Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1501) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki redditen leírta 1340-ről 1370-re mennyi mati kellett. Ez kb 350k gold.

* Destructions Stones: 7,800
* Guardian Stones: 25,980
* Leapstones: 1,040
* Fusion Stones: 508
* Honor Shards: 47,864
* Gold: 11,907
* Silver: 3,043,160
* Rare % Aux Mats: 12
* Epic % Aux Mats: 4

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1502) thomeef válasza D1Rect (#1497) üzenetére


thomeef
őstag

Hát nem tudom, én amikor egyedül megyek haverok nélkül randomokkal, majdnem minden esetben van 1, de inkább 2 player aki szándékosan nem használ potit, glasscannon karival facetankolj a bosst stb. És még írogat is közben hasznos dolgokat. Teljesen retardáltak. És még büszkék is rá. Elhasználják 3 perc alatt az összes éledést aztán néznek hogy hozd le a bosst. Akkor inkább megyek egyedül :).

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1503) norti válasza thomeef (#1502) üzenetére


norti
addikt

Nálam majdnem minden alkalommal van egy, aki 10% életerővel jön a raidre... Nem is értem, mit vár így.

(#1504) DiamondBack válasza norti (#1503) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Berserker?

(#1505) BoneDragon válasza norti (#1503) üzenetére


BoneDragon
veterán

:DDD

(#1506) D1Rect válasza thomeef (#1502) üzenetére


D1Rect
félisten

Ma reggel a t3 skorpiót letoltuk 8p alatt, aztán mentünk még egyet hárman, mert olyan jó volt a csapat.
Ez már 7p lett.

Tudom, hogy a fogalmatlanok is elérnek t3-ba egyszer, de most még nagyon jó. :)

(#1507) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok
Holnapi nap folyamán Argus phase 2-re megyünk akinek van kedve csatlakozni az írjon

El. Psy. Congroo.

(#1508) BoneDragon válasza adamkaa777 (#1507) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha küldesz hozzá 400k goldot, megyek. :D

(#1509) Remiel


Remiel
őstag

Hát én így számszerűsíteni nem tudtam volna, de tapasztalatból azt mondanám átlag RNG esetén olyan kb 10% a sikeres honing arány, én így számolok,legalábbis a vége felé nálam így van 18-20 próba 2 siker.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1510) Sirandrish válasza norti (#1503) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is úgy megyek minden raidre, de általában az utolsók között vagyok aki elhullik ;)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1511) D1Rect válasza Remiel (#1509) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez mennyi item level esetén?

(#1512) D1Rect válasza Sirandrish (#1510) üzenetére


D1Rect
félisten

Oda is kéne menni a bosshoz. :P ;]

(#1513) Sirandrish válasza D1Rect (#1512) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de az bánt! :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1514) Altair77


Altair77
tag

T3-ban már egész normálisak a randomok a T1-T2 viszont totál felhígult.Többségében ha az ember leírja mivan akkor pár try után még tudják csinálni.Mondjuk a T2 utolsó abyss end bosst én picit soknak érzem az átlag játékosokra vonatkoztatva.A T3-as insták pedig nevetségesek,aztán majd Argost meglátjuk még 18 ilvl és kurva sok fail. :DD

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1515) Ellia


Ellia
addikt

Úgy egy hónap után, rájöttem, hogy táskából is meg lehet nézni a market árat egy-egy item-nél... :DD

(#1516) soo277 válasza Ellia (#1515) üzenetére


soo277
őstag

Atózta tényleg :DDD látod nem vagy egyedül

BT: wersoo#21211

(#1517) Delávégá


Delávégá
tag

A Turtle Islanden kapott korallt ne adjátok el. Be lehet váltani Luxury Goods Merchantnál ami minden fővárosban található. Aki még nem tudja persze. :)

(#1518) Ellia


Ellia
addikt

(#1519) Daelion válasza soo277 (#1516) üzenetére


Daelion
őstag

Na akkor én is beálltam a sorba, látszik hogy nem szoktam marketen eladni csak venni dolgokat. :D

(#1520) soo277 válasza Daelion (#1519) üzenetére


soo277
őstag

Azt jól teszed .nekem nagyon megállt 630 a karim,egyfolytéban failed,komolyan már szétbas. az ideg

BT: wersoo#21211

(#1521) Ellia válasza soo277 (#1520) üzenetére


Ellia
addikt

Én most 956 körül vagyok, eddig a T2 sokkal jobban ment mint a T1 és akkor még T2 szigetet nem is csináltam. Mondjuk most jön csak a neheze :)

(#1522) BoneDragon válasza soo277 (#1520) üzenetére


BoneDragon
veterán

630? Why? 600al atmesz Yornba ahol kapod a 802-es cuccokat. :N

[ Szerkesztve ]

(#1523) BoneDragon válasza Ellia (#1521) üzenetére


BoneDragon
veterán

T2 kb 1050-tol lesz elég gáz, addig simaliba.

(#1524) D1Rect


D1Rect
félisten

Meglett a lvl53.
Meg is leptem a karit egy Omen skinnel, már csak azt kell eldönteni milyen színű legyen.
Ha valaki szemezett a szettel, szerintem már elfogadható áron van ~6900g.

(#1525) F34R


F34R
nagyúr

Udv urja... elertem a lvl50-et vegre. Ezutan mi altalaban a teendo? Kovethetem a maxroll guidekat nyugodtan?

(#1526) D1Rect válasza F34R (#1525) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.

Chaos dungeon, guardian raid, etc.

(#1527) F34R válasza D1Rect (#1526) üzenetére


F34R
nagyúr

Oksi.. es nincs ilyen idolimites dolog amirol lemaradthatok?

(#1528) D1Rect válasza F34R (#1527) üzenetére


D1Rect
félisten

Napi reset: 11:00
Heti reset: csütörtök 11:00.

Napi: Chaos dungeon és a guradian raid.
Heti: Abyssal dungeon.
Una's task-ból van napi és heti, szerintem a napiból a leapstonet érdemes kiszedni én a hetiből is azt szedem.

Vannak még időérzékeny eventek és szigetek, ebből a legfontosabb a chaos gate.
Ami ebből esik térkép, keresel még másik 3 embert ugyanolyan gyakoriságúval és közösen letoljátok a secret dungeont, ami esik azt meg eladod marketen, jelenleg a t2 fizet a legjobban.
Hetiben érdemes letolni a ghost shipet.
Naponta vannak szigetek, field bossok etc.

MOD: a rapport is naponta resetelődik, én azt is el szoktam pörgetni.

[ Szerkesztve ]

(#1529) Daelion válasza Ellia (#1521) üzenetére


Daelion
őstag

Én is kb ugyan ott tartok, 960 környéke de T2 szigetet én sem csináltam még. :B 'Yorn sztori lefoglal'
Meg haladtam kicsit Guardianokkal is tegnap.

Accessory-ra költöttem kb 200 goldot mert megvettem inkább őket marketről, nekem kellő stattal meg engraving-el ne rohangáljak már T1-es 70% negatív statokkal. :D 'elnézve embereket amúgy elég sokan nem törődnek ezzel T2 szinten se, össze-vissza van rádobálva karira minden, konkrétan láttam 1% crites Sorcit nekem meg most van 45+%'

(#1530) norti válasza Daelion (#1529) üzenetére


norti
addikt

Azt mondjuk nem értem, miért, mert mész két kör Chaost Yorn Level 1-4-en, aztán megvan a full kék vagy lila T2 accessory set.

Én 600-ig már megcsináltam egy halom szigetet, T2-est is, így amikor elértem csak megvettem marketről a 802-es setet, a meglévő T2 honing mattal 963.33-ig simán felmentem. Az 1000 még gyorsan meglett, de most kezdte el nálam a fail sorozatot 1020-nál mehetek megint szigetköröket, mert "Mordor" nem kényeztetett el materiallal :D

(#1531) Daelion válasza norti (#1530) üzenetére


Daelion
őstag

2 dolog miatt is.

Nem tudok még Yorn chaos dungeont menni mert még csak most csinálom Yorn sztorit az meg kell hozzá.
Második meg mint említettem, nekem való stat+engraving van rajtuk.
Csak úgy megyek pár kört nem lesz lvl 3 Precise dagger meg lvl 2 Reflux aktív és 45% critem se lesz az biztos. :) 'Tudom mit foglalkozok ilyennel T2 szinten de én nem szeretem ha gimpelt a karim és nem működik a build és nincs dmg ha már DPS-t játszom'

Ennyit hajlandó vagyok ilyenre szánni, kb bementem 1 chaos gate runba és vissza is jött a megosztott goldból amit kaptam bid után.

600-ig én is szigeteztem de T2 szigetet egyenlőre nem de majd kelleni fog persze, egyenlőre eventekből lévő materialt használtam csak el.

[ Szerkesztve ]

(#1532) Ellia válasza Daelion (#1531) üzenetére


Ellia
addikt

Én a storyt egy seggel letoltam, "G-G-G-G-G...G". Ékszerek hamar megvannak, class-os is abyss-ból + a set is akkor már. Egy jobb csapattal a két abyss nettó 20 perc.

Ma chaosból esett egy kavics, 650 aranyért ment el :) Holnap, ha lesz időm végig szaladok Feiton-on, hogy mehessek tovább chaosban/abyss-ban. Aztán jöhetnek a szigetek.

(#1533) Daelion válasza Ellia (#1532) üzenetére


Daelion
őstag

Én azok a szörnyetegek közé tartozom akik olvassák a sztorit 1 MMO-ban. :DDD
Nem sietek én sehova, illetve 1 hét múlva rakom át másodlagos játéknak ezt mert megyek mást játszani. :B 'Azért majd követem a történéseket a játékkal kapcsolatban'

Néztem én is guide-t erről a Road of Lament+Fallen Pride Abyss-ról, azok tényleg elég egyszerűnek néznek ki.
Lehet majd kiszedem Epic geart onnan.
Illetve a 960-as Ghost shipet sem ártana már elérni még reset előtt.

Ja tényleg a Rapport témával ti mennyire haladtok? Mert én mindig elfelejtem meg lusta vagyok foglalkozni vele pedig az sem egy haszontalan dolog. :D "bár elég kevés charismam van és úgy nem enged sokat, kéne potikat is keríteni hozzá'

[ Szerkesztve ]

(#1534) soo277


soo277
őstag

Azért 10-8 faliled na ne már a ku.va annyukat :(( :(((

BT: wersoo#21211

(#1535) BoneDragon válasza soo277 (#1534) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom nem olvasod amit írtam... Szenvedj. :U

(#1536) D1Rect válasza soo277 (#1534) üzenetére


D1Rect
félisten

Már rég túlmentél azon, hogy honingolni kelljen.
Beülsz a hajóba, elmész Yornba, megcsinálod a fő küldetést és bemész a 600-as chaos dungeonba!
Kiesik a 802-es gear, arra transzferálod a T1-es gearről a +15-öt(a te esetedben ki tudja már mennyit) és kapsz érte a T2-re +1-et.
Így leszel 802.

Szóval 600 fölé nem kell menni T1-es gearrel.

[ Szerkesztve ]

(#1537) BoneDragon válasza D1Rect (#1536) üzenetére


BoneDragon
veterán

Shhh, csinálja csak. ;]

(#1538) soo277 válasza BoneDragon (#1535) üzenetére


soo277
őstag

Most már úgy csinálom,köszönöm a segítséget nektek,majd még jövök :) :))

BT: wersoo#21211

(#1539) Sirandrish válasza soo277 (#1534) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mezei userek csak 15ig huzzák a cuccokat...te meg már lehet épp 20ra rángatod :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1540) Daelion válasza Sirandrish (#1539) üzenetére


Daelion
őstag

Mondok ennél jobbat, kb 1 hete olvastam külföldi fórumon.

Tag felhúzta T1 chaos geart már 10 fölé amikor kiszedte Epic geart és nem tudta, hogy létezik transfer és lazán felhúzta azt 15-re mire rájött. :DDD

(#1541) Sirandrish válasza Daelion (#1540) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk az igazi iparosmunka :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1542) F34R válasza Daelion (#1540) üzenetére


F34R
nagyúr

Ebbe lehet en is beleesnek :DDD

(#1543) Daelion válasza F34R (#1542) üzenetére


Daelion
őstag

Hát néha már belegondoltam, hogy én is mennyi mindent csinálhatok rosszul vagy lövésem sincs. :D
Hiába olvasom guide oldalakat/nézem videókat azért tényleg töménytelen dolog van a játékban és legtöbb dolgot csak futólag említi/magyarázza.

Most aki semennyire sem szokott MMO-t meg ilyesmi játékokat játszani simán el tudom képzelni, hogy beleesik pár ilyenbe.
Utólag persze lehet ezeken röhögni. ;]

(#1544) Kobe


Kobe
veterán

a sea coinos ládákból melyik "currencyt" érdemes kibontani, gieneah, vagy valamelyik másik tokent ?
még 1et nem bontottam ki de dugig a stash lassan, csak nem akarom szívni a fogam ha valamelyik lvl 85000edik cucchoz pont ez kéne :D

(#1545) BoneDragon válasza Kobe (#1544) üzenetére


BoneDragon
veterán

Attól függ mire akarod beváltani. Én giants heartseket vettem ki belőle, emotekat, songot, masterpieceket...
Used to buy alatt megtalálod mire jó a Gienah's Coin

(#1546) scyllafren válasza Kobe (#1544) üzenetére


scyllafren
senior tag

Mindig azt, es CSAK AKKOR, ami kell. Ha pirate coin kell, akkor a legalso, mivel azt 1:20-ban lehet pirate coinra valtani, a tobbit csak rosszabbul.

(#1547) soo277 válasza Sirandrish (#1539) üzenetére


soo277
őstag

Azért a 20 at nem értem el na :B de amugy kuka is volttam mert a káosz is irja hogy mit kell tenni ,hogy tovább léphess ;)

BT: wersoo#21211

(#1548) D1Rect válasza soo277 (#1547) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem találkoztam még olyan akadállyal a játékban aminek a megoldása ne lett volna kiírva a képernyőre.

(#1549) soo277 válasza D1Rect (#1548) üzenetére


soo277
őstag

Nem szégyelem magam ,hogy nem vágom az angolt meg a németet,itt swédeknél nincs rá nagy szükségem,de azért feltalálom magam :K :B

BT: wersoo#21211

(#1550) Remiel


Remiel
őstag

1358...

2 napja 18 ból 2
tegnap 6 ból 2
ma 6 ból 0

mindenem 13 kivéve a fegyvert azt nem hajlandó 11 ről 12 re vinni, a következő utám már 100% lesz szóval akkor már nem tud kicseszni velem a játék

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.