Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#2001) F34R válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


F34R
nagyúr

Andrish nem akarsz pesztralni meg egy Gunslingert? :DDD en egyel sem birok :P

(#2002) Roland861010 válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


Roland861010
addikt

Meg is van.
Most az 1320 a cél hogy mehessek tovább a küldetésben.

[ Szerkesztve ]

(#2003) duvi válasza Roland861010 (#2002) üzenetére


duvi
nagyúr

Cseréld le a T2-es ékszereidet, mert ezekre büntetés jár már (csökkentett hatásfokkal működnek)!

(#2004) D1Rect válasza Roland861010 (#2002) üzenetére


D1Rect
félisten

A printscreen működik a játékban. ;)

(#2005) Roland861010 válasza D1Rect (#2004) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem pc-n játszok.
Androidos tv box + Geforce now.

(#2006) Busterftw válasza Roland861010 (#2002) üzenetére


Busterftw
veterán

1340, ha South Vern-rol van szo.

(#2007) D1Rect válasza Roland861010 (#2005) üzenetére


D1Rect
félisten

Wow.

(#2008) Roland861010 válasza D1Rect (#2007) üzenetére


Roland861010
addikt

És még a kontroller is játszik.
Igaz kell egy bt-s billentyűzet is mert azzal egyszerűbb pakolni a cuccokat.

(#2009) F34R válasza Roland861010 (#2008) üzenetére


F34R
nagyúr

Kb mindent amit az MMO-ban el lehet bni megvan. :DDD

(#2010) Roland861010 válasza F34R (#2009) üzenetére


Roland861010
addikt

Mit , hogy nem értem...

Ezerszer egyszerűbb a kontrollerel irányítani és a spelleket tolni.
Ez nem egy wow .
Nincs 200 spell meg macro.

[ Szerkesztve ]

(#2011) Daelion válasza Roland861010 (#2008) üzenetére


Daelion
őstag

Azért elég merész vagy, én így nem mernék meg tudnék játszani ilyen játékot az biztos. 'vagy tombolnék az idegtől 1 nap után :DDD '

Nekem pl már a kontroller is kifordul a kezemből ha nem lassú séta szimulátort vagy bunyós játékot jászok vele. :B

(#2012) Roland861010 válasza Daelion (#2011) üzenetére


Roland861010
addikt

Csinálok majd egy videót milyen így játszani.

[ Szerkesztve ]

(#2013) Roland861010 válasza Roland861010 (#2012) üzenetére


Roland861010
addikt

(#2014) F34R válasza Roland861010 (#2010) üzenetére


F34R
nagyúr

De ez egy meele karakter.... A Gunslingerem kb ott doglene meg ha kontrollerel jatszanek.

(#2015) Roland861010 válasza F34R (#2014) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem kötelező kontrollert használni.
BT-s + Wirelesses billentyűzet egér kombináció meg is oldja a problémát.

A média box gigabites Ethernet csatlakozót használ így a kapcsolat is jó (gigabites trés netem van) telefonon Wi-Fi-n 5Ghz-es kapcsolat AX-es routerrel így itt sincs gáz.

Annyi hogy itt a kontroller játszik csak.
De mivel samsung így van DEX mód amihez kell egy 15ezer dokkoló és van kábeles net van hdmi kimenet és va billentyűzet és egér támogatás.
Máris ott a normális lehetőség a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Sirandrish válasza F34R (#2001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már én se bírok velük :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2017) F34R válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


F34R
nagyúr

Bizok en benned :D Ahol elfer negy ott otodiknek is van helye. ;]

(#2018) Sirandrish válasza F34R (#2017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak 3 alt van, és abból csak 1 van 1370en, a többi 13xx-en tengődik. De időm, se energiám hozzájuk. Unas taskokhoz jók...ennyi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2019) F34R válasza Sirandrish (#2018) üzenetére


F34R
nagyúr

Az akkor is szep teljesitmeny.

(#2020) Roland861010


Roland861010
addikt

Elkezdtem a PvP-t próbálgatni.
Mennyit kell játszani vagy milyen módot, hogy tudjak vásárolni a vendortol?

(#2021) Sirandrish válasza F34R (#2019) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyira durván szopat a honing 1370 felett, ami még 150szer jobban szopat 1400 felett, hogy kedvem sincs komolyabban foglalkozni vele :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2022) duvi


duvi
nagyúr

(#2023) F34R válasza Sirandrish (#2021) üzenetére


F34R
nagyúr

Az kiraly :DDD :N

@duvi
Ez nem semmi, ket uj class, egy uj tower szeruseg, Vykas legion raid, stbbb nemsoka utolerjuk a koeraikat. persze nem ilvlben :P

(#2024) Ellia válasza duvi (#2022) üzenetére


Ellia
addikt

Koreai videóban mindig az arcanist tetszett, lehet vissza nezek egy próbára, ha már berakjak.

(#2025) Busterftw válasza Ellia (#2024) üzenetére


Busterftw
veterán

En az Artist-ra vartam, arra tartogatom Feiton passt, de lehet lesz Punika pass is.
"We’re also planning on giving every player a free Punika Powerpass this summer"

En Feiton pass utan global chaten megirtam, hogy a kovetkezo tuti T3 pass lesz, kirohogtek :D

(#2026) F34R válasza Ellia (#2024) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem arra sokmindenki var... legalabbis aki szereti a mageket annak egy biztos main.

(#2027) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szeretek support lenni.. :))
Lehetne több support skill is a játékban :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2028) Busterftw válasza Sirandrish (#2027) üzenetére


Busterftw
veterán

En is szeretem a palamat :)
Mi a builded?

Nalatok a szerveren elszalltak az engraving recept arak? Egy ideig kb 1600g volt egy pala legendary, most meg minden kb 3500-5000g lett. Az ember azt gondolna idovel csokkennek az arak, ahogy egyre tobb jatekos tud ilyeneket farmolni.

En unalmamban most egy pala DPS szetten dolgozom, solo contentre :D

[ Szerkesztve ]

(#2029) F34R válasza Busterftw (#2028) üzenetére


F34R
nagyúr

Te is ilyen allat vagy aki mindent is le tud Solozni? :D

(#2030) Sirandrish válasza Busterftw (#2028) üzenetére


Sirandrish
legenda

Expert/Awakening/Blessed Aura...utábbi csak 13as, épp azon dolgozom hogy azis maxos legyen. Sajna csak altkari, így nem nagyon tudok sok energiát beleölni, de szeretek játszani vele.
Amúgy hja..elég durván. Ma esett egy Keen Blunt..7K-ért adtam el :C
Persze majd mikor venném, sírni fogok, de evan :DDD

Szerk: Ebben a pillanatban esett egy Hit Master is..az 4700ba megy el :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2031) Busterftw válasza F34R (#2029) üzenetére


Busterftw
veterán

Ja nem ugy solo :)
De pl a ilvl 1385-on a torony utolso 3 szintje nem ment le 50 probalkozasra sem, kiprobaltam a DPS builddel es elsore lement mind a harom. Hiaba elek tul mindent kb (ha csak nem a mechanika betesz, pl a 47 szinten a fagyos dolog), ha nincs eleg damage.

Guardian Raiden is voltam (most mar ilvl 1399) csapatban, a shieldet megtartottam de minden mas DPS build es siman vallalhato. Persze nem tolok ki annyi DMG-t mint mint mas, de igy is lement 5 perc alatt csapatban.

De amugy solo is mehetne support builddel, csak az a franya ido ne lenne.
Mert palaval tulelsz mindent kb, csak hosszu ido alatt menne le, nem ertem miert van idore.

(#2032) Busterftw válasza Sirandrish (#2030) üzenetére


Busterftw
veterán

Jah epp most dontottem el, hogy oke heti 1x veszek egy konyvet, hiszen "csak" 1600g, belefer, talan ketto is, aztan lassan majd meglesz. Erre 4500-5000g..

Skill buildet ertettem, nem engravinget :)

(#2033) Sirandrish válasza Busterftw (#2032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oooh... :B
Charge > Excellent Mobility
Holy Sword > Positioning > WP > Condensed
Godsent Lowe > Shield > Wide-Angle > Grace
Holy Protection > Quick > Purify > Vow of Light
Executor Sword > Excellent Mobility > WP > Broad Slash
Heavenly Blessing > Faith > Valor > Heavenly
Wrath of God > Wide > faith > Express
Holy Explosion > Enhanced Strike > Wide > Prepared

Ilyen olyan hibrid amúgy. Pl a Holy Explosion szinte csak chaoson(solo) érdekes, de nem tudok jobbat berakni helyette, pedig szívesen tennék ehelyett is egy supp skillt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2034) Busterftw válasza Sirandrish (#2033) üzenetére


Busterftw
veterán

Light Shock mehet helyette a Vestige miatt. (10% DMG from all party members for 6s)
lvl 7 eleg, Swift Fingers legyen mert instant elloheted aztan Light's Vestige es tartsd fenn. :)

(#2035) Sirandrish válasza Busterftw (#2034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnézem majd...köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2036) F34R válasza Busterftw (#2031) üzenetére


F34R
nagyúr

Azthittem te is valami vagott szemu vagy. :DDD Igen a Paladint ezert is irigylem... sokszor jol jott volna ez a tulelesi karakter par helyzetben. :)

(#2037) F34R


F34R
nagyúr

Sracok elertem az 1370-et es latom hogy az Abyss Dungeonoknal a 960-asokbol mar nem birok kiszedni aranyat. Viszont megnyilt Argos, ot kell nyomatnom mindenkepp? Ugy gondoltam elobb szedek ossze skillpointokat, meg rendberakom vegre az Engravingeket stb..

(#2038) Qlux válasza F34R (#2037) üzenetére


Qlux
tag

Igen, ott kell folytasd. 3 engraving legyen meg, Argos-hoz kell már.

(#2039) Busterftw válasza F34R (#2037) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem palahoz csak ket fullos engraving volt, a phase 1 siman hozhato.
Legyen meg minden heten azert mert ido mig osszeszeded az Argos geart.

(#2040) F34R válasza Busterftw (#2039) üzenetére


F34R
nagyúr

Sztem nem lenne eselyem randomon.. nagyon fika a gunslingerem. annyira ugyes meg nem vagyok hogy mindent dodgeljak :D

(#2041) Sirandrish válasza F34R (#2040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Phase 1 nagyon alap....az simán hozható randommal. Én hetek óta le se tolom, mert nem kell az alapanyag :D
De ha kell majd help, 1nek megyek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2042) Busterftw válasza Sirandrish (#2041) üzenetére


Busterftw
veterán

Pedig jo dolog, mert ha megvan az Argos set, akkor az Argos Blood-ot szetszeded es kapsz Greater Leapstone-t.
Na meg a 800 gold sem jon rosszul (phase 1).
P1-2-3 pedig 2700g es megtobb alapanyag.

(#2043) Sirandrish válasza Busterftw (#2042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen tudom, de most az Unas Taskokra feküdtem rá ...nem tudom minek, de azt most 4 karival tolom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2044) F34R


F34R
nagyúr

Egyelore a fatespire 47-en kapok agyverzest. szerintem ez a tower egy agyrem.

(#2045) Busterftw válasza Sirandrish (#2043) üzenetére


Busterftw
veterán

En kb pentekre megcsinalom az osszes Una weekly gold stuffot meg a gold runokat, pedig csak 1 altom van :D
Aztan a het meg marad ilyen gyujtogetos cuccokra ;)

F34R
A fagyos mi? Support palakent engem is szopatott, aztan egy "dps" builddel meg letoltam elsore 47-tol lvl 50-ig ;]

(#2046) Kristof9909


Kristof9909
lelkes újonc

Hali! Olvasgattam itt a fórumot hátha tanulok valami újat. Busterftw-nek igaza van, minden héten nyomjátok le az összes goldos raidet mert a gold nagyon kevés lesz később, plusz a materialok amiket ad (leapstone, legendary ékszerek amit el lehet adni nagyon jó pénzért ha szerencséd van és olyat találsz) lehet szépen húzni a karaktered. Én 5 karakterrel csinálom minden héten a raideket, heti 20-25 ezer aranyat szedek ki.azok az una taskok érik meg amit leapstonet adnak (feitonban pl), ezzel is meggyorsítva a haladást.

(#2047) F34R válasza Busterftw (#2045) üzenetére


F34R
nagyúr

49 en vagyok most, de eleg langyi a dps.... es ezt csak egy qrva 3 skill pointert :D a greaterert kulon progress kell ami eleve hosszabb, en is azt gondoltam majd siman meglesz. Ha ennek kesobb lesz tier 3 as verzioja lehet beszarok :DDD

(#2048) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom nagyon jól hogy megérNÉ, de még csak egy altomat bírtam felhúzni 1370...vele be is tolom a Hard Raideket, meg a Mainnel is, de azokat is csak azért, mert azokat kb bármilyen partyval le lehet tolni. Az Argos P1re is igaz, P2höz viszont már értelmesebb party kell..

Rettentő demotiváló a honing system a játékban...engem pl teljesen felőrölt míg a mainemet feltoltam 1400ról 1415re...
Egész egyszerüen elképzelhetetlennek tartom hogy nekem ebbe a játékba VALAHA is lesz 1445ös karakterem. Ha 1 karakterrel kéne orrvérzésig játszani, akkor semmi bajom nem lenne. Jól bírom a monotinitást...képes lennék 100 meg 100 órákon át farmolni ha az kéne. De számomra ez az altkarirendszer kinyrja az egészet. Mindig minden MMO-ban 1 karakterem volt...(kívéve a Tera, mert ott Priest voltam, az meg gyenge volt a farmhoz), de itt meg 3-4 is kéne hogy érdemben haladjon az ember...

Nekem ez annyira nem gyerebe...nah de ugye nem kapkodunk... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2049) F34R válasza Sirandrish (#2048) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg marhara nem... 2-3 orat szivesen eljatszok vele de tobb nem megy, idegesit, untat. pedig a collectibles meg a tome progresse megkivanna tolem. :U .. 1445? 1650 hello Korea.. azt mar en sem tudom elkepzelni hogy menne. Kell 20 millio gold es mindent veszel hozza. :D De lehet a beletolt penz is akorul lenne :C

[ Szerkesztve ]

(#2050) Sirandrish válasza F34R (#2049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó...Koreába nem február vége óta játszható a játék, azért az nem mindegy.
1650hez egyébként 20M gold kevés...
1415 körülig tuti elmegy 120-140K ha az alapanyagok árait is nézed, és innen meg exponenciálisan egyre többet és többet kér..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.