Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) vzsryl válasza bobalazs (#1200) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az igen, a kis 400-as Xigmatek simán bírta a 60%-os túlhajtást, tehát a 650W-os terhelést, csak 674W-nál indult újra.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1202) Tsebacsi válasza vzsryl (#1198) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem, mindenféle módon próbáltam, de nem akart elindulni. Fesz van a gépben, azt megmértük. Holnap veszek ilyen csatit, ha azzal se jó, akkor indul a méricskélés, hogy mi a baj :S

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1203) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Sziasztok.

5-6k közt szeretnék venni valami 500-550W-os tápot ami az adatlapomon lévő gépet ellátná rendesen.

Köszönöm.

(#1204) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy egy FSP500-60GLN vagy egy 500Wos Bluestorm II érné meg jobban? Kb. ugyanolyan árban nézve.

Előre is köszi! :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#1205) vzsryl válasza P3TR!CK (#1203) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Előszöris a géped nagyon max. 200W-ot fogyaszt, továbbá 5-6k körül talán használtan találsz normális tápot, de az is 300-400W körüli teljesítménnyel bír, viszont az is bőven elég lenne neked, pl: FSP 300-400W, Chieftec, Delta, Enermax stb... tápok.

(#1204) HyP3b0y: Szia!

Ugyanaz a két táp, csak színben térnek el.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1206) HyP3b0y válasza vzsryl (#1205) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nem lepődtem meg akkor, köszönöm! :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#1207) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Hi all!

Tápot kellene cserélnem.
Jelenleg 1 Chieftec GPS-500AB A táp szolgálja ki a következő rendszert:

Alaplap Gigabyte GA-P35-DS3
CPU DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333) +HyperTX 3 hűtő
VGA NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)
Memória 4x1GB DDR2-800 Geil Ultra
HDD 250 GB IDE +500 GB SATAII +1000 GB SATAII Samsung
+1 optikai sata
+2 12cm-es ház ventillátor

Ami miatt cserélném, az a szünetmentes Back UPS ES 700VA, mert mint kiderült nem bírják egymást.

Milyen konkrét ajánlatotok van, ami hajlandó működni a szünetmentessel?
El tudom-e passzolni még a régi tápot, mert azon kívül, hogy áramszünet esetén levágja a szünetmentest, egyébként jól dolgozik.
Mennyit kaphatok még érte?

(#1208) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Egy nagyon halk micro-ATX formátumú gépet szeretnék jövőre összerakni, amihez ki is néztem ezt a Silverstone házat. A proci hűtéséhez megvenném az általuk ajánlott hőcsöves bordát, ami a táp aljához vezeti a hőt. Az elvárásuk, az erősebb (95 Watt feletti) procikhoz 135-140 mm-es ventivel rendelkező tápot vegyünk. A gépbe vagy i5-750 vagy i7-870 proci kerülne, ami épp 95 W-os, de én inkább bebiztosítanám magam, ezért keresek nagyon halk 140 mm-es ventivel rendelkező darabot.
Eddig ezt a kettőt néztem ki:
THERMALTAKE EVO Blue W0306RE 550W
Enermax MODU87+ 500W

Ebből melyiket érdemes megvenni, vagy van jobb/megfizethetőbb ezeknél?

A házban minél kevesebb, de annál halkabb ventit akarok látni, a videókártya is passzív lenne, csak a ház elejében lévő 2*12cm-es venti lenne + a tápban lévő.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1209) Tsebacsi válasza Jamboo529 (#1207) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hali! Nekem egy eléggé hasonló konfighoz az FSP 500-as tápja nagyon bevált! Halk, strapabíró. Szünetmentesekkel nemtudom hogy viselkedik, csak a konfig miatt írtam! :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1210) mrThomi


mrThomi
addikt

Estét. Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi a különbség a tápok között? PL egy noname és egy chieftec között ha mind a kettö 450 W-os!! És van közöttük 6kiló különbség ami inkább megtartanék a takaróm alatt orrotfújni :(((
Köszönöm, mert az én felfogásom szerint Táp-Táp !

(#1211) MMIX válasza mrThomi (#1210) üzenetére


MMIX
addikt

A topik első hsz-t olvastad-e?

(#1212) Flashget válasza mrThomi (#1210) üzenetére


Flashget
félisten

aláirásomban a válasz

Realme GT Master Edition

(#1213) Dyno válasza mrThomi (#1210) üzenetére


Dyno
veterán

Minden benne az első hozzászólásban, noname nem adja le ami rávan írva, jó szerencsével tudja a felét ami rávan írva, komolyabb feszültség ingadozás nélkül, védelmek hiánya, ami a gépre baromi veszélyes, és még akár arra is aki a számítógépnél ott csücsül, röviden és tömören enniy, tömör, de azt hiszem lényegre törő.

(#1208) Brumi: Mindenféleképpen Enermax, leghalkabb és jó magas hatásfokú továbbá, ha melege van akkor is tekeri feljebb a venti fordulatszámát, nem csak terhelés hatására.

(#1211) MMIX : Mi mindig görcsölünk rajta, hogy jól meglegyen írva, frissitgetjük, írunk bele egykét okosságot, amik kiderülnek mint pl. az FSP tápok vesézgetése, mindezt totálisan fölöslegesen...

[ Szerkesztve ]

(#1214) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok srácok!

Nem igazán emlékszem ilyesmire, de nem a legjobb a memóriám, úgyhogy inkább rákérdezek: 450HX-nél volt bármilyen jellemző típushiba (melegedés, venti-zajosodás, esetleg halál), ami miatt ne vegyem meg a most hardverapróban levő valamelyik darabot? 15-16k az gondolom elég reális ár értük.

üdv

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1215) kpal válasza MMIX (#1180) üzenetére


kpal
veterán

Hogy lehet gyenge a 350-es FSP ? APN-re gondolsz ?

(#1216) MMIX válasza kpal (#1215) üzenetére


MMIX
addikt

Az nem APN, hanem valamilyen, régi PFC nélküli özönvíz előtti raktármaradék. 12V1 10A 12V2 13A össz. 192W 16A. Egy modern 350W-os táp sokkal erősebb a 12V-os ágán.
Gigabyte PoweRock PH hír [link]

más: Ha már szóba kerültek a Gigabyte tápok, Vannak új Superb-ek E470 E570 E620 E720
Nem tudom milyen bél van bennük. (FSP vagy Acbel).

[ Szerkesztve ]

(#1217) Kal-El


Kal-El
senior tag

Most nézem, hogy a tápomnál: [link] 2 teljesítmény van megadva. Az egyik, amit a tápomon is írnak 450W és egy csúcsteljesítmény, amit csak a dobozán tüntetnek fel 550W. Ez miért van külön? Nem értem. Más tápon még nem láttam ilyet.

(#1218) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Megékezett a Raptoxx 600PSP táp. Hááááát..... Még nem üzemeltem be. A súlya egy Codegen vagy lc Powerral vetekszik.Mondhatom úgy, hogy pille könnyű. Elsőre kézbe fogva csalódás szagú a dolog. A tép belseje pang az ürességtől. Tulajdonképpen a felében elfér az elektronika. A hűtőbordák akkorkák kb3mm vastag alu lemezek, fogazott kialakítással. Ránézésre a hűtés feladata a ventilátorra hagyatkozik. A ventilátor jónak tűnik első ránézésre. A külső rendben van. A kábeleken fekete csatlakozók vannak. A 20/4 pines ág harisnyázva van. A -12V ágon a Web oldalukon 0.5A van feltüntetve, a tápon, viszont csak 0.3A van írva. A többi stimmelt. Egyben a kérdésem az, hogy -12V ág az menyire fontos, mi üzemel ezen az ágon?
Első benyomásom ez. Persze a puding próbája az evés.
Jelenleg egyedül a garancia ami egy kicsi megnyugvással tölt el.

(#1219) Qru válasza csongi (#1218) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az, hogy könnyű még nem feltétlenül jelent rosszat. Ha magas hatásfokú a táp akkor nem kell bele sok/nagy borda. Lényeg, hogy ne nyírja ki a gépet ha jön egy feszingadozás pl. De ez majd kiderül. Bár hiába a gar, ha viszi a többit cuccot a halálba azt nem cserélik csak magát a tápot. Mondhatjátok, hogy konzervatív vagyok de én nem nagyon bízok az ilyen tápokban...

#nincsbennetarcsi

(#1220) csongi válasza Qru (#1219) üzenetére


csongi
veterán

Ez pontosan így van ahogy mondod:) Nem vagy konzervatív. Én a 850-es teszt alapján döntöttem így. Régen mikor még a Micase tápok tiszavirág életüket élték, itt!
3db Sempron gépet raktam össze velük. Ez kb 2 éve volt. Lekopogom. Azóta is tökéletesen csendben és hűvösen teszik a dolgukat. Bár hozzátartozik hogy egy AM2 Sempron terhelve sem veszi fel konnektorból a 70W-ot :)

(#1221) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Lehet hogy nem megfelelő helyen teszem fel a kérdést, de egy DELL nps-200pb-123a mostanság mennyit érhet? :U

essexboy

(#1222) Remiel válasza essexboy (#1221) üzenetére


Remiel
őstag

sziasztok

tanács kéne táp ügyben, egy most készülő géphez

AMD X6 1055T
Gigabyte MA770T-UD3 AMD770 AM3 DDR3 PCIE GbE ATX alaplap
PCIE 460GTX 1Gb Gigabyte OC DDR5 GV-N460OC-1GI vga
4 giga 1600 ram
1T 7200-es vinyó
és talán egy 64gb SSD (ez még nem biztos)

milyen tápot ajánlanátok ehhez?

előre is köszönöm

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1223) Osynho


Osynho
addikt

Hy
Erről vmi vélemény? Haver szerzett egy ilyet és viszonylag olcsón adná. Mennyit érhet? Hatásfoka milyen? Nem egy mai típus, ha jól sejtem.

(#1224) bolcsodal válasza Osynho (#1223) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nekem a 370W-os Noisetaker változata (EG375AX-VE) van a gépben már 5 éve. 70-75%-os hatásfokkal dolgozik szerintem (kb ennyit lehet találni róla a neten is).

Az adataimnál látható konfig terhelve (Prime+Furmark) 200-220W-ot vesz fel a konnektorból. Tuning nélkül olyan 190-200W.

Persze ebből is sokfajta változat létezik, van amelyiknek butított 12V-os ága van. Nálam 18A-t tud leadni a kétfelé osztott 12V-os ág (együttes teljesítményre nem emlékszem sajnos...).

Amúgy ha feltekered a ventijét lehet hallani, de egyáltalán nem hangos táp.

They drew first blood....

(#1225) Osynho válasza bolcsodal (#1224) üzenetére


Osynho
addikt

Köszi az észrevételt. Ahogy nézem, ennek is két 18A-es ága van, a kombinált meg 34A, ami már elég korrekt. Viszont boltban 20e, ami eléggé sok, ha a konkurenciát nézzük...

(#1226) bolcsodal válasza Osynho (#1225) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én anno 16K-ért vettem az enyémet. Jó beruházás volt. Már a 4. konfigot hajtja...

Viszont ma már nem vennék ilyent. 20K-ért jobbakat találsz sokkal. Chiftek CTG, FSP-APN..stb...komolyabb hatásfokkal, halkabb működéssel...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#1227) dell


dell
tag

Sziasztok !
Raktam össze egy régebbi tipusú gépet a gyerkőcömnek.
Részletezve: Abit IC7-MAX3 lap; 3.0t@3.75 Prescott, X850XT vga, 2x512/466 Corsair, 2HDD, DVD.
3 évet állt egy zalman 400-as tápom (még a régi asztali gépes időkből) és most meg se nyekken.
Ehhez a konfighoz milyen "kultúrált" tápot ajánlanátok innen a ph-ról?
Enermaxot találtam ami egy régebbi tipus, Chieftec 360 v 420 régi tipus v 350A, FSP 350, Gigabyte 370 .
Köszi előre is!

Üdv:Tomi

(#1228) Oliverda


Oliverda
félisten

Gyorsba tud valaki ajánlani 15K környékén megbízható és csendes tápot?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1229) 14adam válasza Oliverda (#1228) üzenetére


14adam
addikt

fsp sagaII vagy apn ha nem kell sok csatlakozó és 6pin-es se.

(#1227) dell multkor láttam fsp 350pnf meg pnr-t. Azok közül érdemes nézegetni.pnr 300-350-es paf-ok

[ Szerkesztve ]

(#1230) Kal-El válasza Oliverda (#1228) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ezt ajánlják, ha 400W-ost akarsz [link].
De nem írtad milyet szeretnél.

(#1231) Oliverda


Oliverda
félisten

Köszi! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1232) Beigli767


Beigli767
csendes tag

Hello!

Érdeklődni szeretnék, hogy az alábbi konfighoz milyen tápot ajánlanátok a max. 15ezer forintos árkategóriában.

Asus M4A87TD EVO
AMD Athlon II X4 635 (2.9ghz)
2GB DDR3 corsair ram (1333mhz)
Gigabyte GTX460 768MB OC
Samsung F3 500GB
Aerocool V-touch (LCD kijelző)
Esetleg egy minimális CPU tuningot még azért bírjon el.

Én ezeket néztem:
http://www.ipon.hu/webshop/product/_corsair_cx430w/161988
http://www.ipon.hu/webshop/product/_fsp_saga_ii_500w/114549
http://www.ipon.hu/webshop/product/_chieftec_ctg_500_80pb_500w_oem/138838

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Gondolkodom, tehát vagyok, de ha nem gondolkodom, még jobban vagyok.

(#1233) csoki


csoki
senior tag

hali ismét!

el vagyok bizonytalanodva :D és szeretném a segítségeteket kérni :)
ha minden igaz holnap érkezik az új vidkarim (gtx 460 768MB) a gépembe és új tápot kell vennem mivel a mostani fsp 350enesem nincs annyi csatlakozó amennyi kellene.
egy satás winyó, egy ide-s dvd író van, ill kell még 2 db 6 pines pci-e csati a vidkarinak (1 átalakítóval 2 molexból megfelel)
nem tudom eldönteni h kell-e pfc nekem vagy nem és ha igen akkor aktív vagy passzív? (szünetmentesem nincs)
a nem pfc-s mellett az érv h olcsóbb(ak) ill mo-n villanyszámlában nincs különbség h van-e pfc vagy nincs
a passzív pfc-s mellett áll a jobb hatékonyság (ugye?) ill a meghibásodás kicsi esélye
aktív pfc-n meg azért gondolkozom mert az áramellátás erre nem vmi jó (városon kívül...), és 1. hsz szerint ez segítene talán kiegyenlíteni a fesz. ingadozást
ha valamit nem jól mondok akkor kérem javítsatok ki :)

na ezek után melyik tápot érdemes megvennem a következők közül:
hipro 430W (max 480) pfc nélkül 7700 ft
hipro 400W (max 430) passzív pfc 8700 ft
Gigabyte PoweRock 400W aktív PFC 10100 ft
Chieftec CTG-400-80P aktív(?)pfc 11800

melyik éri meg a legjobban? (hatásfokot és árat szem előtt tartva)
ja és vmi indoklás is jól jönne nem csak h "ezt mert ez a jó" :D

előre is köszi aki segít :)

üdv: CSoki

ui: kicsit hosszú lett de így talán átlátjátok a problémámat teljesen :)

(#1234) dell válasza 14adam (#1229) üzenetére


dell
tag

Köszi!

A régebbi chieftecek(HPC360 v 420) ill az enermax nem annyira jók teljesítménybe/minőségbe?

[ Szerkesztve ]

(#1235) kicsiultra


kicsiultra
tag

Ma megvettem az FSP 350APN tápot. Most már nyugodtan alszom el :) LCPOWER megy a hugom gépébe ;]

Kávé?

(#1236) Beigli767


Beigli767
csendes tag

Hello! Melyiket ajánljátok?

http://www.ipon.hu/webshop/product/_corsair_cx430w/161988
http://www.ipon.hu/webshop/product/_fsp_saga_ii_500w/114549
http://www.ipon.hu/webshop/product/_chieftec_ctg_500_80pb_500w_oem/138838

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Gondolkodom, tehát vagyok, de ha nem gondolkodom, még jobban vagyok.

(#1237) Dyno válasza Kal-El (#1217) üzenetére


Dyno
veterán

450-es AcBel elektronika van benne.Csak a gigabyte ennyire jó arc, 460-as Superbban is FSP-400GLN bél van....

(#1222) Remiel : Chieftec GSP-450A, de oda figyelj hogy pontosan ezta típust kapd nehogy a 450AA-101-t.

(#1232) Beigli767: FSP SAGA-t vedd!

(#1233) csoki: Chieftec GSP-400A, de figyelj hogy egy A betű legyen csak nehogy AA-101.Ha a felsoroltak közül kell akkor a Csifi, indoklás, mert az a legértelmesebb a felsoroltak közül. :)

[ Szerkesztve ]

(#1238) csoki válasza Dyno (#1237) üzenetére


csoki
senior tag

köszi, közben már utána is érdeklődtem: CHIEFTEC 450W DELTA GPS-450A TÁP 12CM (gondolom te elírtad ;) )
ilyet tudok szerezni 13250-ért (400ast nem)
ez már 80+ os? vagy mivel jobb a ctg-s szériánál?

csak h tudjam mire költök ennyivel többet a gépösszerakósdiban sűrűn ajánlott hipronál :)

[ Szerkesztve ]

(#1239) MMIX válasza csoki (#1238) üzenetére


MMIX
addikt

Hivatalosan nem 80+, de hála a 230V-os konnektornak 80% fölött van. A CTG-nél erősebb a 12V-os öszteljesítménye , viszont a CTG a halkabb.

[ Szerkesztve ]

(#1240) szumo válasza bobalazs (#1200) üzenetére


szumo
senior tag

Kijött a füst, nem is megy a gép!
Azt minden jó szakember tudja, hogy ezek a gépek füsttel mennek, és nem szabad kiengedni belőlük!

:DD :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C :C

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1241) csoki válasza MMIX (#1239) üzenetére


csoki
senior tag

közben gondolkoztam:
úgyis jó lenne ha az fsp 350pnf-emre úgy kötném rá a gtx 460-at hogy 2molex->1 pci-e és (1 sata->1 molex) + 1 molex -> 1pci-e csatira? :)
mert akkor nem kéne új tápot vennem.

szerintetek?

(remélem érthető ahogy leírtam :D)

(#1242) dawe1337


dawe1337
csendes tag

Hali. Melyik tápot ajánljátok a következők közül?

COOLERMASTER RS-650W
http://ipon.hu/webshop/product/_coolermaster_rs_650_acaae3_eu/141740
COOLERMASTER Silent Pro 500W (moduláris)
http://ipon.hu/webshop/product/_coolermaster_silent_pro_500w/32491
CORSAIR CX600W
http://ipon.hu/webshop/product/_corsair_cx600w/161989

Annyira nem lesz hyperszuper crossfire-os 8 hdd-s konfigom szal elvileg 500W bőven elég tehát a teljesítménytől tekintsünk el, inkább arra lennék kíváncsi, hogy minőségbe/ megbízhatóságba meik a jobb. Köszi.

(#1243) vzsryl válasza dawe1337 (#1242) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Egyértelműen Silent Pro.
Az RS-650 gagyi, a CX600-ról meg annyit tudni, hogy CWT beles, és az csak annyit árul el, hogy valószínűleg minőségi. A Silent Pro már 3-4 éve piacon van, nagyon megbízható Enhance beles.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1244) FireKeeper válasza FireKeeper (#1214) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, mint az előbb, mégpedig hogy a Corsair 450HX-nek van-e valami ismert típushibája, gondolok itt melegedésre, idő előtti venti zajosodásra, elhalálozásra, vagy bármi hasonlóra. Ugyan emlékeim szerint nincsenek, de ti azért jobban benne vagytok a témában. 15k-ért jutnék hozzá, úgy, hogy 1 év van benne, és még 4év gari.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1245) bognar110


bognar110
őstag

Hellosztok ehhez a konfighoz AMD Phenom II X4 945 quad-core 3.0ghz/Gigabyte gtx460 3gb ram 1 winyó 1dvd lejátszó-hoz ez a táp elég ? Chieftec CFT-500-A12S

[ Szerkesztve ]

(#1246) szumo válasza csoki (#1241) üzenetére


szumo
senior tag

Te szimplán a biztosításra utazol, amit a lakástűz után akarsz felmarkolni. ;]
Megnéztem az adatlapodat, és hát erőteljesen javallott a tápod fejlesztése, ha egy nv460-at szeretnél betenni. Nekem a 420-as tápom nem vitte az 5830-at, Legalábbis nem sokáig, a furmark-os teszt 4. mp-énél újraindítást szimulált.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1247) csoki válasza szumo (#1246) üzenetére


csoki
senior tag

dehogyis :DDD
300Wot tud leadni a 2 12V-os ágán max, ez nem lenne elég? :F
+feszt nem kap semmi, tuning sincs most, bár ehhez a kártyához a procit max feljebb húzom picit de csak alapfeszen

(#1248) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok!Lenne ismét egy kérdésem Tápom Enermax Modu 82+ 625W,az lenne a kérdésem hogy nem baj-e hogy a venti 1400-al pörög az eddigi 7850 helyett,azt hiszem amiota a 3.vga bent van azóta jár 1400-on.A Honlapon azt láttam hogy 450-2000-ig mehet.

12025 two-ball bearing, 450~2000 RPM ą10%, auto speed control .

(#1249) FireKeeper válasza BullKoxa (#1248) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Az a 7850 nekem nagyon magasnak tűnik, vagy fals az érték, vagy másik ventitől származik. Az 1400 teljesen korrekt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1250) BullKoxa válasza FireKeeper (#1249) üzenetére


BullKoxa
őstag

Bocsi elírtam az 750 akart lenni!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.