Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#1151) D1Rect válasza sith7 (#1150) üzenetére


D1Rect
félisten

Ahogy néztem a fa jobban jön, én olyan 2/3 kő 1/3 fa arányban szedem.
Meg néha a virágot, olykor ledobálok pár nyuszit.

(#1152) sith7 válasza D1Rect (#1151) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi Neked is

(#1153) Raysen623 válasza D1Rect (#1151) üzenetére


Raysen623
addikt

Követ még nem szedtem, de hamarosan eljutok arra a területre. Favágás viszont egészen mulatságos két emberrel :D Virágot milyen nyuszi tud szedni?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1154) kigyi_23 válasza Raysen623 (#1153) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nyuszit agyon kell dobni az a vadászat :D

A hajókra valóban nem gondoltam, nekem van annyi alapanyagom így 15 körüli favágással, hogy nem nagyon nézem csak nyomom, ha valahova kell :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1155) sith7 válasza kigyi_23 (#1154) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi az hogy nyomod, ahova kell ?
Nem te csinálod a karaktereddel ?
"Programozható" lesz később a nyersanyagkitermelés ?

(#1156) Raysen623 válasza kigyi_23 (#1154) üzenetére


Raysen623
addikt

Jaaaa, akkor ezt félreértettem. :DDD Az már megy egy ideje, nagyon poén.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1157) kigyi_23 válasza sith7 (#1155) üzenetére


kigyi_23
addikt

Jelképesen. Amikor javítani kell nem nézem mi mennyi csak rányomok a javításra. Vagy fejlesztéskor a strongholdban sem kell néznem mennyi az annyi. Mehet a nyersanyag gazdagon, mert van.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1158) sith7 válasza kigyi_23 (#1157) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, ok

(#1159) DiamondBack válasza Sirandrish (#1145) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Keress így és kidobja a T2 szigeteket:

(#1160) D1Rect


D1Rect
félisten

Van valami site ahol vannak buildek?
Mintha régebben linkelte volna valaki.

(#1161) duvi válasza D1Rect (#1160) üzenetére


duvi
nagyúr

Több is van, de ha már dolgoznak vele a mieink akkor ezt linkelem be.

(#1162) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mivel a játék vioce actingja elég fos, átállitottam koreaira. Ég és föld, mintha más játékkal játszanék. :D Tudom sokaknak nem veszi be a gyomra, de akit nem zavar az tegyen vele egy próbát.

(#1163) Busterftw válasza duvi (#1161) üzenetére


Busterftw
veterán

Palanak inkabb ez javasolt jelenleg.

(#1164) duvi válasza Busterftw (#1163) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! :K

(#1165) Sirandrish válasza DiamondBack (#1159) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1166) TheProb


TheProb
veterán

EUW | Stonehearth-on továbbra is várjuk a Prohardverers guild-ben a játékosokat. :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1167) Kobe válasza duvi (#1161) üzenetére


Kobe
veterán

Maxrollon egy "picivel" reszletesebb build leirasok vannak :U

(#1168) duvi válasza Kobe (#1167) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor jöhet a link ;)
Mivel egy több éves játékról van szó, tele van a net build és guide oldalakkal, mapokkal. Mint írtam, azért linkeltem ezt, mert a mieink tették fel és az EU indulás óta rengeteget dolgoznak rajta, illetve folyamatosan töltik fel az új tartalmakat.

[ Szerkesztve ]

(#1169) Piszmaty76 válasza BoneDragon (#1162) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Az elejétől kezdve így tolom, hogy ne legyen hiányérzetem a maratoni koreai sorozatfogyasztás után. :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1170) Kobe válasza duvi (#1168) üzenetére


Kobe
veterán

[link]

Felreertes ne essek nem az efforttal van a baj a magyar siteon hanem a minoseggel.
Egy build leirasat meg lehet csinalni ugy is ahogy ok, behanynak par kepet a skillekrol es a statokrol, es jovanazugy. Meg meg lehet ugyis mint a maxrollos, kepekkel, szoveges leirassal, engravinggel, cardokkal, kulon bontasban chaos dungeonre, raidre, cubera, stb
Ezt a 2t meg itt hagyom

[link] LoaHae ranking, koreai de bongeszo beepitett forditoja megeszi valamennyire. Jobb fenti dropdownbol lehet kasztot valasztani, a rankingben a top karakterwk nevet kikopizni es a kovetkezo linkre beilleszteni

[link] Onstove karakterlap, ide beirod a karakter nevet es kidobja milyen cuccai, statjai vannak. Koreai de barmelyik bongeszo szinte teljesen megeszi es perfekt forditja angolra

(#1171) duvi válasza Kobe (#1170) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a linkeket! 👍

(#1172) toxicjew


toxicjew
addikt

Srácok, class specifikus engravinget (az én esetemben shadow hunternek a demonic impulset) tudok farmolni vhol a chaos/guardian/abyssalon kívül? 2 pont hiányzik, hogy aktivalodjon a tier1 effekt ami nagyon kellene, de a zöld recepteket eltoltam már, és már csak a rare recik fejlesztenek tovább amik nagyon drágák marketen.

(#1173) BoneDragon válasza toxicjew (#1172) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szigetek adnak ládát, amiből választható. Meg nem mondom melyikek azok, googlezd ki. Nekem is igy lettek meg.

(#1174) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#1175) duvi válasza toxicjew (#1172) üzenetére


duvi
nagyúr

A stone és az ékszerek ki vannak maxolva erre az engraving effektre?

(#1176) toxicjew válasza duvi (#1175) üzenetére


toxicjew
addikt

Nincs olyan ékszerem ami arra adna sajnos :F

Bonedragon: rakeresek köszi.

(#1177) duvi válasza toxicjew (#1176) üzenetére


duvi
nagyúr

Érdemes megnézni az AH-ban és/vagy letolni a napi két chaost, mert ékszerek és stone nélkül nem fog összeállni az egységes engraving.

(#1178) toxicjew válasza duvi (#1177) üzenetére


toxicjew
addikt

Néztem ahban, de egyik se volt csak a rare bookok, de azok meg kurva drágák. Persze lehet menet közben betörtem párat véletlenül, az benne van a pakliban. Chaost tolom, mint a hülye. Este jobban ranezek.

(#1179) Tigerclaw válasza toxicjew (#1172) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En sajnos az egesz engravinget nem ertem. Arra tegnap jottem ra, hogy hogyan fejlesztheto, de azt nem hogy hogyan aktivalhato. Bal oldalt alul a gearnel beraktam ket engravinget, de szurke minden sora. Jobb oldalt kell hozza megfelelo ability stone-t talalni, csiszolni, hogy aktivalodjon az engraving hatasa, vagy mit kell csinalni meg? Mondjuk van tobbtucatnyi kovem, de egyik sem a megfelelo class engraving.

Az engravin fulon az egyik lvl 2 1 vonason all, a masik viszont csak lvl 1 3 vonas, pedig annak a receptjehez van tobb felhasznalva. Mindkettonel 20 zold recep, az elsonel 12 rare, a masodiknal 17 rare.

Azt szinten nem ertem, hogy az engraving fulon mit keresnek az ekszerek.

Szoval szamomra az egesz engraving total kaosz. Az engraving onmagaban mukodik, kell hozza ability stone, vagy epp ekszerbol is eleve olyat kellene valasztani, amint a megfelelo engraving van?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1180) Ellia válasza Tigerclaw (#1179) üzenetére


Ellia
addikt

(#1181) Busterftw válasza Tigerclaw (#1179) üzenetére


Busterftw
veterán

Az ability stone és az ékszer is adhat hozzá pontont.
Szovak AH-ból megéri olyan cuccot venni, amin a neked megfelelő engraving kell.

(#1182) BoneDragon


BoneDragon
veterán

MARCH UPDATE REVEAL

[ Szerkesztve ]

(#1183) freddirty válasza toxicjew (#1172) üzenetére


freddirty
senior tag

Class engraveinget nagyon szűken méri a game.
Illetve a zöldből a story és a sziget questek során bőven jön, kb. lvl35-nél már tudod aktiválni az elsőt (20 kell ugye).
A rare class engraving recipe beszerzése viszont le van lassítva. Questekből jön elméletileg 10 és nem több. A fennmaradót valahogy be kell szerezni. "Elméletileg" eshet chaos dungeonból. De idáig nekem nem esett egy db. sem. Viszont egy lila roster quest adott hármat Kalthertz szigeten. A maradék hét aukciós ház volt, 50-100 arany volt darabja.

fred

(#1184) BoneDragon válasza freddirty (#1183) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lentebb irtam, hogy szigetekből jön a maradék.
Akkor félreértettem, én azt hittem már a kék kell neki...

(#1185) Tigerclaw válasza Busterftw (#1181) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Magan az engravingen ha rahuzom az egeret, miert szurke az osszes bonus?

Eddig annyit csinaltam hogy beaktivaltam 20 uncommon receptet, majd ra annyi raret amim volt. Illetve behuztam az egyik slotba a gearnel, bal alul. Mit kell csinalni hogy aktiv legyen?

szerk.
Most valaki beirta a chaten, hogy alacsony szinten mindket slotba ugyanazt az engravinget kell huzni, illetve azt, hogy a tooltipje bugos es azert mutat mindent inaktivnak.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1186) sith7 válasza Tigerclaw (#1185) üzenetére


sith7
nagyúr

Hátha segít [link]

(#1187) Tigerclaw válasza sith7 (#1186) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt elolvastam angolul is, de nem segitett. Mondhatni pont a lenyeget nem irja le. Marmint hogy hogyan kellene aktivalni. A logikat mondjuk nem ertem, hogy miert kell mindket slotba ugyanazt huzni alacsonyabb szinten, de igy legalabb az engraving ablakban megjelent. A gearnel a tooltip tovabbra is szurke inaktiv.

A raideles itt abbol all, hogy betanulod hogy a boss melyik skilljenek mi az elojele, milyen animacio, szinvaltozas, foldon megjeleno effekt van, es arra reagalsz? Persze ugy hogy a millio effekten keresztul kell eszrevenni a jeleket. Az kulon tetszik, hogy a kijelzon a sarkan epp csak latom a boss kislabujjat, de mar be is szivtam az aoet, vagy epp mikor low karival world bosst oltunk, instant meghaltam mielott meglathattam volna a bosst. Lehet hogy ultrawide monitoron kellene jatszanom?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1188) sith7 válasza Tigerclaw (#1187) üzenetére


sith7
nagyúr

passz , én még csak lvl 23 vagyok, csak próbáltam segítséget linkelni.

(#1189) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt hiszem hamarosan megy a powerpass, mert ez a gunlancer nagyon nem nekem valo. A berserker mellett van valami fun class, lehetoleg mozgekony, ranged?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1190) duvi válasza Tigerclaw (#1189) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorci :K

(#1191) Busterftw válasza Tigerclaw (#1185) üzenetére


Busterftw
veterán

Bug, ott nekem sem mutatja.
De az engraving menüben igen, láthatod mennyi lvl aktív.

Plusz ha kiveszed az Ability Stonet és visszarakod, akkor közepén sárgával kiirja melyik Engraving hányas lvl aktív.

Szerk:
Ha zavar a sok effekt, ki tudod őket kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1192) scyllafren


scyllafren
senior tag

Engravingnel csak a "pottyoket" kell nezni, minden teljes 5 potty egy szint aktivitas, tehat a csak 5-10-15 pottynel van valtas. P-s ablak harmadik fule a mervado.
Pl nekem jelenleg csak az uncommon 20 konyv van meg a class skillbol, ami 3-at jelent. Behuztam mindket bal also slotba az elso P-s fulon, igy lett 6, ami lv 1-es aktivitast jelent. Ha meglesz a 20 rare ugyanarra, akkor az 6 potty, duplazva 12 = lv 2-es engraving.

(#1193) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Beatriche szeron vagyok. Kiirta hogy event trixion pass tikettet kapunk. De. Eggy altot felhuztam 50-re, a masodik vern powerpasst meg nem toltam el, es az megvan, igy nemtom hol latom ezt a trixion tiketet...... ötlet?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#1194) Qlux


Qlux
tag

Még annyit, hogy az ability stone nem adhat class specifikus engravinget.

(#1195) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szerintetek tudnak valamit érdemben kezdeni a sok bottal és gold scammerrel? Ez koreában úgy oldották meg, hogy személyihez van kötve az account. Tegnap mentem alacsonyabb területeken csinálni az Adventurer's Tome-t és százával voltak...

(#1196) Ellia válasza BoneDragon (#1195) üzenetére


Ellia
addikt

Franc tudja, lvl 30ig nem érik el a globalt-t, ennek azért volt érezhető hatása.

(#1197) toxicjew válasza Tigerclaw (#1179) üzenetére


toxicjew
addikt

Nyugi, tegnap 10 percig magyarázta nekem haverom, de nem tudnám visszamondani neked :U

(#1198) Sirandrish válasza BoneDragon (#1195) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem goldsellerek akkor nonstop arról megy a vita hogy P2W a játék vagy nem...
Illetve a másik kedvenceim..."Where is tokiii", az "LFG Toki" és az "Add me for achi"...
Ha engem kérdezel, egyik sem jobb a másiknál.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1199) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A guardian bossoknal miert nincs HP jelzes? Mondjuk a mas bossoknal levo osszevissza valtozo szinu de mindig full HP-t mutato verziotol is ki van a tokom. Gondolom azon gondolkoztak, nincs eleg effekt meg a kijelzon harc kozben, legyen meg az is szivarvanyos diszkogomb. Ja es en az anti-epilepszias vagy milyen beallitason vagyok. :O

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1200) BoneDragon válasza Tigerclaw (#1199) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez nem a te játékod. Irány a wow.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.