére


amargo
addikt

Mesélhetsz bármit, de az 1,4 és az 1,2 nálam mást jelent, továbbá nyilván Te sem vagy én. Innentől elég sok eltérés van a képletben.

Persze utána néztem azért 768km, 39L, és óra szerint mentem - volt GPS is 130-nál nálam 120 mutat.
De tényleg több részletre rosszul emlékeztem - szánom bánom -, mert közben eszembe jutott, hogy az útból +100km-t szerpentinen tettük meg. Így max csak 300-400km, mentünk pályán. A végén kiderül, hogy mindenre rosszul emlékeztem és csak én gondolom, hogy mindenki más helikopter, nézd el kérlek :) De komolyan nem érdekelnek a részletek ezzel kapcsolatban, ennél figyelmetlenebb vagyok.

A következő autónál cél, hogy vezetem majd a fogyasztási adatokat ehhez hasonlóan.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#48377) fordfairlane válasza dabadab (#48361) üzenetére


fordfairlane
veterán

Igazából játékadutónak lenne véve, szinte csak hétvégenként használnám, akkor is kb. 60km-es távra, arra viszont télen is. Néhány adottságával már szembesültem a tesztek olvasásakor, mint pl. hogy kicsi tér, a csomagtartó, beszűrődnek a zajok, ezek még oké, de azt mondjuk érdemes megfontolnom, hogy ESP nélkül veszélyes tud lenni télen.

Összességében kissé úgy tűnik, mintha megbántad volna a megvételét, vagy tévednék?

x gon' give it to ya

(#48378) zoo8800 válasza pszili8 (#48375) üzenetére


zoo8800
veterán

és PONT úgy fénylik. :DDD
igazad van egyébként.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#48379) slett27 válasza lsc (#48371) üzenetére


slett27
addikt

Átgondolandós. :) Köszi.

Napfénysüti : :R Az az Astra is bejövős, csomagtartó méret is rendben.

Alkatrészek mennyire drágábbak a Suzukihoz képest ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48380) Napfénysüti válasza slett27 (#48379) üzenetére

Szerintem nem sokkal drágábbak ebből is van itthon egy rahedli. Jó pár ismerősömnek van F Astrája és nem panaszkodnak a gépekre (nekem speciel belül szűknek tűnik szóval mindenképp nézd meg alaposan a helykínálatát). :)

Més que un club!

(#48381) AMD Power válasza amargo (#48362) üzenetére


AMD Power
titán

Neked akkor valami csoda géped van ha ilyen a fogyasztása ilyen körülmények között. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48382) pszili8 válasza slett27 (#48379) üzenetére


pszili8
aktív tag

F astrához kb suzuki árban vannak az alkatrészek.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#48383) AMD Power válasza pszili8 (#48382) üzenetére


AMD Power
titán

A Jetta-hoz sem hiszem,hogy drágább lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48384) slett27


slett27
addikt

Köszi mindenkinek. Így kicsit megnyugodtam. Kérdés, hogy elviszik-e belátható időn belül a Swiftemet.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48385) emerico2004 válasza slett27 (#48384) üzenetére


emerico2004
aktív tag

üdv alkatrész árak +20-40% swift 1 hez képest de még így is jók.... viszont 400ért nem kapsz életképes autót swiften kívűl.... én nem eröltettném

(#48386) Napfénysüti válasza emerico2004 (#48385) üzenetére

Ehhez képest: Swift 1? ;]

Més que un club!

(#48387) slett27 válasza emerico2004 (#48385) üzenetére


slett27
addikt

Értelek. Tapasztalat ? Vagy jártas vagy a témában ? :)

Ezek közül ? Nagyon ráfaraghatok ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48388) emerico2004 válasza slett27 (#48387) üzenetére


emerico2004
aktív tag

Némileg van 2év nemzetközi autókölcsönző 1000feletti flotta volt. És pár hónap használtautó értékesítő de a gyomrom és az üzleti etikai miatt nem csinálnám ebben az országban.

Alapvető tételek 500e ft-os autónál.

1. tulajdonostól vegyed inkább drágábban ne a szép csicsázott darabokra menj.
2. 500e forintos kategóriában kereskedésben csak szart kapsz. ott nem az a cél hogy 450ért beveszik a jót és eladják 500ért hanem 300ért bankost és szilikon.... gitt....órázás...
3. 500e -ért minnél egyszerűbb gépet keress.... kvázi a swift 1 tökéletes választás... :R

(#48389) emerico2004 válasza slett27 (#48387) üzenetére


emerico2004
aktív tag

ha már linkeltél csontis autót onnan egyetlen darabot ajánlanék tiszta szívvel. ez az [link] de ez nincs is ár alatt és nem is az amit te keresel... a többi bankos kocsi jó marketinggel mondjuk ők legalább olcsón adják a szart .... és nem drágán friss szilikonnal :R

[ Szerkesztve ]

(#48390) a_tesz válasza fordfairlane (#48377) üzenetére


a_tesz
Korrektor

már bocs, de az előbb azt írtad, hogy főautónak lenne, az meg nem hétvégente 60km :)

szerintem nem bánta meg, egy mx-5-öt nem lehet megbánni :D ha meg ezen aggódsz hogy télen veszélyes, tegyél két zsák krumplit a csomagtartóba, mindjárt jobb lesz, de szerintem ne is vegyél ilyen autót. komolyan.

el kell dönteni, közlekedni akarsz vagy vezetni. ha már csak gondolkozol is, hogy mit is mondj, szerintem nem a mx-5 a te autód. mondom ezt úgy, hogy sajna még nem vezettem, de azt hiszem sikerült már pár olyan autóval közelebbi kapcsolatba kerülni, amit azért össze lehet hasonlítani vele, bár messze jobban kényelemre hangoltabbak voltak az mx-5nél.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#48391) emerico2004 válasza a_tesz (#48390) üzenetére


emerico2004
aktív tag

egyetértek mx-5 öt nem racionális döntés nem literre centire és ár /értékre mérni kell....
bár szerintem az ér/élmény aránya a legjobb ... :B

(#48392) slett27 válasza emerico2004 (#48389) üzenetére


slett27
addikt

A forgalmiban benne van hogy hányadik tulajdonos ? :B Ezt soha nem néztem.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#48393) emerico2004 válasza slett27 (#48392) üzenetére


emerico2004
aktív tag

áhhh az se számít...... kereskedés és bank nem kerül bele.....

sok olyan autót láttam már ami papíron 2. tulajdonos de már lefoglalták és 3x adták vették... :B

(#48394) Rick4 válasza LuckyL (#48365) üzenetére


Rick4
félisten

Megint egy okos(kodó) hozzászólás gondolkodás helyett. A dízelautó az már az elején is dízel, de a gázos az elején is gázos volt-e? Ki írta, hogy tizenéve benne van? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48395) dabadab válasza fordfairlane (#48377) üzenetére


dabadab
titán

Nem, megbánásról szó sincs, csak egyrészt van egy csomó apróság, amit észrevettem (és adott esetben bosszankodtam miatta egy sort), másrészt meg a C5 elég durva kontraszt :D, harmadrészt meg van elég gépjárművünk ahhoz, hogy mindig alkalomhoz illően választhassak közülük - és így azért elég feltűnő az MX-5 praktikum-deficite - ami nálunk teljesen rendben is van, nem praktikus autónak vettük, ha családi nyaralásra kell menni vagy bútort szállítani, akkor van más, viszont ha belegondolok, hogy ha csak ez lenne...

Az érme másik oldala meg persze az, hogy napsütésben krúzolni, na, arra nagyon jó, tavaly nyáron simán elmentünk vele Tirolba egy hosszú hétvégére az asszonnyal, az is baromi jó volt, meg amúgy is élvezet vezetni, mert közvetlen gép.

Igazából neked kell eldöntened: ha nincs igazán szükséged az általános praktikumra meg nem kell vele naphosszat autópályáznod, akkor végül is simán bevállalhatod - mondjuk én a helyedben az ESP miatt (meg amúgy is) NC-t néznék, lehetőleg olyat, amihez van keménytető.

DRM is theft

(#48396) fordfairlane válasza dabadab (#48395) üzenetére


fordfairlane
veterán

Keménytetős alig-alig van NA-NB-ből. Az NC-vel az a probléma, hogy 3m alatt nincs, legfeljebb külföldről vagy törötten. NC-ből egyébként létezik roadster coupé változat, nyitható keménytetővel, elvileg nekem ez volna a legjobb, de használtan egyet sem látok eladót nálunk, újonnan meg drága.

A vászontetőssel két problémám van, az egyik az említett téli vízráfagyás dolog, a másik, hogy egy konzervnyitóval is fel lehet nyitni az autót, nem szívesen hagynám ott nyilvános helyen órákra, riasztó ide vagy oda.

Na mindegy, nem csak az MX-5 problémás, hanem sokszor én is. :D Köszönöm a részletes tájékoztatót. :R

x gon' give it to ya

(#48397) #25954560 válasza dabadab (#48395) üzenetére


#25954560
törölt tag

ilyenkor szoktam mindig belepofazni h mr2 nem jo alternativa? :)
hangyanyival jobban viseli az idojarast es szinte kabrio.

(#48398) LuckyL válasza Rick4 (#48394) üzenetére


LuckyL
őstag

jó vétel vedd meg, igazad van!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#48399) Rick4 válasza LuckyL (#48398) üzenetére


Rick4
félisten

És akkor még egy szánalmasat is sikerült összehoznod, amiből a látható jóindulat és a butaság is süt, ráadásul a fórumot se követed.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48400) Vamp


Vamp
senior tag

Tud valaki ajánlani egy Mitsu szervízt, ami nem átb*szós, és rendes munkát végeznek, jó áron? Gyűrüzni kell a gépet. Egy ismerősöm említett egy kőbányai szervizt, ahová a melósok is Mitsuval járnak, erről valakinek vmi infója?:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.