Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#251) Fuzzy87


Fuzzy87
csendes tag

Ma 14:00-től lesz egy várhatóan 4 órás leállás. Legjobbkor. Ezeket javítják. Mi lesz itt estére...

(#253) toxicjew


toxicjew
addikt

És nem csak ez, de még további 6 szerver jön a launchig. Kadant meg Zinnert felejtsétek el, mert lezartak a szervert, nem lehet új karit csinálni rajta. Mi a Sceptrumon vagyunk, mert 1. Perctől kezdve óriási sorok voltak úgyhogy meguntuk. Vszinu tokmind1 hova mentek, mindenhol lesz elég ember. Ha mégsem, akkor meg majd osszevonnak párat.

(#254) Darkkoi válasza BoneDragon (#252) üzenetére


Darkkoi
tag

Hát én lehet inkább servert váltok valami teljesen off server mert Kadan az vagy tele van vagy a spanyolok unakoznak és szét spamelik a chatett..

(#255) Ribi válasza Darkkoi (#254) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én mondjuk beraktam a guild csetet és azóta sem láttam globalt. :U

(#256) Sirandrish válasza Fuzzy87 (#251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komolyan? Most tudok először belépni...még várok vagy 20 percet, majd kilövik alólam a szervert? Szijjanak le...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#257) Daelion válasza toxicjew (#253) üzenetére


Daelion
őstag

Akinek már van accja a lezárt szerveren az még tud további karikat csinálni, csak új emberek nem tudnak menni rá. 'nekem 3 karim van mert +2-t gyors lefoglaltam név miatt'
Én sztem megvárom, hogy mennyire megy le a sor ezek után Zinneren mert nincs kedvem újra kezdeni meg bukni a kari neveket. 'ezek körül is elég sok mindent olvasni, hogy van valójában mert ellen megy azzal amit Amazon mond'

Nekem 1 haverom se játszik ezzel és klánba se vagyok még szal nekem aztán tök 8 a szerver abból a szempontból, hogy ki hol játszik vagy akar.

[ Szerkesztve ]

(#258) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

(#259) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnap este megvettem a founders packot, aznap nem tudtam játszani a haverral, mert ő Zin-en van. Nézhettem a számlálót, sebaj, ma reggel felkeltem 5 körül, tuti nem lesznek sokan.
Addigra már le volt lockolva a szerver és nem tudtam ott karaktert generálni.
Ma 13:30-tól játszottam...
Rly?
Neki ott maradt a karaktere és nem tudja elhozni onnan...

(#260) Wn2tl


Wn2tl
tag

Melyik a legbaszóbb karakter, ami OP kezdőnek? Nincs kedvem végig próbálgatni. Van erre valami tipp?

(#261) Ellia válasza Wn2tl (#260) üzenetére


Ellia
addikt

Legbaszóbb :U :(

(#262) D1Rect válasza Wn2tl (#260) üzenetére


D1Rect
félisten

Amelyikkel szeretsz játszani.

(#263) Egonyolc válasza Wn2tl (#260) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

DPS gunslinger (na jó csak akkor, ha polip vagy, vagy tudsz 10 gombot kezelni, kb gw ele)
support Bard,
fontos, hogy nem fordítva

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#264) Wn2tl válasza Ellia (#261) üzenetére


Wn2tl
tag

Akkor "S Tier", ha úgy nem sérti a szemet a megfogalmazás. :)

(#265) Wn2tl válasza Egonyolc (#263) üzenetére


Wn2tl
tag

Köszi, gyorsan utána olvasok, amíg elindulnak a szerverek.

(#266) BoneDragon


BoneDragon
veterán

20perc... erre kiváncsi leszek, mikor jutok majd be. :D

(#267) Daelion válasza Wn2tl (#264) üzenetére


Daelion
őstag

Igazán nincs olyan hogy, 'szar' kari Lost Ark-ba mert egész jól sikerült megcsinálniuk ezt.
Mindegyikkel lehet end game játszani, jobban fog rajtad múlni mint a karin. :)

De pl a Berserker,Sorceress,WarDancer azokhoz nem kell sok ismeretség és elég jók is. 'Zerk/Sorc kb top tier jelenleg Koreában bár az Ignite build-es Sorc nem kezdőknek való arra inkább a Reflux van'
Assassin - Demonic se egy túl nehéz kari.

Gunslinger is eléggé elől van náluk de ja mint ahogy már mondták azt nem éppen egyszerű effektíven játszani. :D

Összességében viszont nyugodtan játszhatsz ami tetszik, én Sorcit játszok mert mostanság rászoktam a mage karikra. :B 'Altnak meg lesz más majd idővel'

(#268) Ellia válasza BoneDragon (#266) üzenetére


Ellia
addikt

Minden simán fog menni ;]

(#269) Daelion válasza Ellia (#268) üzenetére


Daelion
őstag

Avagy nem:
https://twitter.com/playlostark/status/1492178267138244609

Unfortunately, due to deployment issues, launch is delayed. We hope to have this resolved in a matter of hours. Your patience is appreciated and we’ll update you soon.

:C :DDD

(#270) Sirandrish válasza Ellia (#268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk lehet hogy nem ma....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#271) 5150head válasza Ellia (#268) üzenetére


5150head
senior tag

Twitteren azt írják h csúszni fog a start, akár órákat is.
:U

(#272) Sirandrish válasza 5150head (#271) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélik hogy órákon belül megoldják...ergo lehet hogy napokig tart :C

Simán megérte 2 napja 50 eurot költeni hogy megcsináljak egy karaktert, meg ma játszak 20 percet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#273) BoneDragon válasza Sirandrish (#272) üzenetére


BoneDragon
veterán

Amazonnál ez hétfőt jelent kb. :(

(#274) Sirandrish válasza BoneDragon (#273) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát be is kapják akkor... :W
Ennyiért ennyi időre 2 k*rvát is kaphattam volna :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#275) D1Rect válasza Sirandrish (#270) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez már nevetséges.

(#276) Sirandrish válasza D1Rect (#275) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alig...te ha jól tudom ugyanabba a cipőbe jársz mint én.
Fizettél egy alapvetően ingyenes játékért, csak még játszani nem tudtál...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#277) D1Rect válasza Sirandrish (#276) üzenetére


D1Rect
félisten

De én csak 25€-t. :DDD

(#278) Sirandrish válasza D1Rect (#277) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor neked már szinte túl jó is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#279) Daelion válasza D1Rect (#277) üzenetére


Daelion
őstag

Én is 25€-t de legalább tudtam ~15 órát játszani vele 3 nap alatt a többi az várakozás volt. :D
Viszont buktam 3 napnyi fizumat érte szal ja nem volt a legjobb befektetés. 'nem melóztam és akkor én nem kapok semmit mert nem fizetett szabi'

[ Szerkesztve ]

(#280) D1Rect válasza Daelion (#279) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor neked volt a legdrágább.

(#281) Daelion válasza D1Rect (#280) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ez van, ha rendeződnek a dolgok és hosszabb távon tudok maradni a játékban akkor el lesz ez felejtve. :) 'buktam már pénzt más MMO-ban is..'

Most kicsit utána néztem, hogy jelenleg mit mondanak a kari nevekről.
Elvileg lvl 11 és alatta lévő karit törölsz azonnal újra lehet használni de az felett 60 nap mire újra használható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#282) D1Rect válasza Daelion (#281) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez kifejezetten jó lesz azoknak akik másik szerverre akarnak költözni. :DDD

(#283) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez mit is jelent pontosan?

(#284) toxicjew


toxicjew
addikt

Amazon :D Kezet foghatnának az EA-vel, mint rettenetesen balfasz kiadók. Remélem azért még ma bejutunk.

(#285) Hunbeast87 válasza DiamondBack (#283) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha másik szerverre mész át, nem kapod meg a teljes Founder Packodat, hanem a megvett pack alapján jár némi plusz. A bronze az a titlet meg petet adja. A silver még 150 royal crystalt és így tovább ezek mellett. De csak új szerveren.
Ha maradsz ahol vagy most, akkor pl. silverként "ingyen" 150 kristályt kapsz majd, mert értelemszerűen a title kétszer értelmetlen lenne.
Teljes lista:
Bronze Pack: Founder’s Title, Founder’s Exclusive Pet (Untradeable)
Silver Pack: 150 Royal Crystals, Founder’s Title, Founder’s Exclusive Pet (Untradeable)
Gold Pack: 500 Royal Crystals, Founder’s Title, Founder’s Exclusive Pet (Untradeable), Northern Lawmaker Skin (Untradeable)
Platinum Pack: 1,000 Royal Crystals, Founder’s Title, Founder’s Exclusive Pet (Untradeable), Northern Lawmaker Skin (Untradeable), Founder’s Platinum Skin (Untradeable), Founder’s, Exclusive Mount (Untradeable), Platinum Welcome Crate (Untradeable), Founder’s Exclusive Wallpaper, Founder’s Exclusive Structure, Legendary Rapport Gift Selection Chest, Launch Limited Card Pack

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#286) Sirandrish válasza toxicjew (#284) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háááááát....időközben eltávolították a server status oldalt :DDD

Server status

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#287) Sirandrish válasza Hunbeast87 (#285) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyanazt a petet meg skint adják? Mert akkor az "eredetit" eladhatom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#288) Hunbeast87 válasza Sirandrish (#287) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

with an extra set of the exclusive items from the Founder’s Pack they redeemed (e.g., the Founder’s Exclusive Pet and Founder’s Title from the Bronze pack; see full list below)
Ezek szerint a pet kétszer lesz meg. A másodikként kapott petet pedig nem lehet tradelni majd, ha ugyanazon a szerveren claimeled.
De azért várnék majd vele míg megkapod a pluszt, ha bejutsz. Én addig nem adnám el a petet. Kitelik tőlük bármi, ezt tudjuk. New Worldnél is állítottak valamit, aztán egy órára rá már mást. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#289) Sirandrish válasza Hunbeast87 (#288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaah persze...megvárom. De ha tényleg ideadják mégegyszer ugyanazt, akkor nyilván eladok egyet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#290) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

A new world-nél pontosan ugyan ez volt kijött 1 patch és nem tudták órákig elindítani a szervereket. Nah mindegy is elengedem mára szerintem van mivel játszani bőven.

(#291) Wn2tl válasza Sirandrish (#270) üzenetére


Wn2tl
tag

Látom akkor van még időm kari videókat nézegetni. Még jó, hogy kiment a fejemből mikor jelenik meg ez a game. Most biztos ököllel püfölném az asztalt mérgemben, ha már hetek óta várom.

(#292) Sirandrish válasza Wn2tl (#291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem még pár óra biztos. Én mára elengedtem ezt a történetet...majd holnap megpróbálom, hátha addigra már menni fog :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#293) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ne feszüljetek rajta, várható volt. Szerintem éjfél előtt ez esélytelen, inkább holnap...

(#294) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Minden játékos kap 3 nap aurat a fos launch miatt.

(#295) kovsol


kovsol
titán

Nekem a steam azt írja, hogy a játék nem elérhető, és a play gomb inaktív, de a barát listámon látom, hogy van aki már 30 órát játszott vele. Aki ingyenes verziót akarja kipróbálni annak mikor lesz játszható?

May the Force be with you!

(#296) Daelion válasza kovsol (#295) üzenetére


Daelion
őstag

Aki vett founder packot az játszhatott február 8 este -11 délután 2 közt. 'már ha be tudott lépni szerverre'

Most 18:00 lett volna a hivatalos nyitás mindenkinek de valami 'gondokba' ütköztek és aszonták, hogy pár óra és megoldják na azóta vár mindenki. :D 'jó kérdés mikor lesznek kész, érdemes Twitter oldalukat nézni pl'

[ Szerkesztve ]

(#297) Daelion


Daelion
őstag

Ez csak poén/fake de azért röhögtem rajta 1 et így ebben a helyzetben. :DDD

Hát na azért a Sorcim nem örülne neki de én sem. ;] 'na jó mentem vissza Tomb Raiderezni meg borozgatni ha már ez nem jött be mára'

(#298) duvi


duvi
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#299) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Már patchel.

(#300) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Eddig tartott a jó világ:
We have received your reports that characters are missing, we are taking servers offline to get this resolved. We apologize for the further delay, we’ll provide updates as soon as possible.
Lehet ezért még egyszer fog járni 3 nap aura. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.