Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1351) DiamondBack válasza Remiel (#1344) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ezt már felismertem, és nincs is ezzel baj, jó volt ez a 200 óra is amit játszottam vele, egyáltalán nem vagyok csalódott, csak elérkeztem egy olyan ponthoz ahonnan nekem már nincs tovább, nincs hozzá idegzet :)

(#1352) D1Rect válasza DiamondBack (#1351) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs lényegi különbség T1 és T3 között, a karakterlapon lévő szám csak a haladás illúziója miatt van.

(#1353) Sirandrish válasza D1Rect (#1352) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nem értem hogy egy MMO-ban miért akar valaki 2 hét alatt végezni?
A guildben volt aki másfél hét után 1300 volt, mikor én a 400at karcoltam.
Aztán 1330 lett, mire elértem a T2-t, és 600-majd 950 lettem. Tegnap 1100 lettem, ő meg valahol 1360 körül van. És 1-2 óra alatt 1302 leszek, ő meg marad 1360..
Nahbumm...
Kicsit később, de gyakorlatilag ugyanoda jutottam mint ő...

Miért kell kapkodni? Utána meg az lenne a baj hogy T3 vagyok, de minden sziget T1 matit ad...hát igen...lehet körbe kéne nézni a játékban, nem csak hajszolni az ILV-t :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1354) duvi válasza Sirandrish (#1353) üzenetére


duvi
nagyúr

+1 👍

(#1355) Busterftw válasza Sirandrish (#1353) üzenetére


Busterftw
veterán

En most kicsit belassultam, mert ugyan a T1 szigeteket megcsinaltam sorban lvl 50 utan amibol viszonylag hamar meglett a T2, viszont most ilvl 1060-on vagyok es 1 honing jon ossze a napi chaos/raid stb kombobol ha szerencsem van.

A T2 sziget route kb alig adott T2 matot vs T1 szigetek.
Igy a napi chaos/raid a limit. Tegnap 2 nap utan meglett 1-1 honingra valo, de mindketto fail lett. Tehat most megint ket nap mire lesz eleg T2 mat.

[ Szerkesztve ]

(#1356) Sirandrish válasza Busterftw (#1355) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én tegnap nekiálltam elkölteni a goldot amit eddig gyűjtögettem, és meglepetésemre 13ról 15-re viszonylag kevés faillal MINDEN felment.
Persze azért kellett bele invesztálni aranyat, de mire tartogassam? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1357) Ribi válasza Sirandrish (#1345) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért azt majd nézd meg, hogy kerul-e peonba vagy mibe.
Abbol eleg keves van es draga szerezni.

(#1358) duvi


duvi
nagyúr

Mától folytatódik a Login event :)

(#1359) Sirandrish válasza Ribi (#1357) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valamennyibe biztos kerül :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1360) OgreImre


OgreImre
senior tag

új patch, nem tudok a strongholdba belépni, a töltőképernyőn elmegy a csík 2/3-ig, majd percek múlva timeout error-al elszáll a kliens.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1361) soo277 válasza OgreImre (#1360) üzenetére


soo277
őstag

naa, nem vagy egyedül,nekem mondjuk nincs error csak megáll :O

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#1362) kigyi_23 válasza OgreImre (#1360) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akkor ebből gyorsfix lesz, kivéve, ha szerver oldali, mert akkor szerver restart lesz ottani gyorsfix-el :D Tiszta jó, hogy a munkásember nem találkozik ezekkel, mert ti kitesztelitek mire hazaérek :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1363) Daelion válasza Sirandrish (#1353) üzenetére


Daelion
őstag

Most én is kicsit belassultam és csak tegnap lett meg 510 a West karimon, ide-oda szigetezek meg mindent csinálok csak ilvl fejlesztést nem. :D 'sztorival is kéne haladni közben mert még a Rohendel Chaos dungeont se unlockoltam'

Ezzel a tempóval ha jövő hétvégére megvan a T2 eleje '600 ilvl' akkor már elégedett leszek.
Március végére azért szeretnék kicsit haladni mert akkor jön új játék amivel mindenképp játszani szeretnék mert előrendelésen lesz. 'Tiny Tina's wonderlands, BL3-ba is 1k+ órám van szal ja érdekel a játék egy kicsit :DDD '

Jah meg +1 azért a chaos dungeon meg egyéb gear kérdés végett mert én is pont ezen agyaltam tegnap, hogy T2 szinten már lehet beruházok egy jobb gear-re mint a chaos csak nem voltam biztos benne hogy van ez. :K

@ #1342 Tigerclaw

Nálam nincsenek ilyen gátlások úgymond, ha kell én képes vagyok 1 szál bikiniben beküldeni a női karimat a darálóba és nem zavar. :B :DDD
Koreai MMOk-on nőttem fel kb, nálam ezek teljesen normális dolgok bár a Blade&Soul karim azért lehet feszegette a határokat de hát nem én terveztem azokat a skineket/avatarokat sem. 'ott konkrétan kint volt a segge a karimnak a ruhából mert úgy tervezték azt volt, hogy be is szóltak Raidbe hogy zavarja a figyelmüket/koncentrációt amin én jót röhögtem ;] '

[ Szerkesztve ]

(#1364) Ribi válasza kigyi_23 (#1362) üzenetére


Ribi
nagyúr

Epp megy a szerver restart

(#1365) duvi


duvi
nagyúr

(#1366) Busterftw válasza Daelion (#1363) üzenetére


Busterftw
veterán

En T2-ben csak megvettem a blue geart, aztan ket raidbol meglett a full legendary set.
Marmint az a kristaly amibol magadnak legyartod. :K

(#1367) Daelion válasza Busterftw (#1366) üzenetére


Daelion
őstag

Igen én is ezt olvastam,hogy amint mehetek T2-re a sima blue chaos gear ilvl 802-t ad vagy mennyit.
Viszont a legendary gear-t is ugyan így meg lehet venni vagy kell menni első körben legalább 1 Abyss runt ami adja és unlockolja? 'Raidtől annyira nem félek inkább a randomoktól :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#1368) Busterftw válasza Daelion (#1367) üzenetére


Busterftw
veterán

AH-bol nem lehet legendary venni.
Ha nem akarsz chaos dungeon dropra varni, akkor a T2 blue-t aproert megveszed.
Aztan Abyssbol esik a cucc amibol legyartod :) (vagy esik gear)

Elonye a craftolt legendarynak (vagy purple), hogy vegtelenszer legyarthatod (love kerdese), igy ha esetleg szar quality jott ki, akkor szetszeded es legyartod megint.
Bar ez T2-nel meg annyira nem szamit.

[ Szerkesztve ]

(#1369) Tigerclaw válasza Sirandrish (#1353) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha megnezzuk mikor indult a jatek itt, abbol az jon le, hogy te ugyanugy hajszolod az ilvl-t.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1370) Busterftw válasza Tigerclaw (#1369) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez szerencse kerdese is. Ma pl a napi matbol 3 honing lett sikeres.
Valaki hamarabb tovabbmegy, valaki tovabb ragad x szinten.

(#1371) Daelion válasza Busterftw (#1368) üzenetére


Daelion
őstag

Köszi, akkor valszeg így is fogok majd eljárni. :)
Quality meg ja tudom T1-2 szinten nem sokat számít nem is nagyon foglalkoztam vele.

Megvan Rank 2 Class Engraving effekt meg lvl 1 2 olyan general engraving-el is ami kell nekem, ezt szeretném majd tovább vinni persze meg fejleszteni. 'szerencsére olcsón volt ilyen rollos accessory AH-ban meg Crit-el mert az kell nekem Crit dmg tripodok miatt'

[ Szerkesztve ]

(#1372) Busterftw válasza Daelion (#1371) üzenetére


Busterftw
veterán

Ja accessory AH-ban rohadt jo, hogy tudsz skillre szurni stb. :K

(#1373) Daelion válasza Busterftw (#1372) üzenetére


Daelion
őstag

Hát igen elég macera lenne egyenként végig nézni, hogy milyen rollok vannak rajtuk. :DDD
Persze túlzásba nem viszem ezeket így T1 szinten de nem is ignorálom meg használok teljesen felesleges/rossz Engraving-et.

Most ilyen 5-10 goldokat rá lehet szánni, hogy kicsit jobban működjön a kari/build amíg fejlesztem menet közben az egészet. 'lvl 2 Reflux/precise dagger aktív jelenleg ami kell is nekem, meg lvl 1 heavy armor ami nem kéne de így jött ki azt egyenlőre elfér legalább nem fekszek meg olyan könnyen :D '

[ Szerkesztve ]

(#1374) Sirandrish válasza Tigerclaw (#1369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alapvetően erről szól a játék, de nem vagyok ráfeszülve ha 2 napig nem haladok "előre", mert nem érdekel. Tudom hogy idővel úgy is ugyanott fogok megrohadni mint mindenki más, és akkor már marhára nem fog számítani hogy ki és mikor ért oda :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1375) D1Rect válasza duvi (#1365) üzenetére


D1Rect
félisten

lol.
Ezek nem tudnak mondjuk éjjel patchelni meg resetelni?

(#1376) kigyi_23 válasza D1Rect (#1375) üzenetére


kigyi_23
addikt

Kényszerpihenő volt a játékosok egy jó része a töltőképernyőnél beragadt :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1377) soo277 válasza kigyi_23 (#1376) üzenetére


soo277
őstag

Ennyit ki lehet ám bírni :K

BT: wersoo#21211

(#1378) kigyi_23 válasza soo277 (#1377) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem nem számít én dolgoztam akkor is most is mindegy mikor van leállás nem fogok eret vágni miatta ;)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1379) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Magam sem tudom hogy csináltam, de full PVE builddel ma 2szer is nyertem Illusion islanden :DDD
Persze a szivecske nem akar hazajönni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1380) Remiel


Remiel
őstag

Nem tudom mire gondolsz mint lila meg arany, de gondolom ékszerek, kövek... ha nem drága érdemes a neked valót vadászni, mert mire az kurva sok kombinációból kiesik ami neked kell addigra már T4 leszel

a T1 tiszta szórakozás, a T2 egy jó poén a T3 meg rémálom... ott nem veszel AH ból gear, nem kraftoltatod le százszor az NPC-vel a jobbik szettet, hogy a quality magas legyen, mert 100, meg 50 gold egy craft, hogy a honingot ne is említsem. A fegyverem kb 5x tört be mire egy lvl felment 9 ről 10 re... és nem sok mati esik.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1381) BoneDragon válasza Remiel (#1380) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jelenleg elég korlátozott még a gold szerzés, de később változni fog. Amúgy ezekből a secret mapokból szép kis összeget ki lehet szedni.

(#1382) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van egy bug a játékban!
Az új versenyzős event alatt dupla pontot lehet szerezni, ha ezt nyomatod a játék alatt!
Szívesen !

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1383) Kobe válasza Sirandrish (#1382) üzenetére


Kobe
veterán

azt hitted büntetsz vele pedig az igazi fanboyok ilyenre kelnek fekszenek, és babymetalt meg maximum uzsonnára fogyasztanak ;]

(#1384) Sirandrish válasza Kobe (#1383) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jéjzusom :Y :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1385) soo277 válasza Sirandrish (#1382) üzenetére


soo277
őstag

jesszus :O

BT: wersoo#21211

(#1386) scyllafren válasza Sirandrish (#1382) üzenetére


scyllafren
senior tag

Lattam a teljes sorozatot, nem "csak" a zenet ismerem :D Initial D for the win :)

(#1387) Raysen623 válasza Kobe (#1383) üzenetére


Raysen623
addikt

Azért ez mindent visz. Engedelmeddel lopom. :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1388) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ahogy nézem tegnap volt bot ban is.

Mondjuk még mindig tele van velük a kezdő zónák.

(#1389) Daelion


Daelion
őstag

Ha valakit érdekel akkor így néz ki karin az új Abyss Omen Staff skin Sorcin +15-el:

[ Szerkesztve ]

(#1390) Sirandrish válasza Daelion (#1389) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így meg a Berzi skin :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1391) Daelion válasza Sirandrish (#1390) üzenetére


Daelion
őstag

Ja én csak a fegyver skint vettem meg 650 Royal Crystal-ért mert még volt több mint 1000 Founder pack+ Westre költözésből. 'maga a kari skin annyira nem jött be, hogy költsek rá'

Zerker fegyver skinje tisztára a Darksiders War fegyverének 'Chaoeseater' kinézetére emlékeztet. :D

[ Szerkesztve ]

(#1392) D1Rect válasza Sirandrish (#1382) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez rajta van a playlistemen. :)

(#1393) BoneDragon válasza Daelion (#1391) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én meg megvettem a settet goldból. :P elég olcsón megy marketen.

(#1394) D1Rect válasza BoneDragon (#1393) üzenetére


D1Rect
félisten

Én tegnap este kiszámoltam, kifejezetten drágán megy goldból.
Az alar ami szintén 20€ az 6400g, ez meg ~17000.

[ Szerkesztve ]

(#1395) BoneDragon válasza D1Rect (#1394) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kinek mi. Én ezt a 20k goldot az egész settre fél nap alatt szedtem ki secret mapokkal és ha azt vesszük, hogy valaki több száz ezer goldot elbasz, hogy húzzon 10ilvl-t a T3-as cuccán akkor ez apró pénz. Csak tudni kell, hogyan kell goldot csinálni.
Meg most soknak tűnik, mert még a játék elején vagyunk úgymond, meg korlátozott még mindig a gold szerzés koreához képest, fél év múlva semmit sem fog érni ez az összeg. Majd a gold sellerek is ilyen 0.1$/1000g-ért fognak hirdetni kb.

Szerk.: Amúgy tegnap este óta is folyamatosan zuhan az ára, már buktam rajta 4k goldot. :D

[ Szerkesztve ]

(#1396) Daelion válasza BoneDragon (#1395) üzenetére


Daelion
őstag

Én utálok marketet játszani minden játékban, kb a minimális szinten használom aztán közelébe sem megyek. :D 'inkább veszek mint eladok dolgokat'
Illetve mivel újra kezdtem Westen eléggé le vagyok maradva szal nálam gold farmolás nem nagyon opció már. 'tegnap este lettem ilvl 550'

Royal crystal meg régión keresztül is átmegy, legalább annyi megmaradt nekem central szerverről azt ha már volt abból költöttem rá. :) 'Founder pack+ vettem 10 eurós packot 1x'

[ Szerkesztve ]

(#1397) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha már ennyit írtatok akkor kedvem támadt játszani :DDD Ezek az új skinek engem is megmozgatnak. Aion-ban is szerettem az ilyeneket.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1398) Daelion válasza Raysen623 (#1397) üzenetére


Daelion
őstag

Hát, 'sajnos' én is elég nagy kozmetika/karakter kinézet mániás vagyok. :DDD 'Vindiben minden karimon transmogolt gear volt nekem tetszően színezve, hajak, smink, stb'
Nekem konkrétan több kedvem van játszani egy karival sőt a játékkal is ha tetszik a kari kinézete.

Most amúgy én is eldöntöttem, hogy nem fogok én itt semmin stresszelni azt haladok ahogy haladok.
Szép lassan csinálom sztoris részeket meg most kezdtem el Rohendelt is így mellékesen.
Látni akarom mik vannak a játékban mert van mit, islandok is van ami tök poén. 'Az a csirkés mi volt már :D '

Ha már csak 1 karit elviszek T3 kezdő szintre és nagyrészt körül nézek játékban + ha arról van szó hogy leteszem játékot akármilyen ok végett én már elégedett leszek. :) 'hamarosan lehet kevesebb időm lesz játszani és reálisan gondolkozva lehet nem tudok komolyabban MMO-t játszani meg itt ilvl-t/geart hajkurászni'

[ Szerkesztve ]

(#1399) Sirandrish válasza BoneDragon (#1395) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Én ezt a 20k goldot az egész settre fél nap alatt szedtem ki secret mapokkal"

Erről írhatnál bővebben, mert szerintem sokunkat érdekelne :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1400) Kobe válasza Sirandrish (#1399) üzenetére


Kobe
veterán

Fel nap alatt kibontotta a ladakat amit kicsengetett kartyaval elotte :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.