Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8300) MasterDeeJay válasza bambano (#8169) üzenetére

Hát ez a mikrotik féle gper eszköz nem igazán működik. [link]
Vetem hozzá egy gigabites tplink tápfeladót mert a boltos szerint az kell hozzá, azzal meg se moccan és a tápfeladó villog mint az állat. [link]
Így hagyományos poe tápfeladóval próbáltam ki és 24v-os mikrotik táppal. Azzal legalább villog a bejövő ledje de a kimeneti meg csak folyamatosan ég. Ha gépre rákötöm akkor írja hogy van kapcsolat de nincs rajta semmi, ip-t sem ad. Kipróbáltam egy USB-s lan-al azzal meg kellő füst kíséretével jelezte hogy nem működik. (mármint az usb-s lanból szállt fel, ennek ellenére az usb-s cucc működik tovább hibátlanul csak kissé büdös)
Most visszavittem mindent hogy találják ki ők hogyan működik vagy menjen gariba.
Mondjuk azt sosem értettem mitől függ az hogy egy eszköz megdöglik-e poén. Mármint a nagy switchjeim mint poésok (af) azok nem öltek meg semmit eddig. A passzív poéval meg vigyázok de ez a dög meg átengedte mint a picsa.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.