Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1401) Sirandrish válasza Kobe (#1400) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cseles....nagyon cseles :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1402) BoneDragon válasza Kobe (#1400) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jajaj, 0 forintot költöttem eddig a játékra.
Csinálni kell a chaos rifteket, azokat pörgetni. Volt 2 legendarym meg pár epic és kék. Ezekből mentem le párat és még maradt is. Meg ugye riftekből esik shard, amit szintén ki tudsz váltani mapokra. Jó cucc. Egy legendary run, ami kb másfél perc az úgy 3-4k gold. Ha szerencsés vagy ennek lehet többszöröse is.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Daelion válasza BoneDragon (#1402) üzenetére


Daelion
őstag

Jah azokat a legendary mapokat én is néztem, hogy bidelnek rá rendesen amikor esik chaos rift végén még T1-ben is.

(#1404) Ellia válasza Daelion (#1403) üzenetére


Ellia
addikt

Nemrég T1-ben ment rá a bid, aztán valaki beírt 4400-at (szerintem 440-et akart, akörül tartottunk), megfagyott az egész. Legalább jött belőle egy kis gold :)

(#1405) BoneDragon válasza Ellia (#1404) üzenetére


BoneDragon
veterán

T2-nél ilyen 5k körül mennek a bidek, de láttam már 10k körül is. Képen láttam egyik nap 49k-s bidet. Szerintem az véletlen több nullát irt a kelleténél. :D

(#1406) Ellia válasza BoneDragon (#1405) üzenetére


Ellia
addikt

Oké, ma lett meg a 600... :))

(#1407) Remiel


Remiel
őstag

Amíg Achatessel nem találkoztál ne hidd, hogy egy raid boss szívás :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1408) F34R


F34R
nagyúr

Sracok full F2P-ben ilyen lassan halad a lvl-ing? meg az 50-et sem ertem el. :U

(#1409) Busterftw válasza F34R (#1408) üzenetére


Busterftw
veterán

Mármint milyen lassan?
Ha csak a fő szálat követed 2-3 nap és 50 vagy.

(#1410) BoneDragon válasza F34R (#1408) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha fizetsz se gyorsabb. :DDD

(#1411) F34R válasza Busterftw (#1409) üzenetére


F34R
nagyúr

Es az mennyi oraban? jelenleg lvl 35 topzodom. :D

#1410 BoneDragon
Arra celzok, hogy indulaskor semmilyen packot nem kezdtem. Nem tudom az mennyi "elonyt" adott a tobbieknek.

(#1412) Daelion válasza F34R (#1411) üzenetére


Daelion
őstag

Konkrétan kb semmit, nekem is február 8-as kezdés volt founder-el aminek ugye tudjuk mi lett a vége. :((( :C
De founder alapvetően nem ad semmi xp boostot, ami a crystaline aurából jön az meg elhanyagolható.

Ha kb minden mellék küldetést megcsinálsz szintezés közben mint ahogy én is csináltam akkor bőven eltart vagy 30-40+ óráig mire Vern-be érsz. 'lvl 50 meg már előtte lévő kontinensen megvan úgy'

[ Szerkesztve ]

(#1413) F34R


F34R
nagyúr

Okay, akkor tolom tovabb a main questet, illetve ha akad kozben world quest akkor abbol is parat. Ismerkedes az MMORPG-vel :D

(#1414) Sirandrish válasza F34R (#1408) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az LV50et nem nagyon lehet "megvenni"...nyomatni kell :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1415) D1Rect válasza Sirandrish (#1414) üzenetére


D1Rect
félisten

De sz*r játék. :DDD

(#1416) Sirandrish válasza D1Rect (#1415) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát kicsit fel is háborodtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1417) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdem rohadtul unni ezt a gyászos Illusion Islandet...
Eskü bejöttem már vagy 12-14 alkalommal a szívéért hogy meredne meg, de mindig 20 silverrel jövök ki... :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1418) F34R válasza D1Rect (#1415) üzenetére


F34R
nagyúr

Nope.. meg nekem sem aki alapvetoen utoljara a Blade & Soult jatszotta MMORPG kent.

(#1419) Altair77 válasza BoneDragon (#1402) üzenetére


Altair77
tag

Ha jól veszem ki a dolgot akkor egyedül mapoztál.Érdemes 4es partit keresni ahol mindenkinek van mapja,akkor plusz 3at tolsz a sajátod mellett.Amúgy most a legjobban a T3 matok eladása éri meg.Amíg megy le az ára megéri mert a sok hülye rushol Argosra.Meg a greater leapstone pörög 350-400g körül ami csak 1370-től kell.

[ Szerkesztve ]

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1420) BoneDragon válasza Altair77 (#1419) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, partyba mentem. Akkor a T2 matik mentek drágábban, azóta nem néztem. Viszont azon a rohadt skinen buktam vagy 7k goldot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1421) Kobe


Kobe
veterán

ilvl 600al kuzdok mint malac a jegen
A fegyot kellene mar csak 15os szintre huzni, de rendszeresen failed es narancssarga shardot minimalisan lehet szerezni de 1000 kene egy honinghoz.... Mar probaltam tradelni mindenhonnan de edeskeves

Valami tipp honnan lehetne boseggel szerezni?

Ill vmi normalis leirast tudtok kimondottan vmi ilvl speedrunhoz?

(#1422) Ellia válasza Kobe (#1421) üzenetére


Ellia
addikt

Húzd tovább az armort, ne érdekeljen a fegyver. Ha megvan a 600 akkor pár aranyért vedd meg a kék 802-es armort TP-ről.

(#1423) Lajtorja válasza Kobe (#1421) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Tudsz venni guild vendortól, event vendortól, hajórol pirate coinért. Első kari után tower is honing matit ad, ha első kari akkor meg ott a guide t1 szigetekhez. Adott kontinenshez tartozó dungeon-ök normal (és hardmodeban is adnak csak mást) első teljesítés után (lehet csak rohendel utániak). Végső esetben mari shop+AH. Első karinál sem kellene hogy t1 matiból hiányod legyen, ha nem hagytál ki semmit.

Szerk: és megéri cube-ot is letolni, meg kivenni success növelő dolgokat (event/guild/stb), nem 60%-ra törögetni :)

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#1424) Sirandrish válasza Ellia (#1422) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 600hoz MINDENNEK 15ön kell lenni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1425) Altair77 válasza Ellia (#1422) üzenetére


Altair77
tag

Mókás lenne ennyivel megkerülni a rendszert.Ez max akkor megy ha már letolta Rohendelt és nem esett ki az első két chaosbol a cucc.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1426) Altair77 válasza BoneDragon (#1420) üzenetére


Altair77
tag

Még most is mennek a T1-T2 shard zsákok :D :D :D

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1427) Ellia válasza Sirandrish (#1424) üzenetére


Ellia
addikt

A fegyverem 580 volt (+14), a chestem 625 (+16), minden más 600 (+15). Jelenleg Yornban vagyok 802-es páncélokban.

[ Szerkesztve ]

(#1428) Kobe válasza Lajtorja (#1423) üzenetére


Kobe
veterán

Ez komoly hogy ilvl 590en alternativ karikkal kell farmolni mert anbyira nincs materia?
ilvl 1000+ on mi van, zombifarmot kell uzemeltetni csak emiatt? :D

(#1429) Lajtorja válasza Kobe (#1428) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Megint csak ezt tudom mondani: "Első karinál sem kellene hogy t1 matiból hiányod legyen, ha nem hagytál ki semmit."

--- ---

(#1430) Kobe válasza Lajtorja (#1429) üzenetére


Kobe
veterán

A T1 sziget runt megcsinaltam, azokat nem igazan lehet ujra ugye....

A chaos dungeonok letudasa utan a bejovo shardokbol shard exchangebol mar kiszedtem a heti limitet, guild merchantnal szintugy. Sargat talan ha 1 esetben adott a szuget questekbol, de 99% keket.

Ezekbol 1 nap alatt osszesen nem jott ossze 1 db fegyverre valo honing anyag sem, mig a kekbol halomban all. A fegyverhez rohadt keveset ad....

(#1431) Busterftw válasza Kobe (#1428) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem nincs altom es 1080 ilvl jelenleg.
A T1 szigetekbol/contentbol meglett tobb mint eleg volt a T1 mat.
A T2 mar nincs igy, mert kb fele annyi T2 sziget content van, lassabban megy, foleg ha nincs szerencsed.

Szoval jelenleg causal mode van, belogolok, megcsinalom a napi chaos/raid menetet aztan ketnaponta megy 1-1 honing try.
Nem fogok ezen agyalni meg stresszelni, fokepp nem 2x-3x ezt eljatszani altokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#1432) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem tudom mi van, de tegnap meg ma is esett 2 altomnak chaosból chestpiece skin. :))

(#1433) Sirandrish válasza Ellia (#1427) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó, hát akkor te a chesten hoztad azt a plusz 1-et..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1434) Lajtorja válasza Kobe (#1430) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Akkor event, hajó és dungeon(nem chaos, story) amit nem említettél :)
Elnézést, segíteni próbálok, de attól hogy ismételgetjük önmagunkat nem leszünk előrébb.

--- ---

(#1435) Ellia válasza Sirandrish (#1433) üzenetére


Ellia
addikt

De látod, nem kell mindennek 600-nak lennie (amúgy fura).

(#1436) Remiel válasza Kobe (#1428) üzenetére


Remiel
őstag

T1 és T2 matiban nincs hiány ha a megfelelő questeket, szigeteket csinálod meg... majd T3 nál amikor 1 item 1 szintje 3-4 nap is lehet ott már kicsit több a gond... jelenleg minden itemem 15% eséllyel indul, ezt mondjuk tidom maxolni olyan 30-35% körülre, így kell számolni

(#1435) Ellia nincs ezen semmi furcsa, mert nem minden 600 hanem az összesített itemlevel, így tök mindegy hogy minden lvl 15 vagy egy 14 és egy 16 ettől még a matek kijön, bár nem értem mi értelme 16 ra húzni

a lényeg, hogy bármennyire is igyekeztek a T1, T2 pl minél magasabb qualityra húzni, ahogy eléritek az egyel magasabb tier úgyis bele lesz törve azonnal és csak 1 itemlevelt ad... én a T2 nél már ki se vettem a legendaryt mert minek

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1437) D1Rect válasza BoneDragon (#1420) üzenetére


D1Rect
félisten

~2 hét alatt (inflációtól függően) olyan ~10k-t fogsz bukni.

(#1438) Ellia válasza Remiel (#1436) üzenetére


Ellia
addikt

Az én esetemben annyi volt, hogy nem volt elég narancs kövem a fegyverhez éppen.

(#1439) Kobe válasza Lajtorja (#1434) üzenetére


Kobe
veterán

háááát......nekem egész konkrétan a faxom teli ezzel a honinggal. Most mentem egy csomó szigetkört megint, összeszedtem egy rakat sárga követ is (rakat = több ezer db, ládából), és mellé van 10K+ kék kövem még tartalékba.
Na ezt szórtam el honingra. A kb 15ezer shardból 1 db honing nem volt sikeres. Nem viccelek, 596os az item szintem, 1etlen 1 db sikeres honing kéne a 600hoz és kb 5 napja ezzel szívok, 4-5 napja 1 db honing nem jött össze....csak tudnám hogy T1-en honnan fogok megint Xezer darab sárga követ kiszedni, mert a szigeteket kipucoltam....

[ Szerkesztve ]

(#1440) Sirandrish válasza Ellia (#1435) üzenetére


Sirandrish
legenda

600 voltál te is, csak másképp érted el mint általában.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1441) OgreImre


OgreImre
senior tag

Az mitől van/mit szednek azok a karakterek akik ugyanolyan gyorsan (vagy gyorsabban) futnak mint én lovon?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1442) scyllafren válasza OgreImre (#1441) üzenetére


scyllafren
senior tag

speedhack :)

(#1443) D1Rect válasza OgreImre (#1441) üzenetére


D1Rect
félisten

Swiftness-t.
A T2 buildemen swiftness volt maxolva, most olyan mintha le lenne lassulva az egész kari. :DDD

(#1444) D1Rect válasza Kobe (#1439) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem lehet más a nézőpontod ezzel kapcsolatban.
Nem azért játszol, hogy a szám növekedést produkálj egy játékban, mert ez kiéget.
Azért játszol, mert fun és minél többet csináltad ettől nő a szám.

Nekem is nehéz megállni a szám farmolást, pláne amikor bedobnak egy eventet, hogy ingyen lilakönyv ha T3 vagy.

(#1445) BoneDragon válasza D1Rect (#1443) üzenetére


BoneDragon
veterán

:DDD botok azok.

(#1446) D1Rect válasza BoneDragon (#1445) üzenetére


D1Rect
félisten

Van rendes speedhack? :D
Én még nem találkoztam velük.

(#1447) Delávégá válasza Kobe (#1439) üzenetére


Delávégá
tag

Versenyzős eventből tudsz honing matit kivenni, kikötők melletti merchanttól, guild shop, chaos dungeon-ból az első két kör dob matit meg az utána lévő stoneokat tudod beváltani vagy AH-ból veszel még.

(#1448) scyllafren válasza D1Rect (#1446) üzenetére


scyllafren
senior tag

Igen, botok, amiket latok rendszeresen "ugranak" fel kepernyonyit mindefajta animacio nelkul, tehat nem evade vagy skill. Es noclipping is, atmennek a falon/akadalyokon, igy osszessegeben gyorsabbak, mint egy hatassal.
Példa.

(#1449) BoneDragon válasza D1Rect (#1446) üzenetére


BoneDragon
veterán

Menj kezdő területekre, csak azok vannak. Én szoktam daily miatt járni és tizesével teleportálgatnak körülöttem.

(#1450) BoneDragon


BoneDragon
veterán

4 órás karbantartás. Most ki kell mennem a szabadba... :O :DDD

"Removed the purchase limitation by item level at the Arkesia Grand Prix exchange so that players can now earn more rewards."
:C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.