Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#551) Hunbeast87 válasza D1Rect (#550) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Sosem volt dupla Founders Pack. A megvett alapján kaphatsz extra cuccokat, de nem kapod meg mégegyszer ugyanazt.
Arról hogy pontosan mikor adják viszont nem tudom, hogy volt e valami info a részükről.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#552) D1Rect válasza Hunbeast87 (#551) üzenetére


D1Rect
félisten

Volt valami post arról, ha új szerveren indulsz akkor lehet dupla.

(#553) Hunbeast87 válasza D1Rect (#552) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha nem claimelted be a Founder Packodat, akkor tudod új szerveren, ezen kívül extra cuccokat kaphatsz attól függően, hogy milyen kiadást vásároltál. Ezek elenyészőnek mondhatóak a megvett kiadás teljes tartalmához képest.
Mert pl Silverben amit kaptál az 1000 Royal Crystal volt, új szerveren kapsz még 150 Royal Crystalt. Ez az info fent van a fórum Official News részében vagy a Lost Ark oldalán a News oldalon. Megtévesztő lehet, mert az extra alapján mindenki arra gondolt, hogy még egy teljes csomagot kapunk, pedig csak "an extra set of the exclusive items from the Founder’s Pack they redeemed". :(
Lehetett még ezen kívül mondjuk más is, én csak fórumot nézem át meg a játék oldalán a híreket, Twittert pl. nem követem 100%-ban.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#554) Dani82


Dani82
senior tag

Itt van olyan hogy healer cast, akit jobban keresnek pl instara, mint wowban?

(#555) D1Rect válasza Hunbeast87 (#553) üzenetére


D1Rect
félisten

De én alapból új szerveren nyitottam ki pénteken. :DDD
Fogalmam sincs ilyenkor mi van, csak érdekelt, hogy kiosztották-e már?
Vagy csak a szombati szerverek voltak az újak?

(#556) Hunbeast87 válasza D1Rect (#555) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

these will be claimable on any new server you choose
Én úgy értelmezném, hogy ahova nyitottad a Foundert, ahhoz képest új szerveren. Legalább is átolvasva az egészet úgy jött le, hogy kinyitod X szerveren s ha másikon is készítesz új karaktert, akkor oda kapod csak meg a pluszt.
Korábban pedig szerintem félre is vezettem az egyik PH-s kollegát, mert teljesen mást írtam. :(

#554Dani82 : Kifejezetten healer class nincsen, inkább csak support karakterek, aki tudnak healelni meg buffolni (Bard meg Paladin), amellett hogy nem csak ebből áll nekik a játék.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#557) Ellia válasza Dani82 (#554) üzenetére


Ellia
addikt

Bard és a Paladin a két leginkább support kaszt.

(#558) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy ki hogy áll itemlevellel?
Én 450, de ma durván felfedezés van fejlődés helyett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#559) BoneDragon válasza Sirandrish (#558) üzenetére


BoneDragon
veterán

Felvágós...

(#560) Sirandrish válasza BoneDragon (#559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa... Guildbe már 900+os is van...nem gondolnám hogy a fele akkora az felvágás lenne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#561) Daelion válasza Sirandrish (#558) üzenetére


Daelion
őstag

Én 1 hét alatt ma lettem lvl 36 nem hogy itemlevel téma. :DDD

Mondjuk direkt nem sietek, 1 karin legalább akarok rendes completion %-ot és nem visszamenőleg akarok mindent csinálni. 'ez ugye account alapú is szal altoknak is jól fog jönni'

Illetve nem lenne hátrány ha tudnék is haladni de így, hogy napi 1-2 órám van játszani a játékkal nem nagyon megy. :N 'este nem lehet bejutni szerverre ahol én vagyok'

[ Szerkesztve ]

(#562) Sirandrish válasza Daelion (#561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden küldit csináltam ami szembejött, de kb sose fogy el :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#563) kigyi_23 válasza Daelion (#561) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én 1 nap tudtam csak belépni eddig akkor is csak huszonpár szintig. A gond ott van, hogy amire hazaérek 20k várósor van ami ugyan mostanra már csak 11, de amire beenged lesz 10 óra akkor max 1 órát tudok játszani 5 óra várakozás után, hát ez elég rossz arány. Szerintem én a 36-os szintet úgy 2 hét alatt érem majd el.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#564) kovsol válasza kigyi_23 (#563) üzenetére


kovsol
titán

Én egyszer munka közben játszottam egy kicsit. Maga a játék jónak tűnik nekem, de én inkább várok pár hetet, hogy lecsengjen a kezdeti hype. Szerintem később is lesz még bőven aktív játékos, csak addigra lemorzsolódik majd az a réteg aki rájött nem ezt keresi.

May the Force be with you!

(#565) Gabesz_0218


Gabesz_0218
csendes tag

Sziasztok! Tiszta szégyen az egész Amazon cég úgy ahogy van... Folyamatosan karbantartást végeznek a semmire, a queue-ről nem is beszélve ami a játékban folyik 15-30k sorbanállás, most meg ami a legdühítőbb "heavy traffic" :C még a szerver listát se hozza be. Ennyit erről a trágyadombról. Nem tanulnak ezek semmiből se ez volt az Elyonnal és a New Worlddel... Remélem ezek utána mindegyik befuccsol és ennyi volt. Adja a jóisten! Ezeknek nem való, hogy játékot adjanak ki. Erről ennyi a véleményem, de szerintem mások is így gondolják! :W :W

(#566) kigyi_23 válasza Gabesz_0218 (#565) üzenetére


kigyi_23
addikt

Azért én remélem, hogy ez nem fuccsol be. Én se kívánok nekik semmi jót, de a játék jó és a fejlesztői maximum abban sárosak, hogy ezekre bízták.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#567) Kobe


Kobe
veterán

Nah, sikerult az elso actet / szigetet letudni, kihajozva Luterrabol
Eddig lvl 40, 200as item level, kezd alakulgatni.... De arra nem jottem meg ra, hogy a sarga mellek questeknek pontosan milyen hozzaadott erteke van, ok hogy roster xpt ad, de azonkivul van olyan motyo vagy stat amit csak ezekkel lehet huzni?
Mert egyelore a kotelezo questeken vegigrohanas volt de igy is kva hosszu volt az act 1 is...

(#568) BoneDragon válasza Kobe (#567) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pontosan, különböző itemek és statok.
Kapsz még azokért a questekért Providence Stone-t, sziv alakú. Abból is lehet venni cuccokat a fővárosokban.

(#569) Busterftw válasza Gabesz_0218 (#565) üzenetére


Busterftw
veterán

Igen itt az a baj, hogy mindenki tobb szervert akar, de az nem fog segiteni a mar meglevo full szervereken, ahol 6-12k sor van.

(#570) CactuS válasza kigyi_23 (#566) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van. Sajnálni azt kell, hogy ők kapták meg a jogokat, magát a játékot szerencsére nem ők fejlesztették.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#571) D1Rect


D1Rect
félisten

Az altokat felhúzni is ugyanannyi idő?
Végig kell menni a sztorin ugyanúgy?
Igen látványos és jópofa a műfajhoz képest, de nem biztos, hogy szeretném még 2x-3x.

(#572) kigyi_23 válasza D1Rect (#571) üzenetére


kigyi_23
addikt

Elvileg 3 karit felhúzhatsz "instant", ha az első 50 fölé jut.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#573) Daelion válasza D1Rect (#571) üzenetére


Daelion
őstag

A Strongholdban van lehetőség Knowledge Transfer-re amivel fel lehet boostolni altot lvl-50 re Vern castle-ig de ha akarod akár tovább is csak az nem célszerű.
Ehhez kell egy meglévő 50-es kari ami már ott tart illetve 600 Gold-ba kerül.

Itt egy videó amiben tömören elmagyarázzák 'Angol de én csak azt nézek szal pasz,hogy van e magyar':
https://youtu.be/D_KpDtZseT8

(#574) Peace


Peace
nagyúr

Mennyire állat volt már ez a démoni várostrom??!!!! :C Meg ami utána jött! Ez a kalózos téma is adja!

Egy kérdés! Az bug vagy valamit rosszul csinálok, hogy kiírja boltban a fegyverre, hogy egy ba**ó paladin kard, de mikor a kosárba rakom, akkor átvált másik kaszt fegyverére és írja, hogy ez a karakterem nem fogja tudni használni? Már több árusnál is megnéztem és mindig ugyanez történik......

(#575) Qlux válasza Peace (#574) üzenetére


Qlux
tag

Nagyon állat volt:)) Utoljára FFIV-ben volt ilyen hatással rám mmo. Már most nézem a legion raid videókat, kegyetlenek lesznek:)

(#576) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Most tanultam meg a halászatot meg a kavics kopácsolást. Egyelore nemlatom mire jok ezek...... haszna van? Vagy lessz kesobbiek során?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#577) D1Rect válasza kigyi_23 (#572) üzenetére


D1Rect
félisten

+Daelion: :R

(#578) Pedro78 válasza pimpi001 (#576) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nyersanyagokat tudsz gyűjteni, fa és kő az kelleni fog nagyon hamar.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#579) Kobe válasza pimpi001 (#576) üzenetére


Kobe
veterán

A strongholdodat tudod majd fejlesztgetni vele

(#580) Daelion válasza D1Rect (#577) üzenetére


Daelion
őstag

Ja azt elfelejtettem, hogy ha 1 karival eljutsz Vern-be meg ott megcsinálod a sztorid kapsz Power Passt ami effektíven ugyan ezt tudja csak az nem kerül semmibe. :)
https://youtu.be/6XjGK4LSuqk

(#581) D1Rect válasza Daelion (#580) üzenetére


D1Rect
félisten

Eyy, EvilDoUsHarm . :DDD

(#582) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Amazon prime-ból más is aktivált magának Battle item packot?
Nem nagyon vettem észre,hogy kaptam volna belőle bármit is belőle.
Főleg,hogy nem írja pl azt se,hogy a Crystalline Aura meddig tart.De azt se látom aktívnak,holott ugyebár nincs 1 hete,hogy megjelent a játék.

Avatar

(#583) Yodamest válasza Gabesz_0218 (#565) üzenetére


Yodamest
addikt

Irgalmatlan az érdeklődés ezek iránt, ennyi... türelmesnek kell lenni, én sem tudtam még játszani egy percet sem, de nem zavar. Úgy vagyok vele, hogy 25-ig football manager + monster hunter rise, majd 25-től elden ring... ha ezekkel mind végeztem kb fél év, majd akkor visszanézek a lost arkra, addigra 100% hogy instant be lehet majd lépni.

(#584) Busterftw válasza GAbre (#582) üzenetére


Busterftw
veterán

En megkaptam, de meg nem aktivaltam (konkretan az sem tudom mire valok), aztan a tegnapi patch utan "eltuntek".
Fenn jelzi, hogy van 4 cumom, de aztan nem jelennek meg.
Masnal is volt problema, ma megnezem helyreallt vagy sem.

(#585) kigyi_23 válasza Busterftw (#584) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem tegnap megjelent 1 alkalommal kikattintottam belőle és aztán utána már csak jelezte, hogy van, de nem jelent meg.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#586) Ribi válasza Busterftw (#584) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem is ez volt, de a városban parkolt a kari egy ideig és ott végre előugrott.
Sajnos tényleg hard limiten van a játék engine és napközben elég sokminden szarul működik.
Egy chaos dungiba nem lehet bemenni matchmakingel, mert mindenki rákattint, de mire felfogja a rendszer addig lejár az idő.
Kiváncsi vagyok mit találnak ki a második EU régióra.

(#587) toxicjew


toxicjew
addikt

Már elérhető a mount is twitch dropbol.

(#588) Peace válasza toxicjew (#587) üzenetére


Peace
nagyúr

ÉS ez mit jelent magyarra lefordítva? :D

(#589) toxicjew válasza Peace (#588) üzenetére


toxicjew
addikt

Hogyha 4 órán át nézel bizonyos streamereket twitchen, akkor kapsz egy mountot. Ehhez annyi kell, hogy össze legyen kötve a steam és a twitch accountod.

(#590) Peace válasza toxicjew (#589) üzenetére


Peace
nagyúr

Wow! Na ennek utánanézek.

(#591) duvi válasza Peace (#590) üzenetére


duvi
nagyúr

ITT találod a leírását (mit hol kell regisztrálni és összekapcsolni).
ITT pedig a Twitchelők listáját ( az időeltolódás miatt ajánlott az EU listából választani), akik közül bárkit nézhetsz 4 órán át (nem muszáj egyhuzamban) az aktuális ajándékért.

(#592) Peace válasza duvi (#591) üzenetére


Peace
nagyúr

Na 1-es és 2-es lépés kész. És még nincs semmi a raktáramban. Akkor most nézegessek a listáról streamereket? Élő adást kell?

(#593) kigyi_23 válasza Peace (#592) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen elindítod és nézed, vagy nem, az már nem lényeg csak menjen :D Nekem is megy a céges masinán a doppokat munkaidőben a legjobb kiszedni :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#594) Peace válasza kigyi_23 (#593) üzenetére


Peace
nagyúr

Csúcs! Köszi! Elketyeg itt benn melóban. :DDD :C

(#595) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!
Kipróbálnám a játékot, de mindenhol sor van. Új szervereket nem indítanak? Ok, hogy kb. minden MMO start fos, de legalább szoktak új szervereket indítani, aztán max. nem ott játszol, ahol szeretnél.

A twitch dropokat csak egy karakternek lehet adni, vagy mindegyiknek jár?

A combatnak van "mélysége"? Így laikusként úgy tűnik, hogy nyomkodod a skilleket, amik nincsenek cd-n, és szétaoézol mindent. :D

[ Szerkesztve ]

(#596) ryke1 válasza kigyi_23 (#593) üzenetére


ryke1
tag

Látni valahol mennyi van még hátra a 4 órából?
szerk.: megtaláltam :DD

[ Szerkesztve ]

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#597) toxicjew válasza Ereshkigal (#595) üzenetére


toxicjew
addikt

De hamarosan egy új régió fog nyílni EU West néven, ott lesz pár új szerver. A drop szerver wide, tehát a szerveren lévő összes kari megkapja. De csak az adott szerveren. Vmi rota biztos van, eddig nem foglalkoztam vele, majd ha eljutok az endgame részhez.

Ryke: kattints a prodilodra, ott lentebb menni fog egy csík, hogy hány százalékánál jársz.

[ Szerkesztve ]

(#598) ryke1 válasza toxicjew (#597) üzenetére


ryke1
tag

Köszi

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#599) ryke1


ryke1
tag

Kezdöknek infokat hol talalok (melyik szerver, mit erdemes elöször csinalni, stb.), munka utan telepitenem a jatekot.

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#600) scyllafren válasza Ereshkigal (#595) üzenetére


scyllafren
senior tag

Account wide eloszor, de amint redeemeled, onnantol csak azon a szerveren van, mivel akkor atkerul az account store-bol a szerver pet/mount listaba, az meg szerverenkent kulonbozo. Es nincs mod mozgatni szerverek kozott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.