Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#401) kigyi_23 válasza Sirandrish (#400) üzenetére


kigyi_23
addikt

Persze, mert megnyitották újra és lehetett karaktert készíteni arra a szerverre is így aztán most tele van újakkal is :D Kell pár hét amire lecsen ez az egész és lehet játszani rendesen majd. Esténként szerintem nem fog sikerülni, mert órákat várni erre azért nem éri meg.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#402) Daelion válasza Sirandrish (#400) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor valszeg ma se kell este játszanom miután délután 4 körül lekapcsolom a gépet és csak estefele kapcsolom be megint. :D

(#403) Sirandrish válasza kigyi_23 (#401) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem értem ha tesznek alá erőforrást, akkor miért nyitják meg? Miért nem hagyják normálisan játszani azokat akik ottvannak, az újaknak meg nyissanak meg pár új szervert, ami elbírja őket.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#404) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

És igen, egy újabb jónak tűnő játék, ami az AGS hozzá nem értése miatt fog tönkremenni...

(#405) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, amit a játék rádönt funkciókban lvl 27-28 körül, csak pislogtam, hogy mi mi mit miért... :D

Azért vannak durván money sink dolgok...

(#406) Jack Oneill válasza BoneDragon (#395) üzenetére


Jack Oneill
veterán

,, Ugyan az a csapat foglalkozik vele, mint New Word-el? "

Csak valaszoltam, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#407) Egonyolc válasza Daelion (#402) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Az pont jó, tegnap négy körül álltam be a que-ba. És 10 körül engedett be.
legalabb kipróbáltam az új ligát a POEban...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#408) Ellia


Ellia
addikt

Azért jó helyen is vannak mokoko vackok...

(#409) BoneDragon válasza Jack Oneill (#406) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom nem megy az értelmezés...

(#410) toxicjew válasza Ellia (#405) üzenetére


toxicjew
addikt

Brutális ez az információ mennyiség, már-már túl sok is. Na de legalább van mit csinálni a játékban :)) Végül is egy mmo, vagy mi a fene :)

(#411) BoneDragon válasza Ellia (#408) üzenetére


BoneDragon
veterán

Eszméletlen mennyiségű gyűjtögetni való van. El leszek vele pár hónapig... :C
Ki kellett lépnem a játékból, most visszanéztem és már be sem dob a sorba. Egyből kivág, hogy túl sokan várakoznak... :DDD Holnap folyt köv...

szerk.: végül csak bedobott, 21k... ez laza 6 órás várakozás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#412) Sirandrish válasza BoneDragon (#411) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lenne az 8 is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#413) _drk


_drk
őstag

Tegnap én is bele tettem vagy 6 órát.
Teljesen feelinges kis ARPG. Kivi vagyok meddig köt le.
Egyelőre Sorcerer. Tetszik, hogy van alapból skill reset, így lehet próbálgatni mindent, mindennel.

(#414) Hunbeast87 válasza Kobe (#394) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én ezt használom: https://lost-ark.maxroll.gg/
Nem csak buildek miatt, sok más hasznos dolog is van fent náluk.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#415) scyllafren


scyllafren
senior tag

Kicsik vagytok :D F2P, egy fillert nem adtam bele, 23 oran all a jatek, es egyszer queue-oltam, kb 2 percig :D

(#416) _drk válasza scyllafren (#415) üzenetére


_drk
őstag

Lehet Éjszaka nekem se kellett volna kilépni...
Ma már szerintem nem lesz játék, mert már sorba állás sincs....

(#417) Kasya


Kasya
nagyúr

Eloszor lepek be. Jol tapasztalom, hogy a jatek inditasa kb. 1p.? Utána pedig a server lista előtt már kapcsolódási hibát dob és indithatom ujra a jatekot?

(#418) D1Rect válasza Kasya (#417) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.

(#419) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Hiába indítjátok most újra. Én is próbáltam jó pár alkalommal újraindítani. Ha a lenti képet látjátok, akkor türelem ismételten.
Fórum tele van ezzel a hibával, legújabb tweetjük alatt is mindenki ezt írja, Steamen is erről beszélgetnek, a poszt több száz hsz-nál tart.
Hivatalos info meg még tudtommal nem érkezett tőlük, hogy mi van. Vagyis de, jött. Azt viszont hagyjuk, hogy erről mi a véleményem :D
https://forums.playlostark.com/t/wox2-opelpwn1n2nt/107448/37

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#420) Remiel


Remiel
őstag

azért dob ki, mert több tíz vagy százezer ember próbál egyszerre fellépni... nekem is megállt egyszer a fenti képen látható hibával, majd másodszorra ugyan betöltötte a szerverlistát, de 25k volt a sor kb másfél órája... most 15800 így számolj azzal kb mikor jutsz be, hacsak nem olyan szerveren vagy ahol kevesen vannak, de szerintem ilyen szerver nem létezik most

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#421) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Szerintem még hetekig nem lehet majd játszani kár érte pedig nagyon ott van tegnap kora reggeltől késő délutánig hatalmas kockulásban részesített és minden percét élveztem de ez a sorban állás ez nevetséges. Ott a blizzard ott is voltag gondok főleg wod megjelenésnél de ott tanultak belőle és a bfa és sl is simán indult nem hiszem el hogy nem tudnak össze beszélni hogy ne legyen gond........

(#422) BoneDragon


BoneDragon
veterán

15k player fölött hibát dob ki. Többszöri probálkozás után bedob a sorba, de kb felesleges, mert éjfélig tuti nem jutsz be. :D

(#423) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Engem most bedobott de 24211-s sor van elöttem tuti tudok ma játszani jah nem.....

(#424) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Szerverválasztás szempontjából tök mindegy? Vag van ahol többen vannak magyarok? :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#425) kovsol


kovsol
titán

Aztán arról cikkeznek rekord mennyiségű ember játszik vele, közben nagyon sokan csak a sorban állnak.

May the Force be with you!

(#426) thomeef


thomeef
őstag

Nekem 3/4-ed órás heavy traffic hiba után (kb. 20x ki-be lépkedés) beengedett. És 800-as sor van. So nem értem most már tényleg mi történik :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#427) zsotesz81 válasza hunvarlan (#421) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Hát nem nagyon tanultak, a D2 Resurrectednél hetekig voltak szerver gondok, kb. csak offline lehetett játszani.

(#428) hunvarlan válasza zsotesz81 (#427) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Van mikor ők sincsenek a helyzet magaslatán de itt kb maximum 1.5 millió ember nem tud játszani ott van hogy 5-6 millió ember próbál játszani azért van különbség. De akkor is mért nem beszélnek össze engem ez zavar csak.

(#429) kigyi_23 válasza hunvarlan (#421) üzenetére


kigyi_23
addikt

Reggel beléptem nem merek kilépni inkább tolom ezt pedig más volt erre a napra tervezve, de hát sose jutok vissza, ha itt hagyom :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#430) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Viszont tényleg eléggé súlytalan az egész. Én is túl könnyűnek érzem az lvl 50-ig vezető utat. Nevetséges amikor berontasz a secret dungeon bosshoz és 1 skillel leteríted azt a nagy mamlaszt. Persze jó dolog az, hogy elhiteti veled a karaktered erős csak annál rosszabb lesz lvl 50-en szembesülni azzal, hogy mennyire nem az. Na meg 5 epic cucc van rajtam és ma kezdtem hát pff ez is mi már. Később meg majd gondolom nem ad semmit...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#431) WayneGace


WayneGace
őstag

Elkezdtem én is a játékot és látom másnak is vannak belépési gondjai.
Amazon által terjesztett játéktól azért nem erre számítottam.
Arról van infó, hogy ez változni fog, vagy csak akkor, ha lecsökken a játékosállomány?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#432) kigyi_23 válasza WayneGace (#431) üzenetére


kigyi_23
addikt

Változni fog ma is változott. Tegnap még csak 8k-s sorok voltak :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#433) hunvarlan válasza kigyi_23 (#432) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nem igaz mert tegnap 16k+os volt ma meg már 24k-s lett :DD :DD :DD NEVETSÉGES!!!

(#434) BoneDragon válasza hunvarlan (#433) üzenetére


BoneDragon
veterán

Holnap már dolgoznak az emberek, vissza esik majd 16k-ra. ;]

(#435) hunvarlan válasza BoneDragon (#434) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Pont ez a gondom ha 7-re hazaérek kiváncsi leszek mekkora sor lesz.

(#436) warcat válasza BoneDragon (#434) üzenetére


warcat
veterán

Fő az optimizmus :)

EA: It's in the crate!

(#437) Raysen623


Raysen623
addikt

Egészen kritikán aluli a szerverek elérhetősége. Ma már ott tartunk hogy egyik szerver rész sem érhető el! A játék pedig az egyetlen OK gomb lenyomása után kivág a francba. Hogy a bánatba tudták ennyire alulbecsülni egy ingyenes MMO indulását az Amazonnál?! Én hallgattam az egyik postban leírtakra és lepontoztam a játékot. Ez így ebben a formában vállalhatatlan, hiába lenne egyébként érdekes a játék.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#438) Daelion válasza kigyi_23 (#430) üzenetére


Daelion
őstag

Itt ez kicsit máshogy működik mint legtöbb generic MMO-ba.

Lvl 50-en Vern Castle rész után mehetsz T1 Chaos Dungeonba és ott fogod azonnal lecserélni a geart amit fejlődésre használtál vagy ha tovább mész sztoriban ott kapod ezt meg.
Ez kb vagy első de max pár Chaos Dungeon run alatt kiesik mert alap gear.

Ezt fogod fejleszteni alapanyaggal és amikor eléred kb 600+ Gear Score-t fogsz tudni menni T2 sztorira/Dungeonra és ott megint geart cserélsz T2-re amire meg áthúzod a fejlesztési szintet T1 geared-ről.

És ez így meg szép lassan amíg el nem éred a T3 geart/Raideket meg amit a későbbi Abyss/Legion raidek adnak nehezebben.
Illetve nagyon fontos kelléke egy karinak az Engraving, kb build meghatározó tényező és erre kellenek majd a rendes ékszerek. 'ringek/ear ringek neked való Engraving-el + main statokkal'

Ja és Legion meg asszem Abyss raidek is egységesítettek vagyis nem számít az atom geared ott max a skill builded meg az Engrave builded illetve, hogy tudsz játszani a kariddal. :)

[ Szerkesztve ]

(#439) CactuS válasza WayneGace (#431) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontosan ugyanolyan a start mint a New World esetében. Ott is ez volt, hetekig nem lehetett játszani, 10k+ queue, majd megígérték, hogy lesz worldwide server transfer, ami utólag kiderült, hogy nem képesek rá, így sokan bukták a karikat az US szerveren. Aztán jött pár új szerver, kb. 3 hullámban ami kb. rendezte a dolgokat, de ezzel párhuzamosan elb*szták hullámokban a játékot, patchről patchre, amíg a többség le nem lépett.

Amazonnak remek terhelés alapján skálázható szerverei vannak, emiatt sem értem, hogy miért engedik meg ezt maguknak. Döbbenet, de inkább arcátlanság, hogy ezt megteszik/megtehetik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#440) _drk válasza CactuS (#439) üzenetére


_drk
őstag

Én nem tudom, de ez egy ingyen játék. Mennyit lehet elvárni tőle?
Nyilván aki fizetett az jogosan ideges.
De amúgy a játék megy, rengetegen nyomják.
Szerintem azért is van lehalva, mert ingyenes és a szervetek kb tized annyi emberre van belőve.
De most egy ingyenes játékra miért állítanának fel csak az első pár napra 10x annyi szervert?

(#441) Kasya válasza _drk (#440) üzenetére


Kasya
nagyúr

1,5m "founders" volt. Erre még rá kellett kalkulálniuk az ingyenes embereket is. Az első hónapokra túl kellett volna tervezniük a szerver kapacitást, nem alul.

(#442) BoneDragon válasza CactuS (#439) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt nem lesz transfer.

(#443) Delávégá válasza Raysen623 (#437) üzenetére


Delávégá
tag

Érdekes hozzáállás, viszont nem is értem. Lepontozod a játékot ami egyébként jó és bugokkal se találkozni csak mert az európai/us kiadó balf@sz. Tessék az amazont lepontozni.

(#444) WayneGace válasza _drk (#440) üzenetére


WayneGace
őstag

Azt el lehet várni tőlük, hogy akármikor akadály nélkül lehessen vele játszani.
Rengeteg ingyen játék van, ami több pénzt hoz az adott cégnek, mint sok fizetős játék másoknak.
Miért kezdjen el valaki azon gondolkodni, hogy költsön a játékra, ha nem is tud vele játszani?
Ráadásul ma, ahogy előttem is írták, már nem is mindig várakoztat, hanem egy ok után bezárul a játék.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#445) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#446) CactuS válasza _drk (#440) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

New World fizetős volt és pontosan ezt csinálták. Mármint, hogy az elején durván alákalkuláltak, a playtimeok kb 80-90 százaléka valójában queue volt és kb. 1 hónapig nem lehetett rendesen játszani. Utána meg már nem volt kivel.

Nem lenne gond megvenni valamelyik founders csomagot, de mivel a New World kapcsán erősen úgy érzem, hogy át lettem b*szva, így eszem ágában sem volt most fizetni nekik, főleg nem előre.

Egy olyan cégről beszélünk, akiknek az anyacége a világ egyik legnagyobb szerverparkjával rendelkezik. Szóval nem ördögtől való lenne a normális megoldás.

BoneDragon: -1 dolog, amit el tudnak rontani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#447) duvi válasza _drk (#440) üzenetére


duvi
nagyúr

A fizetős (founders) játékosok is ugyan így sorban álltak/nak a head start óta (febr.8.). Márpedig az eladott founders packok számából már nagyon rég (több mint 3 hónapja) tudhatták, hogy mekkora játékosszámra tervezzenek. Szerintem erre nincs mentségük, ahogy a New Wordnél is eljátszották ezt. Mégse tanultak belőle :(

(#448) CactuS válasza duvi (#447) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontosan.

Ugyanazokat a köröket tesszük meg itt is, viszont remélem, hogy itt nem lesz joguk nagyon a kódot túrni, NW esetén azért összehozták azt, hogy rollback kellett a serverre, mert helyrehozhatatlan károkat okoztak egy update során.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#449) BoneDragon válasza BoneDragon (#445) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most nézek erről videókat, tényleg napokat vártak sokszor, mire bejutottak. Szóval egy fokkal jobb nálunk. :D

(#450) kovsol válasza _drk (#440) üzenetére


kovsol
titán

Van nekik saját szerver szolgáltatásuk az AWS. Elég lett volna az elején feltolni a csúszkát kicsit a virtuális gépeken, aztán ha alábbhagy mehet vissza kisebbre. AZURE-al vagyok csak képben, de gondolom az AWS-nél is van olyan, hogy workload alapján dinamikusan skálázza a szervert.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.