Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1051) Sirandrish válasza savior (#1050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor megnézek majd 1-2 soloba...általában úgy is kihalnak mellőlem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1052) Mortein válasza Tigerclaw (#1007) üzenetére


Mortein
tag

Stagger, counter mechanikára keress rá. Persze lehet agyatlanúl is hentelni, de akkor minden tovább tart meg sok wipe lesz.

(#1053) thomeef válasza duvi (#1044) üzenetére


thomeef
őstag

Közel 80 órám van a játékban és még mindig guideokat kell bújni, mert érthetetlen, elmagyarázatlan a tartalom 90%-a. Ez szerintem egyébként kurva gáz, és nem a játékosok hibája.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1054) Busterftw válasza thomeef (#1053) üzenetére


Busterftw
veterán

Most azert raktak be eleg jo es egyszeru toltokepernyoket az alapokrol.
Plusz ugye van a Codex es a Guide a jatekon belul, videos magyarazatokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#1055) savior válasza thomeef (#1053) üzenetére


savior
őstag

Szerintem ezzel a community-t akarják erősíteni. Kérdezgetjük a barátokat, használjuk a fórumot, nézzük a youtube videókat, stb.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1056) Delávégá válasza thomeef (#1053) üzenetére


Delávégá
tag

Akkor ez nem a te játékod. ;]

(#1057) thomeef válasza Delávégá (#1056) üzenetére


thomeef
őstag

Hát lehet, csak 14 év wow után gondoltam kirpóbálok végre valami mást. És amúgy tetszik is, csak azt érzem hogy a világ összes dolgát bele akarták rakni a készítők, de egyik sem sikerült tökéletesen. Nem azt mondom, nem rossz game, csak lehetett ezt volna sokkal jobban is.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1058) duvi válasza thomeef (#1057) üzenetére


duvi
nagyúr

Anno én is bétában kezdtem még a WoW-ot és sok évet beletoltam. Azért ott is a community gyűjtötte össze és posztolta a különböző guideokat és how to-kat. Másrészt itt most induláskor több évnyi tartalmat "zúdítottak a nyakunkba" emiatt érezzük magunkat elveszettnek a játékban. Kell egy kis idő, amíg minden letisztul és rutinból tudjuk kezelni a különféle játékbeli mechanikát.

(#1059) Raysen623 válasza thomeef (#1057) üzenetére


Raysen623
addikt

WoW után minden baromi bonyolultnak tűnik...

Más: mit lehet kezdeni azokkal a kártyákkal, amit sehova nem tudok berakni? Törlést találtam, de azt nem szeretném. Ugyanúgy kérdés még hogyan lehet berakni másik kártya szetteket Books oldalról az Equip részre?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1060) duvi válasza Raysen623 (#1059) üzenetére


duvi
nagyúr

(#1061) toxicjew válasza duvi (#1058) üzenetére


toxicjew
addikt

Pontosan ezt érzem én is, brutális ez az információ mennyiség, hetekben telik még nekem mire letisztul az egész... De nem sietek sehova, nem is tudnék ilyen munka/beosztás mellett. Lehet megmaradok casual szinten.

[ Szerkesztve ]

(#1062) Busterftw válasza thomeef (#1057) üzenetére


Busterftw
veterán

Azt felejtik el sokan, hogy mi most kb 3 ev contentet kaptunk omlesztve.
Soknak tunik, de szerintem a kuldetesek jol vannak felepitve es azt kovetve logikus a szintlepes.

T3 meg sokara jon, szoval nem kell sietni.

(#1063) Raysen623 válasza duvi (#1060) üzenetére


Raysen623
addikt

:R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1064) savior válasza Raysen623 (#1059) üzenetére


savior
őstag

Ha megtelt a kártyatartód, akkor lehet bővíteni a cards menün belül. Erre gondoltál?
Minél többféle lapod van, annál több bónuszt kapsz utánuk.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1065) gabranek válasza duvi (#1032) üzenetére


gabranek
aktív tag

Köszi. Gondoltam, hogy kár volt bindelnem őket :(

#Iramirez: Punikán (tetszett a neve :DDD ).

田中れいな

(#1066) Raysen623 válasza savior (#1064) üzenetére


Raysen623
addikt

Attól nagyon messze vagyok hogy bármi is megteljen, de köszi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1067) Iramirez


Iramirez
aktív tag

(#1065) Akkor nem ugyanazon kár.

Viszont ketten mennénk küldetéseket csinálgatni,azabaj hogy az ő karaktere más szintű mint az enyém más küldikkel.Azt sem lehet hogy kisérgetem, max besegitünk egymásnak...mert amikor neki valami fő küldetése van,akkor elhalványul.És eltünik mellőlem,utána visszajön. Hogy tudunk együtt összedolgozva játszani ? :)

(#1068) Raysen623 válasza Iramirez (#1067) üzenetére


Raysen623
addikt

Sztori küldikkülön futnak, hiába vagytok csapatban. Dungeonok mehetnek csopiban az elején, meg az alap küldik. Karaktereket meg érdemes egymás mellett vinni. Ha valaki többet játszik és gyorsabban halad, akkor arra érdemes külön karaktert tartani.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1069) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Titeket nem zavar, hogy olyan kozel van a kamera a karakterhez? Pl amikor a kiraly csataja volt az elejen, a varostromnal, na az nagyon jo volt, hogy tavolabb volt a kamera. Ezt nem lehet valahogy beallitani?

(#1070) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akik EU Westen vannak azoknak is bound a potion amit strongholdban lehet craftolni? Azt irják csak Centralon van ez. Én nem akarom elhinni, hogy csak nálunk nem lehet eladni AH-ba. :D

(#1071) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Anikkaban nem kellett volna lennie egy ark-nak?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1072) Iramirez válasza Raysen623 (#1068) üzenetére


Iramirez
aktív tag

:R

Akkor ilyen tekintetben marad a Titan Quest... kár..

(#1073) gabranek


gabranek
aktív tag

Szerintetek néha mitől fagyasztja meg a gépemet a Lost Ark elindítása? Az ikonjára kattintva kék halállal elszáll a win10 (mondjuk 5-ből 1-szer). Semmilyen másik programnál nem fordul elő, ennél is csak rögtön az indításánál. Blue screen view az alábbi hibát adja vissza:
022622-14718-01.dmp2022. 02. 26. 20:02:57PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA0x00000050ffffa4aa`44071bc000000000`00000000fffff805`226e984300000000`00000002win32kbase.syswin32kbase.sys+271bc0Alap Win32k kernel-illesztőprogramMicrosoft® Windows® operációs rendszerMicrosoft Corporation10.0.19041.1526 (WinBuild.160101.0800)x64ntoskrnl.exe+3f7610    C:\WINDOWS\Minidump\022622-14718-01.dmp1215190411 384 8922022. 02. 26. 20:03:34

田中れいな

(#1074) Busterftw válasza gabranek (#1073) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem mindenkinek megfagy egy kicsit.

(#1075) Iramirez válasza Busterftw (#1074) üzenetére


Iramirez
aktív tag

ÖÖÖ itt nekünk nem,mindkettő gép w10 az egyik egy i3as őskövület/irodai gép, a másik pár fokkal jobb.

(#1076) savior válasza BoneDragon (#1070) üzenetére


savior
őstag

Az alap poti az eladhatatlan. De lehet kraftolni olyanokat is, amik eladhatoak. Csak azt ki is kell fejleszteni (kutatni).

Valaki megtudna mondani, hogy ha a ghost shipen nem az instant resurrection-ra kattintok, hanem a masikra, akkor visszatudok menni a bosshoz?

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1077) BoneDragon válasza savior (#1076) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen tudom, de csak 1 féle potit lehet eladni, többet nem. Googlezás alapján EU Centralon van csak ez. Erre lettem volna kiváncsi.

(#1078) duvi válasza Jack Oneill (#1069) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha 16:9-es monitorod van, akkor kapcsold be Force 21:9-re. Igaz, hogy így szélesvásznú lesz a kép, de lényegesen nagyobb lesz a FOV és a látótér.

(#1079) scyllafren válasza savior (#1076) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha jol olvastam, pont ez a "problema" sok usernel, ha nem a gombnyomasos resurrectet hasznalod, akkor buktad az eheti probalkozast.
Ha kivaltod a heti probat, es barhogy elhagyod a teruletet, akkor logikus, hogy bukod.

(#1080) Sirandrish válasza scyllafren (#1079) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert az a Ghost Ship hogy működik konkrétan? Még egyszer sem voltam, de látom állandóan hogy mennek, aztán lassan rá kéne néznem, de elbaszni nem akarom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1081) thomeef válasza duvi (#1078) üzenetére


thomeef
őstag

Igen, nyilván ez a megoldás :U . Előnyhöz juttatjuk azokat akik csak a monitorjuk felét használják. Mekkora elbaszott egy baromságot ez is.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1082) D1Rect válasza duvi (#1078) üzenetére


D1Rect
félisten

32:9-re nincs valami megoldás?

(#1083) savior válasza Sirandrish (#1080) üzenetére


savior
őstag

A megadott idopontban a terkep bal oldalan levo ghost shiphez kell menni a tengeren (3 fele nehezsegu is van belole). Erdemes percre pontosan erkezni, mert ott rongalodik a hajo. Aztan amikor bemesz, akkor lekell gyakni egy bosst, aki nehany skilljevel eleg durvan sebez. Meg aztan van egyhitelos skillje is. Ha legyozitek akkor meg kapjatok a jutalmat, ami velemenyem szerintem nem tul sok, de azert erdemes vele a heti 1 probat letudni. Ha sporolni akarsz a feltamasztassal, akkor kivarsz par percet az elhasznalasa elott. A tobbiek addig utik a bosst.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1084) Synaptic


Synaptic
senior tag

Valószínűleg csak én vagyok olyan szerencsétlen , hogy ameddig nem 100% a honing valószínűsége addig csak fail van , de biza ez nagyon elvette a kedvem. Mások ugyan ennyi matiból már a 3. karakterüket viszik 600 fölé , én az elsővel sem bírom megugrani. Ez annyira dehonesztáló , hogy itt tenyerelek a delete gombon és merengek magam elé :) Ami még sokat nyom a likvidáláson az az értelmes emberek hiánya.

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1085) sith7 válasza Synaptic (#1084) üzenetére


sith7
nagyúr

Diablo 3 - mal voltam így
Klántársam a 2. karakterét fejlesztette már fullosra, én meg még csak az elsővel kínlódtam
RNG :)

(#1086) duvi válasza thomeef (#1081) üzenetére


duvi
nagyúr

Én csak segíteni akartam, de ahogy gondolod.

#1082 D1Rect
Sajnos nincs :( Sokan panaszkodnak a 32:9 támogatás hiányára.

[ Szerkesztve ]

(#1087) duvi válasza gabranek (#1031) üzenetére


duvi
nagyúr

Változtattak a Twitch dropok elérhetőségén! Úgy néz ki, hogy mégis megkaphatják az EU Westre kötözők, még akkor is ha az EU Centrálon már claimelték!

(#1088) Raysen623


Raysen623
addikt

Ma délután 3 DC-m volt. Más is tapasztalt hasonlót? Egyszerűen képtelen vagyok így haladni a játékkal.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1089) BoneDragon válasza Raysen623 (#1088) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, soha nem volt még DC-m ebben a játékban. Szerintem nálad lesz a hiba.

(#1090) savior


savior
őstag

Ti tapasztaltatok mostanában olyat, hogy lassan töltődnek be a dolgok a pályára? Textúrák, objektumok 10-20 mp késéssel. Leginkább a fővárosokban tapasztalok ilyet. Eleinte pedig jó volt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1091) Jack Oneill válasza savior (#1090) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez kb minden mmo-ban igy van. Nyilvan nem allandoan, de tok normalis jelenseg.

(#1092) duvi válasza Raysen623 (#1088) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddig kb.120 órám van a játékban és egyszer se volt dc.

#1090 savior
A 10-20 sec az elég sok. Ha az adatlapodon szereplő configgal játszol, akkor lehet, hogy az a 8GB RAM lesz az oka.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Sirandrish válasza BoneDragon (#1089) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem 120+ óra alatt talán 2 dc-m volt, (egyik mikro netkihagyás), de mindkétszer gond nélkül visszaengedett..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1094) Busterftw válasza duvi (#1092) üzenetére


Busterftw
veterán

32GB rammal nekem is csinalja ujabban, bar inkabb par masodpercrol van szo.
Kb par napja kezdte.

(#1095) Ellia válasza duvi (#1092) üzenetére


Ellia
addikt

Nálam is csinálta 16 mellett, inkább tűnik tipik UE dolognak + délután a Vern rendesen lagos volt a sok játékostól.

(#1096) Raysen623 válasza BoneDragon (#1089) üzenetére


Raysen623
addikt

Igazad lehetett, mert estére rendbejött. Rühellem az ilyen kihagyásait a szolgáltatónak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1097) scyllafren válasza Jack Oneill (#1091) üzenetére


scyllafren
senior tag

Sajnos nem normalis, meg lehetne oldani.
Es az elso napokban mindent betoltott, ezt az egyik frissitessel kezdte el, csak nem tudom melyik volt...
Nekem is csinalja, pedig 32 giga ramom van. Es ami a legidegesitobb, hogy a terkepen is csak akkor jelenik meg, ha a jatekterben betoltodott... Az meg nem a jatekos hibaja, az motor.

(#1098) Daelion válasza scyllafren (#1097) üzenetére


Daelion
őstag

Textúra töltögetés elég gyakori UE 3-ba, mondhatni szinte velejárója.
Egy időben meg se kellett néznem játékokban, hogy milyen motort használ ha már ezt láttam mert szinte 90% hogy UE 3 volt. 'elég sok játékot játszottam ezzel a motorral amióta létezik'

Borderlands 1 is csinálta már amikor betöltötted a játékot meg nagyobb zónák közt mentél át.
Nekem itt Lost Arkba van, hogy csinálja van hogy nem.
Meg általában csak városban tömegben és akkor is pár másodpercről beszélünk max.

[ Szerkesztve ]

(#1099) pimpi001 válasza Synaptic (#1084) üzenetére


pimpi001
tag

Jah hasonlo..... dungeonokon kivul akad olyan hely ahol eshet ilyen fragment? Valami sziget vagy hajoroncs vagy eldugott side quest? Total kifogytam es az npc is ideadta az eggy hetre valot.

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1100) BoneDragon válasza pimpi001 (#1099) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csináld végig ezeket a szigeteket:

Serenity Isle
Toto Silver Island
Freedom Isle
Blackfang's Den
Lullaby Island (You need "Song of Resonance", buy it from the island "Peyto" for Pirate Coins (exchange vendor is top right as soon as you enter the main deck). You need to do the co-op quest there 3 times to complete the island, it's on a timer)
Dreamgull Island (You need "Forest of Minuet" song from completing Lullaby Island co op quest & "Sway" emote from island "Peyto" quests)
Astella
Starlight Isle (really long, but gives about 20k shards at the end).
Panda Island
Golden Wave Island (open all the chests)
White Wave Island
Kalthertz
Glacial Island (You can go straight here or pickup a quest from Peyto that tells you to go there for some additional rewards).
Shadow Island (The quest line here leads you into the "Tower" in major cities, you need to be able to clear level 24 to complete the Island quest line)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.